Локомотив 1929 (София)

BGSupporters форум

Локомотив 1929 (София)

Баражи за Първа лига
Дата Фаза Противник Рез.
25.05.2018 20:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2 Диема спорт
Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
23.07.2017 20:00 1 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:2
31.07.2017 18:15 2 кръг Д Ботев (Враца) 1:0 Диема спорт
05.08.2017 18:00 3 кръг Г Оборище (Панагюрище) 2:1
12.08.2017 18:00 4 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:0
20.08.2017 18:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:1
26.08.2017 18:00 6 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
09.09.2017 17:00 7 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
16.09.2017 17:00 8 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:2
24.09.2017 17:00 9 кръг Д Несебър (Несебър) 4:1
02.10.2017 20:00 10 кръг Г Поморие (Поморие) 3:2 Диема спорт
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Литекс (Ловеч) 4:0
20.10.2017 15:45 12 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:1 Диема спорт
28.10.2017 14:45 13 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:0 Диема спорт
04.11.2017 15:30 14 кръг Г Созопол (Созопол) 0:0
18.11.2017 14:30 15 кръг Д Ботев (Гълъбово) 1:1
25.11.2017 14:30 16 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0
02.12.2017 13:00 17 кръг Г Ботев (Враца) 2:2 Диема спорт
24.02.2018 14:00 18 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:0
05.03.2018 12:30 19 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:4 Диема спорт
10.03.2018 15:30 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 4:2
17.03.2018 15:30 21 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1
31.03.2018 17:00 22 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
05.04.2018 17:00 23 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:0
14.04.2018 17:00 24 кръг Г Несебър (Несебър) 3:1
19.04.2018 17:00 25 кръг Д Поморие (Поморие) 2:1
22.04.2018 18:00 26 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:0
30.04.2018 17:30 27 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:0 Диема спорт
07.05.2018 17:30 28 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:1 Диема спорт
13.05.2018 18:00 29 кръг Д Созопол (Созопол) 3:0
19.05.2018 17:15 30 кръг Г Ботев (Гълъбово) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Враца) 30 19 7 4 46:20 64
2 Локомотив 1929 (София) 30 19 6 5 51:27 63
3 Царско село 2015 (София) 30 19 6 5 56:28 63
4 Монтана 1921 (Монтана) 30 17 5 8 50:20 56
5 Несебър (Несебър) 30 13 5 12 42:43 44
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2017 16:00 - Д Верея (Стара Загора) 2:1
Втори кръг (1/8 финали)
24.10.2017 17:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
01.07.2017 10:00 - Д Ботев (Враца) 3:1
03.07.2017 18:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
06.07.2017 18:30 - Д Созопол (Созопол) 1:2
11.07.2017 18:00 - Д Миньор (Перник) 2:0
15.07.2017 18:00 - Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
02.09.2017 10:30 - Г Септември (София) 2:5
07.10.2017 15:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
12.11.2017 16:00 - Г Левски (София) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2018 14:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0
27.01.2018 13:00 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:2
02.02.2018 15:00 - Г Септември (Симитли) 3:0
05.02.2018 14:30 - Г Пирин (Гоце Делчев) 8:1
08.02.2018 14:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
10.02.2018 14:00 - Д Кариана (Ерден) 1:2
17.02.2018 14:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 7:3
24.03.2018 15:00 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 6:2

Локомотив 1929 (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Г Беласица (Петрич) 2:2
10.09.2017 17:00 2 кръг Д ДИТ Спорт (София) 3:0
17.09.2017 17:00 3 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:0
21.09.2017 17:00 4 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
25.09.2017 17:00 5 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:0
01.10.2017 14:00 6 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:0
05.10.2017 16:00 7 кръг Г Миньор (Перник) 3:1
08.10.2017 16:00 8 кръг Д Септември (Симитли) 10:0
15.10.2017 16:00 9 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 3:1
19.10.2017 16:00 10 кръг Д Левски Раковски (София) 1:0
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:3
30.10.2017 14:00 12 кръг Д Септември (София) 0:0
05.11.2017 14:00 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
09.11.2017 14:00 14 кръг Д Царско село 2015 (София) 4:1
12.11.2017 14:30 15 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:0
- 16 кръг
почива
23.11.2017 14:00 17 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 16:0
26.11.2017 14:00 18 кръг Г Барокко (София) 3:1
03.12.2017 14:00 19 кръг Д Левски (София) 2:1
- 20 кръг
почива
18.04.2018 17:00 21 кръг Г ДИТ Спорт (София) 4:1
11.03.2018 14:00 22 кръг Д Оборище (Панагюрище) 9:1
15.03.2018 14:00 23 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0
19.03.2018 14:00 24 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:1
05.04.2018 16:00 25 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:0
29.03.2018 14:00 26 кръг Д Миньор (Перник) 3:0
01.04.2018 16:00 27 кръг Г Септември (Симитли) 8:0
12.04.2018 16:00 28 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 3:0
15.04.2018 13:00 29 кръг Г Левски Раковски (София) 5:1
23.04.2018 16:00 30 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 9:0
29.04.2018 16:00 31 кръг Г Септември (София) 2:2
03.05.2018 17:00 32 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 7:1
06.05.2018 13:30 33 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:2
14.05.2018 17:00 34 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 6:1
- 35 кръг
почива
20.05.2018 11:00 36 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 10:1
27.05.2018 17:00 37 кръг Д Барокко (София) 3:0
03.06.2018 17:00 38 кръг Г Левски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1929 (София) 33 27 5 1 131:20 86
2 Левски (София) 33 27 4 2 128:15 85
3 Чавдар (Етрополе) 33 22 6 5 86:33 72
4 Септември (София) 33 19 6 8 73:33 63
5 Царско село 2015 (София) 33 18 8 7 77:38 62

Локомотив 1929 (София)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
14.09.2017 17:00 - Г Чавдар (Етрополе) 0:3

Локомотив 1929 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2017 11:30 1 кръг Д Левски (София) 1:2
11.09.2017 11:30 2 кръг Г ЦСКА (София) 0:5
17.09.2017 11:30 3 кръг Д Миньор (Перник) 5:1
24.09.2017 11:30 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:7
01.10.2017 11:30 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:2
08.10.2017 10:30 6 кръг Г Ферион (София) 10:0
15.10.2017 11:30 7 кръг Д Септември (София) 2:0
22.10.2017 11:00 8 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
29.10.2017 12:00 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:2
01.11.2017 11:30 10 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 2:0
05.11.2017 11:30 11 кръг Д Барокко (София) 0:1
12.11.2017 11:30 12 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:1
19.11.2017 11:30 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
26.11.2017 11:30 14 кръг Д Чепинец (Велинград) 8:5
03.12.2017 12:30 15 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:4
25.02.2018 11:00 16 кръг Г Левски (София) 0:3
10.05.2018 11:30 17 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
11.03.2018 11:30 18 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
18.03.2018 11:30 19 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:2
11.04.2018 12:30 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
01.04.2018 11:30 21 кръг Д Ферион (София) 8:1
05.04.2018 13:30 22 кръг Г Септември (София) 0:0
15.04.2018 11:30 23 кръг Д Левски Раковски (София) 0:2
22.04.2018 11:30 24 кръг Г Царско село 2015 (София) 6:3
26.04.2018 11:30 25 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 0:2
06.05.2018 11:30 26 кръг Г Барокко (София) 11:3
13.05.2018 11:30 27 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:0
20.05.2018 11:30 28 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
27.05.2018 11:30 29 кръг Г Чепинец (Велинград) 3:0
03.06.2018 11:30 30 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Чавдар (Етрополе) 29 18 3 8 63:29 57
6 Септември (София) 29 17 2 10 76:35 53
7 Локомотив 1929 (София) 29 13 3 13 72:53 42
8 Хебър 1918 (Пазарджик) 30 12 4 14 48:51 40
9 Ботев 57 СОУ (София) 29 12 3 14 54:57 39

Локомотив 1929 (София)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
08.11.2017 14:00 1-ви мач Д Левски (София) 1:4
15.11.2017 14:00 реванш Г Левски (София) 3:3
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
- -
почива
Област София (столица) / Финали
20.09.2017 17:00 - Г Ботев 57 СОУ (София) 6:0
Югозападна България / Финали
05.10.2017 16:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1
ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 13:00 1 кръг Г Витоша (Бистрица) 2:3
09.09.2017 12:00 2 кръг Д Елит София (София) 7:0
16.09.2017 13:00 3 кръг Г ДИТ Спорт (София) 9:0
23.09.2017 12:00 4 кръг Д Септември (София) 5:0
30.09.2017 15:30 5 кръг Г Спортист 13 (София) 0:0
08.10.2017 13:00 6 кръг Д Младост 2015 (София) 8:1
14.10.2017 14:00 7 кръг Г Конкордия (София) 4:1
21.10.2017 09:00 8 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 3:2
28.10.2017 09:30 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:1
04.11.2017 13:00 10 кръг Г Олимпиец (София) 13:0
11.11.2017 13:00 11 кръг Д Барокко (София) 5:1
02.05.2018 17:00 12 кръг Д Витоша (Бистрица) 1:0
10.03.2018 10:00 13 кръг Г Елит София (София) 4:2
17.03.2018 12:00 14 кръг Д ДИТ Спорт (София) 6:0
23.05.2018 12:30 15 кръг Г Септември (София) 7:3
31.03.2018 13:00 16 кръг Д Спортист 13 (София) 8:0
14.04.2018 15:00 17 кръг Г Младост 2015 (София) 10:0
21.04.2018 12:00 18 кръг Д Конкордия (София) 9:2
27.04.2018 12:00 19 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 4:1
05.05.2018 12:00 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
12.05.2018 12:00 21 кръг Д Олимпиец (София) 15:0
19.05.2018 12:00 22 кръг Г Барокко (София) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1929 (София) 22 18 3 1 124:18 57
2 Витоша (Бистрица) 22 18 3 1 107:19 57
3 Чавдар (Етрополе) 22 15 6 1 81:14 51
4 Септември (София) 22 14 1 7 59:35 43
5 Ботев 57 СОУ (София) 22 11 4 7 72:37 37

Локомотив 1929 (София)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 11:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 5:0
09.09.2017 11:00 2 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
13.09.2017 11:00 3 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 5:1
16.09.2017 11:00 4 кръг Г Витоша (Бистрица) 5:1
- 5 кръг
почива
30.09.2017 11:00 6 кръг Д Национал (София) 4:6
11.10.2017 11:00 7 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:3
07.10.2017 11:00 8 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:2
14.10.2017 11:00 9 кръг Г ЦСКА (София) 1:4
21.10.2017 11:00 10 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:3
25.10.2017 11:00 11 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
28.10.2017 11:30 12 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 16:1
04.11.2017 11:00 13 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:2
11.11.2017 11:00 14 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
18.11.2017 11:00 15 кръг Г Славия 1913 (София) 1:1
24.11.2017 11:00 16 кръг Д Левски (София) 0:3
02.12.2017 11:00 17 кръг Г Септември (София) 0:2
05.03.2018 14:00 18 кръг Г Миньор (Перник) 2:2
13.03.2018 15:00 19 кръг Д Левски Раковски (София) 2:0
10.03.2018 11:00 20 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:0
15.03.2018 14:00 21 кръг Д Витоша (Бистрица) 8:1
- 22 кръг
почива
28.03.2018 17:30 23 кръг Г Национал (София) 3:1
31.03.2018 11:00 24 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:3
04.04.2018 11:00 25 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2
14.04.2018 11:00 26 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
21.04.2018 11:00 27 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:0
25.04.2018 11:00 28 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 7:0
28.04.2018 11:00 29 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 4:0
05.05.2018 12:00 30 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:0
12.05.2018 11:30 31 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:2
19.05.2018 11:00 32 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
25.05.2018 11:00 33 кръг Г Левски (София) 0:3
30.05.2018 11:00 34 кръг Д Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Славия 1913 (София) 31 21 3 7 106:29 66
6 Пирин (Благоевград) 31 18 6 7 68:29 60
7 Локомотив 1929 (София) 31 15 6 10 87:46 51
8 Чавдар (Етрополе) 31 14 5 12 57:68 47
9 Септември (София) 31 12 5 14 68:74 41

Локомотив 1929 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 14:30 1 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 3:1
16.09.2017 09:00 2 кръг Г Олимпиец (София) 9:2
22.09.2017 10:00 3 кръг Д Ферион (София) 4:0
01.10.2017 13:30 4 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 3:2
07.10.2017 09:00 5 кръг Д Конкордия (София) 3:1
15.10.2017 10:00 6 кръг Г Младост 2015 (София) анл.
21.10.2017 09:00 7 кръг Д София спорт (София) анл.
28.10.2017 10:00 8 кръг Г Барокко (София) 2:4
01.11.2017 10:00 9 кръг Д Септември (София) 1:3
04.11.2017 09:30 10 кръг Г Гранит (Владая) 2:2
11.11.2017 09:00 11 кръг Д Искър (Герман) анл.
15.10.2017 10:00 12 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 12:0
25.11.2017 10:00 13 кръг Д Интернационал (София) 3:0
02.12.2017 14:00 14 кръг Д Левски (Чепинци) 9:1
03.09.2017 10:00 15 кръг Г Надежда (Доброславци) 9:0
10.03.2018 10:00 16 кръг Д Ферион (София) 3:1
17.03.2018 09:00 17 кръг Г Олимпиец (София) 4:1
05.05.2018 10:00 18 кръг Д Левски (Чепинци) 27:0
01.04.2018 13:00 19 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 5:1
25.04.2018 10:00 20 кръг Д Конкордия (София) 4:2
21.04.2018 16:00 21 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:7
28.04.2018 16:00 22 кръг Д Септември (София) 1:6
12.05.2018 15:00 23 кръг Г Надежда (Доброславци) 5:0
19.05.2018 09:00 24 кръг Д Гранит (Владая) 4:3
24.05.2018 11:00 25 кръг Д Барокко (София) 4:0
02.06.2018 10:00 26 кръг Г Интернационал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Барокко (София) 22 18 1 3 138:27 55
2 ЦСКА 1948 (София) 22 17 3 2 143:14 54
3 Локомотив 1929 (София) 22 17 1 4 118:37 52
4 Септември (София) 22 16 2 4 113:25 50
5 Гранит (Владая) 22 14 5 3 97:40 47

Локомотив 1929 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2017 17:00 - Д Левски Раковски (София) 1:5
Деца "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2017 10:00 1 кръг Г Левски (София) 0:12
10.09.2017 09:30 2 кръг Д Левски Раковски (София) 1:5
30.11.2017 14:00 3 кръг Г Национал (София) 1:12
24.09.2017 09:30 4 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:5
01.10.2017 12:00 5 кръг Г Лъвчетата (София) 1:2
08.10.2017 15:00 6 кръг Г Н спорт (София) 1:10
14.10.2017 10:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:3
22.10.2017 09:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 0:6
29.10.2017 09:30 9 кръг Д Витоша 13 (София) 0:8
05.11.2017 09:00 10 кръг Г Олимпия ФК (София) 3:1
12.11.2017 09:30 11 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:6
18.11.2017 10:30 12 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
26.11.2017 09:30 13 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) анл.
03.12.2017 09:00 14 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 0:3
06.12.2017 10:00 15 кръг Д Барокко (София) 4:0
17.05.2018 10:00 16 кръг Д Левски (София) 0:3
11.03.2018 09:30 17 кръг Г Левски Раковски (София) 0:2
18.03.2018 09:30 18 кръг Д Национал (София) 1:12
10.05.2018 17:00 19 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:11
01.04.2018 09:30 20 кръг Д Лъвчетата (София) 2:3
05.04.2018 09:30 21 кръг Д Н спорт (София) 2:3
15.04.2018 11:00 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:4
19.04.2018 09:30 23 кръг Д Славия 1913 (София) 1:5
22.04.2018 09:30 24 кръг Г Витоша 13 (София) 1:7
29.04.2018 09:30 25 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:0
05.05.2018 09:30 26 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:0
13.05.2018 09:30 27 кръг Д ЦСКА (София) 1:4
- 28 кръг
почива
31.05.2018 09:30 29 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) -:-
03.06.2018 09:30 30 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Царско село 2015 (София) 26 7 3 16 45:102 24
12 Лъвчетата (София) 26 5 3 18 27:109 18
13 Локомотив 1929 (София) 26 4 0 22 26:130 12
14 Барокко (София) 26 1 1 24 11:241 4
15 Олимпия ФК (София) 26 1 0 25 17:104 3

Локомотив 1929 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 15:00 1 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:6
17.09.2017 12:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 1:4
24.09.2017 13:30 3 кръг Г Миньор (Перник) 0:2
01.10.2017 10:30 4 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:2
08.10.2017 15:00 5 кръг Г Витоша 13 (София) 0:2
15.10.2017 09:00 6 кръг Г РД Спорт (София) 0:4
22.10.2017 15:00 7 кръг Д Лъвчетата (София) 2:1
29.10.2017 10:30 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:7
05.11.2017 13:30 9 кръг Д Славия 1913 (София) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 РД Спорт (София) 9 3 1 5 18:17 10
7 Левски Раковски (София) 9 3 0 6 13:22 9
8 Велбъжд (Кюстендил) 9 2 1 6 10:40 7
9 Локомотив 1929 (София) 9 1 1 7 6:32 4
10 Лъвчетата (София) 9 0 0 9 2:63 0
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 12:00 1 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
18.03.2018 09:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 2:0
20.05.2018 13:30 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
01.04.2018 15:00 4 кръг Д РД Спорт (София) 1:4
15.04.2018 12:00 5 кръг Г Олимпиец (София) 4:6
22.04.2018 15:00 6 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:2
29.04.2018 09:00 7 кръг Д Септември (София) 0:2
10.05.2018 15:00 8 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:1
13.05.2018 09:00 9 кръг Д Национал (София) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
16 Левски Раковски (София) 9 5 0 4 23:12 15
17 Беласица (Петрич) 9 3 4 2 15:9 13
18 Локомотив 1929 (София) 9 4 1 4 18:16 13
19 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9 4 0 5 16:19 12
20 Марек 1915 (Дупница) 9 3 2 4 16:17 11

Локомотив 1929 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 15:00 1 кръг Г Септември (София) 0:4
16.09.2017 10:30 2 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:2
23.09.2017 16:30 3 кръг Г Левски Раковски (София) 2:4
30.09.2017 09:00 4 кръг Г РД Спорт (София) 2:0
25.11.2017 13:00 5 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:2
14.10.2017 10:30 6 кръг Г Миньор (Перник) 6:1
21.10.2017 16:30 7 кръг Д Елит София (София) 5:1
28.10.2017 10:30 8 кръг Г Витоша 13 (София) 0:2
04.11.2017 16:30 9 кръг Д Славия 1913 (София) 1:2
11.11.2017 15:00 10 кръг Г Н спорт (София) 0:4
18.11.2017 11:20 11 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Миньор (Перник) 11 4 2 5 12:18 14
7 Септември (София) 11 4 1 6 12:22 13
8 Локомотив 1929 (София) 11 4 1 6 21:23 13
9 Н спорт (София) 11 3 2 6 17:13 11
10 Марек 1915 (Дупница) 11 3 1 7 13:28 10
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 15:00 1 кръг Д Спортист 13 (София) 3:1
25.04.2018 11:00 2 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:1
27.05.2018 09:00 3 кръг Д РД Спорт (София) 0:0
01.04.2018 13:30 4 кръг Д Н спорт (София) 7:0
15.04.2018 15:00 5 кръг Г Елит София (София) 4:0
22.04.2018 12:00 6 кръг Д Сердика (София) 7:0
29.04.2018 12:00 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:2
10.05.2018 13:30 8 кръг Д Олимпия ФК (София) 2:3
13.05.2018 15:00 9 кръг Г Ферион (София) 6:0
- 10 кръг
почива
03.06.2018 13:30 11 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Марек 1915 (Дупница) 9 8 0 1 23:6 24
14 Олимпия ФК (София) 9 7 1 1 27:12 22
15 Локомотив 1929 (София) 9 6 1 2 31:7 19
16 РД Спорт (София) 9 4 3 2 26:9 15
17 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 9 4 2 3 18:8 14

Локомотив 1929 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
10.09.2017 09:00 1 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 5:0
17.09.2017 13:40 2 кръг Д Ферион (София) 1:2
24.09.2017 10:10 3 кръг Г Надежда (Доброславци) 9:0
01.10.2017 12:30 4 кръг Д ОФК София (София) 14:0
08.10.2017 11:20 5 кръг Г ДАФ (София) 1:2
15.10.2017 11:20 6 кръг Д Урвич (Панчарево) 2:1
22.10.2017 12:30 7 кръг Г Спортист 13 (София) 3:0
29.10.2017 10:10 8 кръг Д Арес (София) 2:1
26.11.2017 13:40 9 кръг Г Елит София (София) 2:0
12.11.2017 09:00 10 кръг Д Ултраспорт академия (София) 6:0
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1929 (София) 10 8 0 2 45:6 24
2 Арес (София) 10 8 0 2 29:8 24
3 Ферион (София) 10 7 1 2 29:10 22
4 Елит София (София) 10 7 0 3 24:12 21
5 ДАФ (София) 10 6 1 3 33:13 19
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 12:30 1 кръг Г РД Спорт (София) 2:4
17.03.2018 10:10 2 кръг Д Н спорт (София) 1:5
24.03.2018 13:40 3 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
31.03.2018 14:50 4 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:3
14.04.2018 14:50 5 кръг Г ЦСКА (София) 2:3
21.04.2018 09:00 6 кръг Г Национал (София) 1:2
28.04.2018 13:40 7 кръг Д Олимпия ФК (София) 4:2
09.05.2018 12:30 8 кръг Г Арес (София) 2:1
12.05.2018 11:20 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:6
19.05.2018 11:20 10 кръг Г Метал 2002 (Перник) 1:4
26.05.2018 12:30 11 кръг Д Левски (София) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Царско село 2015 (София) 10 3 1 6 22:22 10
9 Национал (София) 10 3 0 7 23:35 9
10 Локомотив 1929 (София) 11 2 0 9 16:40 6
11 Арес (София) 11 1 0 10 5:38 3
12 Олимпия ФК (София) 11 0 1 10 13:44 1

Локомотив 1929 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
09.09.2017 11:20 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:3
16.09.2017 13:40 2 кръг Д Славия 1913 (София) 2:3
23.09.2017 12:30 3 кръг Г Левски Раковски (София) 1:3
30.09.2017 12:30 4 кръг Д ЦСКА (София) 3:0
07.10.2017 13:40 5 кръг Г Витоша 13 (София) 4:0
14.10.2017 11:20 6 кръг Д Олимпия ФК (София) 3:0
21.10.2017 14:50 7 кръг Г ДИТ Спорт (София) 3:3
28.10.2017 10:10 8 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 0:2
04.11.2017 16:00 9 кръг Г Септември (София) 0:3
11.11.2017 09:00 10 кръг Г ЕСФА (София) 4:1
18.11.2017 16:00 11 кръг Д София спорт (София) 2:1
25.11.2017 10:10 12 кръг Г Левски (София) 0:5
02.12.2017 14:50 13 кръг Д Национал (София) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Люлин (кв.Люлин, София) 13 6 3 4 37:22 21
8 ДИТ Спорт (София) 13 5 3 5 34:35 18
9 Локомотив 1929 (София) 13 5 1 7 22:29 16
10 ЦСКА (София) 13 4 1 8 29:48 13
11 София спорт (София) 13 3 0 10 20:49 9
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 11:40 1 кръг Г Витоша 13 (София) 3:2
18.03.2018 15:10 2 кръг Д Спортист 13 (София) 7:0
27.05.2018 12:50 3 кръг Г София 2010 (София) 3:0
01.04.2018 14:00 4 кръг Д ЦСКА (София) 5:6
15.04.2018 14:00 5 кръг Г Олимпия ФК (София) 8:1
22.04.2018 12:50 6 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 11:0
29.04.2018 15:10 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:1
10.05.2018 11:40 8 кръг Д София спорт (София) 3:2
13.05.2018 16:20 9 кръг Г Барокко (София) 4:1
20.05.2018 10:30 10 кръг Г ДИТ Спорт (София) 5:1
03.06.2018 16:20 11 кръг Д РД Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 ЦСКА (София) 10 10 0 0 53:9 30
14 Локомотив 1929 (София) 10 9 0 1 55:14 27
15 ДИТ Спорт (София) 10 7 1 2 51:15 22
16 София спорт (София) 10 5 3 2 37:16 18
17 Витоша 13 (София) 10 6 0 4 41:21 18


Клубна емблема

Отбор

Стадион

Стадион "Локомотив"

Стадион "Локомотив"
(в район “Надежда”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
април 2018 42.013 8
март 2018 24.337 23
ноември 2017 40.317 10
октомври 2017 18.305 27
септември 2017 45.620 8
август 2017 28.393 18
май 2017 31.641 16
април 2017 29.604 16
март 2017 31.663 14
ноември 2016 31.395 16
октомври 2016 21.962 24
септември 2016 35.866 10
август 2016 14.230 33
всички

Интернет страници