Елит София (София)

BGSupporters форум

Елит София (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 11:00 1 кръг Г Победа 1945 (София) анл.
10.09.2023 11:00 2 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) анл.
17.09.2023 16:00 3 кръг Г Барокко (София) анл.
24.09.2023 10:00 4 кръг Д Спартак 2015 (София) анл.
01.10.2023 15:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) анл.
08.10.2023 12:00 6 кръг Г Чавдар (Етрополе) анл.
15.10.2023 10:00 7 кръг Д Сердика (София) анл.
22.10.2023 11:00 8 кръг Д Победа 1945 (София) анл.
05.11.2023 16:00 9 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) анл.
12.11.2023 10:00 10 кръг Д Барокко (София) анл.
19.11.2023 11:00 11 кръг Г Спартак 2015 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спартак 2015 (София) 9 3 2 4 18:24 11
5 Сердика (София) 10 3 1 6 24:24 10
6 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 2 1 6 16:20 7
7 Барокко (София) 9 1 2 6 11:52 5
- Елит София (София) - 0 0 0 0:0 -

Елит София (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 13:00 1 кръг Д Спортист 13 (София) 1:1
09.09.2023 10:00 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:9
16.09.2023 13:00 3 кръг Д Беласица (Петрич) 2:0
23.09.2023 16:00 4 кръг Г Витоша 13 (София) 1:7
30.09.2023 13:00 5 кръг Д Септември (София) 1:4
07.10.2023 13:00 6 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:4
14.10.2023 13:00 7 кръг Г Левски Раковски (София) 0:6
21.10.2023 13:00 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:9
28.10.2023 13:00 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
04.11.2023 13:00 10 кръг Д Миньор (Перник) 2:3
11.11.2023 13:00 11 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:10
18.11.2023 11:00 12 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
02.12.2023 09:00 13 кръг Г Сердика (София) 1:2
02.03.2024 13:00 14 кръг Г Спортист 13 (София) 3:3
09.03.2024 13:00 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
16.03.2024 13:00 16 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
23.03.2024 13:00 17 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
30.03.2024 13:00 18 кръг Г Септември (София) -:-
06.04.2024 13:00 19 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
13.04.2024 13:00 20 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
20.04.2024 13:00 21 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
27.04.2024 13:00 22 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
01.05.2024 13:00 23 кръг Г Миньор (Перник) -:-
11.05.2024 13:00 24 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
18.05.2024 13:00 25 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
25.05.2024 13:00 26 кръг Д Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Витоша 13 (София) 14 4 6 4 29:27 18
11 Спортист 13 (София) 14 3 4 7 20:36 13
12 Беласица (Петрич) 14 2 1 11 13:43 7
13 Марек 1915 (Дупница) 14 2 1 11 14:38 7
14 Елит София (София) 14 1 2 11 15:61 5

Елит София (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 09:00 - Д Лъвчетата (София) 3:3
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2023 15:00 1 кръг Г Барокко (София) 6:1
09.09.2023 11:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 4:2
17.09.2023 15:00 3 кръг Г Сердика (София) 8:1
23.09.2023 09:00 4 кръг Д Арес (София) 9:1
30.09.2023 13:00 5 кръг Г Развитие МФ (София) 8:5
07.10.2023 09:00 6 кръг Д Лъвчетата (София) 6:1
14.10.2023 16:00 7 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 5:0
21.10.2023 11:00 8 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:3
04.11.2023 09:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:5
11.11.2023 09:00 10 кръг Д ФК Ботев (София) 3:0
18.11.2023 13:30 11 кръг Г Витоша 13 (София) 1:5
02.03.2024 11:00 12 кръг Д Барокко (София) 7:0
09.03.2024 09:00 13 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
16.03.2024 11:00 14 кръг Д Сердика (София) -:-
23.03.2024 15:00 15 кръг Г Арес (София) -:-
30.03.2024 11:00 16 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
06.04.2024 09:00 17 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
13.04.2024 11:00 18 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
20.04.2024 16:00 19 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
27.04.2024 11:00 20 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
11.05.2024 09:00 21 кръг Г ФК Ботев (София) -:-
18.05.2024 11:00 22 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Олимпия ФК (София) 12 10 0 2 50:16 30
3 Витоша 13 (София) 12 9 0 3 52:16 27
4 Елит София (София) 12 9 0 3 60:24 27
5 Левски Раковски (София) 12 9 0 3 37:14 27
6 Лъвчетата (София) 12 6 1 5 33:31 19

Елит София (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 11:50 1 кръг Д Левски Раковски (София) 1:3
24.09.2023 09:00 2 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
01.10.2023 14:40 3 кръг Г Академия Септември (София) 1:1
08.10.2023 13:15 4 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:1
15.10.2023 11:50 5 кръг Г Академия Металург (Перник) 5:3
отложен 6 кръг Д ЦСКА II (София) -:-
12.11.2023 10:25 7 кръг Г Олимпия ФК II (София) 0:5
19.11.2023 14:40 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:3
17.03.2024 14:40 9 кръг Г Национал II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски Раковски (София) 8 3 2 3 13:12 11
7 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 3 3 10:13 9
8 Национал II (София) 8 2 1 5 9:16 7
9 Елит София (София) 7 1 2 4 9:17 5
10 Академия Металург (Перник) 8 1 0 7 15:36 3

Елит София (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 09:00 1 кръг Д Академия Металург (Перник) 1:5
23.09.2023 09:00 2 кръг Г Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 9:0
30.09.2023 09:00 3 кръг Д Тигрите (София) 6:1
07.10.2023 09:00 4 кръг Г УФК Ботев (София) 0:3
14.10.2023 09:00 5 кръг Д Спортист 13 (София) 2:1
21.10.2023 09:00 6 кръг Г София спорт (София) 0:1
28.10.2023 09:00 7 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 4:3
04.11.2023 09:00 8 кръг Г Арес (София) 7:1
- 9 кръг
почива
18.11.2023 09:00 10 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 4:2
25.11.2023 10:25 11 кръг Г Козаро (Ботевград) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Академия Металург (Перник) 10 9 0 1 46:12 27
3 Козаро (Ботевград) 10 6 0 4 31:21 18
4 Елит София (София) 10 6 0 4 34:19 18
5 Академия Мургаш (Нови хан) 10 5 2 3 43:31 17
6 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 10 5 1 4 24:17 16

Елит София (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 10:10 1 кръг Г Академия Металург (Перник) 0:9
24.09.2023 12:30 2 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 0:4
01.10.2023 09:00 3 кръг Г Левски Раковски (София) 0:6
08.10.2023 09:00 4 кръг Г БАМФ (София) 0:7
15.10.2023 13:40 5 кръг Д Академия Септември II (София) 0:6
22.10.2023 11:20 6 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 1:1
12.11.2023 11:20 7 кръг Д Академика (София) 4:4
19.11.2023 09:00 8 кръг Г Развитие МФ (София) 4:6
26.11.2023 13:40 9 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 3:13
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Искър 2022 (Самоков) 9 2 2 5 22:26 8
7 Развитие на млади футболисти (София) 9 2 2 5 19:32 8
8 Академика (София) 9 1 3 5 19:40 6
9 Софияспорт 2020 (София) 9 1 2 6 13:41 5
10 Елит София (София) 9 0 2 7 12:56 2

Елит София (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 13:00 1 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
24.09.2023 12:00 2 кръг Г Софияспорт 2020 (София) анл.
01.10.2023 09:15 3 кръг Д Развитие МФ (София) анл.
08.10.2023 10:10 4 кръг Г Кокаляне Педиакид (Кокаляне) анл.
15.10.2023 09:15 5 кръг Д Сердика (София) анл.
22.10.2023 13:00 6 кръг Г Академика (София) анл.
12.11.2023 10:10 7 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) анл.
19.11.2023 13:00 8 кръг Г Козаро (Ботевград) анл.
26.11.2023 09:15 9 кръг Д Ай ма3кс (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Софияспорт 2020 (София) 7 3 0 4 25:25 9
7 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7 1 1 5 16:40 4
8 Сердика (София) 7 1 1 5 12:38 4
9 Развитие на млади футболисти (София) 7 0 0 7 8:51 0
-- Елит София (София) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници