Младост 2015 (София)

BGSupporters форум

Младост 2015 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2023 13:00 1 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:12
11.10.2023 16:00 2 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:15
16.09.2023 09:00 3 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 3:8
20.09.2023 18:30 4 кръг Д София спорт (София) 0:9
23.09.2023 09:00 5 кръг Г Средец 2016 (София) 3:2
01.11.2023 09:00 6 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:7
07.10.2023 11:00 7 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:12
- 8 кръг
почива
21.10.2023 09:00 9 кръг Д Фортуна (Железница) 4:6
04.11.2023 17:00 10 кръг Г Ай ма3кс (София) 3:0
11.11.2023 09:00 11 кръг Д Левски (Чепинци) анл.
18.11.2023 09:00 12 кръг Г Талант (София) 1:3
10.02.2024 15:00 13 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 1:0
24.02.2024 15:00 14 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:4
11.04.2024 11:00 15 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:17
10.03.2024 11:00 16 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 1:7
16.03.2024 09:00 17 кръг Г София спорт (София) 1:10
24.03.2024 11:00 18 кръг Д Средец 2016 (София) 0:5
31.03.2024 09:00 19 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:13
06.04.2024 16:00 20 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:18
- 21 кръг
почива
27.04.2024 09:00 22 кръг Г Фортуна (Железница) 0:17
27.04.2024 09:00 23 кръг Д Ай ма3кс (София) 3:0
- 24 кръг
почива
11.05.2024 18:00 25 кръг Д Талант (София) 1:5
18.05.2024 16:00 26 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Орловец 2015 (Кокаляне) 22 5 3 14 39:89 18
10 Витоша (Бистрица) 22 5 2 15 38:88 17
11 Младост 2015 (София) 22 4 0 18 27:176 12
12 Ай ма3кс (София) 22 0 1 21 5:87 1
- Левски (Чепинци) - 0 0 0 0:0 -

Младост 2015 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
16.09.2023 13:40 1 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:2
23.09.2023 13:40 2 кръг Д Щурче (София) 1:11
30.09.2023 14:30 3 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 5:1
07.10.2023 13:40 4 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:5
14.10.2023 13:40 5 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:4
21.10.2023 13:40 6 кръг Д Левски Раковски II (София) 1:3
28.10.2023 13:40 7 кръг Г Академик 1947 (София) 4:0
04.11.2023 13:40 8 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 0:4
11.11.2023 13:40 9 кръг Г Сердика (София) 3:4
23.03.2024 12:30 10 кръг Г Сердика (София) 3:5
30.03.2024 12:30 11 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 5:1
06.04.2024 12:30 12 кръг Г Академик 1947 (София) 7:0
13.04.2024 12:30 13 кръг Д Левски Раковски II (София) 4:2
20.04.2024 11:20 14 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:4
27.04.2024 12:30 15 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:1
11.05.2024 12:30 16 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:3
- 17 кръг
почива
25.05.2024 12:30 18 кръг Д Метал 2002 (Перник) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Сердика (София) 17 8 1 8 58:62 25
7 Метал 2002 (Перник) 17 6 2 9 49:56 20
8 Младост 2015 (София) 17 6 1 10 41:53 19
9 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 17 1 1 15 22:102 4
10 Академик 1947 (София) 17 1 0 16 21:134 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 12 място
2018/2019 А ОФГ С 10 място
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -

Интернет страници