Академик 1947 (София)

BGSupporters форум

Академик 1947 (София)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 18:00 1 кръг Д Ферион (Кубратово) 3:3
03.09.2023 18:00 2 кръг Г Левски Раковски (София) 3:0
10.09.2023 17:00 3 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 0:2
17.09.2023 17:00 4 кръг Г Гранит (Владая) 0:7
24.09.2023 17:00 5 кръг Д Сокол (Негован) 0:5
01.10.2023 16:00 6 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:3
08.10.2023 16:00 7 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 3:2
15.10.2023 19:00 8 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:2
22.10.2023 16:00 9 кръг Д София спорт (София) 2:1
28.10.2023 10:30 10 кръг Д Житен (Житен) 0:2
04.11.2023 14:00 11 кръг Г Железница (Железница) 2:1
12.11.2023 15:00 12 кръг Д Левски (Чепинци) 1:0
19.11.2023 14:00 13 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 1:5
18.02.2024 15:00 14 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 8:2
03.12.2023 14:00 15 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 4:0
25.02.2024 15:00 16 кръг Г Ферион (Кубратово) 0:2
03.03.2024 16:00 17 кръг Д Левски Раковски (София) 0:3
10.03.2024 16:00 18 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
17.03.2024 16:00 19 кръг Д Гранит (Владая) -:-
24.03.2024 16:00 20 кръг Г Сокол (Негован) -:-
31.03.2024 17:00 21 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
07.04.2024 17:00 22 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
14.04.2024 17:00 23 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
21.04.2024 17:00 24 кръг Г София спорт (София) -:-
28.04.2024 17:00 25 кръг Г Житен (Житен) -:-
01.05.2024 18:00 26 кръг Д Железница (Железница) -:-
12.05.2024 18:00 27 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
19.05.2024 18:00 28 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
26.05.2024 18:00 29 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
02.06.2024 18:00 30 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Сокол (Негован) 17 9 3 5 53:32 30
7 Мрамор (Мрамор) 17 7 5 5 31:25 26
8 Академик 1947 (София) 17 7 1 9 27:40 22
9 Левски (Чепинци) 17 6 3 8 29:46 21
10 Железница (Железница) 17 6 3 8 31:39 21
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
03.02.2024 14:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:2

Академик 1947 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
16.09.2023 11:20 1 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:11
23.09.2023 12:30 2 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:7
30.09.2023 09:00 3 кръг Г Левски Раковски II (София) 0:7
07.10.2023 10:10 4 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:11
14.10.2023 09:00 5 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 2:8
21.10.2023 09:00 6 кръг Г Сердика (София) 3:6
28.10.2023 13:40 7 кръг Д Младост 2015 (София) 0:4
04.11.2023 09:00 8 кръг Г Щурче (София) 1:13
11.11.2023 10:10 9 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Метал 2002 (Перник) 9 3 1 5 25:24 10
7 Сердика (София) 9 3 1 5 25:42 10
8 Младост 2015 (София) 9 2 0 7 15:34 6
9 Академик 1947 (София) 9 1 0 8 10:68 3
10 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 9 0 1 8 7:58 1

Клубна емблема

Отбор

Академик 1947 (София)

Стадион

Стадион "стар Академик"

Стадион "стар Академик"
(в 4-ти километър)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ С 11 място
2021/2022 А ОФГ С 7 място
2020/2021 А ОФГ С 9 място
2019/2020 А ОФГ С 10 място
2018/2019 А ОФГ С 4 място
2017/2018 А ОФГ С 5 място
2016/2017 А ОФГ С 6 място
2015/2016 А ОФГ С 7 място
2014/2015 А ОФГ С 2 място

Интернет страници