Арена (Ямбол)

BGSupporters форум

Арена (Ямбол)

"А" ОГ Ямбол
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
17.09.2023 17:00 1 кръг Д Кабиле (Кабиле) 5:0
24.09.2023 17:00 2 кръг Г Окоп (Окоп) 1:0
- 3 кръг
почива
08.10.2023 16:00 4 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) 2:3
14.10.2023 16:00 5 кръг Г Бенковски (Зимница) 4:1
22.10.2023 16:00 6 кръг Д Воденичане 2017 (Воденичане) 2:0
05.11.2023 14:30 7 кръг Г Искра (Симеоново) 2:0
12.11.2023 14:30 8 кръг Д Межда (Межда) 1:1
19.11.2023 14:30 9 кръг Г ОФК Стралджа (Стралджа) 1:0
03.12.2023 14:00 10 кръг Д Бакаджик (Чарган) 7:1
- 11 кръг
почива
03.04.2024 15:00 12 кръг Д Ботев (Болярово) 1:1
24.03.2024 15:00 13 кръг Г Христо Ботев (Генерал Инзово) 9:0
31.03.2024 16:00 14 кръг Д ОФК Елхово (Елхово) 4:2
07.04.2024 17:00 15 кръг Г Спортист (Роза) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Априлец 2017 (Бояджик) 13 11 0 2 45:13 33
2 Арена (Ямбол) 13 10 2 1 42:10 32
3 Ботев (Болярово) 13 9 2 2 37:12 29
4 Межда (Межда) 13 7 4 2 31:26 25
5 ОФК Елхово (Елхово) 13 7 3 3 40:15 24
Втора фаза / Първа група
14.04.2024 17:00 16 кръг Д ОФК Стралджа (Стралджа) -:-
21.04.2024 17:00 17 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) -:-
28.04.2024 17:00 18 кръг Д Бенковски (Зимница) -:-
05.05.2024 18:00 19 кръг Д Ботев (Болярово) -:-
11.05.2024 18:00 20 кръг Г Межда (Межда) -:-
19.05.2024 18:00 21 кръг Д ОФК Елхово (Елхово) -:-
25.05.2024 18:00 22 кръг Г Спортист (Роза) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Априлец 2017 (Бояджик) 13 11 0 2 45:13 33
2 Арена (Ямбол) 13 10 2 1 42:10 32
3 Ботев (Болярово) 13 9 2 2 37:12 29
4 Межда (Межда) 13 7 4 2 31:26 25
5 ОФК Елхово (Елхово) 13 7 3 3 40:15 24

Арена (Ямбол)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2023 17:00 1 кръг Г Карнобат (Карнобат) 5:1
- 2 кръг
почива
04.10.2023 16:00 3 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) 12:0
22.11.2023 14:30 4 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 1:6
18.10.2023 16:00 5 кръг Д Звезденбург (Бургас) 4:3
28.10.2023 14:30 6 кръг Г Тунджа 2009 (Мечкарево) 2:0
01.11.2023 14:30 7 кръг Д Вихър (Айтос) 9:2
09.11.2023 14:30 8 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
15.11.2023 14:30 9 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) 6:1
отложен 10 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 11 кръг
почива
отложен 12 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) -:-
10.04.2024 17:00 13 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
18.04.2024 17:00 14 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
24.04.2024 17:00 15 кръг Д Тунджа 2009 (Мечкарево) -:-
01.05.2024 17:00 16 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
09.05.2024 17:00 17 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
16.05.2024 17:00 18 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Бургас спорт (Бургас) 10 8 0 2 43:19 24
3 Звезденбург (Бургас) 10 6 1 3 44:19 19
4 Арена (Ямбол) 8 6 0 2 40:16 18
5 Тунджа 2009 (Мечкарево) 9 4 0 5 28:25 12
6 ОФК Поморие (Поморие) 10 3 0 7 18:45 9

Арена (Ямбол)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Финали
27.09.2023 13:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4
Югоизточна България / Финален бараж
10.10.2023 16:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:3

Арена (Ямбол)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2023 16:00 1 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 9:0
19.11.2023 14:00 2 кръг Д Минерал (Ягода) 3:0
28.09.2023 15:00 3 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:1
05.10.2023 15:00 4 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) анл.
12.10.2023 15:00 5 кръг Г Загорец (Нова Загора) 2:0
19.10.2023 15:00 6 кръг Д Саяна (Хасково) 2:2
26.10.2023 16:00 7 кръг Г Овощник (Овощник) 2:1
06.11.2023 15:00 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:2
09.11.2023 15:00 9 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 2:4
16.11.2023 15:00 10 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 7:0
02.12.2023 13:00 11 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 10:0
17.03.2024 14:00 12 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 9:0
21.03.2024 15:00 13 кръг Г Минерал (Ягода) 7:0
28.03.2024 15:00 14 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0
- 15 кръг
почива
11.04.2024 15:00 16 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:2
18.04.2024 15:00 17 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
25.04.2024 15:00 18 кръг Д Овощник (Овощник) -:-
02.05.2024 15:00 19 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
09.05.2024 15:00 20 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
16.05.2024 15:00 21 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
23.05.2024 15:00 22 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арена (Ямбол) 14 12 1 1 65:12 37
2 Розова долина (Казанлък) 14 11 1 2 43:17 34
3 Саяна (Хасково) 15 11 1 3 55:17 34
4 Бригада 2010 (Димитровград) 13 11 0 2 60:19 33
5 Овощник (Овощник) 14 6 3 5 30:20 21

Арена (Ямбол)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
18.10.2023 16:30 1 кръг Г Розова долина (Казанлък) 7:2
16.09.2023 10:00 2 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 6:2
22.09.2023 10:00 3 кръг Г Шампион (Ямбол) 10:0
03.10.2023 09:30 4 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 4:3
07.10.2023 10:00 5 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 0:0
14.10.2023 10:00 6 кръг Д Розова долина II (Казанлък) 7:1
21.10.2023 10:00 7 кръг Г Саяна (Хасково) 3:2
28.10.2023 10:00 8 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 9:2
04.11.2023 10:00 9 кръг Г Верея (Стара Загора) 7:2
11.11.2023 10:00 10 кръг Д ФК Харманли (Харманли) 3:0
18.11.2023 12:00 11 кръг Г Чирпан 1929 II (Чирпан) 9:0
25.11.2023 10:00 12 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) 17:0
09.03.2024 10:00 13 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1
17.03.2024 10:00 14 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) 3:0
23.03.2024 10:00 15 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арена (Ямбол) 15 13 1 1 88:17 40
2 Саяна (Хасково) 15 13 0 2 80:12 39
3 ФК Сливен (Сливен) 15 12 2 1 86:9 38
4 Чирпан 1929 (Чирпан) 15 9 4 2 52:12 31
5 Розова долина II (Казанлък) 15 10 1 4 56:20 31
Втора фаза / Група "А"
17.04.2024 16:00 16 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
23.04.2024 16:00 17 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
13.04.2024 10:00 18 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 1:6
20.04.2024 10:00 19 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
27.04.2024 10:00 20 кръг Г Розова долина II (Казанлък) -:-
11.05.2024 10:00 21 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
18.05.2024 10:00 22 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Сливен (Сливен) 18 15 2 1 100:11 47
2 Саяна (Хасково) 17 15 0 2 90:14 45
3 Арена (Ямбол) 16 13 1 2 89:23 40
4 Чирпан 1929 (Чирпан) 18 12 4 2 62:15 40
5 Розова долина II (Казанлък) 17 11 1 5 61:25 34

Арена (Ямбол)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Финали
20.09.2023 16:00 - Д Бургас спорт (Бургас) 3:4
Югоизточна България / Финален бараж
30.09.2023 14:30 - Г Ботев (Пловдив) 1:2

Арена (Ямбол)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2023 17:00 1 кръг Д Шампион (Ямбол) 4:1
16.09.2023 11:30 2 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 6:0
27.09.2023 15:00 3 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 4:2
04.10.2023 15:00 4 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1
07.10.2023 11:30 5 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 4:1
14.10.2023 11:30 6 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 2:1
22.10.2023 11:30 7 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:4
28.10.2023 11:30 8 кръг Г Саяна (Хасково) 0:2
24.02.2024 11:30 9 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 0:0
11.11.2023 11:30 10 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:2
- 11 кръг
почива
25.11.2023 11:30 12 кръг Д Загорец (Нова Загора) 5:0
02.12.2023 11:30 13 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 4:5
10.04.2024 16:00 14 кръг Г Шампион (Ямбол) 3:2
09.03.2024 11:30 15 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 8:0
16.03.2024 11:30 16 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 4:3
- 17 кръг
почива
30.03.2024 11:30 18 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 3:4
05.04.2024 10:30 19 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 1:5
14.04.2024 11:30 20 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
20.04.2024 11:30 21 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
27.04.2024 11:30 22 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
01.05.2024 11:30 23 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 24 кръг
почива
19.05.2024 11:30 25 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
25.05.2024 11:30 26 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ФК Сливен (Сливен) 18 12 3 3 57:14 39
3 Сините камъни 2022 (Сливен) 15 12 0 3 81:30 36
4 Арена (Ямбол) 16 9 1 6 52:32 28
5 Свиленград 1921 (Свиленград) 16 9 1 6 50:41 28
6 Локомотив (Стара Загора) 16 8 3 5 53:47 27

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници