ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

BGSupporters форум

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:3
12.08.2023 18:00 2 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:2
16.08.2023 18:00 3 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:5
19.08.2023 18:00 4 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) 1:2
26.08.2023 18:00 5 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:1
02.09.2023 17:00 6 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:1
06.09.2023 17:00 7 кръг Г Славия 1913 II (София) 1:1
09.09.2023 17:00 8 кръг Д ЦСКА II (София) 0:4
17.09.2023 17:00 9 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
23.09.2023 17:00 10 кръг Г Вихрен (Сандански) 0:1
30.09.2023 17:00 11 кръг Д Левски II (София) 1:1
07.10.2023 16:00 12 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:4
10.02.2024 14:00 13 кръг Д ФК ЦСКА 1948 III (София) 2:3
21.10.2023 16:00 14 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:2
27.10.2023 16:00 15 кръг Д Септември II (София) 2:2
03.11.2023 14:00 16 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
11.11.2023 14:00 17 кръг Д Септември (Симитли) 3:1
18.11.2023 14:00 18 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:3
25.11.2023 14:00 19 кръг Д Банско тийм (Банско) 1:3
17.02.2024 14:00 20 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 0:0
24.02.2024 14:00 21 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
02.03.2024 15:00 22 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:0
06.03.2024 15:00 23 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 2:0
09.03.2024 15:00 24 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:0
16.03.2024 15:00 25 кръг Г Оборище (Панагюрище) 2:5
10.04.2024 17:00 26 кръг Д Славия 1913 II (София) 1:0
31.03.2024 15:00 27 кръг Г ЦСКА II (София) 1:4
06.04.2024 16:00 28 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
13.04.2024 16:00 29 кръг Д Вихрен (Сандански) 1:1
20.04.2024 15:00 30 кръг Г Левски II (София) 1:0
27.04.2024 16:00 31 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
01.05.2024 18:00 32 кръг Г ФК ЦСКА 1948 III (София) 1:1
08.05.2024 18:00 33 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:2
29.05.2024 18:00 34 кръг Г Септември II (София) 0:3
18.05.2024 18:00 35 кръг Д Миньор (Перник) 1:3
25.05.2024 18:00 36 кръг Г Септември (Симитли) 0:0
01.06.2024 18:00 37 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:0
06.06.2024 18:00 38 кръг Г Банско тийм (Банско) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
16 Септември (Симитли) 38 10 15 13 48:50 45
17 Пирин 1941 (Разлог) 38 13 6 19 38:55 45
18 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 38 11 10 17 40:63 43
19 Хебър 1918 II (Пазарджик) 38 9 6 23 35:63 33
20 Чавдар (Етрополе) 38 13 2 23 46:74 41
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
27.09.2023 17:00 - Г Сините орли (Своге) 3:1
Област София / 1/4 финали
04.10.2023 16:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:5
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2023 10:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 2:1
26.07.2023 18:00 - Д Национал (София) 5:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2024 13:00 - Г Национал (София) анл.
03.02.2024 14:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 1:0

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 14:00 1 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 0:3
16.09.2023 11:00 2 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 2:6
24.09.2023 11:00 3 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:5
30.09.2023 10:30 4 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:3
08.10.2023 11:00 5 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:8
15.10.2023 11:00 6 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 5:3
22.10.2023 11:00 7 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 5:3
05.11.2023 11:00 8 кръг Г Ракитин (Трудовец) 2:0
12.11.2023 10:00 9 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 1:3
19.11.2023 11:00 10 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:6
03.03.2024 11:00 11 кръг Д Левски (Долна баня) 2:0
10.03.2024 11:00 12 кръг Д Искър 2022 (Самоков) 0:5
17.03.2024 11:00 13 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 0:0
24.03.2024 10:30 14 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:4
02.04.2024 11:00 15 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1
07.04.2024 11:00 16 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
14.04.2024 11:00 17 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 2:0
21.04.2024 11:00 18 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1
28.04.2024 11:00 19 кръг Д Ракитин (Трудовец) 4:0
12.05.2024 11:00 20 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 1:10
19.05.2024 10:00 21 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:1
26.05.2024 11:00 22 кръг Г Левски (Долна баня) 1:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спортист 2009 (Своге) 22 9 2 11 63:42 29
7 Левски (Долна баня) 22 9 2 11 65:67 29
8 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 22 8 2 12 35:72 26
9 Рилски спортист 2011 (Самоков) 22 7 1 14 55:113 22
10 Ракитин (Трудовец) 22 4 0 18 13:98 12

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
16.09.2023 11:20 1 кръг Д Академик 1947 (София) 11:2
23.09.2023 11:20 2 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 3:6
30.09.2023 11:20 3 кръг Д Сердика (София) 6:1
07.10.2023 13:40 4 кръг Г Младост 2015 (София) 5:0
14.10.2023 12:30 5 кръг Д Щурче (София) 2:2
21.10.2023 10:10 6 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 10:0
28.10.2023 12:30 7 кръг Д Метал 2002 (Перник) 4:1
04.11.2023 12:30 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:0
11.11.2023 12:30 9 кръг Г Левски Раковски II (София) 3:3
23.03.2024 10:10 10 кръг Г Академик 1947 (София) 13:1
30.03.2024 10:10 11 кръг Д Левски Раковски II (София) 5:1
06.04.2024 11:20 12 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 5:3
- 13 кръг
почива
20.04.2024 09:00 14 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 8:2
27.04.2024 12:30 15 кръг Г Младост 2015 (София) 1:0
11.05.2024 10:10 16 кръг Д Метал 2002 (Перник) 11:0
18.05.2024 09:00 17 кръг Г Сердика (София) 3:0
25.05.2024 10:10 18 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 5:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 17 13 3 1 99:27 42
2 Академия за футболно развитие (София) 17 13 1 3 82:36 40
3 Балкан 1929 (Ботевград) 17 11 0 6 70:32 33
4 Левски Раковски II (София) 17 8 2 7 39:37 26
5 Щурче (София) 9 8 1 0 65:7 25

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 13:00 1 кръг Д Елит София (София) анл.
24.09.2023 10:10 2 кръг Г Развитие МФ (София) 9:3
01.10.2023 10:10 3 кръг Д Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 2:9
08.10.2023 11:05 4 кръг Г Сердика (София) 3:3
15.10.2023 13:00 5 кръг Д Академика (София) 0:4
22.10.2023 09:15 6 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 1:10
12.11.2023 13:00 7 кръг Д Козаро (Ботевград) 0:3
19.11.2023 12:00 8 кръг Г Ай ма3кс (София) 1:8
17.03.2024 10:10 9 кръг Д Софияспорт 2020 (София) -:-
24.03.2024 11:05 10 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 1:5
31.03.2024 11:05 11 кръг Д Супер стар (София) 1:5
07.04.2024 11:05 12 кръг Г Сердика (София) 7:0
14.04.2024 09:15 13 кръг Д Витоша 13 (София) 7:2
21.04.2024 12:00 14 кръг Г Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 1:6
28.04.2024 12:00 15 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 2:2
12.05.2024 12:00 16 кръг Д Козаро (Ботевград) 3:5
19.05.2024 11:05 17 кръг Г Развитие МФ (София) 6:0
26.05.2024 09:15 18 кръг Д Ай ма3кс (София) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Локомотив София 1929 II (София) 16 5 3 8 57:63 18
8 Супер стар (София) 9 4 3 2 45:34 15
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 16 4 2 10 44:71 14
10 Сердика (София) 16 3 2 11 35:87 11
11 Развитие на млади футболисти (София) 16 0 0 16 20:135 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2023/2024 Трета лига 18 място
2022/2023 Трета лига 9 място
2021/2022 Трета лига 12 място
2020/2021 А ОФГ СФ 1 място
2019/2020 А ОФГ СФ 7 място
2018/2019 А ОФГ СФ 2 място
2017/2018 А ОФГ СФ 4 място
2016/2017 А ОФГ СФ 5 място
2015/2016 А ОФГ СФ 1 място
2014/2015 - -
2011/2012 "В" група 12 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 11.044 56
април 2012 9.957 66
март 2012 5.325 83
ноември 2011 7.810 82
октомври 2011 8.898 71
септември 2011 5.244 95
август 2011 15.639 35
май 2011 12.330 55
април 2011 10.712 61
март 2011 11.123 59
ноември 2010 11.374 60
октомври 2010 10.945 67
септември 2010 9.302 78
август 2010 10.999 67
всички

Интернет страници