Розова долина (Казанлък)

BGSupporters форум

Розова долина (Казанлък)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:1
18.08.2018 18:00 2 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
25.08.2018 18:00 3 кръг Д Созопол (Созопол) 1:2
26.09.2018 17:00 4 кръг Г Гигант (Съединение) 0:4
08.09.2018 17:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:0
16.09.2018 17:00 6 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 0:3
22.09.2018 17:00 7 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:0
29.09.2018 17:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2
06.10.2018 16:00 9 кръг Д Миньор (Раднево) 1:1
13.10.2018 16:00 10 кръг Д Садово (Садово) 4:1
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
27.10.2018 16:00 12 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
04.11.2018 14:30 13 кръг Г Левски (Карлово) -:-
10.11.2018 14:30 14 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
17.11.2018 14:30 15 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
24.11.2018 14:30 16 кръг Д Сокол (Марково) -:-
01.12.2018 14:00 17 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
23.02.2019 18 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
02.03.2019 19 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
09.03.2019 20 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
16.03.2019 21 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
20.03.2019 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
23.03.2019 23 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) -:-
30.03.2019 24 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
06.04.2019 25 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
10.04.2019 26 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
13.04.2019 27 кръг Г Садово (Садово) -:-
20.04.2019 28 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
27.04.2019 29 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
04.05.2019 30 кръг Д Левски (Карлово) -:-
11.05.2019 31 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
18.05.2019 32 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
25.05.2019 33 кръг Г Сокол (Марково) -:-
01.06.2019 34 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Хасково 1957 (Хасково) 10 5 2 3 11:13 17
7 Борислав 2009 (Първомай) 10 5 0 5 14:15 15
8 Розова долина (Казанлък) 10 4 2 4 14:15 14
9 Димитровград 1947 (Димитровград) 10 4 1 5 12:14 13
10 Миньор (Раднево) 9 3 4 2 10:8 13
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Първи кръг
22.08.2018 18:00 - Д Загорец (Нова Загора) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 18:00 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
18.07.2018 18:00 - Д Загорец (Нова Загора) 2:2
28.07.2018 18:00 - Д Карнобат (Карнобат) 3:1
04.08.2018 18:00 - Д Миньор (Раднево) 0:2

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници