Метал 2002 (Перник)

BGSupporters форум

Метал 2002 (Перник)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
16.09.2023 13:40 1 кръг Г Младост 2015 (София) 2:0
23.09.2023 09:00 2 кръг Д Левски Раковски II (София) 0:4
30.09.2023 10:10 3 кръг Г Щурче (София) 0:1
07.10.2023 10:10 4 кръг Д Академик 1947 (София) 11:0
14.10.2023 11:20 5 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 5:0
21.10.2023 11:20 6 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 1:5
28.10.2023 12:30 7 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:4
04.11.2023 11:20 8 кръг Д Сердика (София) 3:3
11.11.2023 11:20 9 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:7
- 10 кръг
почива
30.03.2024 09:00 11 кръг Д Сердика (София) 1:6
06.04.2024 10:10 12 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 3:2
13.04.2024 10:10 13 кръг Д Академик 1947 (София) 8:1
20.04.2024 12:30 14 кръг Г Левски Раковски II (София) 2:4
27.04.2024 11:20 15 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
11.05.2024 10:10 16 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 11:0
18.05.2024 11:20 17 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 7:2
25.05.2024 12:30 18 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Щурче (София) 9 8 1 0 65:7 25
6 Сердика (София) 16 7 1 8 47:62 22
7 Метал 2002 (Перник) 16 7 1 8 57:42 22
8 Младост 2015 (София) 16 6 0 10 38:50 18
9 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 16 1 1 14 22:91 4

Метал 2002 (Перник)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 13:40 1 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2:2
23.09.2023 10:10 2 кръг Д Септември (София) 4:4
30.09.2023 10:10 3 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 2:14
18.11.2023 12:30 4 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:6
14.10.2023 11:20 5 кръг Г Барокко (София) 1:11
21.10.2023 13:40 6 кръг Г Сердика (София) 0:9
28.10.2023 11:20 7 кръг Д Олимпия ФК II (София) 0:7
04.11.2023 10:10 8 кръг Г София спорт (София) 0:0
11.11.2023 13:40 9 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 1:2
23.03.2024 13:40 10 кръг Д Септември (София) 2:5
30.03.2024 12:30 11 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 1:6
06.04.2024 12:30 12 кръг Д София спорт (София) 0:8
13.04.2024 13:40 13 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 4:6
20.04.2024 11:20 14 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 2:4
27.04.2024 11:20 15 кръг Д Олимпия ФК II (София) 1:3
11.05.2024 09:00 16 кръг Г Сердика (София) 6:1
18.05.2024 12:30 17 кръг Д Барокко (София) 4:3
25.05.2024 10:10 18 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Локомотив София 1929 II (София) 16 6 3 7 44:59 21
7 Сердика (София) 17 6 2 9 44:56 20
8 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 15 6 1 8 49:41 19
9 Барокко (София) 14 3 1 10 34:67 10
10 Метал 2002 (Перник) 17 2 3 12 30:91 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници