Кремиковци (кв.Ботунец, София)

BGSupporters форум

Кремиковци (кв.Ботунец, София)

"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Д Мрамор (Мрамор) 1:2
16.09.2017 17:00 2 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) 2:0
26.11.2017 14:00 3 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 3:1
01.10.2017 16:00 4 кръг Г Житен (Житен) 1:3
08.10.2017 16:00 5 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 2:0
15.10.2017 16:00 6 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:5
22.10.2017 16:00 7 кръг Д Локомотив БДЖ (София) 1:2
28.10.2017 13:00 8 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 2:1
05.11.2017 14:00 9 кръг Д Левски (Чепинци) 0:2
12.11.2017 14:00 10 кръг Г Изтребител (Иваняне) 1:2
19.11.2017 14:00 11 кръг Д Сокол (Негован) 0:3
04.03.2018 15:00 12 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
11.03.2018 15:00 13 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) -:-
18.03.2018 15:00 14 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
25.03.2018 15:00 15 кръг Д Житен (Житен) -:-
01.04.2018 16:00 16 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
15.04.2018 16:00 17 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
22.04.2018 13:00 18 кръг Г Локомотив БДЖ (София) -:-
29.04.2018 16:00 19 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
05.05.2018 17:00 20 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
13.05.2018 17:00 21 кръг Д Изтребител (Иваняне) -:-
20.05.2018 17:00 22 кръг Г Сокол (Негован) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Мрамор (Мрамор) 11 4 3 4 20:24 15
6 Сокол (Негован) 11 4 1 6 15:33 13
7 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 11 4 0 7 14:21 12
8 Вихър (кв.Требич, София) 11 3 1 7 20:26 10
9 Спартак 1933 (Подгумер) 11 2 3 6 13:17 9
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2018 11:00 - Г Въстаник 26 (Войнеговци) 2:2
28.01.2018 11:00 - Д Сокол (Негован) 4:1
04.02.2018 13:00 - Д Спартак 1933 (Подгумер) 1:4
11.02.2018 13:00 - Г Сокол (Негован) 2:2
18.02.2018 11:00 - Д Левски (Чепинци) 3:8
25.02.2018 11:00 - Д Спартак 1933 (Подгумер) -:-

Кремиковци (кв.Ботунец, София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 14:30 1 кръг Д Олимпиец (София) 0:12
16.09.2017 15:00 2 кръг Г Ферион (София) 1:12
22.09.2017 10:00 3 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 2:8
30.09.2017 10:00 4 кръг Г Конкордия (София) 2:10
08.10.2017 13:30 5 кръг Д Младост 2015 (София) анл.
14.10.2017 10:00 6 кръг Г София спорт (София) анл.
22.10.2017 11:30 7 кръг Д Барокко (София) 0:7
28.10.2017 09:00 8 кръг Г Септември (София) 0:15
01.11.2017 10:00 9 кръг Д Гранит (Владая) 0:9
04.11.2017 10:00 10 кръг Г Искър (Герман) анл.
11.11.2017 13:00 11 кръг Д Интернационал (София) 2:0
15.10.2017 10:00 12 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:12
25.11.2017 10:00 13 кръг Г Левски (Чепинци) 4:1
02.12.2017 12:00 14 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:5
02.09.2017 12:00 15 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:25
03.03.2018 09:00 16 кръг Г Олимпиец (София) -:-
11.03.2018 12:30 17 кръг Д Ферион (София) -:-
17.03.2018 10:00 18 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
25.03.2018 12:30 19 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг
почива
14.04.2018 13:00 22 кръг Г Барокко (София) -:-
21.04.2018 10:00 23 кръг Д Септември (София) -:-
28.04.2018 10:00 24 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 25 кръг
почива
13.05.2018 14:00 26 кръг Г Интернационал (София) -:-
19.05.2018 09:00 27 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
26.05.2018 17:00 28 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
02.06.2018 10:00 29 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
24.02.2018 10:00 30 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Олимпиец (София) 12 2 0 10 39:68 6
11 Левски (Чепинци) 12 2 0 10 22:96 6
12 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 12 2 0 10 11:116 6
13 Надежда (Доброславци) 12 1 0 11 10:90 3
-- Искър (Герман) 7 0 0 7 6:96 -

Кремиковци (кв.Ботунец, София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
10.09.2017 09:00 1 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:5
17.09.2017 09:00 2 кръг Д Спортист 13 (София) 0:6
24.09.2017 09:00 3 кръг Г Ферион (София) 1:4
01.10.2017 09:00 4 кръг Д Арес (София) 0:7
08.10.2017 10:10 5 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:3
15.10.2017 09:00 6 кръг Д Елит София (София) 2:3
22.10.2017 09:00 7 кръг Г ОФК София (София) 2:2
29.10.2017 09:00 8 кръг Д Ултраспорт академия (София) 0:2
26.11.2017 09:00 9 кръг Г ДАФ (София) 0:2
- 10 кръг
почива
19.11.2017 09:00 11 кръг Г Урвич (Панчарево) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Надежда (Доброславци) 10 4 1 5 27:25 13
8 Урвич (Панчарево) 10 2 3 5 13:20 9
9 ОФК София (София) 10 1 1 8 14:64 4
10 Ултраспорт академия (София) 10 1 1 8 6:49 4
11 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 10 0 2 8 6:35 2

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 10 място
2015/2016 А ОФГ С 6 място
2014/2015 А ОФГ С 2 място
2012/2013 Б ОФГ С 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници