Етър ВТ (Велико Търново)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Етър Велико Търново съществува под това име от 2013 г.

Хроника: След като от сезон 2003/04 Етър - футболният шампион на България за 1990/91 г., започва да развива само детско-юношеска школа, Етър 1924 - единственият клуб във Велико Търново с мъжки отбор в първенството на страната, е изваден от елитната група на 20 май 2013 г. и скоро след това на практика престава да съществува. На 17 юли 2013 г. Ботев - от съседното до областния център градче Дебелец, който вече си е осигурил участие в Северозападна „В” група, се преименува на Етър Велико Търново и премества седалището си в старата столица.

Клубни цветове: виолетов и бял.

Прозвище: -

Адрес: Велико Търново 5002.
Телефон: -
E-mail: -

Клубни върхове:
-

Етър ВТ (Велико Търново)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
14.07.2017 18:45 1 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 Диема
21.07.2017 21:00 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1 Диема спорт
31.07.2017 20:30 3 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:1 Диема спорт
07.08.2017 20:30 4 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:0 Диема спорт
12.08.2017 18:15 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1 Диема
20.08.2017 18:15 6 кръг Г Славия 1913 (София) 2:1 Диема спорт
25.08.2017 18:00 7 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1 Диема
11.09.2017 20:00 8 кръг Г Септември (София) 1:1 Диема спорт
15.09.2017 17:15 9 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:2 Диема спорт
23.09.2017 20:00 10 кръг Г Черно море (Варна) -:- Диема спорт
30.09.2017 14:45 11 кръг Д ЦСКА (София) -:- Диема спорт
15.10.2017 17:30 12 кръг Д Левски (София) -:- Диема спорт
21.10.2017 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
28.10.2017 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
04.11.2017 15 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
18.11.2017 16 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
25.11.2017 17 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
29.11.2017 18 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
02.12.2017 19 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
09.12.2017 20 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
17.02.2018 21 кръг Д Септември (София) -:-
24.02.2018 22 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
28.02.2018 23 кръг Д Черно море (Варна) -:-
03.03.2018 24 кръг Г ЦСКА (София) -:-
10.03.2018 25 кръг Г Левски (София) -:-
17.03.2018 26 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Черно море (Варна) 9 4 2 3 11:10 14
7 Локомотив 1926 (Пловдив) 9 3 2 4 9:15 11
8 Етър ВТ (Велико Търново) 9 2 4 3 9:10 10
9 Пирин (Благоевград) 9 2 4 3 10:9 10
10 Ботев (Пловдив) 8 2 2 4 11:16 8
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2017 16:00 - Г Поморие (Поморие) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
23.06.2017 20:00 - Д Дунав 2010 (Русе) 2:0
29.06.2017 18:30 - Д Венецуела /глухи/ 7:0
01.07.2017 19:30 - Г ЦСКА (София) 0:2 Диема спорт 2
04.07.2017 18:00 - Д Черноморец (Балчик) 1:2
05.07.2017 19:30 - Г Верея (Стара Загора) 0:1
08.07.2017 18:30 - Д Литекс (Ловеч) 4:2
26.07.2017 18:15 - Д Спартак (Плевен) 1:1

Етър ВТ (Велико Търново)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2017 18:00 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:0
27.08.2017 18:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0
30.08.2017 17:30 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
27.09.2017 16:00 4 кръг Д Черно море (Варна) -:-
10.09.2017 16:00 5 кръг Г Славия 1913 (София) 3:4
16.09.2017 16:00 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
23.09.2017 16:00 7 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
01.10.2017 15:30 8 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
08.10.2017 15:30 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
14.10.2017 15:30 10 кръг Д Левски (София) -:-
28.10.2017 11 кръг Г ЦСКА (София) -:-
01.11.2017 12 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
04.11.2017 13 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
11.11.2017 14 кръг Д Септември (София) -:-
18.11.2017 15 кръг Г Сокол (Марково) -:-
24.02.2018 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
03.03.2018 17 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
10.03.2018 18 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
17.03.2018 19 кръг Г Черно море (Варна) -:-
24.03.2018 20 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
31.03.2018 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
07.04.2018 22 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
12.04.2018 23 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
14.04.2018 24 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
21.04.2018 25 кръг Г Левски (София) -:-
28.04.2018 26 кръг Д ЦСКА (София) -:-
05.05.2018 27 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
12.05.2018 28 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
19.05.2018 29 кръг Г Септември (София) -:-
27.05.2018 30 кръг Д Сокол (Марково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Дунав 2010 (Русе) 6 2 1 3 5:4 7
12 Монтана 1921 (Монтана) 6 1 2 3 5:13 5
13 Етър ВТ (Велико Търново) 5 1 1 3 6:10 4
14 Левски Раковски (София) 5 1 0 4 2:10 3
15 Пирин (Благоевград) 6 0 1 5 3:16 1

Етър ВТ (Велико Търново)

Елитна група (U-15) - Северозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2017 16:00 1 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:1
21.09.2017 16:00 2 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
28.09.2017 16:00 3 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
05.10.2017 15:00 4 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
12.10.2017 15:00 5 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
19.10.2017 15:00 6 кръг Г Видин (Видин) -:-
26.10.2017 15:00 7 кръг Д Ботев (Враца) -:-
02.11.2017 14:30 8 кръг Г Спартак 1919 (Плевен) -:-
09.11.2017 14:30 9 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) -:-
- 10 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
- 11 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 12 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 13 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 15 кръг Д Видин (Видин) -:-
- 16 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 17 кръг Д Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 18 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив (Горна Оряховица) 1 1 0 0 2:0 3
5 Литекс (Ловеч) 1 1 0 0 1:0 3
6 Етър ВТ (Велико Търново) 1 0 0 1 0:1 0
7 Монтана 1921 (Монтана) 1 0 0 1 0:2 0
8 Янтра 1919 (Габрово) 1 0 0 1 0:6 0

Етър ВТ (Велико Търново)

Държавно първенство - жени
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 16:30 1 кръг Д НСА (София) 1:7
16.09.2017 16:30 2 кръг Г ЛП Супер спорт (София) 0:3
- 3 кръг
почива
08.10.2017 14:30 4 кръг Д Енко (Пловдив) -:-
14.10.2017 14:00 5 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
29.10.2017 14:00 6 кръг Д ЖФК Берое (Стара Загора) -:-
05.11.2017 13:00 7 кръг Г Олимпия (Шумен) -:-
12.11.2017 13:00 8 кръг Д Спортика (Благоевград) -:-
19.11.2017 13:00 9 кръг Г ЖФК Варна (Варна) -:-
26.11.2017 13:00 10 кръг Д Риал (Ковачевци) -:-
02.12.2017 13:00 11 кръг Г Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
- 12 кръг Г НСА (София) -:-
- 13 кръг Д ЛП Супер спорт (София) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Енко (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г ЖФК Берое (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Д Олимпия (Шумен) -:-
- 19 кръг Г Спортика (Благоевград) -:-
- 20 кръг Д ЖФК Варна (Варна) -:-
- 21 кръг Г Риал (Ковачевци) -:-
- 22 кръг Д Севлиево лейдис (Севлиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЖФК Варна (Варна) 2 1 0 1 5:5 3
8 Пълдин (Пловдив) 2 1 0 1 6:6 3
9 Риал (Ковачевци) 2 0 0 2 4:8 0
10 Етър ВТ (Велико Търново) 2 0 0 2 1:10 0
11 Олимпия (Шумен) 2 0 0 2 1:12 0


Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2016/2017 Втора лига 1 място
2015/2016 "В" група 1 място
2014/2015 "В" група 2 място
2013/2014 "В" група 5 място
2012/2013 - -
2011/2012 - -
2010/2011 - -
2009/2010 - -
2008/2009 - -
2007/2008 - -

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 41.304 11
октомври 2016 26.045 21
септември 2016 31.020 16
август 2016 32.579 11
май 2016 13.758 31
април 2016 17.520 24
март 2016 13.568 32
ноември 2015 10.421 51
октомври 2015 15.355 28
август 2015 12.199 41
май 2015 12.247 41
април 2015 13.232 36
март 2015 14.172 30
декември 2014 19.895 25
октомври 2014 10.023 55
септември 2014 11.610 46
май 2014 5.875 77
април 2014 13.494 39
март 2014 11.573 43
ноември 2013 19.032 29
септември 2013 12.216 51
август 2013 12.724 53
всички

Интернет страници