Враждебна (кв.Враждебна, София)

BGSupporters форум

Враждебна (кв.Враждебна, София)

"Б" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 18:00 1 кръг Г Партизан 2023 (Подгумер) 6:1
10.09.2023 17:00 2 кръг Д Спортист 13 (София) 4:3
17.09.2023 17:00 3 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 2:2
26.09.2023 20:00 4 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 2:2
01.10.2023 13:00 5 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:1
08.10.2023 11:00 6 кръг Д Житен II (Житен) 9:0
15.10.2023 16:00 7 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:0
- 8 кръг
почива
27.10.2023 19:30 9 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 6:4
03.11.2023 19:30 10 кръг Д Партизан 2023 (Подгумер) 6:0
12.11.2023 15:00 11 кръг Г Спортист 13 (София) 0:3
19.11.2023 14:00 12 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 1:0
10.12.2023 14:00 13 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 0:3
03.12.2023 17:00 14 кръг Д ОФК София 1992 (София) 2:3
отложен 15 кръг Г Житен II (Житен) -:-
10.03.2024 13:00 16 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
- 17 кръг
почива
24.03.2024 13:00 18 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
31.03.2024 14:00 19 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
06.04.2024 17:00 20 кръг Г Житен II (Житен) -:-
- 21 кръг
почива
21.04.2024 14:00 22 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) -:-
28.04.2024 14:00 23 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
12.05.2024 15:30 24 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
19.05.2024 15:00 25 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) -:-
26.05.2024 18:00 26 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
02.06.2024 15:00 27 кръг Д Партизан 2023 (Подгумер) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Сокол (кв.Бенковски, София) 14 10 1 3 58:17 31
3 ОФК София 1992 (София) 12 9 2 1 40:20 29
4 Враждебна (кв.Враждебна, София) 13 7 3 3 43:22 24
5 Вихър (кв.Требич, София) 12 5 1 6 27:33 16
6 Спортист 13 (София) 13 4 1 8 33:30 13

Враждебна (кв.Враждебна, София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 09:00 1 кръг Г Сердика (София) 0:3
24.09.2023 13:15 2 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:5
01.10.2023 10:25 3 кръг Г Витоша 13 (София) 2:6
08.10.2023 10:25 4 кръг Д Левски II (София) 1:9
15.10.2023 09:00 5 кръг Г ЦСКА (София) 3:9
22.10.2023 14:40 6 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 2:6
30.10.2023 10:25 7 кръг Г Олимпия ФК II (София) 2:2
06.11.2023 13:15 8 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
12.11.2023 10:25 9 кръг Г Национал II (София) 1:6
- 10 кръг
почива
17.03.2024 14:40 11 кръг Д Славия 1913 II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Славия 1913 II (София) 9 3 3 3 7:12 12
8 ЦСКА (София) 8 3 0 5 17:19 9
9 Витоша 13 (София) 9 2 2 5 14:23 8
10 Олимпия ФК II (София) 9 0 2 7 7:21 2
11 Враждебна (кв.Враждебна, София) 9 0 2 7 13:47 2

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници