Сокол (кв.Бенковски, София)

BGSupporters форум

Сокол (кв.Бенковски, София)

"Б" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 18:00 1 кръг Д ОФК София 1992 (София) 5:6
09.09.2023 17:00 2 кръг Г Житен II (Житен) 7:0
17.09.2023 17:00 3 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:0
26.09.2023 20:00 4 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 2:2
01.10.2023 16:00 5 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 2:1
08.10.2023 13:00 6 кръг Г Партизан 2023 (Подгумер) 5:0
15.10.2023 16:00 7 кръг Д Спортист 13 (София) 4:0
22.10.2023 16:00 8 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 1:0
- 9 кръг
почива
04.11.2023 15:30 10 кръг Г ОФК София 1992 (София) 0:1
11.11.2023 15:00 11 кръг Д Житен II (Житен) 14:0
19.11.2023 14:00 12 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 5:0
10.12.2023 14:00 13 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 3:0
02.12.2023 14:00 14 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 3:5
03.03.2024 13:00 15 кръг Д Партизан 2023 (Подгумер) 3:2
10.03.2024 13:00 16 кръг Г Спортист 13 (София) 6:0
17.03.2024 13:00 17 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 3:1
- 18 кръг
почива
31.03.2024 14:00 19 кръг Д Спортист 13 (София) 2:0
07.04.2024 11:00 20 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:1
13.04.2024 17:00 21 кръг Д Житен II (Житен) 3:0
21.04.2024 14:00 22 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 11:0
28.04.2024 14:00 23 кръг Г Партизан 2023 (Подгумер) 8:0
12.05.2024 15:00 24 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 7:0
19.05.2024 15:00 25 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 4:3
- 26 кръг
почива
02.06.2024 15:00 27 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Сокол (кв.Бенковски, София) 23 18 2 3 103:22 56
2 Спартак 1933 (Подгумер) 22 17 2 3 97:21 53
3 Враждебна (кв.Враждебна, София) 22 14 4 4 100:29 46
4 ОФК София 1992 (София) 22 14 4 4 68:38 46
5 Спортист 13 (София) 22 9 1 12 59:60 28

Сокол (кв.Бенковски, София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 17:00 1 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:2
02.09.2023 12:30 2 кръг Г Победа 1945 (София) 0:16
09.09.2023 17:00 3 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:5
17.09.2023 10:00 4 кръг Г ОФК София 1992 (София) 0:4
23.09.2023 17:00 5 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:4
30.09.2023 17:00 6 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 0:10
07.10.2023 11:30 7 кръг Д София спорт (София) 1:1
14.10.2023 15:00 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:12
21.10.2023 16:00 9 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 0:0
05.11.2023 10:30 10 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 1:4
31.10.2023 15:00 11 кръг Д Ферион (Кубратово) 1:0
18.11.2023 14:00 12 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:6
- 13 кръг
почива
06.03.2024 15:00 14 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:5
02.03.2024 15:00 15 кръг Д Победа 1945 (София) 0:6
09.03.2024 11:00 16 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:10
16.03.2024 15:00 17 кръг Д ОФК София 1992 (София) 0:4
24.03.2024 11:00 18 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:3
30.03.2024 16:00 19 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 0:1
06.04.2024 16:00 20 кръг Г София спорт (София) 3:3
13.04.2024 11:00 21 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:5
24.04.2024 18:00 22 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 0:1
20.04.2024 17:00 23 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:0
30.04.2024 17:00 24 кръг Г Ферион (Кубратово) 2:5
12.05.2024 10:00 25 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:1
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 София спорт (София) 24 6 5 13 42:78 23
10 Ферион (Кубратово) 24 7 1 16 40:67 22
11 Орловец 2015 (Кокаляне) 24 4 1 19 19:106 13
12 Сокол (кв.Бенковски, София) 24 2 3 19 12:108 9
13 ОФК Костенец (гр.Костенец) 24 2 1 21 20:103 7

Сокол (кв.Бенковски, София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 09:00 1 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:1
09.09.2023 09:00 2 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:13
16.09.2023 09:00 3 кръг Д Младост 2015 (София) 8:3
20.09.2023 16:30 4 кръг Г Фортуна (Железница) 4:3
23.09.2023 09:00 5 кръг Д Ай ма3кс (София) 10:1
30.09.2023 09:00 6 кръг Г Левски (Чепинци) анл.
07.10.2023 09:00 7 кръг Д Талант (София) 5:1
14.10.2023 09:00 8 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 4:2
21.10.2023 09:00 9 кръг Д Витоша (Бистрица) 5:1
04.11.2023 09:00 10 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:6
- 11 кръг
почива
18.11.2023 09:00 12 кръг Д София спорт (София) 3:2
02.12.2023 11:00 13 кръг Г Средец 2016 (София) 3:2
28.02.2024 15:00 14 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:5
02.03.2024 09:00 15 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:7
10.03.2024 11:00 16 кръг Г Младост 2015 (София) 7:1
16.03.2024 09:00 17 кръг Д Фортуна (Железница) 2:9
23.03.2024 09:00 18 кръг Г Ай ма3кс (София) 3:0
- 19 кръг
почива
06.04.2024 17:00 20 кръг Г Талант (София) 8:0
13.04.2024 09:00 21 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 4:3
20.04.2024 09:00 22 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:0
27.04.2024 09:00 23 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:9
- 24 кръг
почива
11.05.2024 09:00 25 кръг Г София спорт (София) 0:6
18.05.2024 09:00 26 кръг Д Средец 2016 (София) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 София спорт (София) 22 17 0 5 128:31 51
4 Спартак 2015 (София) 22 15 1 6 84:50 46
5 Сокол (кв.Бенковски, София) 22 14 1 7 76:77 43
6 Фортуна (Железница) 22 10 2 10 75:60 32
7 Средец 2016 (София) 22 8 1 13 47:83 25

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници