Асеновец 2005 (Асеновград)

BGSupporters форум

Асеновец 2005 (Асеновград)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
18.08.2018 19:00 2 кръг Г Созопол (Созопол) 2:4
24.08.2018 18:00 3 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
01.09.2018 17:00 4 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
08.09.2018 17:00 5 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 0:1
15.09.2018 17:00 6 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:6
22.09.2018 17:00 7 кръг Д Миньор (Раднево) 2:3
29.09.2018 17:00 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:4
отложен 9 кръг Г Садово (Садово) -:-
13.10.2018 16:00 10 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:2
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
27.10.2018 16:00 12 кръг Д Левски (Карлово) -:-
03.11.2018 14:30 13 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
10.11.2018 14:30 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
17.11.2018 14:30 15 кръг Г Сокол (Марково) -:-
24.11.2018 14:30 16 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
01.12.2018 14:00 17 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
23.02.2019 18 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
02.03.2019 19 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
09.03.2019 20 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
16.03.2019 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
20.03.2019 22 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) -:-
23.03.2019 23 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
30.03.2019 24 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
06.04.2019 25 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
10.04.2019 26 кръг Д Садово (Садово) -:-
13.04.2019 27 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
20.04.2019 28 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
27.04.2019 29 кръг Г Левски (Карлово) -:-
04.05.2019 30 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
11.05.2019 31 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
18.05.2019 32 кръг Д Сокол (Марково) -:-
25.05.2019 33 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
01.06.2019 34 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Карнобат (Карнобат) 10 2 2 6 9:19 8
15 Левски (Карлово) 9 1 4 4 4:14 7
16 Садово (Садово) 9 2 1 6 6:22 7
17 Свиленград 1921 (Свиленград) 9 1 2 6 4:16 5
18 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 1 1 7 11:24 4
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
15.08.2018 18:00 - Г Атлетик (Куклен) 1:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.07.2018 18:00 - Г Оборище (Панагюрище) 1:4
14.07.2018 18:30 - Г Борислав 2009 (Първомай) 1:5
19.07.2018 18:30 - Г Атлетик (Куклен) 0:2
25.07.2018 18:00 - Г Локомотив 1926 /юн.мл./ (Пд) 2:1
04.08.2018 18:00 - Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 10 място
2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 6 място
2012/2013 "В" група 7 място
2011/2012 "В" група 5 място
2010/2011 "В" група 13 място
2009/2010 А ОФГ ПД 1 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници