Левски Раковски (София)

BGSupporters форум

Левски Раковски (София)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 18:00 1 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:0
03.09.2023 18:00 2 кръг Д Академик 1947 (София) 0:3
10.09.2023 17:00 3 кръг Г Житен (Житен) 6:2
17.09.2023 17:00 4 кръг Д Железница (Железница) 4:0
24.09.2023 17:00 5 кръг Г Левски (Чепинци) 8:0
01.10.2023 16:00 6 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 3:1
08.10.2023 16:00 7 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 5:1
15.10.2023 16:00 8 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 10:1
22.10.2023 17:00 9 кръг Г Ферион (Кубратово) 2:1
28.10.2023 14:00 10 кръг Г София спорт (София) 1:1
04.11.2023 15:00 11 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 2:0
12.11.2023 15:00 12 кръг Г Гранит (Владая) 1:3
19.11.2023 14:00 13 кръг Д Сокол (Негован) 5:2
10.12.2023 14:00 14 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:1
03.12.2023 14:00 15 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 7:1
25.02.2024 15:00 16 кръг Д Мрамор (Мрамор) 2:2
03.03.2024 16:00 17 кръг Г Академик 1947 (София) 3:0
10.03.2024 16:00 18 кръг Д Житен (Житен) -:-
17.03.2024 16:00 19 кръг Г Железница (Железница) -:-
24.03.2024 16:00 20 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
31.03.2024 17:00 21 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
07.04.2024 17:00 22 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
14.04.2024 17:00 23 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
21.04.2024 17:00 24 кръг Д Ферион (Кубратово) -:-
28.04.2024 17:00 25 кръг Д София спорт (София) -:-
01.05.2024 18:00 26 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
12.05.2024 18:00 27 кръг Д Гранит (Владая) -:-
19.05.2024 18:00 28 кръг Г Сокол (Негован) -:-
26.05.2024 18:00 29 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
02.06.2024 18:00 30 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Гранит (Владая) 16 15 1 0 62:16 46
2 Надежда (Доброславци) 16 12 2 2 63:19 38
3 Левски Раковски (София) 17 11 3 3 59:19 36
4 Искър 1945 (Нови Искър) 17 10 2 5 46:25 32
5 Житен (Житен) 17 9 4 4 37:35 31
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
20.08.2023 18:00 - Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
28.09.2023 16:00 - Д Железница (Железница) 2:0
Област София (столица) / 1/2 финали
18.10.2023 16:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
26.01.2024 12:00 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:6

Левски Раковски (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:00 1 кръг Д РД Спорт (София) 0:6
16.09.2023 11:00 2 кръг Г Национал (София) 3:2
23.09.2023 11:00 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:8
30.09.2023 13:00 4 кръг Г Септември (София) 2:1
07.10.2023 11:00 5 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 6:2
14.10.2023 11:00 6 кръг Г Барокко (София) 1:7
21.10.2023 14:00 7 кръг Д УФК Ботев (София) 2:7
03.11.2023 11:00 8 кръг Г Витоша 13 (София) 0:9
11.11.2023 11:00 9 кръг Д София спорт (София) 0:1
09.03.2024 11:00 10 кръг Г РД Спорт (София) -:-
16.03.2024 11:00 11 кръг Д Национал (София) -:-
23.03.2024 11:00 12 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
30.03.2024 11:00 13 кръг Д Септември (София) -:-
06.04.2024 11:00 14 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) -:-
13.04.2024 11:00 15 кръг Д Барокко (София) -:-
20.04.2024 11:00 16 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
27.04.2024 11:00 17 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
11.05.2024 11:00 18 кръг Г София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 София спорт (София) 9 4 1 4 16:21 13
6 Септември (София) 9 3 1 5 20:20 10
7 Левски Раковски (София) 9 3 0 6 14:43 9
8 Национал (София) 9 2 1 6 12:35 7
9 Академия за футболно развитие (София) 9 2 1 6 19:30 7

Левски Раковски (София)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група 1
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 10:00 1 кръг Д УФК Ботев (София) 0:6
09.09.2023 14:00 2 кръг Д Арес (София) 1:3
17.09.2023 09:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:11
23.09.2023 14:00 4 кръг Д София спорт (София) 1:5
30.09.2023 11:00 5 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 1:2
07.10.2023 14:00 6 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:3
14.10.2023 18:00 7 кръг Г Витоша 13 (София) 0:8
21.10.2023 11:00 8 кръг Г УФК Ботев (София) 0:3
25.11.2023 09:00 9 кръг Г Арес (София) 0:4
11.11.2023 14:00 10 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:6
18.11.2023 11:00 11 кръг Г София спорт (София) 3:3
09.03.2024 11:00 12 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
16.03.2024 11:00 13 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
23.03.2024 11:00 14 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
30.03.2024 11:00 15 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
06.04.2024 11:00 16 кръг Д Арес (София) -:-
13.04.2024 11:00 17 кръг Г София спорт (София) -:-
20.04.2024 11:00 18 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
27.04.2024 11:00 19 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
11.05.2024 11:00 20 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
18.05.2024 11:00 21 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Витоша 13 (София) 11 4 3 4 34:27 15
5 Левски Спартак 1962 (София) 11 4 3 4 29:36 15
6 УФК Ботев (София) 11 4 3 4 32:24 15
7 София спорт (София) 11 1 4 6 23:39 7
8 Левски Раковски (София) 11 0 1 10 7:54 1

Левски Раковски (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 13:00 1 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:3
09.09.2023 13:00 2 кръг Г Сердика (София) 2:1
16.09.2023 13:00 3 кръг Д Спортист 13 (София) 6:2
23.09.2023 10:30 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
29.09.2023 15:00 5 кръг Д Беласица (Петрич) 3:1
07.10.2023 16:00 6 кръг Г Витоша 13 (София) 3:1
14.10.2023 13:00 7 кръг Д Елит София (София) 6:0
21.10.2023 13:00 8 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:1
28.10.2023 13:00 9 кръг Д Септември (София) 0:4
24.02.2024 13:00 10 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:2
11.11.2023 13:00 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
18.11.2023 13:00 12 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
25.11.2023 13:00 13 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:5
02.03.2024 13:00 14 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:1
09.03.2024 13:00 15 кръг Д Сердика (София) -:-
16.03.2024 13:00 16 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
23.03.2024 13:00 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
30.03.2024 13:00 18 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
06.04.2024 13:00 19 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
13.04.2024 13:00 20 кръг Г Елит София (София) -:-
20.04.2024 13:00 21 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
27.04.2024 13:00 22 кръг Г Септември (София) -:-
01.05.2024 13:00 23 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
11.05.2024 13:00 24 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
18.05.2024 13:00 25 кръг Г Миньор (Перник) -:-
25.05.2024 13:00 26 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Миньор (Перник) 14 7 6 1 26:13 27
4 ФК ЦСКА 1948 (София) 14 8 2 4 26:17 26
5 Левски Раковски (София) 14 8 1 5 34:27 25
6 Хебър 1918 (Пазарджик) 14 6 5 3 28:17 23
7 Кюстендил (Кюстендил) 14 7 1 6 31:30 22

Левски Раковски (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 13:00 1 кръг Г ОФК София 1992 (София) 3:8
08.09.2023 10:00 2 кръг Д Арес (София) 1:4
16.09.2023 17:00 3 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 0:3
24.09.2023 13:00 4 кръг Д Септември (София) 0:5
01.10.2023 13:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:6
08.10.2023 13:00 6 кръг Д Национал (София) 1:5
12.10.2023 13:00 7 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 8:0
15.10.2023 13:00 8 кръг Д Барокко (София) 1:0
21.10.2023 13:00 9 кръг Г Победа 1945 (София) 3:3
30.10.2023 15:00 10 кръг Д РД Спорт (София) 0:5
06.11.2023 11:30 11 кръг Г УФК Ботев (София) 1:4
- 12 кръг
почива
19.11.2023 11:00 13 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:1
09.12.2023 13:00 14 кръг Г Възраждане 2020 (София) 2:1
02.12.2023 11:00 15 кръг Д Академика (София) 3:0
25.02.2024 12:00 16 кръг Д ОФК София 1992 (София) 2:7
03.03.2024 13:00 17 кръг Г Арес (София) 0:8
10.03.2024 13:00 18 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
17.03.2024 16:00 19 кръг Г Септември (София) -:-
24.03.2024 13:00 20 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
31.03.2024 13:00 21 кръг Г Национал (София) -:-
07.04.2024 13:00 22 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
13.04.2024 13:00 23 кръг Г Барокко (София) -:-
21.04.2024 13:00 24 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
28.04.2024 13:00 25 кръг Г РД Спорт (София) -:-
01.05.2024 13:00 26 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 27 кръг
почива
19.05.2024 13:00 28 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
26.05.2024 13:00 29 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
02.06.2024 13:00 30 кръг Г Академика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 РД Спорт (София) 16 8 1 7 54:30 25
9 Локомотив София 1929 (София) 16 8 1 7 50:47 25
10 Левски Раковски (София) 16 5 1 10 27:60 16
11 Чавдар (Етрополе) 16 5 0 11 24:52 15
12 Победа 1945 (София) 16 2 1 13 26:118 7

Левски Раковски (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 09:00 - Д Септември (София) 1:1
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 09:00 1 кръг Г Витоша 13 (София) 1:0
09.09.2023 11:00 2 кръг Г Елит София (София) 2:4
16.09.2023 09:00 3 кръг Д Арес (София) 4:1
23.09.2023 09:00 4 кръг Г Лъвчетата (София) 3:2
30.09.2023 11:00 5 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:0
07.10.2023 09:00 6 кръг Г ФК Ботев (София) 6:0
14.10.2023 11:00 7 кръг Д Барокко (София) 3:0
21.10.2023 19:00 8 кръг Г Сердика (София) 2:1
02.12.2023 16:00 9 кръг Д Развитие МФ (София) 6:0
11.11.2023 16:00 10 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 6:0
18.11.2023 11:00 11 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:3
02.03.2024 09:00 12 кръг Д Витоша 13 (София) 0:3
09.03.2024 09:00 13 кръг Д Елит София (София) -:-
17.03.2024 09:00 14 кръг Г Арес (София) -:-
23.03.2024 09:00 15 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
30.03.2024 16:00 16 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
06.04.2024 09:00 17 кръг Д ФК Ботев (София) -:-
13.04.2024 09:00 18 кръг Г Барокко (София) -:-
20.04.2024 09:00 19 кръг Д Сердика (София) -:-
28.04.2024 09:00 20 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
11.05.2024 09:00 21 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
18.05.2024 09:00 22 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Витоша 13 (София) 12 9 0 3 52:16 27
4 Елит София (София) 12 9 0 3 60:24 27
5 Левски Раковски (София) 12 9 0 3 37:14 27
6 Лъвчетата (София) 12 6 1 5 33:31 19
7 Сердика (София) 12 4 2 6 36:40 14

Левски Раковски (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 11:50 1 кръг Г Елит София (София) 3:1
24.09.2023 13:15 2 кръг Д ЦСКА II (София) 2:1
01.10.2023 10:25 3 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
08.10.2023 10:25 4 кръг Д Олимпия ФК II (София) 1:2
15.10.2023 09:00 5 кръг Г Академия Септември (София) 1:2
22.10.2023 11:50 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:2
12.11.2023 11:50 7 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:0
19.11.2023 09:00 8 кръг Д Национал II (София) 3:3
17.03.2024 11:50 9 кръг Г Академия Металург (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ЦСКА II (София) 7 5 0 2 16:7 15
5 Марек 1915 (Дупница) 8 4 1 3 18:11 13
6 Левски Раковски (София) 8 3 2 3 13:12 11
7 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 3 3 10:13 9
8 Национал II (София) 8 2 1 5 9:16 7

Левски Раковски II (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 13:15 1 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 1:3
23.09.2023 09:00 2 кръг Д ОФК София 1992 (София) 3:3
30.09.2023 10:25 3 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 2:6
07.10.2023 11:50 4 кръг Г УФК Ботев (София) 0:8
14.10.2023 13:15 5 кръг Д Лъвчетата (София) 0:0
21.10.2023 09:00 6 кръг Г Шампион (София) 1:10
28.10.2023 11:50 7 кръг Д София спорт (София) 2:4
04.11.2023 13:15 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) 6:2
11.11.2023 10:25 9 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ОФК София 1992 (София) 9 3 2 4 17:32 11
7 Интер Джесика 2010 (София) 9 2 1 6 16:34 7
8 Чавдар (Етрополе) 9 2 0 7 13:49 6
9 Левски Раковски II (София) 9 1 2 6 16:44 5
10 Лъвчетата (София) 9 1 1 7 8:42 4

Левски Раковски (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 14:40 1 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
23.09.2023 10:25 2 кръг Г Ултраспорт академия (София) 0:2
30.09.2023 11:50 3 кръг Д Академика (София) 2:0
07.10.2023 13:15 4 кръг Д Септември (София) 2:0
14.10.2023 13:15 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:4
21.10.2023 09:00 6 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:2
28.10.2023 09:00 7 кръг Г Национал (София) 1:1
04.11.2023 14:40 8 кръг Д Левски (София) 0:3
11.11.2023 10:25 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Славия 1913 (София) 9 4 3 2 17:12 15
6 Ултраспорт академия (София) 9 4 2 3 20:17 14
7 Левски Раковски (София) 9 2 1 6 7:16 7
8 Национал (София) 9 2 1 6 10:29 7
9 Септември (София) 9 1 0 8 5:29 3

Левски Раковски II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
17.09.2023 10:25 1 кръг Д Спартак 2015 (София) 2:3
24.09.2023 09:00 2 кръг Г Гранит (Владая) 9:2
01.10.2023 11:50 3 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 2:4
08.10.2023 10:25 4 кръг Г Конкордия (София) 3:3
15.10.2023 10:25 5 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 3:3
22.10.2023 11:50 6 кръг Г Футболна академия Герман (Герман) 2:2
30.10.2023 09:00 7 кръг Д Щурче (София) 2:5
06.11.2023 14:40 8 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 4:1
- 9 кръг
почива
19.11.2023 13:15 10 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:3
17.03.2024 10:25 11 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Футболна академия Герман (Герман) 9 4 3 2 22:15 15
6 Левски Спартак 1962 (София) 9 4 1 4 19:32 13
7 Левски Раковски II (София) 9 2 3 4 27:26 9
8 Искър 1945 (Нови Искър) 9 3 0 6 10:25 9
9 Конкордия (София) 10 2 1 7 14:40 7

Левски Раковски (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 09:00 1 кръг Д София спорт (София) 3:2
23.09.2023 13:40 2 кръг Г Шампион (София) 3:7
30.09.2023 12:30 3 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 1:2
07.10.2023 10:10 4 кръг Г Витоша 13 (София) 2:5
14.10.2023 12:30 5 кръг Д Академия Септември (София) 5:0
21.10.2023 09:00 6 кръг Г Победа 1945 (София) 8:0
28.10.2023 10:10 7 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
04.11.2023 11:20 8 кръг Д Академия Металург (Перник) 2:1
11.11.2023 09:00 9 кръг Г ФК Ботев (София) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Академия Металург (Перник) 9 5 1 3 46:22 16
3 Витоша 13 (София) 8 5 0 3 23:12 15
4 Левски Раковски (София) 9 5 0 4 28:21 15
5 Шампион (София) 9 4 2 3 37:32 14
6 Искър 2022 (Самоков) 9 4 1 4 22:23 13

Левски Раковски (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 13:40 1 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 7:3
24.09.2023 13:40 2 кръг Г БАМФ (София) 1:6
01.10.2023 09:00 3 кръг Д Елит София (София) 6:0
08.10.2023 13:40 4 кръг Г Академия Септември II (София) 2:11
15.10.2023 09:00 5 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 10:2
22.10.2023 09:00 6 кръг Г Академика (София) 7:0
12.11.2023 12:30 7 кръг Д Развитие МФ (София) 3:1
19.11.2023 12:30 8 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 6:2
26.11.2023 12:30 9 кръг Д Академия Металург (Перник) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 БАМФ (София) 9 7 0 2 35:18 21
3 Академия Мургаш (Нови хан) 9 6 1 2 43:24 19
4 Левски Раковски (София) 9 6 0 3 43:27 18
5 Академия Септември II (София) 9 4 2 3 36:22 14
6 Искър 2022 (Самоков) 9 2 2 5 22:26 8

Левски Раковски (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 09:15 1 кръг Г Славия 1913 (София) 4:6
23.09.2023 13:00 2 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:1
30.09.2023 12:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 5:4
07.10.2023 12:00 4 кръг Д Национал (София) 0:4
14.10.2023 09:15 5 кръг Г Витоша 13 (София) 4:1
18.11.2023 13:00 6 кръг Д Септември (София) 13:0
28.10.2023 10:10 7 кръг Г Левски (София) 2:11
04.11.2023 12:00 8 кръг Д Арес (София) 1:8
11.11.2023 10:10 9 кръг Г ЦСКА (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ЦСКА (София) 9 6 0 3 41:16 18
5 Национал (София) 9 4 1 4 46:31 13
6 Левски Раковски (София) 9 3 1 5 31:38 10
7 Олимпия ФК (София) 9 3 1 5 17:35 10
8 Локомотив София 1929 (София) 9 2 1 6 35:45 7

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници