Локомотив 1929 (София)

BGSupporters форум

Локомотив 1929 (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
23.07.2017 20:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:2
31.07.2017 18:15 2 кръг Д Ботев (Враца) 1:0 Диема спорт
05.08.2017 18:00 3 кръг Г Оборище (Панагюрище) 2:1
12.08.2017 18:00 4 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:0
20.08.2017 18:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:1
26.08.2017 18:00 6 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
09.09.2017 17:00 7 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
16.09.2017 17:00 8 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:2
24.09.2017 17:00 9 кръг Д Несебър (Несебър) 4:1
02.10.2017 20:00 10 кръг Г Поморие (Поморие) 3:2 Диема спорт
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Литекс (Ловеч) 4:0
20.10.2017 15:45 12 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:1 Диема спорт
28.10.2017 14:45 13 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:0 Диема спорт
04.11.2017 15:30 14 кръг Г Созопол (Созопол) 0:0
18.11.2017 14:30 15 кръг Д Ботев (Гълъбово) 1:1
25.11.2017 14:30 16 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
02.12.2017 13:00 17 кръг Г Ботев (Враца) -:- Диема спорт
24.02.2018 18 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
03.03.2018 19 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
10.03.2018 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
17.03.2018 21 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
31.03.2018 22 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
07.04.2018 23 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
14.04.2018 24 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
18.04.2018 25 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
21.04.2018 26 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
28.04.2018 27 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
05.05.2018 28 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
12.05.2018 29 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
19.05.2018 30 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Враца) 15 10 3 2 20:10 33
2 Царско село 2015 (София) 15 8 5 2 28:14 29
3 Локомотив 1929 (София) 15 8 4 3 25:13 28
4 Черноморец (Балчик) 15 6 5 4 19:17 23
5 Несебър (Несебър) 15 7 2 6 26:23 23
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2017 16:00 - Д Верея (Стара Загора) 2:1
Втори кръг (1/8 финали)
24.10.2017 17:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
01.07.2017 10:00 - Д Ботев (Враца) 3:1
03.07.2017 18:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
06.07.2017 18:30 - Д Созопол (Созопол) 1:2
11.07.2017 18:00 - Д Миньор (Перник) 2:0
15.07.2017 18:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
02.09.2017 10:30 - Г Септември (София) 2:5
07.10.2017 15:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
12.11.2017 16:00 - Г Левски (София) 0:3

Локомотив 1929 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Г Беласица (Петрич) 2:2
10.09.2017 17:00 2 кръг Д ДИТ Спорт (София) 3:0
17.09.2017 17:00 3 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:0
21.09.2017 17:00 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
25.09.2017 17:00 5 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:0
01.10.2017 14:00 6 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:0
05.10.2017 16:00 7 кръг Г Миньор (Перник) 3:1
08.10.2017 16:00 8 кръг Д Септември (Симитли) 10:0
15.10.2017 16:00 9 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 3:1
19.10.2017 16:00 10 кръг Д Левски Раковски (София) 1:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:3
30.10.2017 14:00 12 кръг Д Септември (София) 0:0
05.11.2017 14:00 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
09.11.2017 14:00 14 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:1
12.11.2017 14:30 15 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:0
- 16 кръг
почива
23.11.2017 14:00 17 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
26.11.2017 14:00 18 кръг Г Барокко (София) -:-
03.12.2017 14:00 19 кръг Д Левски (София) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 22 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
- 23 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 24 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 25 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 26 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 27 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 28 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
- 29 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 30 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 31 кръг Г Септември (София) -:-
- 32 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 33 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 34 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 35 кръг
почива
- 36 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 37 кръг Д Барокко (София) -:-
- 38 кръг Г Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 13 11 1 1 46:4 34
2 Локомотив 1929 (София) 14 10 3 1 34:7 33
3 Царско село 2015 (София) 14 9 2 3 41:15 29
4 Чавдар (Етрополе) 13 8 3 2 29:13 27
5 Барокко (София) 13 8 2 3 30:21 26

Локомотив 1929 (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
14.09.2017 17:00 - Г Чавдар (Етрополе) 0:3

Локомотив 1929 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2017 11:30 1 кръг Д Левски (София) 1:2
11.09.2017 11:30 2 кръг Г ЦСКА (София) 0:5
17.09.2017 11:30 3 кръг Д Миньор (Перник) 5:1
24.09.2017 11:30 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:7
01.10.2017 11:30 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:2
08.10.2017 10:30 6 кръг Г Ферион (София) 10:0
15.10.2017 11:30 7 кръг Д Септември (София) 2:0
22.10.2017 11:00 8 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
29.10.2017 12:00 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:2
01.11.2017 11:30 10 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 2:0
05.11.2017 11:30 11 кръг Д Барокко (София) 0:1
12.11.2017 11:30 12 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:1
19.11.2017 11:30 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
26.11.2017 11:30 14 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
03.12.2017 14:30 15 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 16 кръг Г Левски (София) -:-
- 17 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 18 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 19 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 21 кръг Д Ферион (София) -:-
- 22 кръг Г Септември (София) -:-
- 23 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 24 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 25 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 26 кръг Г Барокко (София) -:-
- 27 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 28 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 29 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
- 30 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Чавдар (Етрополе) 12 7 1 4 23:12 22
8 Барокко (София) 12 5 3 4 27:21 18
9 Локомотив 1929 (София) 12 5 1 6 27:24 16
10 Велбъжд (Кюстендил) 12 5 1 6 21:21 16
11 Левски Раковски (София) 12 4 2 6 21:22 14

Локомотив 1929 (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
08.11.2017 14:00 1-ви мач Д Левски (София) 1:4
15.11.2017 14:00 реванш Г Левски (София) 3:3
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
20.09.2017 17:00 - Г Ботев 57 СОУ (София) 6:0
Югозападна България / Финали
05.10.2017 16:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 13:00 1 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:3
09.09.2017 12:00 2 кръг Д Елит София (София) 7:0
16.09.2017 13:00 3 кръг Г ДИТ Спорт (София) 9:0
23.09.2017 12:00 4 кръг Д Септември (София) 5:0
30.09.2017 15:30 5 кръг Г Спортист 13 (София) 0:0
08.10.2017 13:00 6 кръг Д Младост 2015 (София) 8:1
14.10.2017 14:00 7 кръг Г Конкордия (София) 4:1
21.10.2017 09:00 8 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:2
28.10.2017 09:30 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
04.11.2017 13:00 10 кръг Г Олимпиец (София) 13:0
11.11.2017 13:00 11 кръг Д Барокко (София) 5:1
- 12 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
- 13 кръг Г Елит София (София) -:-
- 14 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 15 кръг Г Септември (София) -:-
- 16 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 17 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
- 18 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 19 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 21 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 22 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша (Бистрица) 11 9 2 0 51:11 29
2 Чавдар (Етрополе) 11 8 2 1 40:6 26
3 Локомотив 1929 (София) 11 8 2 1 57:9 26
4 Септември (София) 11 8 1 2 34:11 25
5 Ботев 57 СОУ (София) 11 6 3 2 34:15 21

Локомотив 1929 (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 11:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 5:0
09.09.2017 11:00 2 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
13.09.2017 11:00 3 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 5:1
16.09.2017 11:00 4 кръг Г Витоша (Бистрица) 5:1
- 5 кръг
почива
30.09.2017 11:00 6 кръг Д Национал (София) 4:6
11.10.2017 11:00 7 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:3
07.10.2017 11:00 8 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:2
14.10.2017 11:00 9 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
21.10.2017 11:00 10 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:3
25.10.2017 11:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
28.10.2017 11:30 12 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 16:1
04.11.2017 11:00 13 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:2
11.11.2017 11:00 14 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
18.11.2017 11:00 15 кръг Г Славия 1913 (София) 1:1
25.11.2017 11:00 16 кръг Д Левски (София) -:-
02.12.2017 11:00 17 кръг Г Септември (София) -:-
- 18 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 19 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 20 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 21 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Национал (София) -:-
- 24 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 25 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 26 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 27 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 28 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 29 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 30 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 31 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 32 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 33 кръг Г Левски (София) -:-
- 34 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Славия 1913 (София) 14 10 1 3 58:13 31
6 Пирин (Благоевград) 14 8 2 4 26:18 26
7 Локомотив 1929 (София) 14 7 3 4 50:25 24
8 Велбъжд (Кюстендил) 14 6 3 5 32:26 21
9 Чавдар (Етрополе) 14 6 1 7 23:40 19

Локомотив 1929 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 14:30 1 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 3:1
16.09.2017 09:00 2 кръг Г Олимпиец (София) 9:2
22.09.2017 10:00 3 кръг Д Ферион (София) 4:0
01.10.2017 13:30 4 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 3:2
07.10.2017 09:00 5 кръг Д Конкордия (София) 3:1
15.10.2017 10:00 6 кръг Г Младост 2015 (София) анл.
21.10.2017 09:00 7 кръг Д София спорт (София) анл.
28.10.2017 10:00 8 кръг Г Барокко (София) 2:4
01.11.2017 10:00 9 кръг Д Септември (София) 1:3
04.11.2017 09:30 10 кръг Г Гранит (Владая) 2:2
11.11.2017 09:00 11 кръг Д Искър (Герман) анл.
15.10.2017 10:00 12 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 12:0
25.11.2017 10:00 13 кръг Д Интернационал (София) -:-
02.12.2017 10:00 14 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
03.09.2017 10:00 15 кръг Г Надежда (Доброславци) 9:0
- 16 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
- 17 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 18 кръг Г Ферион (София) -:-
- 19 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 20 кръг Г Конкордия (София) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Д Барокко (София) -:-
- 24 кръг Г Септември (София) -:-
- 25 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 26 кръг
почива
- 27 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) -:-
- 28 кръг Г Интернационал (София) -:-
- 29 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 30 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ЦСКА 1948 (София) 11 8 1 2 86:8 25
4 Септември (София) 10 7 1 2 59:9 22
5 Локомотив 1929 (София) 10 7 1 2 48:15 22
6 Обеля (кв.Обеля, София) 11 7 0 4 44:33 21
7 Конкордия (София) 12 6 0 6 57:51 18

Локомотив 1929 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2017 17:00 - Д Левски Раковски (София) 1:5
Деца "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2017 10:00 1 кръг Г Левски (София) 0:12
10.09.2017 09:30 2 кръг Д Левски Раковски (София) 1:5
отложен 3 кръг Г Национал (София) -:-
24.09.2017 09:30 4 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:5
01.10.2017 12:00 5 кръг Г Лъвчетата (София) 1:2
08.10.2017 15:00 6 кръг Г Н спорт (София) 1:10
14.10.2017 10:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:3
22.10.2017 09:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 0:6
29.10.2017 09:30 9 кръг Д Витоша 13 (София) 0:8
05.11.2017 09:00 10 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:1
12.11.2017 09:30 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:6
18.11.2017 10:30 12 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
26.11.2017 09:30 13 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) анл.
03.12.2017 09:00 14 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
06.12.2017 10:00 15 кръг Д Барокко (София) -:-
- 16 кръг Д Левски (София) -:-
- 17 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 18 кръг Д Национал (София) -:-
- 19 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 20 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
- 21 кръг Д Н спорт (София) -:-
- 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 23 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 24 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 25 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
- 26 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 27 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 28 кръг
почива
- 29 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 30 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Царско село 2015 (София) 11 3 2 6 27:54 11
12 Лъвчетата (София) 11 2 1 8 10:37 7
13 Локомотив 1929 (София) 11 1 0 10 6:61 3
14 Олимпия ФК (София) 11 1 0 10 16:51 3
15 Барокко (София) 11 0 0 11 5:126 0

Локомотив 1929 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 15:00 1 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:6
17.09.2017 12:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 1:4
24.09.2017 13:30 3 кръг Г Миньор (Перник) 0:2
01.10.2017 10:30 4 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:2
08.10.2017 15:00 5 кръг Г Витоша 13 (София) 0:2
15.10.2017 09:00 6 кръг Г РД Спорт (София) 0:4
22.10.2017 15:00 7 кръг Д Лъвчетата (София) 2:1
29.10.2017 10:30 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:7
05.11.2017 13:30 9 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 РД Спорт (София) 9 3 1 5 18:17 10
7 Левски Раковски (София) 9 3 0 6 13:22 9
8 Велбъжд (Кюстендил) 9 2 1 6 10:40 7
9 Локомотив 1929 (София) 9 1 1 7 6:32 4
10 Лъвчетата (София) 9 0 0 9 2:63 0

Локомотив 1929 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 15:00 1 кръг Г Септември (София) 0:4
16.09.2017 10:30 2 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:2
23.09.2017 16:30 3 кръг Г Левски Раковски (София) 2:4
30.09.2017 09:00 4 кръг Г РД Спорт (София) 2:0
отложен 5 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
14.10.2017 10:30 6 кръг Г Миньор (Перник) 6:1
21.10.2017 16:30 7 кръг Д Елит София (София) 5:1
28.10.2017 10:30 8 кръг Г Витоша 13 (София) 0:2
04.11.2017 16:30 9 кръг Д Славия 1913 (София) 1:2
11.11.2017 15:00 10 кръг Г Н спорт (София) 0:4
18.11.2017 11:20 11 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Септември (София) 10 3 1 6 10:21 10
9 Марек 1915 (Дупница) 10 3 1 6 11:25 10
10 Локомотив 1929 (София) 10 3 1 6 18:21 10
11 Елит София (София) 10 2 2 6 8:21 8
12 РД Спорт (София) 11 2 2 7 9:28 8

Локомотив 1929 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
10.09.2017 09:00 1 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 5:0
17.09.2017 13:40 2 кръг Д Ферион (София) 1:2
24.09.2017 10:10 3 кръг Г Надежда (Доброславци) 9:0
01.10.2017 12:30 4 кръг Д ОФК София (София) 14:0
08.10.2017 11:20 5 кръг Г ДАФ (София) 1:2
15.10.2017 11:20 6 кръг Д Урвич (Панчарево) 2:1
22.10.2017 12:30 7 кръг Г Спортист 13 (София) 3:0
29.10.2017 10:10 8 кръг Д Арес (София) 2:1
отложен 9 кръг Г Елит София (София) -:-
12.11.2017 09:00 10 кръг Д Ултраспорт академия (София) 6:0
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ферион (София) 9 7 1 1 29:7 22
2 Арес (София) 9 7 0 2 26:8 21
3 Локомотив 1929 (София) 9 7 0 2 43:6 21
4 Елит София (София) 9 7 0 2 24:10 21
5 ДАФ (София) 9 5 1 3 31:13 16

Локомотив 1929 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 11:20 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:3
16.09.2017 13:40 2 кръг Д Славия 1913 (София) 2:3
23.09.2017 12:30 3 кръг Г Левски Раковски (София) 1:3
30.09.2017 12:30 4 кръг Д ЦСКА (София) 3:0
07.10.2017 13:40 5 кръг Г Витоша 13 (София) 4:0
14.10.2017 11:20 6 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:0
21.10.2017 14:50 7 кръг Г ДИТ Спорт (София) 3:3
28.10.2017 10:10 8 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:2
04.11.2017 16:00 9 кръг Г Септември (София) 0:3
11.11.2017 09:00 10 кръг Г ЕСФА (София) 4:1
18.11.2017 16:00 11 кръг Д София спорт (София) 2:1
25.11.2017 10:10 12 кръг Г Левски (София) -:-
02.12.2017 14:50 13 кръг Д Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Септември (София) 11 5 4 2 29:23 19
8 ДИТ Спорт (София) 11 5 3 3 31:28 18
9 Локомотив 1929 (София) 11 5 1 5 22:19 16
10 ЦСКА (София) 11 2 1 8 12:46 7
11 София спорт (София) 11 2 0 9 17:36 6


Клубна емблема

Отбор

Стадион

Стадион "Локомотив"

Стадион "Локомотив"
(в район “Надежда”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 31.395 16
октомври 2016 21.962 24
септември 2016 35.866 10
август 2016 14.230 33
всички

Интернет страници