Етър ВТ (Велико Търново)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Етър Велико Търново съществува под това име от 2013 г.

Хроника: След като от сезон 2003/04 Етър - футболният шампион на България за 1990/91 г., започва да развива само детско-юношеска школа, Етър 1924 - единственият клуб във Велико Търново с мъжки отбор в първенството на страната, е изваден от елитната група на 20 май 2013 г. и скоро след това на практика престава да съществува. На 17 юли 2013 г. Ботев - от съседното до областния център градче Дебелец, който вече си е осигурил участие в Северозападна „В” група, се преименува на Етър Велико Търново и премества седалището си в старата столица.

Клубни цветове: виолетов и бял.

Прозвище: -

Адрес: Велико Търново 5002.
Телефон: -
E-mail: fcetarvt@abv.bg

Клубни върхове:
-

Етър ВТ (Велико Търново)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
14.07.2017 18:45 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 Диема
21.07.2017 21:00 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1 Диема спорт
31.07.2017 20:30 3 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:1 Диема спорт
07.08.2017 20:30 4 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:0 Диема спорт
12.08.2017 18:15 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1 Диема
20.08.2017 18:15 6 кръг Г Славия 1913 (София) 2:1 Диема спорт
25.08.2017 18:00 7 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1 Диема
11.09.2017 20:00 8 кръг Г Септември (София) 1:1 Диема спорт
15.09.2017 17:15 9 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:2 Диема спорт
23.09.2017 20:00 10 кръг Г Черно море (Варна) 0:0 Диема спорт
30.09.2017 14:45 11 кръг Д ЦСКА (София) 2:2 Диема спорт
15.10.2017 17:30 12 кръг Д Левски (София) 0:1 Диема спорт
23.10.2017 18:00 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4 Диема спорт
30.10.2017 19:00 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 Диема спорт
04.11.2017 13:00 15 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0 Диема
20.11.2017 17:30 16 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:2 Диема спорт
26.11.2017 17:45 17 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:2 Диема спорт
29.11.2017 15:00 18 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:3 Диема спорт
03.12.2017 12:30 19 кръг Д Славия 1913 (София) 2:1 Диема спорт
09.12.2017 15:00 20 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3 Диема спорт
17.02.2018 13:00 21 кръг Д Септември (София) 3:3 Нова спорт
24.02.2018 15:00 22 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:2 Диема спорт
03.03.2018 12:30 23 кръг Д Черно море (Варна) 1:1 Нова спорт
08.03.2018 17:30 24 кръг Г ЦСКА (София) 1:2 Диема спорт
11.03.2018 17:30 25 кръг Г Левски (София) 1:1 Диема спорт
18.03.2018 18:15 26 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:6 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Черно море (Варна) 26 7 6 13 24:32 27
11 Пирин (Благоевград) 26 6 8 12 20:28 26
12 Дунав 2010 (Русе) 26 5 6 15 17:38 21
13 Етър ВТ (Велико Търново) 26 4 9 13 24:45 21
14 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 26 0 8 18 12:51 8
Втора фаза / Втора осмица - група "Б"
02.04.2018 20:00 27 кръг Г Септември (София) 0:1 Диема спорт
09.04.2018 17:30 28 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:1 Нова спорт
15.04.2018 20:00 29 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 Диема спорт
19.04.2018 17:15 30 кръг Д Септември (София) 4:2 Диема спорт
22.04.2018 20:00 31 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:1 Диема спорт
30.04.2018 20:00 32 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:- Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 31 12 5 14 32:46 41
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 31 9 9 13 25:42 36
3 Дунав 2010 (Русе) 31 7 7 17 22:44 28
4 Етър ВТ (Велико Търново) 31 6 9 16 30:51 27
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2017 16:00 - Г Поморие (Поморие) 4:2
Втори кръг (1/8 финали)
26.10.2017 18:00 - Д Септември (София) 2:1
Трети кръг (1/4 финали)
13.12.2017 17:30 - Д Славия 1913 (София) 1:3 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
23.06.2017 20:00 - Д Дунав 2010 (Русе) 2:0
29.06.2017 18:30 - Д Венецуела /глухи/ 7:0
01.07.2017 19:30 - Г ЦСКА (София) 0:2 Диема спорт 2
04.07.2017 18:00 - Д Черноморец (Балчик) 1:2
05.07.2017 19:30 - Г Верея (Стара Загора) 0:1
08.07.2017 18:30 - Д Литекс (Ловеч) 4:2
26.07.2017 18:15 - Д Спартак (Плевен) 1:1
07.10.2017 14:00 - Г Литекс (Ловеч) 1:1
11.11.2017 13:00 - Г Монтана 1921 (Монтана) 1:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2018 14:00 - Г Верея (Стара Загора) 2:0
23.01.2018 17:00 - Д Лех (Познан, Полша, 1) 3:4
27.01.2018 16:00 - Д Железничар (Сараево, Бос, 1) 1:1
30.01.2018 16:30 - Д Стумбрас (Каунас, Литва, 1) 1:0
02.02.2018 16:30 - Д Олимпия (Любляна, Словения, 1) 0:3
10.02.2018 13:00 - Д Литекс (Ловеч) 2:1
18.02.2018 11:00 - Г Янтра Габрово (Габрово) 2:0

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮСВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
20.09.2017 16:00 2 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 1:3
27.09.2017 16:00 3 кръг Г Спартак (Плевен) 1:2
04.10.2017 15:00 4 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:2
11.10.2017 15:00 5 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) 4:0
18.10.2017 15:00 6 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:0
25.10.2017 15:00 7 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:0
22.11.2017 14:00 8 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 10:0
15.11.2017 14:00 9 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 3:1
- 10 кръг
почива
28.03.2018 15:00 11 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 0:2
04.04.2018 16:00 12 кръг Д Спартак (Плевен) 2:1
11.04.2018 16:00 13 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:1
18.04.2018 16:00 14 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 4:3
25.04.2018 16:00 15 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
02.05.2018 16:00 16 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
09.05.2018 16:00 17 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) -:-
16.05.2018 16:00 18 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Янтра 1919 (Габрово) 12 9 1 2 28:10 28
3 Изгрев 93 (Царевец) 13 8 1 4 45:24 25
4 Етър ВТ (Велико Търново) 13 7 1 5 30:15 22
5 Спартак (Плевен) 12 7 0 5 28:19 21
6 Бдин 1923 (Видин) 12 5 1 6 20:21 16

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
25.10.2017 14:00 1-ви мач Г Левски (София) 1:5
09.11.2017 14:00 реванш Д Левски (София) 1:4
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / Финал
22.09.2017 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:0

Етър ВТ (Велико Търново)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2017 18:00 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:0
27.08.2017 18:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0
30.08.2017 17:30 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
27.09.2017 16:00 4 кръг Д Черно море (Варна) 2:3
10.09.2017 16:00 5 кръг Г Славия 1913 (София) 3:4
16.09.2017 16:00 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
23.09.2017 16:00 7 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:2
01.10.2017 15:30 8 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:2
08.10.2017 15:30 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
01.11.2017 14:00 10 кръг Д Левски (София) 0:2
22.10.2017 12:00 11 кръг Г ЦСКА (София) 1:6
28.10.2017 14:00 12 кръг Д Левски Раковски (София) 2:2
05.11.2017 14:00 13 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:10
12.11.2017 14:00 14 кръг Д Септември (София) 3:1
18.11.2017 14:00 15 кръг Г Сокол (Марково) 0:2
24.02.2018 13:30 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 6:0
07.03.2018 14:30 17 кръг Г Пирин (Благоевград) 4:0
11.03.2018 14:30 18 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:1
17.03.2018 14:30 19 кръг Г Черно море (Варна) 1:2
27.03.2018 14:30 20 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
31.03.2018 15:00 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:7
04.04.2018 15:30 22 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:1
14.04.2018 15:30 23 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:3
21.04.2018 15:30 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
28.04.2018 15:30 25 кръг Г Левски (София) -:-
01.05.2018 26 кръг Д ЦСКА (София) -:-
05.05.2018 27 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
12.05.2018 28 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
19.05.2018 29 кръг Г Септември (София) -:-
27.05.2018 30 кръг Д Сокол (Марково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Дунав 2010 (Русе) 24 5 6 13 19:28 21
12 Монтана 1921 (Монтана) 24 5 5 14 21:63 20
13 Етър ВТ (Велико Търново) 24 5 5 14 35:57 20
14 Пирин (Благоевград) 24 3 5 16 19:51 14
15 Левски Раковски (София) 24 2 6 16 15:51 12

Етър ВТ (Велико Търново)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
25.10.2017 14:00 1-ви мач Г Витоша (Бистрица) 3:2
08.11.2017 14:00 реванш Д Витоша (Бистрица) 2:0
1/4 финали
22.11.2017 14:00 1-ви мач Г Левски (София) 0:5
29.11.2017 13:00 реванш Д Левски (София) 2:4
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / Финал
25.09.2017 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
13.09.2017 15:30 2 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
- 3 кръг
почива
23.09.2017 10:30 4 кръг Д Чардафон 1919 (Габрово) 2:1
30.09.2017 09:45 5 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:2
- 6 кръг
почива
14.10.2017 10:30 7 кръг Д Литекс (Ловеч) 6:0
18.10.2017 15:30 8 кръг Г Павликени (Павликени) 2:0
21.10.2017 09:45 9 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:0
28.10.2017 09:45 10 кръг Г Гигант (Белене) 8:0
01.11.2017 09:45 11 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 1:0
04.11.2017 09:45 12 кръг Г Спартак (Плевен) 0:1
11.11.2017 09:45 13 кръг Д Академик (Свищов) 4:1
- 14 кръг
почива
- 15 кръг
почива
02.12.2017 09:45 16 кръг Г Трявна (Трявна) 6:0
09.12.2017 09:45 17 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:2
- 18 кръг
почива
10.03.2018 09:45 19 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:0
- 20 кръг
почива
28.03.2018 15:00 21 кръг Г Чардафон 1919 (Габрово) 2:0
отложен 22 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 23 кръг
почива
07.04.2018 10:30 24 кръг Г Литекс (Ловеч) 2:0
14.04.2018 09:45 25 кръг Д Павликени (Павликени) 0:0
17.04.2018 16:00 26 кръг Г Севлиево (Севлиево) 4:0
21.04.2018 09:45 27 кръг Д Гигант (Белене) -:-
28.04.2018 10:30 28 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) -:-
05.05.2018 09:45 29 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
12.05.2018 09:45 30 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 31 кръг
почива
- 32 кръг
почива
26.05.2018 09:45 33 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
02.06.2018 09:45 34 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Янтра Габрово (Габрово) 17 14 2 1 63:13 44
2 Етър ВТ (Велико Търново) 17 13 2 2 46:7 41
3 Локомотив (Горна Оряховица) 16 11 4 1 61:8 37
4 Спартак (Плевен) 15 9 3 3 53:25 30
5 Академик (Свищов) 15 7 5 3 38:18 26

Етър ВТ (Велико Търново)

Елитна група (U-15) - Северозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2017 16:00 1 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:1
21.09.2017 16:00 2 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 5:2
28.09.2017 16:00 3 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 7:0
05.10.2017 15:00 4 кръг Д Спартак (Плевен) 5:0
12.10.2017 15:00 5 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:3
19.10.2017 15:00 6 кръг Г Видин (Видин) 12:0
30.10.2017 14:30 7 кръг Д Ботев (Враца) 1:0
02.11.2017 14:30 8 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 5:1
10.11.2017 13:00 9 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 4:1
отложен 10 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
29.03.2018 15:30 11 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:1
05.04.2018 15:30 12 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:0
12.04.2018 15:30 13 кръг Г Спартак (Плевен) 5:2
19.04.2018 15:30 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0
26.04.2018 15:30 15 кръг Д Видин (Видин) -:-
03.05.2018 15:30 16 кръг Г Ботев (Враца) -:-
10.05.2018 15:30 17 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
17.05.2018 15:30 18 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Литекс (Ловеч) 13 11 2 0 54:2 35
2 Етър ВТ (Велико Търново) 13 11 0 2 51:11 33
3 Локомотив (Горна Оряховица) 13 9 1 3 32:12 28
4 Бдин 1923 (Видин) 13 7 3 3 39:17 24
5 Монтана 1921 (Монтана) 13 5 4 4 23:13 19

Етър ВТ (Велико Търново)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
18.10.2017 14:00 1-ви мач Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
25.10.2017 14:00 реванш Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
1/4 финали
21.11.2017 14:00 1-ви мач Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
28.11.2017 13:00 реванш Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Велико Търново / Финал
22.09.2017 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
Поток Велико Търново/Габрово/Плевен/Ловеч / Финали
- -
почива
Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Г Белица 2017 (Килифарево) 3:2
13.09.2017 14:00 2 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 0:1
16.09.2017 10:30 3 кръг Г Левски 2007 (Левски) 7:1
- 4 кръг
почива
30.09.2017 11:30 5 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 4:1
- 6 кръг
почива
- 7 кръг
почива
18.10.2017 14:00 8 кръг Г Павликени (Павликени) 3:0
21.10.2017 11:30 9 кръг Д Севлиево (Севлиево) 3:0
28.10.2017 11:30 10 кръг Г Гигант (Белене) 2:0
- 11 кръг
почива
04.11.2017 11:30 12 кръг Г Спартак (Плевен) 7:5
11.11.2017 11:30 13 кръг Д Академик (Свищов) 4:0
18.11.2017 10:30 14 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 10:0
25.11.2017 10:30 15 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) 0:1
02.12.2017 11:30 16 кръг Г Трявна (Трявна) 4:0
09.12.2017 11:30 17 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
отложен 18 кръг Д Белица 2017 (Килифарево) -:-
10.03.2018 11:30 19 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 1:0
17.03.2018 10:30 20 кръг Д Левски 2007 (Левски) 4:0
- 21 кръг
почива
отложен 22 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг
почива
14.04.2018 11:30 25 кръг Д Павликени (Павликени) 3:1
17.04.2018 14:30 26 кръг Г Севлиево (Севлиево) 10:2
21.04.2018 11:30 27 кръг Д Гигант (Белене) -:-
- 28 кръг
почива
05.05.2018 11:30 29 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
12.05.2018 11:30 30 кръг Г Академик (Свищов) -:-
15.05.2018 15:00 31 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
19.05.2018 10:30 32 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) -:-
26.05.2018 11:30 33 кръг Д Трявна (Трявна) -:-
02.06.2018 11:30 34 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Горна Оряховица) 19 18 1 0 184:3 55
2 Етър ВТ (Велико Търново) 17 14 1 2 66:15 43
3 Спартак (Плевен) 20 14 0 6 72:40 42
4 Янтра (Полски Тръмбеш) 18 13 1 4 62:21 40
5 Спартак 1919 (Плевен) 18 13 0 5 81:37 39

Етър ВТ (Велико Търново)

ДПГ13: Велико Търново - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
02.12.2017 13:00 1 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:1
21.09.2017 14:30 2 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:1
- 3 кръг
почива
05.10.2017 13:30 4 кръг Д Спартак (Плевен) 6:0
12.10.2017 13:30 5 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 4:1
- 6 кръг
почива
30.10.2017 13:00 7 кръг Д Ботев (Враца) 3:3
02.11.2017 13:00 8 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) 0:0
10.11.2017 11:30 9 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 1:0
отложен 10 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
29.03.2018 14:00 11 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 3:1
- 12 кръг
почива
12.04.2018 14:00 13 кръг Г Спартак (Плевен) 5:0
19.04.2018 14:00 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 10:0
- 15 кръг
почива
03.05.2018 14:00 16 кръг Г Ботев (Враца) -:-
10.05.2018 14:00 17 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
17.05.2018 14:00 18 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Литекс (Ловеч) 10 9 0 1 35:2 27
2 Спартак 1919 (Плевен) 10 7 2 1 27:7 23
3 Етър ВТ (Велико Търново) 10 6 2 2 32:7 20
4 Ботев (Враца) 10 4 3 3 26:18 15
5 Локомотив (Горна Оряховица) 11 4 0 7 16:29 12

Етър ВТ (Велико Търново)

Държавно първенство - жени
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 16:30 1 кръг Д НСА (София) 1:7
16.09.2017 16:30 2 кръг Г ЛП Супер спорт (София) 0:3
- 3 кръг
почива
08.10.2017 14:30 4 кръг Д Енко (Пловдив) 4:3
13.12.2017 12:30 5 кръг Г Пълдин (Пловдив) 3:0
29.10.2017 14:00 6 кръг Д ЖФК Берое (Стара Загора) 2:1
05.11.2017 13:00 7 кръг Г Олимпия (Шумен) 12:0
12.11.2017 13:00 8 кръг Д Спортика (Благоевград) 1:1
19.11.2017 13:00 9 кръг Г ЖФК Варна (Варна) 5:1
26.11.2017 13:00 10 кръг Д Риал (Ковачевци) 4:3
02.12.2017 13:00 11 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) 3:1
11.03.2018 13:30 12 кръг Г НСА (София) 0:3
17.03.2018 14:00 13 кръг Д ЛП Супер спорт (София) 0:2
- 14 кръг
почива
01.04.2018 14:30 15 кръг Г Енко (Пловдив) 3:0
15.04.2018 14:30 16 кръг Д Пълдин (Пловдив) 1:0
21.04.2018 16:00 17 кръг Г ЖФК Берое (Стара Загора) 1:0
29.04.2018 16:00 18 кръг Д Олимпия (Шумен) -:-
06.05.2018 11:30 19 кръг Г Спортика (Благоевград) -:-
13.05.2018 16:30 20 кръг Д ЖФК Варна (Варна) -:-
20.05.2018 16:30 21 кръг Г Риал (Ковачевци) -:-
02.06.2018 17:00 22 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 НСА (София) 15 15 0 0 101:6 45
2 Етър ВТ (Велико Търново) 15 10 1 4 40:25 31
3 ЛП Супер спорт (София) 13 9 3 1 44:11 30
4 Спортика (Благоевград) 15 8 5 2 49:19 29
5 ЖФК Берое (Стара Загора) 15 7 2 6 46:22 23


Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2016/2017 Втора лига 1 място
2015/2016 "В" група 1 място
2014/2015 "В" група 2 място
2013/2014 "В" група 5 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -
2010/2011 - -
2009/2010 - -
2008/2009 - -
2007/2008 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2017 22.514 24
октомври 2017 27.586 20
септември 2017 40.847 11
август 2017 51.835 8
май 2017 25.443 21
април 2017 40.459 10
март 2017 30.887 15
ноември 2016 41.304 11
октомври 2016 26.045 21
септември 2016 31.020 16
август 2016 32.579 11
май 2016 13.758 31
април 2016 17.520 24
март 2016 13.568 32
ноември 2015 10.421 51
октомври 2015 15.355 28
август 2015 12.199 41
май 2015 12.247 41
април 2015 13.232 36
март 2015 14.172 30
декември 2014 19.895 25
октомври 2014 10.023 55
септември 2014 11.610 46
май 2014 5.875 77
април 2014 13.494 39
март 2014 11.573 43
ноември 2013 19.032 29
септември 2013 12.216 51
август 2013 12.724 53
всички

Интернет страници