Локомотив 1929 (София)

BGSupporters форум

Локомотив 1929 (София)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2016 18:00 1 кръг Г Левски (Карлово) 3:2 Диема спорт 2
13.08.2016 18:00 2 кръг Д Оборище (Панагюрище) 2:2
22.08.2016 18:00 3 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 0:2 Диема спорт 2
27.08.2016 18:00 4 кръг Д Септември (София) 2:3
11.09.2016 19:00 5 кръг Г Поморие (Поморие) 0:2
15.09.2016 18:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:0
26.09.2016 17:00 7 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 Диема спорт 2
01.10.2016 17:00 8 кръг Г Ботев (Враца) 0:0
16.10.2016 16:00 9 кръг Д Ботев (Гълъбово) 2:1
22.10.2016 16:00 10 кръг Г ЦСКА II (София) 1:2
30.10.2016 15:00 11 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
04.11.2016 14:30 12 кръг Г Созопол (Созопол) 0:0
20.11.2016 14:30 13 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
26.11.2016 14:30 14 кръг Г Несебър (Несебър) 1:2
01.12.2016 14:30 15 кръг Д Банско (Банско) 2:0
04.12.2016 14:00 16 кръг Д Левски (Карлово) 6:0
10.12.2016 14:00 17 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:2
25.02.2017 14:00 18 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 1:0
05.03.2017 15:30 19 кръг Г Септември (София) 1:1
11.03.2017 15:30 20 кръг Д Поморие (Поморие) 3:0
19.03.2017 15:30 21 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0
01.04.2017 17:00 22 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
08.04.2017 23 кръг Д Ботев (Враца) -:-
15.04.2017 24 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
22.04.2017 25 кръг Д ЦСКА II (София) -:-
29.04.2017 26 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
06.05.2017 27 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
13.05.2017 28 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
20.05.2017 29 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
27.05.2017 30 кръг Г Банско (Банско) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Поморие (Поморие) 21 10 3 8 30:27 33
6 Несебър (Несебър) 21 9 5 7 29:31 32
7 Локомотив 1929 (София) 21 8 7 6 29:21 31
8 ЦСКА II (София) 21 8 4 9 33:32 28
9 Царско село 2015 (София) 21 8 3 10 31:32 27
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2016 16:00 - Д ЦСКА (София) 2:1 Диема спорт
Втори кръг (1/8 финали)
26.10.2016 18:00 - Г Литекс (Ловеч) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2016 18:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 1:1
13.07.2016 18:45 - Г Раднички (Пирот, Сърбия, 2) 0:0
13.07.2016 19:30 - Г Балкански (Цариброд, Сърбия, 4) 2:0
16.07.2016 18:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 4:1
20.07.2016 18:15 - Г Царско село 2015 (София) 0:2
23.07.2016 18:00 - Г Ботев (Враца) 1:3
30.07.2016 18:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:3
02.09.2016 17:00 - Д Оборище (Панагюрище) 3:0
06.09.2016 17:00 - Д Левски (София) 1:2
08.10.2016 14:00 - Г Вършец 2012 (Вършец) 3:1
11.11.2016 15:00 - Д Пирин (Благоевград) 1:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
21.01.2017 14:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2

Локомотив 1929 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2016 17:00 1 кръг Г Банско (Банско) 6:1
12.09.2016 17:00 2 кръг Д Септември (София) 2:2
16.09.2016 17:00 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:2
19.09.2016 17:00 4 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:0
27.09.2016 17:00 5 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
03.10.2016 16:00 6 кръг Г ДИТ Спорт (София) 4:0
10.10.2016 10:30 7 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:0
17.10.2016 16:00 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0
24.10.2016 10:30 9 кръг Д БМ Спорт (София) 5:1
31.10.2016 14:00 10 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
07.11.2016 14:00 11 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 5:0
14.11.2016 14:00 12 кръг Г Беласица (Петрич) 2:0
21.11.2016 11:00 13 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 3:2
27.11.2016 11:00 14 кръг Г Оборище (Панагюрище) 4:0
03.12.2016 14:00 15 кръг Д Септември (Симитли) 3:0
05.03.2017 10:30 16 кръг Д Банско (Банско) 8:0
12.03.2017 14:00 17 кръг Г Септември (София) 0:3
20.03.2017 14:00 18 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
24.03.2017 14:00 19 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
30.03.2017 14:00 20 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
02.04.2017 14:00 21 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
09.04.2017 16:00 22 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
17.04.2017 16:00 23 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
20.04.2017 16:00 24 кръг Г БМ Спорт (София) -:-
23.04.2017 16:00 25 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
30.04.2017 17:00 26 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) -:-
07.05.2017 17:00 27 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
14.05.2017 18:00 28 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
21.05.2017 17:00 29 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
28.05.2017 17:00 30 кръг Г Септември (Симитли) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1929 (София) 18 14 3 1 53:12 45
2 Марек 1915 (Дупница) 18 13 2 3 53:15 41
3 Чавдар (Етрополе) 18 13 2 3 49:16 41
4 Вихрен 1925 (Сандански) 18 11 3 4 52:22 36
5 Ботев 57 СОУ (София) 18 10 2 6 42:28 32

Локомотив 1929 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
11.09.2016 11:30 2 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 5:1
18.09.2016 11:30 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:1
21.09.2016 11:30 4 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:0
25.09.2016 11:30 5 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:2
02.10.2016 10:30 6 кръг Д ЕСФА (София) 3:1
09.10.2016 11:30 7 кръг Г ЦСКА (София) 1:2
19.10.2016 11:30 8 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:1
16.10.2016 11:30 9 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:0
23.10.2016 11:30 10 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 1:1
26.10.2016 11:30 11 кръг Д ФК Миньор (Перник) 4:4
30.10.2016 11:30 12 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 4:0
08.11.2016 11:30 13 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
15.11.2016 11:00 14 кръг Г Септември (София) 2:1
23.11.2016 14:00 15 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:0
27.11.2016 11:00 16 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 1:0
04.12.2016 10:30 17 кръг Д Левски (София) 1:2
- 18 кръг
почива
12.03.2017 11:30 19 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:0
19.03.2017 11:30 20 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
23.03.2017 11:30 21 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:0
27.03.2017 11:30 22 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
02.04.2017 11:30 23 кръг Г ЕСФА (София) -:-
09.04.2017 11:30 24 кръг Д ЦСКА (София) -:-
12.04.2017 11:30 25 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
17.04.2017 11:30 26 кръг Д Левски-Раковски (София) -:-
23.04.2017 11:30 27 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
27.04.2017 11:30 28 кръг Г ФК Миньор (Перник) -:-
30.04.2017 11:30 29 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 30 кръг
почива
11.05.2017 11:30 31 кръг Д Септември (София) -:-
14.05.2017 11:30 32 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
21.05.2017 11:30 33 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
28.05.2017 11:30 34 кръг Г Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА (София) 19 17 0 2 65:15 51
2 Левски (София) 18 16 2 0 71:7 50
3 Локомотив 1929 (София) 18 12 3 3 39:16 39
4 Септември (София) 19 12 3 4 43:18 39
5 Витоша (Бистрица) 18 12 2 4 39:37 38

Локомотив 1929 (София)

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 17:00 1 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
10.09.2016 17:00 2 кръг Д Лъвчетата (София) 2:0
17.09.2016 17:00 3 кръг Г ДИТ Спорт (София) 3:2
24.09.2016 17:00 4 кръг Д Гранит (Владая) 5:2
01.10.2016 16:00 5 кръг Г ЕСФА (София) 3:0
08.10.2016 16:00 6 кръг Д Интернационал (София) 3:1
15.10.2016 16:00 7 кръг Г БМ Спорт (София) 0:1
22.10.2016 16:00 8 кръг Г Атлетик 11 (София) 3:0
29.10.2016 16:00 9 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:0
07.11.2016 15:00 10 кръг Г Септември (София) 4:0
12.11.2016 15:00 11 кръг Д Левски-Раковски (София) 4:0
03.03.2017 12:00 12 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:0
11.03.2017 13:00 13 кръг Г Лъвчетата (София) 2:0
18.03.2017 15:00 14 кръг Д ДИТ Спорт (София) 2:1
25.03.2017 15:00 15 кръг Г Гранит (Владая) -:-
01.04.2017 16:00 16 кръг Д ЕСФА (София) -:-
08.04.2017 16:00 17 кръг Г Интернационал (София) -:-
22.04.2017 16:00 18 кръг Д БМ Спорт (София) -:-
29.04.2017 16:00 19 кръг Д Атлетик 11 (София) -:-
06.05.2017 14:00 20 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
13.05.2017 17:00 21 кръг Д Септември (София) -:-
20.05.2017 17:00 22 кръг Г Левски-Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1929 (София) 14 12 0 2 35:9 36
2 Чавдар (Етрополе) 14 9 3 2 38:15 30
3 Левски-Раковски (София) 14 9 2 3 37:16 29
4 Септември (София) 14 8 2 4 38:20 26
5 Лъвчетата (София) 14 7 4 3 34:14 25

Локомотив 1929 (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2016 11:00 1 кръг Г ДИТ Спорт (София) 4:0
10.09.2016 11:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица) 6:2
14.09.2016 11:00 3 кръг Г Левски-Раковски (София) 2:0
17.09.2016 11:00 4 кръг Д Лъвчетата (София) 3:0
24.09.2016 11:00 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:1
01.10.2016 11:00 6 кръг Д Славия 1913 (София) 2:2
05.10.2016 11:00 7 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:2
08.10.2016 11:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:2
15.10.2016 11:00 9 кръг Г Септември (София) 2:1
22.10.2016 11:00 10 кръг Д Елит София (София) 1:1
28.10.2016 15:30 11 кръг Г Левски (София) 0:5
04.11.2016 11:00 12 кръг Д ЦСКА (София) 0:8
11.11.2016 11:00 13 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 3:1
- 14 кръг
почива
26.11.2016 11:00 15 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 8:0
04.03.2017 11:00 16 кръг Д ДИТ Спорт (София) 3:0
11.03.2017 11:00 17 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:4
18.03.2017 11:00 18 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:1
25.03.2017 11:00 19 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
01.04.2017 11:00 20 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
04.04.2017 11:00 21 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
08.04.2017 11:00 22 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
15.04.2017 11:00 23 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
22.04.2017 11:00 24 кръг Д Септември (София) -:-
26.04.2017 11:00 25 кръг Г Елит София (София) -:-
29.04.2017 11:00 26 кръг Д Левски (София) -:-
06.05.2017 11:00 27 кръг Г ЦСКА (София) -:-
13.05.2017 11:00 28 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 29 кръг
почива
27.05.2017 11:00 30 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 17 17 0 0 86:7 51
2 ЦСКА (София) 17 13 3 1 73:11 42
3 Локомотив 1929 (София) 17 11 3 3 45:30 36
4 Славия 1913 (София) 17 10 2 5 59:24 32
5 Левски-Раковски (София) 17 9 4 4 31:20 31

Локомотив 1929 (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2016 11:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2
10.09.2016 16:00 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:2
18.09.2016 09:30 3 кръг Г Левски (София) 0:3
25.09.2016 09:30 4 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:0
03.10.2016 13:00 5 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:0
09.10.2016 09:30 6 кръг Д Национал (София) 0:1
16.10.2016 09:30 7 кръг Г Спортист 13 (София) 2:2
23.10.2016 09:30 8 кръг Г ЦСКА (София) 2:2
30.10.2016 09:30 9 кръг Д Септември (София) 3:2
07.11.2016 10:30 10 кръг Д Славия 1913 (София) 1:0
12.11.2016 10:30 11 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
16.11.2016 11:30 12 кръг Д Левски (София) 0:3
27.11.2016 09:30 13 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:2
23.11.2016 11:30 14 кръг Д ДИТ Спорт (София) 5:1
05.03.2017 09:30 15 кръг Г Национал (София) 2:2
12.03.2017 09:30 16 кръг Д Спортист 13 (София) 2:1
19.03.2017 09:30 17 кръг Д ЦСКА (София) 0:4
27.03.2017 09:30 18 кръг Г Септември (София) -:-
02.04.2017 09:30 19 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
09.04.2017 14:00 20 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
23.04.2017 09:30 21 кръг Г Левски (София) -:-
30.04.2017 09:30 22 кръг Д Левски-Раковски (София) -:-
07.05.2017 09:30 23 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
14.05.2017 09:30 24 кръг Д Национал (София) -:-
21.05.2017 11:00 25 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
28.05.2017 09:30 26 кръг Г ЦСКА (София) -:-
04.06.2017 11:00 27 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Национал (София) 17 9 2 6 49:40 29
4 Славия 1913 (София) 17 9 2 6 32:25 29
5 Локомотив 1929 (София) 17 7 3 7 24:28 24
6 Спортист 13 (София) 17 6 5 6 34:42 23
7 ДИТ Спорт (София) 17 6 3 8 34:30 21

Локомотив 1929 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
01.10.2016 14:30 1 кръг Д Септември (София) 0:3
08.10.2016 16:00 2 кръг Г Национал (София) 0:5
12.10.2016 10:00 3 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:3
15.10.2016 09:00 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:2
22.10.2016 13:30 5 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:6
29.10.2016 09:00 6 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:7
01.11.2016 15:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) 0:5
05.11.2016 13:30 8 кръг Г Левски (София) 0:13
12.11.2016 09:00 9 кръг Д ЦСКА (София) 1:5
19.11.2016 15:00 10 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:6
26.11.2016 09:00 11 кръг Д Витоша 13 (София) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Царско село 2015 (София) 11 4 1 6 22:25 13
9 Пирин 2001 (Благоевград) 11 4 1 6 17:27 13
10 Велбъжд (Кюстендил) 11 2 2 7 13:32 8
11 Локомотив 1929 (София) 11 1 0 10 5:59 3
12 Марек 1915 (Дупница) 11 0 1 10 4:48 1
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 13:30 1 кръг Д Интернационал (София) 2:1
19.03.2017 10:30 2 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) 3:3
- 3 кръг Д БМ Спорт (София) -:-
- 4 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 5 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 6 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 7 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 9 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
- 10 кръг Д Елит София (София) -:-
- 11 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Пирин 2001 (Благоевград) 2 2 0 0 9:1 6
16 Марек 1915 (Дупница) 2 1 1 0 7:4 4
17 Локомотив 1929 (София) 2 1 1 0 5:4 4
18 Царско село 2015 (София) 2 1 0 1 14:3 3
19 Олимпия ФК (София) 2 1 0 1 4:9 3

Локомотив 1929 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
01.10.2016 13:00 1 кръг Д Ферион (София) 6:0
09.10.2016 11:40 2 кръг Г Щурче (София) 10:0
14.10.2016 11:40 3 кръг Д РД Спорт (София) 4:1
22.10.2016 13:00 4 кръг Г Елит София (София) 9:0
30.10.2016 09:00 5 кръг Д Национал (София) 0:2
04.11.2016 14:20 6 кръг Г Левски (София) 0:2
12.11.2016 09:00 7 кръг Д Метал 2002 (Перник) 2:1
20.11.2016 10:20 8 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:1
- 9 кръг
почива
03.12.2016 14:20 10 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:0
11.12.2016 09:00 11 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски (София) 10 9 0 1 61:2 27
3 Метал 2002 (Перник) 10 7 0 3 35:6 21
4 Локомотив 1929 (София) 10 7 0 3 35:8 21
5 Велбъжд (Кюстендил) 10 7 0 3 34:9 21
6 РД Спорт (София) 10 4 1 5 26:19 13
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 14:20 1 кръг Г Национал (София) 0:0
11.03.2017 08:30 2 кръг Д Левски (София) 1:0
18.03.2017 12:00 3 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:1
- 4 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 5 кръг Д ФК Миньор (Перник) -:-
- 6 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 7 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 8 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 9 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 10 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 11 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
- 12 кръг Г София спорт (София) -:-
- 13 кръг Д Левски-Раковски (София) -:-
- 14 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 15 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Метал 2002 (Перник) 3 2 0 1 4:3 6
8 Левски-Раковски (София) 3 1 1 1 2:2 4
9 Локомотив 1929 (София) 3 1 1 1 1:1 4
10 Академик 1947 (София) 3 1 1 1 2:5 4
11 ФК Миньор (Перник) 3 1 0 2 4:7 3

Локомотив 1929 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
30.09.2016 11:20 1 кръг Г НСА (София) 1:5
- 2 кръг
почива
16.10.2016 11:20 3 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:1
20.10.2016 10:10 4 кръг Д Надежда (Доброславци) 5:2
29.10.2016 09:00 5 кръг Г Сердика (София) 1:1
07.11.2016 09:00 6 кръг Г Ферион (София) 4:0
10.11.2016 10:10 7 кръг Д РД Спорт (София) 4:0
19.11.2016 09:00 8 кръг Г Спартак 2015 (София) 4:3
27.11.2016 10:10 9 кръг Д Металург 1957 (Перник) 9:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 НСА (София) 8 6 2 0 42:10 20
2 ДИТ Спорт (София) 8 5 2 1 32:10 17
3 Локомотив 1929 (София) 8 5 2 1 29:12 17
4 Ферион (София) 8 4 2 2 24:18 14
5 Сердика (София) 8 2 5 1 28:22 11
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 10:10 1 кръг Д ФК Миньор (Перник) 4:3
08.03.2017 09:00 2 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:0
18.03.2017 11:20 3 кръг Д НСА (София) 0:5
- 4 кръг Г ДИТ Спорт (София) -:-
- 5 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 6 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 7 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 8 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 9 кръг Г Левски (София) -:-
- 10 кръг Д Национал (София) -:-
- 11 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
- 12 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 13 кръг Г Левски-Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ДИТ Спорт (София) 3 2 0 1 10:5 6
6 Царско село 2015 (София) 3 2 0 1 8:4 6
7 Локомотив 1929 (София) 3 2 0 1 6:8 6
8 Ком 98 (Годеч) 3 1 1 1 3:6 4
9 Марек 1915 (Дупница) 3 1 0 2 3:8 3

Локомотив 1929 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
01.10.2016 13:00 1 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:2
06.10.2016 13:00 2 кръг Г НСА (София) 0:10
15.10.2016 09:30 3 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:9
22.10.2016 14:10 4 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
29.10.2016 10:40 5 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:1
05.11.2016 14:10 6 кръг Д Левски-Раковски (София) 0:5
12.11.2016 11:50 7 кръг Г Витоша 13 (София) 1:2
19.11.2016 11:50 8 кръг Д Септември (София) 1:3
26.11.2016 11:50 9 кръг Г ДИТ Спорт (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Олимпия ФК (София) 8 3 1 4 7:11 10
7 Витоша 13 (София) 8 2 0 6 7:22 6
8 Септември (София) 8 1 0 7 6:33 3
9 Локомотив 1929 (София) 8 0 0 8 2:35 0
-- ДИТ Спорт (София) - 0 0 0 0:0 -
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 11:50 1 кръг Д Сердика (София) 2:2
19.03.2017 14:10 2 кръг Г Шампиони (София) 1:1
- 3 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 4 кръг Г Септември (София) -:-
- 5 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
- 6 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
- 7 кръг Г София спорт (София) -:-
- 8 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
- 9 кръг Г Щурче (София) -:-
- 10 кръг Д Младост 2015 (София) -:-
- 11 кръг Г ДАФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
20 ДАФ (София) 2 1 0 1 3:3 3
21 Щурче (София) 2 1 0 1 5:6 3
22 Локомотив 1929 (София) 2 0 2 0 3:3 2
23 Сердика (София) 2 0 1 1 3:4 1
24 Септември (София) 2 0 1 1 2:3 1

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Стадион "Локомотив"

Стадион "Локомотив"
(в район “Надежда”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 31.395 16
октомври 2016 21.962 24
септември 2016 35.866 10
август 2016 14.230 33
всички

Интернет страници