Витоша 13 (София)

BGSupporters форум

Витоша 13 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 11:00 1 кръг Д Национал (София) 5:0
16.09.2023 11:00 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:1
22.09.2023 10:00 3 кръг Д Септември (София) 3:0
30.09.2023 11:00 4 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 5:0
07.10.2023 18:00 5 кръг Д Барокко (София) 10:1
14.10.2023 11:00 6 кръг Г УФК Ботев (София) 0:3
21.10.2023 18:00 7 кръг Д София спорт (София) 6:0
03.11.2023 11:00 8 кръг Д Левски Раковски (София) 9:0
11.11.2023 11:00 9 кръг Г РД Спорт (София) 3:3
09.03.2024 11:00 10 кръг Г Национал (София) 8:0
16.03.2024 11:00 11 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:2
30.04.2024 15:00 12 кръг Г Септември (София) 5:1
30.03.2024 18:00 13 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 5:1
07.04.2024 16:00 14 кръг Г Барокко (София) 10:0
13.04.2024 18:00 15 кръг Д УФК Ботев (София) 4:2
15.05.2024 13:00 16 кръг Г София спорт (София) 6:1
27.04.2024 11:00 17 кръг Г Левски Раковски (София) 9:0
11.05.2024 18:00 18 кръг Д РД Спорт (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша 13 (София) 18 14 1 3 91:18 43
2 УФК Ботев (София) 18 13 3 2 80:29 42
3 РД Спорт (София) 18 12 3 3 59:21 39
4 Локомотив София 1929 (София) 18 12 1 5 87:34 37
5 Септември (София) 18 7 3 8 41:39 24
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
18.05.2024 17:00 1-ви мач Д Миньор (Перник) 0:0
22.05.2024 17:00 реванш Г Миньор (Перник) 1:1

Витоша 13 (София)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група 1
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 13:00 1 кръг Г Арес (София) 1:2
09.09.2023 18:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:6
16.09.2023 15:00 3 кръг Г София спорт (София) 2:2
23.09.2023 16:00 4 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 4:2
30.09.2023 11:00 5 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:3
07.10.2023 13:00 6 кръг Г УФК Ботев (София) 3:3
14.10.2023 18:00 7 кръг Д Левски Раковски (София) 8:0
22.10.2023 16:00 8 кръг Д Арес (София) 3:3
04.11.2023 11:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:6
11.11.2023 16:00 10 кръг Д София спорт (София) 3:0
18.11.2023 11:00 11 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 6:0
09.03.2024 11:00 12 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:0
16.03.2024 09:00 13 кръг Д УФК Ботев (София) 1:2
10.04.2024 18:00 14 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
31.03.2024 13:00 15 кръг Г София спорт (София) 3:0
07.04.2024 16:00 16 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:2
13.04.2024 12:00 17 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 1:1
20.04.2024 18:00 18 кръг Д Арес (София) 6:3
27.04.2024 11:00 19 кръг Г УФК Ботев (София) 4:0
11.05.2024 16:00 20 кръг Г Левски Раковски (София) 7:1
18.05.2024 19:00 21 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 21 18 2 1 147:29 56
2 Арес (София) 21 14 1 6 70:49 43
3 Витоша 13 (София) 21 11 5 5 66:41 38
4 УФК Ботев (София) 21 9 3 9 53:44 30
5 Левски Спартак 1962 (София) 21 8 5 8 55:64 29

Витоша 13 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 16:00 1 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
09.09.2023 13:00 2 кръг Г Беласица (Петрич) 5:3
16.09.2023 16:00 3 кръг Д Септември (София) 4:4
23.09.2023 16:00 4 кръг Д Елит София (София) 7:1
30.09.2023 13:00 5 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:1
07.10.2023 16:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 1:3
14.10.2023 13:00 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:2
21.10.2023 16:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 4:3
28.10.2023 13:00 9 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
03.11.2023 14:00 10 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0
11.11.2023 13:00 11 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:1
18.11.2023 16:00 12 кръг Д Сердика (София) 0:2
25.11.2023 13:00 13 кръг Г Спортист 13 (София) 1:2
02.03.2024 11:00 14 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
09.03.2024 13:00 15 кръг Д Беласица (Петрич) 3:0
16.03.2024 15:00 16 кръг Г Септември (София) 0:2
23.03.2024 13:00 17 кръг Г Елит София (София) 4:2
30.03.2024 16:00 18 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:1
06.04.2024 15:00 19 кръг Г Левски Раковски (София) 0:1
13.04.2024 16:00 20 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:2
20.04.2024 16:00 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:1
27.04.2024 16:00 22 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
01.05.2024 13:00 23 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
10.05.2024 16:00 24 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3
18.05.2024 13:00 25 кръг Г Сердика (София) 4:0
26.05.2024 16:00 26 кръг Д Спортист 13 (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Кюстендил (Кюстендил) 26 13 2 11 54:51 41
8 Хебър 1918 (Пазарджик) 26 11 7 8 51:36 40
9 Витоша 13 (София) 26 10 6 10 49:46 36
10 Спортист 13 (София) 26 7 5 14 38:63 26
11 Сердика (София) 26 6 7 13 38:66 25

Витоша 13 (София)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
05.10.2023 16:00 1-ви мач Д ЦСКА (София) 1:4
12.10.2023 13:00 реванш Г ЦСКА (София) 0:4
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 09:00 - Д Академия Септември (София) 4:2
Област София (столица) / Финали
20.09.2023 09:00 - Д УФК Ботев (София) 3:2
Югозападна България / Финали
30.09.2023 13:00 - Г Миньор (Перник) 4:0
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 09:00 1 кръг Д Левски Раковски (София) 0:1
09.09.2023 17:00 2 кръг Г Арес (София) 3:1
16.09.2023 18:00 3 кръг Д Лъвчетата (София) 5:1
23.09.2023 16:00 4 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:3
08.11.2023 11:00 5 кръг Д ФК Ботев (София) 7:3
08.10.2023 16:00 6 кръг Г Барокко (София) 5:0
15.10.2023 16:00 7 кръг Д Сердика (София) 5:0
21.10.2023 17:00 8 кръг Г Развитие МФ (София) 9:0
06.11.2023 16:00 9 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 7:0
11.11.2023 09:00 10 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:6
18.11.2023 13:30 11 кръг Д Елит София (София) 5:1
02.03.2024 09:00 12 кръг Г Левски Раковски (София) 3:0
09.03.2024 09:00 13 кръг Д Арес (София) 8:0
16.03.2024 09:00 14 кръг Г Лъвчетата (София) 10:0
22.03.2024 16:00 15 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:0
30.03.2024 09:00 16 кръг Г ФК Ботев (София) 6:1
06.04.2024 16:00 17 кръг Д Барокко (София) 14:0
13.04.2024 09:00 18 кръг Г Сердика (София) 9:0
20.04.2024 16:00 19 кръг Д Развитие МФ (София) 7:0
25.04.2024 17:00 20 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:0
12.05.2024 16:00 21 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:3
15.05.2024 13:00 22 кръг Г Елит София (София) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 22 20 1 1 123:24 61
2 Витоша 13 (София) 22 18 0 4 117:22 54
3 Олимпия ФК (София) 22 16 3 3 87:25 51
4 Левски Раковски (София) 22 15 2 5 59:26 47
5 Елит София (София) 22 14 1 7 90:44 43

Витоша 13 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 11:50 1 кръг Д Миньор (Перник) 0:7
24.09.2023 11:50 2 кръг Г Национал II (София) 2:4
01.10.2023 10:25 3 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 6:2
08.10.2023 09:00 4 кръг Г Славия 1913 II (София) 1:1
15.10.2023 11:50 5 кръг Д Сердика (София) 3:0
22.10.2023 10:25 6 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:4
- 7 кръг
почива
06.11.2023 09:00 8 кръг Д Левски II (София) 1:3
12.11.2023 11:50 9 кръг Г ЦСКА (София) 0:1
19.11.2023 14:40 10 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:1
17.03.2024 09:00 11 кръг Г Олимпия ФК II (София) -:-
24.03.2024 11:50 12 кръг Д Миньор (Перник) 2:5
31.03.2024 13:15 13 кръг Г Славия 1913 II (София) 2:1
07.04.2024 13:15 14 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 7:0
14.04.2024 13:15 15 кръг Г Елит София (София) 3:1
21.04.2024 09:00 16 кръг Д Сердика (София) 2:1
28.04.2024 13:15 17 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:1
12.05.2024 14:40 18 кръг Д ЦСКА (София) 4:2
19.05.2024 11:50 19 кръг Г Национал II (София) 2:0
- 20 кръг
почива
02.06.2024 10:25 21 кръг Д Левски II (София) -:-
09.06.2024 10:25 22 кръг Г Олимпия ФК II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Миньор (Перник) 17 7 8 2 34:14 29
3 Национал II (София) 16 9 1 6 44:36 28
4 Витоша 13 (София) 17 8 3 6 37:34 27
5 Славия 1913 II (София) 17 7 5 5 24:18 26
6 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 8 1 0 23:2 25

Витоша 13 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 11:20 1 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
23.09.2023 09:00 2 кръг Д Академия Септември (София) 5:3
30.09.2023 10:10 3 кръг Г Победа 1945 (София) 5:1
07.10.2023 10:10 4 кръг Д Левски Раковски (София) 5:2
14.10.2023 09:00 5 кръг Г Академия Металург (Перник) 4:1
28.10.2023 09:00 7 кръг Г София спорт (София) 0:1
04.11.2023 13:40 8 кръг Д Шампион (София) 4:2
11.11.2023 13:40 9 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 0:1
23.03.2024 09:00 10 кръг Г ФК Ботев (София) 5:1
13.04.2024 13:40 13 кръг Д Академия Металург (Перник) 4:2
20.04.2024 09:00 14 кръг Г Спорт за всички (София) 1:2
27.04.2024 11:20 15 кръг Д Левски Раковски (София) 4:4
11.05.2024 12:30 16 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
18.05.2024 10:10 17 кръг Д Академия Септември (София) 4:2
25.05.2024 11:20 18 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Искър 2022 (Самоков) 18 10 1 7 53:38 31
3 Академия Металург (Перник) 18 10 1 7 73:49 31
4 Витоша 13 (София) 15 8 1 6 41:29 25
5 Шампион (София) 16 7 2 7 64:58 23
6 Левски Раковски (София) 17 7 1 9 46:56 22

Витоша 13 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 11:05 1 кръг Д Септември (София) 7:2
23.09.2023 11:05 2 кръг Г Арес (София) 0:5
30.09.2023 11:05 3 кръг Д Славия 1913 (София) 3:12
07.10.2023 13:00 4 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:8
14.10.2023 09:15 5 кръг Д Левски Раковски (София) 1:4
21.10.2023 10:10 6 кръг Д Левски (София) 1:11
28.10.2023 11:05 7 кръг Г ЦСКА (София) 0:10
04.11.2023 11:05 8 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:3
11.11.2023 11:05 9 кръг Г Национал (София) 4:10
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Олимпия ФК (София) 16 6 1 9 39:63 19
7 Локомотив София 1929 (София) 16 4 1 11 57:81 13
8 Левски Раковски (София) 15 4 1 10 48:72 13
9 Витоша 13 (София) 9 1 0 8 17:65 3
10 Септември (София) 17 1 0 16 30:137 3
Група "Г"
24.03.2024 10:10 10 кръг Г Сердика (София) 6:0
31.03.2024 09:15 11 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 6:3
07.04.2024 10:10 12 кръг Д Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 1:0
14.04.2024 09:15 13 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:7
21.04.2024 11:05 14 кръг Д Козаро (Ботевград) 4:1
28.04.2024 11:05 15 кръг Г Развитие МФ (София) 13:1
20.05.2024 10:10 16 кръг Д Ай ма3кс (София) 5:2
19.05.2024 09:15 17 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 2:2
26.05.2024 13:00 18 кръг Д Супер стар (София) 5:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ай ма3кс (София) 17 9 2 6 83:51 29
4 Софияспорт 2020 (София) 16 8 3 5 66:44 27
5 Витоша 13 (София) 9 7 1 1 44:19 22
6 Академика (София) 7 7 0 0 28:1 21
7 Локомотив София 1929 II (София) 16 5 3 8 57:63 18

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници