Околчица (Моравица)

BGSupporters форум

Околчица (Моравица)

"А" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
подгрупа "А-1"
24.08.2019 18:00 1 кръг Г Ботевъ (Брусен) 4:0
31.08.2019 18:00 2 кръг Д Манастирище (Манастирище) 7:1
07.09.2019 17:00 3 кръг Г Ботев (Рогозен) 0:3
15.09.2019 17:00 4 кръг Г Ураган 33 (Софрониево) анл.
21.09.2019 17:00 5 кръг Д Искър 1923 (Роман) 5:3
29.09.2019 17:00 6 кръг Г Септември 98 (Гложене) 5:1
- 7 кръг
почива
12.10.2019 16:00 8 кръг Г Огоста (Хайредин) 2:2
19.10.2019 16:00 9 кръг Д Балкански (Михайлово) 9:1
отложен 10 кръг Д Ботевъ (Брусен) -:-
09.11.2019 14:30 11 кръг Г Манастирище (Манастирище) 5:1
16.11.2019 14:30 12 кръг Д Ботев (Рогозен) 3:2
23.11.2019 14:30 13 кръг Д Ураган 33 (Софрониево) анл.
30.11.2019 14:30 14 кръг Г Искър 1923 (Роман) -:-
- 15 кръг Д Септември 98 (Гложене) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Д Огоста (Хайредин) -:-
- 18 кръг Г Балкански (Михайлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Околчица (Моравица) 9 7 1 1 40:14 22
2 Огоста (Хайредин) 8 6 2 0 45:7 20
3 Искър 1923 (Роман) 9 5 1 3 30:14 16
4 Ботев (Рогозен) 8 4 3 1 32:8 15
5 Ботевъ (Брусен) 9 4 1 4 18:14 13

Околчица (Моравица)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.09.2019 10:30 1 кръг Д Кариана (Ерден) 6:2
отложен 2 кръг Г Ком (Берковица) -:-
- 3 кръг
почива
- 4 кръг
почива
отложен 5 кръг Д Торпедо 2004 (Борован) -:-
- 6 кръг
почива
- 7 кръг
почива
16.11.2019 10:30 8 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:2
23.11.2019 10:30 9 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) -:-
12.10.2019 10:30 10 кръг Г Любимец (Търнава) 4:1
07.12.2019 10:30 11 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
14.12.2019 10:30 12 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
- 15 кръг Д Ком (Берковица) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Торпедо 2004 (Борован) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 22 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) -:-
- 23 кръг Д Любимец (Търнава) -:-
- 24 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 25 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Първа атомна (Козлодуй) 3 3 0 0 17:2 9
2 Монтана 1921 (Монтана) 3 3 0 0 7:2 9
3 Околчица (Моравица) 3 2 0 1 11:5 6
4 Дунав 2016 (Селановци) 4 2 0 2 14:7 6
5 Кариана (Ерден) 3 2 0 1 15:10 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ВР 3 място
2017/2018 А ОФГ ВР 5 място
2016/2017 А ОФГ ВР 4 място
2015/2016 А ОФГ ВР 1 място
2014/2015 А ОФГ ВР 1 място
2012/2013 А ОФГ ВР 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ВР 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници