Академия за футболно развитие (София)

BGSupporters форум

Академия за футболно развитие (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 15:00 1 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
03.09.2023 11:00 2 кръг Г Беласица (Петрич) 5:1
- 3 кръг
почива
18.09.2023 14:30 4 кръг Д УФК Ботев (София) 6:1
09.11.2023 14:00 5 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:2
24.09.2023 11:00 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:2
03.10.2023 14:00 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:3
08.10.2023 15:00 8 кръг Д Миньор (Перник) 3:0
14.10.2023 15:00 9 кръг Г Национал (София) 2:1
22.10.2023 15:00 10 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:1
30.10.2023 13:00 11 кръг Г РД Спорт (София) 4:0
06.11.2023 15:00 12 кръг Д Септември (Симитли) 5:0
12.11.2023 14:00 13 кръг Г Септември (София) 0:0
19.11.2023 15:00 14 кръг Д Спортист 13 (София) 7:0
03.12.2023 14:00 15 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0
18.02.2024 14:00 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) 5:0
28.02.2024 13:00 17 кръг Д Беласица (Петрич) 8:0
- 18 кръг
почива
10.03.2024 14:00 19 кръг Г УФК Ботев (София) 1:0
17.03.2024 15:00 20 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 4:1
24.03.2024 11:00 21 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1
31.03.2024 15:00 22 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 2:1
04.04.2024 14:00 23 кръг Г Миньор (Перник) 7:2
07.04.2024 10:00 24 кръг Д Национал (София) 3:4
13.04.2024 11:00 25 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:3
20.04.2024 17:00 26 кръг Д РД Спорт (София) 3:1
28.04.2024 11:00 27 кръг Г Септември (Симитли) 3:1
02.05.2024 15:00 28 кръг Д Септември (София) 2:4
12.05.2024 14:00 29 кръг Г Спортист 13 (София) 2:0
19.05.2024 15:00 30 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 8:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 28 20 5 3 72:19 65
2 Септември (София) 28 20 5 3 86:22 65
3 Академия за футболно развитие (София) 28 19 4 5 92:31 61
4 Марек 1915 (Дупница) 28 19 4 5 70:32 61
5 Пирин (Благоевград) 28 19 3 6 91:22 60

Академия за футболно развитие (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
20.09.2023 16:00 - Г Славия 1913 (София) 0:5
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2023 11:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:4
02.09.2023 17:00 2 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 8:1
10.09.2023 17:00 3 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 5:2
16.09.2023 19:30 4 кръг Д Ферион (Кубратово) 2:1
24.09.2023 17:00 5 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:1
30.09.2023 17:00 6 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 10:0
08.10.2023 11:00 7 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
15.10.2023 17:00 8 кръг Д Победа 1945 (София) 1:5
22.10.2023 16:00 9 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:3
03.11.2023 13:00 10 кръг Д ОФК София 1992 (София) 4:0
12.11.2023 15:00 11 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:4
- 12 кръг
почива
02.12.2023 14:00 13 кръг Д София спорт (София) 7:1
25.02.2024 14:00 14 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:4
02.03.2024 11:00 15 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:2
09.03.2024 15:00 16 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:0
21.03.2024 17:00 17 кръг Г Ферион (Кубратово) 1:2
23.03.2024 13:00 18 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:1
30.03.2024 16:00 19 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 1:0
01.05.2024 15:00 20 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:1
13.04.2024 17:00 21 кръг Г Победа 1945 (София) 1:3
17.04.2024 13:00 22 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 5:1
20.04.2024 11:00 23 кръг Г ОФК София 1992 (София) 2:1
28.04.2024 11:00 24 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:0
- 25 кръг
почива
18.05.2024 18:00 26 кръг Г София спорт (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Балкан 1929 (Ботевград) 24 16 0 8 84:45 48
4 Сливнишки герой (Сливница) 24 15 2 7 63:30 47
5 Академия за футболно развитие (София) 24 14 1 9 71:40 43
6 Рилски спортист 2011 (Самоков) 24 14 1 9 63:38 43
7 Спортист 2009 (Своге) 24 13 0 11 56:42 39

Академия за футболно развитие (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:00 1 кръг Д София спорт (София) 1:3
16.09.2023 11:00 2 кръг Д Барокко (София) 7:0
23.09.2023 11:00 3 кръг Г УФК Ботев (София) 2:6
30.09.2023 11:00 4 кръг Д Витоша 13 (София) 0:5
07.10.2023 11:00 5 кръг Г Левски Раковски (София) 2:6
14.10.2023 12:00 6 кръг Д РД Спорт (София) 2:1
21.10.2023 11:00 7 кръг Г Национал (София) 1:4
04.11.2023 15:00 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:4
11.11.2023 13:00 9 кръг Г Септември (София) 0:1
09.03.2024 15:00 10 кръг Г София спорт (София) 2:5
16.03.2024 11:00 11 кръг Г Барокко (София) 3:1
23.03.2024 11:00 12 кръг Д УФК Ботев (София) 3:3
30.03.2024 18:00 13 кръг Г Витоша 13 (София) 1:5
06.04.2024 11:00 14 кръг Д Левски Раковски (София) 6:2
13.04.2024 11:00 15 кръг Г РД Спорт (София) 1:2
20.04.2024 11:00 16 кръг Д Национал (София) 2:0
27.04.2024 11:00 17 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:3
11.05.2024 17:30 18 кръг Д Септември (София) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 София спорт (София) 18 6 3 9 35:45 21
7 Национал (София) 18 6 2 10 33:70 20
8 Академия за футболно развитие (София) 18 5 3 10 38:51 18
9 Левски Раковски (София) 18 3 0 15 22:101 9
10 Барокко (София) 18 2 1 15 28:106 7

Академия за футболно развитие (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
16.09.2023 09:00 1 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 10:0
23.09.2023 11:20 2 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 6:3
30.09.2023 12:30 3 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 3:2
07.10.2023 11:20 4 кръг Д Левски Раковски II (София) 4:0
14.10.2023 09:00 5 кръг Г Академик 1947 (София) 8:2
21.10.2023 11:20 6 кръг Г Метал 2002 (Перник) 5:1
28.10.2023 10:10 7 кръг Д Сердика (София) 3:2
04.11.2023 13:40 8 кръг Г Младост 2015 (София) 4:0
11.11.2023 09:00 9 кръг Д Щурче (София) 1:4
23.03.2024 09:00 10 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 5:1
30.03.2024 12:30 11 кръг Г Младост 2015 (София) 1:5
06.04.2024 10:10 12 кръг Д Метал 2002 (Перник) 2:3
13.04.2024 09:00 13 кръг Г Сердика (София) 5:1
- 14 кръг
почива
27.04.2024 10:10 15 кръг Д Академик 1947 (София) 10:2
11.05.2024 09:00 16 кръг Г Левски Раковски II (София) 5:2
18.05.2024 12:30 17 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 5:3
25.05.2024 10:10 18 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 16 13 2 1 94:22 41
2 Академия за футболно развитие (София) 16 13 0 3 77:31 39
3 Балкан 1929 (Ботевград) 16 10 0 6 58:32 30
4 Левски Раковски II (София) 17 8 2 7 39:37 26
5 Щурче (София) 9 8 1 0 65:7 25

Академия за футболно развитие (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
17.09.2023 13:40 1 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:8
24.09.2023 13:40 2 кръг Г ДАФ 2018 (София) 4:3
01.10.2023 13:40 3 кръг Д Академия Мургаш II (Нови хан) 4:4
08.10.2023 11:20 4 кръг Г Ултраспорт академия II (София) 1:2
15.10.2023 12:30 5 кръг Д Тигрите (София) 1:9
22.10.2023 11:20 6 кръг Г Ай ма3кс (София) 9:1
12.11.2023 09:00 7 кръг Д Футболна академия Герман (Герман) 0:3
19.11.2023 10:10 8 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 3:1
26.11.2023 09:00 9 кръг Д Фортуна (Железница) 0:7
24.03.2024 11:20 10 кръг Г ДАФ 2018 (София) 5:0
31.03.2024 11:20 11 кръг Д Академия Мургаш II (Нови хан) 2:2
07.04.2024 09:00 12 кръг Г Ултраспорт академия II (София) 4:3
14.04.2024 09:00 13 кръг Г Футболна академия Герман (Герман) 1:7
21.04.2024 12:30 14 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 5:3
28.04.2024 11:20 15 кръг Г Спартак 2015 (София) 5:8
19.05.2024 13:40 17 кръг Г Тигрите (София) 4:1
26.05.2024 12:30 18 кръг Д Ай ма3кс (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ултраспорт академия II (София) 17 11 0 6 63:31 33
5 Академия Мургаш II (Нови хан) 16 7 2 7 60:62 23
6 Академия за футболно развитие (София) 16 7 2 7 48:62 23
7 Футболна академия Герман (Герман) 17 7 1 9 55:79 22
8 Ай ма3кс (София) 16 5 0 11 47:64 15

Академия за футболно развитие (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 10:10 1 кръг Г София спорт (София) 1:10
24.09.2023 12:00 2 кръг Д Левски II (София) 3:12
01.10.2023 12:00 3 кръг Г ЦСКА II (София) 1:18
08.10.2023 10:10 4 кръг Д Олимпия ФК II (София) 2:5
15.10.2023 13:00 5 кръг Г Миньор (Перник) 0:7
22.10.2023 13:00 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4
12.11.2023 09:15 7 кръг Д Барокко (София) 6:3
19.11.2023 12:00 8 кръг Г Славия 1913 II (София) 0:11
17.03.2024 09:15 9 кръг Д Супер стар (София) 4:7
24.03.2024 13:00 10 кръг Г Левски II (София) 0:17
31.03.2024 11:05 11 кръг Д Славия 1913 II (София) 0:11
07.04.2024 09:15 12 кръг Г Академика (София) 5:6
14.04.2024 13:00 13 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:16
21.04.2024 11:05 14 кръг Г Барокко (София) 3:6
28.04.2024 12:00 15 кръг Г София спорт (София) 4:14
12.05.2024 11:05 16 кръг Д Миньор (Перник) 2:8
19.05.2024 09:15 17 кръг Г Олимпия ФК II (София) -:-
26.05.2024 11:05 18 кръг Д ЦСКА II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Барокко (София) 15 4 2 9 63:95 14
8 Олимпия ФК II (София) 13 3 1 9 50:79 10
9 Академика (София) 7 2 2 3 28:34 8
10 Супер стар (София) 9 1 0 8 9:77 3
11 Академия за футболно развитие (София) 16 1 0 15 33:155 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници