ОФК София 1992 (София)

BGSupporters форум

ОФК София 1992 (София)

"Б" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 18:00 1 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 6:5
- 2 кръг
почива
16.09.2023 17:00 3 кръг Д Житен II (Житен) 3:0
22.11.2023 20:00 4 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 7:0
01.10.2023 13:00 5 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 1:1
08.10.2023 16:00 6 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 5:1
14.10.2023 16:00 7 кръг Д Партизан 2023 (Подгумер) 2:2
22.10.2023 16:00 8 кръг Г Спортист 13 (София) 4:2
28.10.2023 11:00 9 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 0:5
04.11.2023 15:30 10 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 1:0
- 11 кръг
почива
18.11.2023 14:00 12 кръг Г Житен II (Житен) 2:1
10.12.2023 11:00 13 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 6:1
03.12.2023 17:00 14 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 3:2
04.03.2024 16:00 15 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 3:0
10.03.2024 13:00 16 кръг Г Партизан 2023 (Подгумер) 2:1
17.03.2024 13:00 17 кръг Д Спортист 13 (София) 2:3
24.03.2024 13:00 18 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 1:2
30.03.2024 14:30 19 кръг Д Житен II (Житен) 7:0
07.04.2024 11:00 20 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 1:1
24.04.2024 18:00 21 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 7:3
21.04.2024 14:00 22 кръг Д Партизан 2023 (Подгумер) 2:2
28.04.2024 14:00 23 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 3:1
12.05.2024 15:30 24 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 0:5
- 25 кръг
почива
26.05.2024 15:30 26 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) -:-
02.06.2024 15:00 27 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак 1933 (Подгумер) 22 17 2 3 97:21 53
3 Враждебна (кв.Враждебна, София) 22 14 4 4 100:29 46
4 ОФК София 1992 (София) 22 14 4 4 68:38 46
5 Спортист 13 (София) 22 9 1 12 59:60 28
6 Партизан 2023 (Подгумер) 22 7 3 12 53:73 24

ОФК София 1992 (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 17:00 1 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 1:4
02.09.2023 17:00 2 кръг Д Ферион (Кубратово) 3:0
10.09.2023 09:00 3 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:3
17.09.2023 10:00 4 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 4:0
11.10.2023 15:00 5 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 4:5
30.09.2023 16:00 6 кръг Д Победа 1945 (София) 0:3
07.10.2023 16:00 7 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:3
- 8 кръг
почива
21.10.2023 16:00 9 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
03.11.2023 13:00 10 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 0:4
11.11.2023 15:00 11 кръг Д София спорт (София) 2:2
17.11.2023 13:00 12 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:6
02.12.2023 11:30 13 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 5:0
24.02.2024 14:00 14 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:0
02.03.2024 15:00 15 кръг Г Ферион (Кубратово) 5:0
10.03.2024 10:00 16 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 4:5
16.03.2024 15:00 17 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 4:0
23.03.2024 11:00 18 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
30.03.2024 11:00 19 кръг Г Победа 1945 (София) 1:3
06.04.2024 16:00 20 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:3
- 21 кръг
почива
17.04.2024 13:30 22 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
20.04.2024 11:00 23 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 1:2
27.04.2024 17:00 24 кръг Г София спорт (София) 3:0
11.05.2024 11:00 25 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:2
18.05.2024 18:00 26 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Рилски спортист 2011 (Самоков) 24 14 1 9 63:38 43
7 Спортист 2009 (Своге) 24 13 0 11 56:42 39
8 ОФК София 1992 (София) 24 10 1 13 50:48 31
9 София спорт (София) 24 6 5 13 42:78 23
10 Ферион (Кубратово) 24 7 1 16 40:67 22

ОФК София 1992 (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
20.09.2023 10:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 0:3

ОФК София 1992 (София)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група 2
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 11:00 1 кръг Г Сердика (София) 1:0
10.09.2023 13:00 2 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:4
16.09.2023 11:00 3 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 0:5
19.09.2023 09:00 4 кръг Г Конкордия (София) 11:1
30.09.2023 11:00 5 кръг Д ФК Ботев (София) 1:1
07.10.2023 11:00 6 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 0:1
15.10.2023 10:00 7 кръг Д Ферион (Кубратово) 3:1
21.10.2023 11:00 8 кръг Д Сердика (София) 1:1
06.11.2023 12:30 9 кръг Д Мрамор (Мрамор) 2:1
12.11.2023 09:00 10 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:3
18.11.2023 11:00 11 кръг Д Конкордия (София) 5:0
09.03.2024 09:00 12 кръг Г ФК Ботев (София) 2:2
16.03.2024 11:00 13 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 3:0
23.03.2024 09:00 14 кръг Г Ферион (Кубратово) 1:1
30.03.2024 15:00 15 кръг Г Сердика (София) 6:0
06.04.2024 11:00 16 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 10:0
13.04.2024 11:00 17 кръг Г Ферион (Кубратово) 0:2
20.04.2024 17:00 18 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:5
27.04.2024 11:00 19 кръг Д Мрамор (Мрамор) 0:2
11.05.2024 13:30 20 кръг Г ФК Ботев (София) 1:1
18.05.2024 11:00 21 кръг Д Конкордия (София) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Банкя 2009 (Банкя) 21 19 1 1 161:16 58
2 Мрамор (Мрамор) 21 15 1 5 100:28 46
3 ОФК София 1992 (София) 21 9 5 7 54:31 32
4 Сердика (София) 21 9 4 8 75:60 31
5 ФК Ботев (София) 21 7 4 10 73:73 25

ОФК София 1992 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 13:00 1 кръг Д Левски Раковски (София) 8:3
10.09.2023 13:00 2 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:0
17.09.2023 13:00 3 кръг Д Възраждане 2020 (София) 5:1
24.09.2023 14:00 4 кръг Г Академика (София) 5:0
- 5 кръг
почива
08.10.2023 10:30 6 кръг Д Арес (София) 4:0
12.10.2023 16:00 7 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 1:6
15.10.2023 13:00 8 кръг Д Септември (София) 2:1
22.10.2023 09:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:2
30.10.2023 11:00 10 кръг Д Национал (София) 1:6
04.11.2023 10:00 11 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 9:0
12.11.2023 13:00 12 кръг Д Барокко (София) 3:0
18.11.2023 09:00 13 кръг Г Победа 1945 (София) 9:0
30.11.2023 12:00 14 кръг Д РД Спорт (София) 3:1
03.12.2023 14:00 15 кръг Г УФК Ботев (София) 0:6
25.02.2024 12:00 16 кръг Г Левски Раковски (София) 7:2
02.03.2024 11:00 17 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:0
10.03.2024 13:00 18 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:4
27.03.2024 10:00 19 кръг Д Академика (София) 5:1
- 20 кръг
почива
10.04.2024 13:00 21 кръг Г Арес (София) 0:3
07.04.2024 09:00 22 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:5
14.04.2024 18:00 23 кръг Г Септември (София) 0:0
20.04.2024 14:00 24 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
28.04.2024 13:00 25 кръг Г Национал (София) 0:2
01.05.2024 13:00 26 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 3:0
11.05.2024 13:30 27 кръг Г Барокко (София) 0:2
19.05.2024 13:00 28 кръг Д Победа 1945 (София) 7:1
26.05.2024 13:00 29 кръг Г РД Спорт (София) -:-
02.06.2024 13:00 30 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Люлин (кв.Люлин, София) 26 18 3 5 101:37 57
5 Възраждане 2020 (София) 25 18 0 7 103:37 54
6 ОФК София 1992 (София) 26 17 1 8 84:47 52
7 РД Спорт (София) 26 14 2 10 82:45 44
8 Арес (София) 26 14 2 10 112:49 44

ОФК София 1992 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 14:40 1 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 1:5
23.09.2023 09:00 2 кръг Г Левски Раковски II (София) 3:3
30.09.2023 11:50 3 кръг Д Лъвчетата (София) 3:2
07.10.2023 09:00 4 кръг Г Шампион (София) 1:9
14.10.2023 09:00 5 кръг Д София спорт (София) 1:1
21.10.2023 14:40 6 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:2
28.10.2023 14:40 7 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:5
04.11.2023 11:50 8 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 3:0
11.11.2023 14:40 9 кръг Д УФК Ботев (София) 0:5
23.03.2024 14:40 10 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 1:2
30.03.2024 09:00 11 кръг Д Левски Раковски II (София) 7:4
06.04.2024 11:50 12 кръг Г Лъвчетата (София) 7:3
13.04.2024 09:00 13 кръг Д Шампион (София) 1:6
20.04.2024 13:15 14 кръг Г София спорт (София) 8:0
27.04.2024 14:40 15 кръг Д Чавдар (Етрополе) 6:4
11.05.2024 11:50 16 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:10
18.05.2024 11:50 17 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 11:1
25.05.2024 14:40 18 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Шампион (София) 16 13 0 3 119:25 39
4 УФК Ботев (София) 17 11 0 6 77:34 33
5 ОФК София 1992 (София) 17 8 2 7 59:62 26
6 София спорт (София) 17 6 2 9 36:51 20
7 Левски Раковски II (София) 17 5 2 10 39:78 17

ОФК София 1992 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 13:15 1 кръг Д Развитие МФ (София) 1:1
24.09.2023 09:00 2 кръг Г Талант (София) 2:6
01.10.2023 14:40 3 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 2:1
08.10.2023 14:40 4 кръг Г Барокко (София) 3:4
15.10.2023 14:40 5 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 2:2
22.10.2023 10:25 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:2
12.11.2023 09:00 7 кръг Д Академия Септември (София) 2:0
19.11.2023 10:25 8 кръг Г ФК Ботев (София) 2:2
17.03.2024 09:00 9 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 0:0
24.03.2024 14:40 10 кръг Д Развитие МФ (София) 2:0
31.03.2024 14:40 11 кръг Г Академия Септември (София) 4:2
07.04.2024 14:40 12 кръг Д ФК Ботев (София) 1:1
14.04.2024 14:40 13 кръг Д Тигрите (София) 5:1
21.04.2024 11:50 14 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 0:2
28.04.2024 10:25 15 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 0:2
12.05.2024 14:40 16 кръг Г Барокко (София) 1:2
19.05.2024 11:50 17 кръг Д Талант (София) 0:4
26.05.2024 11:50 18 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Барокко (София) 16 11 1 4 56:38 34
4 Орловец 2015 (Кокаляне) 17 8 3 6 52:31 27
5 ОФК София 1992 (София) 17 6 5 6 33:32 23
6 Академия Септември (София) 17 6 5 6 44:35 23
7 Искър 2022 (Самоков) 8 5 0 3 26:9 15

ОФК София 1992 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 11:20 1 кръг Д Спорт за всички (София) 0:14
18.11.2023 12:30 2 кръг Г Развитие МФ (София) 3:3
01.10.2023 10:10 3 кръг Д УФК Ботев (София) 3:8
08.10.2023 11:20 4 кръг Г Академика (София) 1:9
15.10.2023 11:20 5 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 0:12
22.10.2023 13:40 6 кръг Г Барокко (София) 0:9
12.11.2023 12:30 7 кръг Д Козаро (Ботевград) 0:13
19.11.2023 13:40 8 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 1:2
17.03.2024 12:30 9 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:20
24.03.2024 12:30 10 кръг Г Козаро (Ботевград) 0:9
31.03.2024 10:10 11 кръг Д УФК Ботев (София) 1:13
07.04.2024 11:20 12 кръг Г Развитие МФ (София) 0:9
14.04.2024 09:00 13 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:11
21.04.2024 13:40 14 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 2:1
28.04.2024 13:40 15 кръг Г Академика (София) 0:11
12.05.2024 10:10 16 кръг Д Барокко (София) 1:10
19.05.2024 09:00 17 кръг Г Щурче (София) 2:15
26.05.2024 10:10 18 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Спорт за всички (София) 9 6 0 3 40:6 18
9 Интер Джесика 2010 (София) 17 4 1 12 26:65 13
10 Победа 1945 (София) 8 3 0 5 25:27 9
11 Развитие на млади футболисти (София) 17 2 1 14 22:78 7
12 ОФК София 1992 (София) 17 1 1 15 14:169 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници