Кремиковци (кв.Ботунец, София)

BGSupporters форум

Кремиковци (кв.Ботунец, София)

"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Д Мрамор (Мрамор) 1:2
16.09.2017 17:00 2 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 2:0
26.11.2017 14:00 3 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 3:1
01.10.2017 16:00 4 кръг Г Житен (Житен) 1:3
08.10.2017 16:00 5 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 2:0
15.10.2017 16:00 6 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:5
22.10.2017 16:00 7 кръг Д Локомотив БДЖ (София) 1:2
28.10.2017 13:00 8 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 2:1
05.11.2017 14:00 9 кръг Д Левски (Чепинци) 0:2
12.11.2017 14:00 10 кръг Г Изтребител (Иваняне) 1:2
19.11.2017 14:00 11 кръг Д Сокол (Негован) 0:3
19.04.2018 20:00 12 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:5
11.03.2018 15:00 13 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 2:0
18.03.2018 15:00 14 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 3:0
16.05.2018 18:30 15 кръг Д Житен (Житен) 1:3
01.04.2018 16:00 16 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 2:3
15.04.2018 16:00 17 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:9
22.04.2018 13:00 18 кръг Г Локомотив БДЖ (София) 0:0
29.04.2018 16:00 19 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 2:0
05.05.2018 11:00 20 кръг Г Левски (Чепинци) 1:9
12.05.2018 18:00 21 кръг Д Изтребител (Иваняне) 4:1
20.05.2018 17:00 22 кръг Г Сокол (Негован) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Житен (Житен) 22 11 2 9 57:66 35
6 Спартак 1933 (Подгумер) 22 8 3 11 48:43 27
7 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 22 8 1 13 29:53 25
8 Сокол (Негован) 22 6 3 13 35:69 21
9 Вихър (кв.Требич, София) 22 5 5 12 44:59 20
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2018 11:00 - Г Въстаник 26 (Войнеговци) 2:2
28.01.2018 11:00 - Д Сокол (Негован) 4:1
04.02.2018 13:00 - Д Спартак 1933 (Подгумер) 1:4
11.02.2018 13:00 - Г Сокол (Негован) 2:2
18.02.2018 11:00 - Д Левски (Чепинци) 3:8
25.02.2018 11:00 - Д Спартак 1933 (Подгумер) 1:3

Кремиковци (кв.Ботунец, София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 14:30 1 кръг Д Олимпиец (София) 0:12
16.09.2017 15:00 2 кръг Г Ферион (София) 1:12
22.09.2017 10:00 3 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 2:8
30.09.2017 10:00 4 кръг Г Конкордия (София) 2:10
08.10.2017 13:30 5 кръг Д Младост 2015 (София) анл.
14.10.2017 10:00 6 кръг Г София спорт (София) анл.
22.10.2017 11:30 7 кръг Д Барокко (София) 0:7
28.10.2017 09:00 8 кръг Г Септември (София) 0:15
01.11.2017 10:00 9 кръг Д Гранит (Владая) 0:9
04.11.2017 10:00 10 кръг Г Искър (Герман) анл.
11.11.2017 13:00 11 кръг Д Интернационал (София) 2:0
15.10.2017 10:00 12 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:12
25.11.2017 10:00 13 кръг Г Левски (Чепинци) 4:1
02.12.2017 12:00 14 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:5
02.09.2017 12:00 15 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:25
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Левски (Чепинци) 21 2 0 19 25:191 6
12 Надежда (Доброславци) 21 2 0 19 18:143 6
13 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 12 2 0 10 11:116 6
-- Искър (Герман) 7 0 0 7 6:96 -
-- София спорт (София) 2 1 0 1 3:4 -

Кремиковци (кв.Ботунец, София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
10.09.2017 09:00 1 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:5
17.09.2017 09:00 2 кръг Д Спортист 13 (София) 0:6
24.09.2017 09:00 3 кръг Г Ферион (София) 1:4
01.10.2017 09:00 4 кръг Д Арес (София) 0:7
08.10.2017 10:10 5 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:3
15.10.2017 09:00 6 кръг Д Елит София (София) 2:3
22.10.2017 09:00 7 кръг Г ОФК София (София) 2:2
29.10.2017 09:00 8 кръг Д Ултраспорт академия (София) 0:2
26.11.2017 09:00 9 кръг Г ДАФ (София) 0:2
- 10 кръг
почива
19.11.2017 09:00 11 кръг Г Урвич (Панчарево) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Надежда (Доброславци) 10 4 1 5 27:25 13
8 Урвич (Панчарево) 10 2 3 5 13:20 9
9 ОФК София (София) 10 1 1 8 14:64 4
10 Ултраспорт академия (София) 10 1 1 8 6:49 4
11 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 10 0 2 8 6:35 2
Втора фаза / Група "В"
11.03.2018 11:20 1 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:4
18.03.2018 13:40 2 кръг Д Сердика (София) 1:2
25.03.2018 11:20 3 кръг Г ОФК София (София) 5:2
01.04.2018 12:30 4 кръг Д ДАФ (София) 1:6
15.04.2018 12:30 5 кръг Г Урвич (Панчарево) 1:1
22.04.2018 12:30 6 кръг Д Спортист 13 (София) 0:5
29.04.2018 13:40 7 кръг Г София спорт (София) 2:4
отложен 8 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
13.05.2018 12:30 9 кръг Г Ултраспорт академия (София) 2:1
- 10 кръг
почива
27.05.2018 09:00 11 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
30 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8 3 1 4 14:14 10
31 Сердика (София) 8 3 1 4 13:19 10
32 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 8 2 1 5 14:25 7
33 ОФК София (София) 8 2 0 6 14:32 6
34 Урвич (Панчарево) 9 1 1 7 16:31 4

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 10 място
2015/2016 А ОФГ С 6 място
2014/2015 А ОФГ С 2 място
2012/2013 Б ОФГ С 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 2 място

Интернет страници