Асеновец 2005 (Асеновград)

BGSupporters форум

Асеновец 2005 (Асеновград)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
18.08.2018 19:00 2 кръг Г Созопол (Созопол) 2:4
24.08.2018 18:00 3 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
01.09.2018 17:00 4 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
08.09.2018 17:00 5 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 0:1
15.09.2018 17:00 6 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:6
22.09.2018 17:00 7 кръг Д Миньор (Раднево) 2:3
29.09.2018 17:00 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:4
24.10.2018 16:00 9 кръг Г Садово (Садово) 0:2
13.10.2018 16:00 10 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:2
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:6
27.10.2018 16:00 12 кръг Д Левски (Карлово) 2:0
03.11.2018 14:30 13 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
10.11.2018 14:30 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:4
17.11.2018 14:30 15 кръг Г Сокол (Марково) 2:2
24.11.2018 14:30 16 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:2
01.12.2018 14:00 17 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:3
23.02.2019 18 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
02.03.2019 19 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
09.03.2019 20 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
16.03.2019 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
20.03.2019 22 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) -:-
23.03.2019 23 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
30.03.2019 24 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
06.04.2019 25 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
10.04.2019 26 кръг Д Садово (Садово) -:-
13.04.2019 27 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
20.04.2019 28 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
27.04.2019 29 кръг Г Левски (Карлово) -:-
04.05.2019 30 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
11.05.2019 31 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
18.05.2019 32 кръг Д Сокол (Марково) -:-
25.05.2019 33 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
01.06.2019 34 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Карнобат (Карнобат) 17 5 3 9 17:31 18
15 Левски (Карлово) 17 4 5 8 10:21 17
16 Садово (Садово) 17 5 1 11 13:39 16
17 Димитровград 1947 (Димитровград) 17 4 3 10 15:26 15
18 Асеновец 2005 (Асеновград) 17 2 3 12 22:45 9
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
15.08.2018 18:00 - Г Атлетик (Куклен) 1:4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
10.10.2018 16:00 - Г Гигант (Съединение) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.07.2018 18:00 - Г Оборище (Панагюрище) 1:4
14.07.2018 18:30 - Г Борислав 2009 (Първомай) 1:5
19.07.2018 18:30 - Г Атлетик (Куклен) 0:2
25.07.2018 18:00 - Г Локомотив 1926 /юн.мл./ (Пд) 2:1
04.08.2018 18:00 - Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3

Асеновец 2005 (Асеновград)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2018 17:00 1 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 7:0
08.12.2018 13:00 2 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 6:0
08.10.2018 16:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
25.11.2018 14:00 4 кръг Д Сокол (Марково) 3:1
19.10.2018 15:30 5 кръг Г Палас (Рудозем) 1:0
31.10.2018 15:00 6 кръг Д Хасково (Хасково) 3:3
29.10.2018 14:30 7 кръг Г Садово (Садово) 3:1
12.11.2018 14:30 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:1
22.11.2018 14:00 9 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:1
- 10 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 11 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 14 кръг Д Палас (Рудозем) -:-
- 15 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 16 кръг Д Садово (Садово) -:-
- 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 9 9 0 0 25:7 27
2 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 6 2 1 28:9 20
3 Хасково (Хасково) 9 6 1 2 40:17 19
4 Сокол (Марково) 8 5 0 3 26:14 15
5 Марица 1921 (Пловдив) 9 5 0 4 27:23 15

Асеновец 2005 (Асеновград)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2018 17:00 1 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) 3:1
14.09.2018 17:00 2 кръг Д Садово (Садово) 6:0
22.09.2018 10:30 3 кръг Г Левски (Карлово) 1:7
28.09.2018 17:00 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:3
06.10.2018 10:00 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
17.10.2018 16:00 6 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 6:0
21.10.2018 10:30 7 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:1
26.10.2018 16:00 8 кръг Д Сокол (Марково) 1:0
03.11.2018 11:30 9 кръг Г Гигант (Съединение) 3:0
10.11.2018 09:00 10 кръг Г Атлетик (Куклен) 4:0
16.11.2018 15:00 11 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:0
25.11.2018 10:30 12 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:1
01.12.2018 10:30 13 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:0
- 14 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Садово (Садово) -:-
- 16 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 17 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 21 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 22 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 23 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 24 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (Карлово) 12 11 0 1 56:8 33
3 Локомотив 1926 (Пловдив) 12 10 1 1 61:8 31
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 13 9 1 3 33:17 28
5 Марица 1921 (Пловдив) 13 9 1 3 54:12 28
6 Арда 1924 (Кърджали) 13 8 1 4 41:17 25

Асеновец 2005 (Асеновград)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:30 1 кръг Г Орлета (Пазарджик) 7:0
22.09.2018 10:30 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:2
29.09.2018 10:00 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:0
06.10.2018 10:30 4 кръг Д Чавдар (Пловдив) 1:3
14.10.2018 10:30 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
21.10.2018 10:30 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
28.10.2018 12:30 7 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0
01.11.2018 11:30 8 кръг Г Сокол (Марково) 2:1
10.11.2018 10:00 9 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:1
17.11.2018 10:30 10 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:2
24.11.2018 10:00 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
- 12 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 13 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 15 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 19 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 20 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Марица 1921 (Пловдив) 11 6 3 2 22:7 21
6 Нефтохимик 1962 (Бургас) 11 5 1 5 25:19 16
7 Асеновец 2005 (Асеновград) 11 4 2 5 16:13 14
8 Берое (Стара Загора) 11 4 2 5 25:21 14
9 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 3 2 6 10:23 11

Асеновец 2005 (Асеновград)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:00 1 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:5
22.09.2018 12:00 2 кръг Г Палас (Рудозем) 1:10
29.09.2018 12:00 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:6
07.10.2018 10:00 4 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:3
14.10.2018 12:00 5 кръг Д Девин (Девин) 1:1
20.10.2018 09:30 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:6
27.10.2018 11:00 7 кръг Г Векта (Пловдив) 0:2
02.11.2018 14:00 8 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 2:1
11.11.2018 10:30 9 кръг Г Пловдив (Пловдив) 0:5
17.11.2018 10:30 10 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 3:9
24.11.2018 11:00 11 кръг Г Асти АБ (Хасково) 2:6
- 12 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 13 кръг Д Палас (Рудозем) -:-
- 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Девин (Девин) -:-
- 17 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Векта (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) -:-
- 20 кръг Д Пловдив (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Асти АБ (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ботев 2002 (Пловдив) 11 5 1 5 28:25 16
9 Палас (Рудозем) 11 3 3 5 33:32 12
10 Асеновец 2005 (Асеновград) 11 1 1 9 14:54 4
11 Хасково 1957 (Хасково) 11 1 0 10 6:60 3
12 Девин (Девин) 11 0 1 10 7:79 1

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 10 място
2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 6 място
2012/2013 "В" група 7 място
2011/2012 "В" група 5 място
2010/2011 "В" група 13 място
2009/2010 А ОФГ ПД 1 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници