Сердика (София)

BGSupporters форум

Сердика (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 13:00 1 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:5
11.09.2023 09:00 2 кръг Д Победа 1945 (София) 4:2
17.09.2023 18:00 3 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:0
24.09.2023 19:00 4 кръг Д Барокко (София) 9:1
01.10.2023 11:00 5 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:3
08.10.2023 11:00 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:2
15.10.2023 10:00 7 кръг Г Елит София (София) анл.
22.10.2023 09:00 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:5
02.12.2023 13:30 9 кръг Г Победа 1945 (София) 2:4
12.11.2023 12:00 10 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1
18.11.2023 14:00 11 кръг Г Барокко (София) 0:1
10.03.2024 11:00 12 кръг Д Спартак 2015 (София) 2:0
17.03.2024 11:00 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:4
- 14 кръг
почива
31.03.2024 15:00 15 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:4
11.04.2024 13:00 16 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:1
14.04.2024 11:00 17 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:0
21.04.2024 11:00 18 кръг Д Барокко (София) -:-
- 19 кръг
почива
12.05.2024 09:00 20 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
19.05.2024 11:00 21 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чавдар (Етрополе) 15 13 1 1 56:20 40
2 Локомотив София 1929 (София) 14 11 2 1 54:16 35
3 Сердика (София) 15 6 1 8 30:33 19
4 Победа 1945 (София) 14 5 1 8 36:39 16
5 Спартак 2015 (София) 15 4 3 8 24:34 15

Сердика (София)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група 2
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 11:00 1 кръг Д ОФК София 1992 (София) 0:1
09.09.2023 11:00 2 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:9
16.09.2023 15:00 3 кръг Д Конкордия (София) 16:2
23.09.2023 15:00 4 кръг Г ФК Ботев (София) 8:3
01.10.2023 17:00 5 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 2:2
07.10.2023 09:00 6 кръг Г Ферион (Кубратово) 4:0
14.10.2023 18:00 7 кръг Д Мрамор (Мрамор) 6:1
21.10.2023 11:00 8 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:1
04.11.2023 13:00 9 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 4:4
11.11.2023 11:00 10 кръг Г Конкордия (София) 9:2
18.11.2023 11:00 11 кръг Д ФК Ботев (София) 2:2
27.03.2024 16:30 12 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 8:0
16.03.2024 15:00 13 кръг Д Ферион (Кубратово) 0:6
23.03.2024 19:00 14 кръг Г Мрамор (Мрамор) 2:1
30.03.2024 15:00 15 кръг Д ОФК София 1992 (София) 0:6
07.04.2024 19:00 16 кръг Г Мрамор (Мрамор) 1:2
13.04.2024 15:00 17 кръг Д ФК Ботев (София) 3:7
20.04.2024 11:00 18 кръг Г Конкордия (София) -:-
27.04.2024 17:00 19 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
11.05.2024 13:00 20 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
18.05.2024 11:00 21 кръг Г Ферион (Кубратово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Мрамор (Мрамор) 17 11 1 5 83:27 34
3 ОФК София 1992 (София) 17 8 4 5 46:23 28
4 Сердика (София) 17 7 4 6 66:49 25
5 Искър 1945 (Нови Искър) 17 7 2 8 60:66 23
6 Ферион (Кубратово) 17 6 1 10 47:65 19

Сердика (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 13:00 1 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:3
09.09.2023 13:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
16.09.2023 13:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:3
23.09.2023 13:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
30.09.2023 11:00 5 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
07.10.2023 13:00 6 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:6
14.10.2023 13:00 7 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 1:4
21.10.2023 13:00 8 кръг Г Септември (София) 1:5
28.10.2023 13:00 9 кръг Д Спортист 13 (София) 2:2
04.11.2023 13:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
11.11.2023 13:00 11 кръг Д Беласица (Петрич) 2:0
18.11.2023 16:00 12 кръг Г Витоша 13 (София) 2:0
02.12.2023 09:00 13 кръг Д Елит София (София) 2:1
02.03.2024 13:00 14 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:2
09.03.2024 13:00 15 кръг Г Левски Раковски (София) 0:4
16.03.2024 13:00 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:6
24.03.2024 14:00 17 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:0
30.03.2024 13:00 18 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
06.04.2024 13:30 19 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:5
13.04.2024 13:00 20 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 3:3
20.04.2024 13:00 21 кръг Д Септември (София) -:-
27.04.2024 13:00 22 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
01.05.2024 13:00 23 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
11.05.2024 13:00 24 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
18.05.2024 13:00 25 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
25.05.2024 13:00 26 кръг Г Елит София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ФК ЦСКА 1948 (София) 20 9 4 7 37:30 31
9 Витоша 13 (София) 20 7 6 7 39:35 27
10 Сердика (София) 20 5 5 10 26:48 20
11 Спортист 13 (София) 21 5 4 12 31:57 19
12 Беласица (Петрич) 20 4 1 15 22:54 13

Сердика (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.09.2023 10:00 - Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:8
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 09:00 1 кръг Д ФК Ботев (София) 3:1
09.09.2023 09:00 2 кръг Г Барокко (София) 7:0
17.09.2023 15:00 3 кръг Д Елит София (София) 1:8
23.09.2023 15:00 4 кръг Д Развитие МФ (София) 5:5
30.09.2023 16:00 5 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:1
08.10.2023 09:00 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:6
15.10.2023 16:00 7 кръг Г Витоша 13 (София) 0:5
21.10.2023 19:00 8 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
06.11.2023 09:00 9 кръг Г Арес (София) 5:0
12.11.2023 09:00 10 кръг Д Лъвчетата (София) 2:4
02.12.2023 15:00 11 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:4
02.03.2024 09:00 12 кръг Г ФК Ботев (София) 4:4
09.03.2024 09:00 13 кръг Д Барокко (София) 1:1
17.03.2024 09:00 14 кръг Г Елит София (София) 1:4
24.03.2024 09:00 15 кръг Г Развитие МФ (София) 3:0
10.04.2024 15:00 16 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8:1
06.04.2024 09:00 17 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:8
13.04.2024 09:00 18 кръг Д Витоша 13 (София) 0:9
20.04.2024 09:00 19 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
27.04.2024 09:00 20 кръг Д Арес (София) -:-
11.05.2024 09:00 21 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
18.05.2024 09:00 22 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски Раковски (София) 17 11 2 4 48:21 35
6 Лъвчетата (София) 18 8 1 9 40:53 25
7 Сердика (София) 18 6 3 9 50:63 21
8 ФК Ботев (София) 18 4 4 10 36:58 16
9 Арес (София) 18 4 1 13 26:76 13

Сердика (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 09:00 1 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 3:0
24.09.2023 14:40 2 кръг Г Славия 1913 II (София) 0:1
- 3 кръг
почива
08.10.2023 14:40 4 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1
15.10.2023 11:50 5 кръг Г Витоша 13 (София) 0:3
22.10.2023 13:15 6 кръг Д Левски II (София) 1:1
30.10.2023 11:50 7 кръг Г ЦСКА (София) 4:2
06.11.2023 11:50 8 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:2
12.11.2023 09:00 9 кръг Г Олимпия ФК II (София) 3:2
- 10 кръг
почива
17.03.2024 13:15 11 кръг Г Национал II (София) -:-
31.03.2024 10:25 13 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:1
07.04.2024 10:25 14 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
14.04.2024 09:00 15 кръг Д Национал II (София) 2:3
21.04.2024 09:00 16 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
28.04.2024 10:25 17 кръг Д Левски II (София) -:-
12.05.2024 10:25 18 кръг Г Олимпия ФК II (София) -:-
19.05.2024 10:25 19 кръг Д Миньор (Перник) -:-
26.05.2024 10:25 20 кръг Г Славия 1913 II (София) -:-
02.06.2024 09:00 21 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
09.06.2024 09:00 22 кръг Г Елит София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Славия 1913 II (София) 13 4 4 5 13:18 16
8 ЦСКА (София) 11 5 0 6 29:24 15
9 Сердика (София) 12 4 3 5 20:21 15
10 Олимпия ФК II (София) 12 0 2 10 8:28 2
11 Враждебна (кв.Враждебна, София) 13 0 2 11 16:73 2

Сердика (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
16.09.2023 10:10 1 кръг Г Щурче (София) 2:11
23.09.2023 10:10 2 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 5:3
30.09.2023 11:20 3 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:6
07.10.2023 12:30 4 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:7
14.10.2023 10:10 5 кръг Г Левски Раковски II (София) 2:3
21.10.2023 09:00 6 кръг Д Академик 1947 (София) 6:3
28.10.2023 10:10 7 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 2:3
04.11.2023 11:20 8 кръг Г Метал 2002 (Перник) 3:3
11.11.2023 13:40 9 кръг Д Младост 2015 (София) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски Раковски II (София) 9 4 2 3 20:15 14
6 Метал 2002 (Перник) 9 3 1 5 25:24 10
7 Сердика (София) 9 3 1 5 25:42 10
8 Младост 2015 (София) 9 2 0 7 15:34 6
9 Академик 1947 (София) 9 1 0 8 10:68 3

Сердика (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 10:10 1 кръг Г София спорт (София) 5:1
23.09.2023 13:40 2 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:3
30.09.2023 09:00 3 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 1:1
18.11.2023 13:40 4 кръг Д Барокко (София) 2:3
14.10.2023 12:30 5 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 7:3
21.10.2023 13:40 6 кръг Д Метал 2002 (Перник) 9:0
28.10.2023 13:40 7 кръг Г Септември (София) 3:1
04.11.2023 09:00 8 кръг Д Олимпия ФК II (София) 2:2
11.11.2023 09:00 9 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 2:0
23.03.2024 10:10 10 кръг Д Барокко (София) 3:4
30.03.2024 11:20 11 кръг Г Възраждане 2020 (София) 4:2
06.04.2024 11:20 12 кръг Д Септември (София) 0:5
13.04.2024 12:30 13 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 0:6
- 14 кръг Д София спорт (София) -:-
- 15 кръг Г Академия Бойко Величков (София) -:-
- 16 кръг Д Метал 2002 (Перник) -:-
- 17 кръг Г Олимпия ФК II (София) -:-
- 18 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Академия Бойко Величков (София) 13 9 0 4 63:37 27
3 Септември (София) 13 7 3 3 44:31 24
4 Сердика (София) 13 6 2 5 39:31 20
5 Възраждане 2020 (София) 12 6 1 5 41:26 19
6 София спорт (София) 13 5 2 6 29:32 17

Сердика (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 09:15 1 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 3:6
24.09.2023 11:05 2 кръг Д Козаро (Ботевград) 2:8
01.10.2023 13:00 3 кръг Г Ай ма3кс (София) 1:8
08.10.2023 11:05 4 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:3
15.10.2023 09:15 5 кръг Г Елит София (София) анл.
22.10.2023 11:05 6 кръг Д Развитие МФ (София) 2:1
12.11.2023 09:15 7 кръг Г Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 1:8
19.11.2023 11:05 8 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 0:4
17.03.2024 13:00 9 кръг Д Академика (София) -:-
24.03.2024 10:10 10 кръг Д Витоша 13 (София) 0:6
31.03.2024 10:10 11 кръг Г Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 0:3
07.04.2024 11:05 12 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:7
14.04.2024 12:00 13 кръг Г Козаро (Ботевград) 1:4
21.04.2024 10:10 14 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
28.04.2024 09:15 15 кръг Г Ай ма3кс (София) -:-
12.05.2024 11:05 16 кръг Д Софияспорт 2020 (София) -:-
19.05.2024 09:15 17 кръг Г Супер стар (София) -:-
26.05.2024 12:00 18 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 11 3 1 7 32:52 10
9 Витоша 13 (София) 4 3 0 1 15:10 9
10 Сердика (София) 11 1 1 9 13:58 4
11 Развитие на млади футболисти (София) 11 0 0 11 17:89 0
-- Елит София (София) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 14 място
2014/2015 - -

Интернет страници