Локомотив 1929 (София)

BGSupporters форум

Локомотив 1929 (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
23.07.2017 20:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:2
31.07.2017 18:15 2 кръг Д Ботев (Враца) 1:0 Диема спорт
05.08.2017 18:00 3 кръг Г Оборище (Панагюрище) 2:1
12.08.2017 18:00 4 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:0
20.08.2017 18:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:1
26.08.2017 18:00 6 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
09.09.2017 17:00 7 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
16.09.2017 17:00 8 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:2
24.09.2017 17:00 9 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
02.10.2017 20:00 10 кръг Г Поморие (Поморие) -:- Диема спорт
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
21.10.2017 12 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
28.10.2017 13 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
04.11.2017 14 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
18.11.2017 15 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
25.11.2017 16 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
02.12.2017 17 кръг Г Ботев (Враца) -:-
24.02.2018 18 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
03.03.2018 19 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
10.03.2018 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
17.03.2018 21 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
31.03.2018 22 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
07.04.2018 23 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
14.04.2018 24 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
18.04.2018 25 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
21.04.2018 26 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
28.04.2018 27 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
05.05.2018 28 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
12.05.2018 29 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
19.05.2018 30 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Царско село 2015 (София) 8 5 3 0 18:10 18
2 Ботев (Враца) 8 5 2 1 13:5 17
3 Локомотив 1929 (София) 8 5 1 2 13:8 16
4 Несебър (Несебър) 8 4 2 2 16:9 14
5 Литекс (Ловеч) 8 4 2 2 10:7 14
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2017 16:00 - Д Верея (Стара Загора) 2:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
01.07.2017 10:00 - Д Ботев (Враца) 3:1
03.07.2017 18:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
06.07.2017 18:30 - Д Созопол (Созопол) 1:2
11.07.2017 18:00 - Д Миньор (Перник) 2:0
15.07.2017 18:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
02.09.2017 10:30 - Г Септември (София) 2:5

Локомотив 1929 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Г Беласица (Петрич) 2:2
10.09.2017 17:00 2 кръг Д ДИТ Спорт (София) 3:0
17.09.2017 17:00 3 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:0
21.09.2017 17:00 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
25.09.2017 17:00 5 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
01.10.2017 14:00 6 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
05.10.2017 16:00 7 кръг Г Миньор (Перник) -:-
08.10.2017 16:00 8 кръг Д Септември (Симитли) -:-
15.10.2017 16:00 9 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
19.10.2017 16:00 10 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
29.10.2017 12:30 12 кръг Д Септември (София) -:-
05.11.2017 14:00 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
09.11.2017 14:00 14 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
12.11.2017 14:30 15 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 16 кръг
почива
23.11.2017 14:00 17 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
26.11.2017 14:00 18 кръг Г Барокко (София) -:-
03.12.2017 14:00 19 кръг Д Левски (София) -:-
- 20 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 21 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 22 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
- 23 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 24 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 25 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 26 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 27 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 28 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
- 29 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 30 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 31 кръг Г Септември (София) -:-
- 32 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 33 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 34 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 35 кръг
почива
- 36 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 37 кръг Д Барокко (София) -:-
- 38 кръг Г Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски (София) 3 3 0 0 15:1 9
4 Царско село 2015 (София) 4 3 0 1 8:4 9
5 Локомотив 1929 (София) 4 2 2 0 6:2 8
6 Левски Раковски (София) 3 2 1 0 9:2 7
7 ДИТ Спорт (София) 4 2 0 2 15:11 6

Локомотив 1929 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2017 11:30 1 кръг Д Левски (София) 1:2
11.09.2017 11:30 2 кръг Г ЦСКА (София) 0:5
17.09.2017 11:30 3 кръг Д Миньор (Перник) 5:1
24.09.2017 11:30 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
01.10.2017 11:30 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
08.10.2017 10:30 6 кръг Г Ферион (София) -:-
15.10.2017 11:30 7 кръг Д Септември (София) -:-
22.10.2017 11:30 8 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
29.10.2017 10:30 9 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
01.11.2017 11:30 10 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
05.11.2017 11:30 11 кръг Д Барокко (София) -:-
12.11.2017 11:30 12 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
19.11.2017 11:30 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
26.11.2017 11:30 14 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
03.12.2017 14:30 15 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 16 кръг Г Левски (София) -:-
- 17 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 18 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 19 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 21 кръг Д Ферион (София) -:-
- 22 кръг Г Септември (София) -:-
- 23 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 24 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 25 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 26 кръг Г Барокко (София) -:-
- 27 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 28 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 29 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
- 30 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Царско село 2015 (София) 3 2 0 1 9:6 6
9 Чавдар (Етрополе) 3 1 1 1 3:4 4
10 Локомотив 1929 (София) 3 1 0 2 6:8 3
11 Велбъжд (Кюстендил) 3 1 0 2 3:7 3
12 Чепинец (Велинград) 3 1 0 2 5:12 3

Локомотив 1929 (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 13:00 1 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:3
09.09.2017 12:00 2 кръг Д Елит София (София) 7:0
16.09.2017 13:00 3 кръг Г ДИТ Спорт (София) 9:0
23.09.2017 12:00 4 кръг Д Септември (София) -:-
30.09.2017 12:00 5 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
07.10.2017 13:00 6 кръг Д Младост 2015 (София) -:-
14.10.2017 14:00 7 кръг Г Конкордия (София) -:-
21.10.2017 09:00 8 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
28.10.2017 13:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
04.11.2017 13:00 10 кръг Г Олимпиец (София) -:-
11.11.2017 13:00 11 кръг Д Барокко (София) -:-
- 12 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
- 13 кръг Г Елит София (София) -:-
- 14 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 15 кръг Г Септември (София) -:-
- 16 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 17 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
- 18 кръг Д Конкордия (София) -:-
- 19 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 21 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 22 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Витоша (Бистрица) 3 2 1 0 20:3 7
3 Чавдар (Етрополе) 3 2 1 0 7:1 7
4 Локомотив 1929 (София) 3 2 0 1 18:3 6
5 Ботев 57 СОУ (София) 2 1 1 0 6:5 4
6 Барокко (София) 3 1 1 1 7:7 4

Локомотив 1929 (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 11:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 5:0
09.09.2017 11:00 2 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
13.09.2017 11:00 3 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 5:1
16.09.2017 11:00 4 кръг Г Витоша (Бистрица) 5:1
- 5 кръг
почива
30.09.2017 11:00 6 кръг Д Национал (София) -:-
04.10.2017 11:00 7 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
07.10.2017 11:00 8 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
14.10.2017 11:00 9 кръг Г ЦСКА (София) -:-
21.10.2017 11:00 10 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
25.10.2017 11:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
28.10.2017 11:00 12 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
04.11.2017 11:00 13 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
11.11.2017 11:00 14 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
18.11.2017 11:00 15 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
25.11.2017 11:00 16 кръг Д Левски (София) -:-
02.12.2017 11:00 17 кръг Г Септември (София) -:-
- 18 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 19 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 20 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 21 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Национал (София) -:-
- 24 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 25 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 26 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 27 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 28 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 29 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 30 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 31 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 32 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 33 кръг Г Левски (София) -:-
- 34 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 5 5 0 0 27:3 15
2 Локомотив 1929 (София) 4 4 0 0 16:2 12
3 Национал (София) 4 3 0 1 22:4 9
4 ЦСКА (София) 4 3 0 1 21:5 9
5 ДИТ Спорт (София) 4 3 0 1 16:4 9

Локомотив 1929 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 14:30 1 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 3:1
16.09.2017 09:00 2 кръг Г Олимпиец (София) 9:2
22.09.2017 10:00 3 кръг Д Ферион (София) 4:0
01.10.2017 13:30 4 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
07.10.2017 09:00 5 кръг Д Конкордия (София) -:-
15.10.2017 10:00 6 кръг Г Младост 2015 (София) анл.
21.10.2017 09:00 7 кръг Д София спорт (София) анл.
28.10.2017 10:00 8 кръг Г Барокко (София) -:-
01.11.2017 10:00 9 кръг Д Септември (София) -:-
04.11.2017 10:00 10 кръг Г Гранит (Владая) -:-
11.11.2017 09:00 11 кръг Д Искър (Герман) -:-
19.11.2017 12:00 12 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) -:-
25.11.2017 10:00 13 кръг Д Интернационал (София) -:-
02.12.2017 10:00 14 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
03.09.2017 10:00 15 кръг Г Надежда (Доброславци) 9:0
- 16 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
- 17 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 18 кръг Г Ферион (София) -:-
- 19 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 20 кръг Г Конкордия (София) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Д Барокко (София) -:-
- 24 кръг Г Септември (София) -:-
- 25 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 26 кръг Г Искър (Герман) -:-
- 27 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) -:-
- 28 кръг Г Интернационал (София) -:-
- 29 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 30 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1929 (София) 4 4 0 0 25:3 12
2 Гранит (Владая) 4 4 0 0 17:5 12
3 ЦСКА 1948 (София) 4 3 0 1 56:3 9
4 Септември (София) 3 2 0 1 14:4 6
5 Барокко (София) 2 2 0 0 26:1 6

Локомотив 1929 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2017 17:00 - Д Левски Раковски (София) 1:5
Деца "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2017 10:00 1 кръг Г Левски (София) 0:12
10.09.2017 09:30 2 кръг Д Левски Раковски (София) 1:5
отложен 3 кръг Г Национал (София) -:-
24.09.2017 09:30 4 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
01.10.2017 12:00 5 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
08.10.2017 09:30 6 кръг Г Н спорт (София) -:-
14.10.2017 10:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
22.10.2017 09:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
29.10.2017 09:30 9 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
05.11.2017 09:00 10 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
12.11.2017 09:30 11 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
18.11.2017 09:30 12 кръг Г ЦСКА (София) -:-
26.11.2017 09:30 13 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
03.12.2017 09:00 14 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
06.12.2017 10:00 15 кръг Д Барокко (София) -:-
- 16 кръг Д Левски (София) -:-
- 17 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 18 кръг Д Национал (София) -:-
- 19 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 20 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
- 21 кръг Д Н спорт (София) -:-
- 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 23 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 24 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 25 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
- 26 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 27 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 28 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 29 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 30 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Царско село 2015 (София) 3 1 0 2 20:14 3
13 Лъвчетата (София) 3 0 0 3 1:16 0
14 Локомотив 1929 (София) 2 0 0 2 1:17 0
15 Барокко (София) 3 0 0 3 1:32 0
16 Люлин (кв.Люлин, София) 3 0 0 3 0:55 0


Клубна емблема

Отбор

Стадион

Стадион "Локомотив"

Стадион "Локомотив"
(в район “Надежда”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 31.395 16
октомври 2016 21.962 24
септември 2016 35.866 10
август 2016 14.230 33
всички

Интернет страници