Левски Раковски (София)

BGSupporters форум

Левски Раковски (София)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 18:00 1 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:0
03.09.2023 18:00 2 кръг Д Академик 1947 (София) 0:3
10.09.2023 17:00 3 кръг Г Житен (Житен) 6:2
17.09.2023 17:00 4 кръг Д Железница (Железница) 4:0
24.09.2023 17:00 5 кръг Г Левски (Чепинци) 8:0
01.10.2023 16:00 6 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 3:1
08.10.2023 16:00 7 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
15.10.2023 16:00 8 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
22.10.2023 16:00 9 кръг Г Ферион (Кубратово) -:-
29.10.2023 15:00 10 кръг Г София спорт (София) -:-
05.11.2023 15:00 11 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
12.11.2023 15:00 12 кръг Г Гранит (Владая) -:-
19.11.2023 14:00 13 кръг Д Сокол (Негован) -:-
26.11.2023 14:00 14 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
03.12.2023 14:00 15 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 16 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
- 17 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
- 18 кръг Д Житен (Житен) -:-
- 19 кръг Г Железница (Железница) -:-
- 20 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 21 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 22 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
- 23 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 24 кръг Д Ферион (Кубратово) -:-
- 25 кръг Д София спорт (София) -:-
- 26 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
- 27 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 28 кръг Г Сокол (Негован) -:-
- 29 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 30 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Гранит (Владая) 6 5 1 0 20:6 16
2 Искър 1945 (Нови Искър) 6 5 0 1 17:7 15
3 Левски Раковски (София) 6 4 1 1 21:6 13
4 Сокол (Негован) 6 4 1 1 18:7 13
5 Надежда (Доброславци) 6 4 0 2 19:13 12
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
20.08.2023 18:00 - Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
28.09.2023 16:00 - Д Железница (Железница) 2:0

Левски Раковски (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:00 1 кръг Д РД Спорт (София) 0:6
16.09.2023 11:00 2 кръг Г Национал (София) 3:2
23.09.2023 11:00 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:8
30.09.2023 13:00 4 кръг Г Септември (София) 2:1
07.10.2023 11:00 5 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) -:-
14.10.2023 11:00 6 кръг Г Барокко (София) -:-
21.10.2023 11:00 7 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
04.11.2023 18:00 8 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
11.11.2023 11:00 9 кръг Д София спорт (София) -:-
- 10 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 11 кръг Д Национал (София) -:-
- 12 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 13 кръг Д Септември (София) -:-
- 14 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) -:-
- 15 кръг Д Барокко (София) -:-
- 16 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 17 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 18 кръг Г София спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 РД Спорт (София) 4 3 1 0 15:2 10
4 София спорт (София) 4 3 1 0 10:3 10
5 Левски Раковски (София) 4 2 0 2 5:17 6
6 Септември (София) 4 1 0 3 13:11 3
7 Локомотив София 1929 (София) 4 1 0 3 12:14 3

Левски Раковски (София)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група 1
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 10:00 1 кръг Д УФК Ботев (София) 0:6
09.09.2023 14:00 2 кръг Д Арес (София) 1:3
17.09.2023 09:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:11
23.09.2023 14:00 4 кръг Д София спорт (София) 1:5
30.09.2023 11:00 5 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
07.10.2023 14:00 6 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
14.10.2023 18:00 7 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
21.10.2023 11:00 8 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
05.11.2023 17:00 9 кръг Г Арес (София) -:-
11.11.2023 14:00 10 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
18.11.2023 11:00 11 кръг Г София спорт (София) -:-
- 12 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 13 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 14 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Надежда (Доброславци) 4 2 0 2 6:18 6
5 София спорт (София) 4 1 2 1 9:7 5
6 Витоша 13 (София) 4 1 1 2 8:12 4
7 УФК Ботев (София) 4 1 0 3 13:11 3
8 Левски Раковски (София) 4 0 0 4 2:25 0

Левски Раковски (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 13:00 1 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 2:3
09.09.2023 13:00 2 кръг Г Сердика (София) 2:1
16.09.2023 13:00 3 кръг Д Спортист 13 (София) 6:2
23.09.2023 10:30 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
29.09.2023 15:00 5 кръг Д Беласица (Петрич) 3:1
07.10.2023 13:00 6 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
14.10.2023 13:00 7 кръг Д Елит София (София) -:-
21.10.2023 13:00 8 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
28.10.2023 13:00 9 кръг Д Септември (София) -:-
04.11.2023 13:00 10 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
11.11.2023 13:00 11 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
18.11.2023 13:00 12 кръг Д Миньор (Перник) -:-
25.11.2023 13:00 13 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 14 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 15 кръг Д Сердика (София) -:-
- 16 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 19 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 20 кръг Г Елит София (София) -:-
- 21 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 22 кръг Г Септември (София) -:-
- 23 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 24 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 25 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 26 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Кюстендил (Кюстендил) 5 3 1 1 9:7 10
5 ФК ЦСКА 1948 (София) 5 3 1 1 11:9 10
6 Левски Раковски (София) 5 3 0 2 14:10 9
7 Локомотив София 1929 (София) 5 3 0 2 11:14 9
8 Витоша 13 (София) 5 2 2 1 17:12 8

Левски Раковски (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 13:00 1 кръг Г ОФК София 1992 (София) 3:8
08.09.2023 10:00 2 кръг Д Арес (София) 1:4
16.09.2023 17:00 3 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 0:3
24.09.2023 13:00 4 кръг Д Септември (София) 0:5
01.10.2023 13:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
08.10.2023 13:00 6 кръг Д Национал (София) -:-
12.10.2023 13:00 7 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
15.10.2023 13:00 8 кръг Д Барокко (София) -:-
21.10.2023 13:00 9 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
29.10.2023 13:00 10 кръг Д РД Спорт (София) -:-
05.11.2023 11:30 11 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 12 кръг
почива
19.11.2023 11:00 13 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
26.11.2023 13:00 14 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
03.12.2023 11:00 15 кръг Д Академика (София) -:-
- 16 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
- 17 кръг Г Арес (София) -:-
- 18 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 19 кръг Г Септември (София) -:-
- 20 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 21 кръг Г Национал (София) -:-
- 22 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
- 23 кръг Г Барокко (София) -:-
- 24 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
- 25 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 26 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 27 кръг
почива
- 28 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 29 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
- 30 кръг Г Академика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Чавдар (Етрополе) 4 1 0 3 5:14 3
12 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 4 1 0 3 12:42 3
13 Левски Раковски (София) 4 0 0 4 4:20 0
14 Барокко (София) 4 0 0 4 3:19 0
15 Академика (София) 3 0 0 3 1:20 0

Левски Раковски (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 09:00 - Д Септември (София) 1:1
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 09:00 1 кръг Г Витоша 13 (София) 1:0
09.09.2023 11:00 2 кръг Г Елит София (София) 2:4
16.09.2023 09:00 3 кръг Д Арес (София) 4:1
23.09.2023 09:00 4 кръг Г Лъвчетата (София) 3:2
30.09.2023 11:00 5 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:0
07.10.2023 09:00 6 кръг Г ФК Ботев (София) -:-
14.10.2023 11:00 7 кръг Д Барокко (София) -:-
21.10.2023 13:00 8 кръг Г Сердика (София) -:-
04.11.2023 11:00 9 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
11.11.2023 16:00 10 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
18.11.2023 11:00 11 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 12 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 13 кръг Д Елит София (София) -:-
- 14 кръг Г Арес (София) -:-
- 15 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
- 16 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 17 кръг Д ФК Ботев (София) -:-
- 18 кръг Г Барокко (София) -:-
- 19 кръг Д Сердика (София) -:-
- 20 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 21 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 22 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Елит София (София) 5 5 0 0 35:10 15
2 Локомотив София 1929 (София) 4 4 0 0 26:1 12
3 Левски Раковски (София) 5 4 0 1 12:7 12
4 Сердика (София) 5 3 1 1 19:15 10
5 Олимпия ФК (София) 5 3 0 2 15:10 9

Левски Раковски (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
17.09.2023 11:50 1 кръг Г Елит София (София) 3:1
24.09.2023 13:15 2 кръг Д ЦСКА II (София) 2:1
01.10.2023 10:25 3 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
08.10.2023 10:25 4 кръг Д Олимпия ФК II (София) -:-
15.10.2023 09:00 5 кръг Г Академия Септември (София) -:-
22.10.2023 11:50 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
29.10.2023 11:50 7 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
05.11.2023 09:00 8 кръг Д Национал II (София) -:-
12.11.2023 11:50 9 кръг Г Академия Металург (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА II (София) 3 2 0 1 7:3 6
3 Миньор (Перник) 3 2 0 1 2:1 6
4 Левски Раковски (София) 3 2 0 1 5:3 6
5 Олимпия ФК II (София) 3 2 0 1 6:4 6
6 Марек 1915 (Дупница) 3 1 1 1 8:3 4

Левски Раковски II (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
16.09.2023 13:15 1 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 1:3
23.09.2023 09:00 2 кръг Д ОФК София 1992 (София) 3:3
30.09.2023 10:25 3 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 2:6
07.10.2023 11:50 4 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
14.10.2023 09:00 5 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
21.10.2023 09:00 6 кръг Г Шампион (София) -:-
28.10.2023 14:40 7 кръг Д София спорт (София) -:-
04.11.2023 13:15 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
11.11.2023 10:25 9 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Шампион (София) 3 1 0 2 18:12 3
7 Лъвчетата (София) 3 1 0 2 6:13 3
8 Левски Раковски II (София) 3 0 1 2 6:12 1
9 София спорт (София) 2 0 0 2 2:12 0
10 Чавдар (Етрополе) 2 0 0 2 0:19 0

Левски Раковски (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 14:40 1 кръг Д Славия 1913 (София) 0:1
23.09.2023 10:25 2 кръг Г Ултраспорт академия (София) 0:2
30.09.2023 11:50 3 кръг Д Академика (София) 2:0
07.10.2023 13:15 4 кръг Д Септември (София) -:-
14.10.2023 13:15 5 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
21.10.2023 09:00 6 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
28.10.2023 09:00 7 кръг Г Национал (София) -:-
04.11.2023 14:40 8 кръг Д Левски (София) -:-
11.11.2023 10:25 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Славия 1913 (София) 2 2 0 0 4:1 6
5 Олимпия ФК (София) 3 2 0 1 4:4 6
6 Левски Раковски (София) 3 1 0 2 2:3 3
7 Локомотив София 1929 (София) 3 1 0 2 4:7 3
8 Национал (София) 3 1 0 2 4:9 3

Левски Раковски II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
17.09.2023 10:25 1 кръг Д Спартак 2015 (София) 2:3
24.09.2023 09:00 2 кръг Г Гранит (Владая) 9:2
01.10.2023 11:50 3 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 2:4
08.10.2023 10:25 4 кръг Г Конкордия (София) -:-
15.10.2023 10:25 5 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
22.10.2023 11:50 6 кръг Г Футболна академия Герман (Герман) -:-
29.10.2023 09:00 7 кръг Д Щурче (София) -:-
05.11.2023 14:40 8 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 9 кръг
почива
19.11.2023 13:15 10 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
26.11.2023 10:25 11 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски Спартак 1962 (София) 3 2 0 1 13:18 6
6 Спартак 2015 (София) 3 1 1 1 3:5 4
7 Левски Раковски II (София) 3 1 0 2 13:9 3
8 Искър 1945 (Нови Искър) 2 1 0 1 3:2 3
9 Конкордия (София) 3 0 0 3 3:16 0

Левски Раковски (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 09:00 1 кръг Д София спорт (София) 3:2
23.09.2023 13:40 2 кръг Г Шампион (София) 3:7
30.09.2023 12:30 3 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 1:2
07.10.2023 10:10 4 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
14.10.2023 12:30 5 кръг Д Академия Септември (София) -:-
21.10.2023 09:00 6 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
28.10.2023 09:00 7 кръг Д Миньор (Перник) -:-
04.11.2023 11:20 8 кръг Д Академия Металург (Перник) -:-
11.11.2023 09:00 9 кръг Г ФК Ботев (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Витоша 13 (София) 3 2 0 1 10:5 6
5 Шампион (София) 3 2 0 1 16:13 6
6 Левски Раковски (София) 3 1 0 2 7:11 3
7 София спорт (София) 3 0 2 1 7:8 2
8 ФК Ботев (София) 3 0 1 2 7:18 1

Левски Раковски (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 09:15 1 кръг Г Славия 1913 (София) 4:6
23.09.2023 13:00 2 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:1
30.09.2023 12:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 5:4
07.10.2023 12:00 4 кръг Д Национал (София) -:-
14.10.2023 09:15 5 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
21.10.2023 11:05 6 кръг Д Септември (София) -:-
28.10.2023 10:10 7 кръг Г Левски (София) -:-
04.11.2023 12:00 8 кръг Д Арес (София) -:-
11.11.2023 10:10 9 кръг Г ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ЦСКА (София) 3 3 0 0 17:4 9
4 Арес (София) 3 2 0 1 12:8 6
5 Левски Раковски (София) 3 1 1 1 10:11 4
6 Национал (София) 3 1 0 2 12:13 3
7 Витоша 13 (София) 3 1 0 2 10:19 3

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници