Розова долина (Казанлък)

BGSupporters форум

Розова долина (Казанлък)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:1
18.08.2018 18:00 2 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
25.08.2018 18:00 3 кръг Д Созопол (Созопол) 1:2
26.09.2018 17:00 4 кръг Г Гигант (Съединение) 0:4
08.09.2018 17:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:0
16.09.2018 17:00 6 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 0:3
22.09.2018 17:00 7 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:0
29.09.2018 17:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2
06.10.2018 16:00 9 кръг Д Миньор (Раднево) 1:1
13.10.2018 16:00 10 кръг Д Садово (Садово) 4:1
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:2
27.10.2018 16:00 12 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
04.11.2018 14:30 13 кръг Г Левски (Карлово) 1:3
10.11.2018 14:30 14 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:3
17.11.2018 14:30 15 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
24.11.2018 14:30 16 кръг Д Сокол (Марково) 6:0
01.12.2018 14:00 17 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:4
23.02.2019 14:00 18 кръг Г Карнобат (Карнобат) 3:3
02.03.2019 15:00 19 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
09.03.2019 16:00 20 кръг Г Созопол (Созопол) 0:1
16.03.2019 15:00 21 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
23.03.2019 15:00 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:0
30.03.2019 15:00 23 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 1:2
06.04.2019 17:00 24 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:3
10.04.2019 17:00 25 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
13.04.2019 17:00 26 кръг Г Миньор (Раднево) 1:3
20.04.2019 17:00 27 кръг Г Садово (Садово) 1:0
25.04.2019 17:00 28 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
04.05.2019 18:00 29 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
08.05.2019 18:00 30 кръг Д Левски (Карлово) -:-
11.05.2019 18:00 31 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
18.05.2019 18:00 32 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
25.05.2019 18:00 33 кръг Г Сокол (Марково) -:-
01.06.2019 18:00 34 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Атлетик (Куклен) 27 12 5 10 44:35 41
8 Хасково 1957 (Хасково) 27 11 6 10 43:35 39
9 Розова долина (Казанлък) 27 10 5 12 40:43 35
10 Гигант (Съединение) 27 9 7 11 27:30 34
11 Сокол (Марково) 27 9 6 12 38:43 33
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Първи кръг
22.08.2018 18:00 - Д Загорец (Нова Загора) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Стара Загора / Финал
24.10.2018 16:00 - Г Мини "Марица-изток" (Раднево) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 18:00 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
18.07.2018 18:00 - Д Загорец (Нова Загора) 2:2
28.07.2018 18:00 - Д Карнобат (Карнобат) 3:1
04.08.2018 18:00 - Д Миньор (Раднево) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2019 13:00 - Г Ботев (Гълъбово) 0:4
26.01.2019 14:00 - Д Миньор (Раднево) 1:1
30.01.2019 13:00 - Д Созопол (Созопол) 1:2
02.02.2019 13:00 - Г Загорец (Нова Загора) 0:3
09.02.2019 13:00 - Д Трявна (Трявна) 1:0
13.02.2019 13:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:4

Розова долина (Казанлък)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2018 15:00 1 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:1
- 2 кръг
почива
11.10.2018 15:00 3 кръг Д Арсенал (Казанлък) 0:0
18.10.2018 15:00 4 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
25.10.2018 15:00 5 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) 3:1
01.11.2018 15:00 6 кръг Г Ботев (Гълъбово) 10:3
08.11.2018 15:00 7 кръг Д Хаджи Димитър (Самуилово) 5:0
отложен 8 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 9 кръг
почива
отложен 10 кръг Г Арсенал (Казанлък) -:-
11.04.2019 15:00 11 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:1
18.04.2019 15:00 12 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) -:-
25.04.2019 15:00 13 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
02.05.2019 15:00 14 кръг Г Хаджи Димитър (Самуилово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Верея (Стара Загора) 10 8 1 1 59:13 25
2 Арсенал (Казанлък) 8 5 2 1 24:9 17
3 Розова долина (Казанлък) 7 5 1 1 23:9 16
4 Загорец (Нова Загора) 10 5 0 5 36:27 15
5 Хаджи Димитър (Самуилово) 10 5 0 5 33:28 15

Розова долина (Казанлък)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2018 10:00 1 кръг Д Хасково (Хасково) 3:2
30.09.2018 10:00 2 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1
07.10.2018 10:00 3 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:2
14.10.2018 10:00 4 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:1
21.10.2018 10:00 5 кръг Д Асти АБ (Хасково) 1:2
28.10.2018 10:00 6 кръг Г Ботев (Гълъбово) 2:1
01.11.2018 14:00 7 кръг Д Чирпан (Чирпан) 0:3
04.11.2018 10:00 8 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:3
11.11.2018 10:00 9 кръг Д Арсенал (Казанлък) 1:1
18.11.2018 10:00 10 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 1:0
25.11.2018 10:00 11 кръг Д Миньор (Раднево) 1:2
02.12.2018 10:00 12 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 4:1
- 13 кръг
почива
03.03.2019 11:00 14 кръг Г Хасково (Хасково) 0:3
10.03.2019 11:00 15 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:3
17.03.2019 11:00 16 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
24.03.2019 11:00 17 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 0:3
31.03.2019 11:00 18 кръг Г Асти АБ (Хасково) 0:3
04.04.2019 11:00 19 кръг Д Ботев (Гълъбово) 0:3
07.04.2019 11:00 20 кръг Г Чирпан (Чирпан) 0:3
14.04.2019 11:00 21 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:3
21.04.2019 11:00 22 кръг Г Арсенал (Казанлък) -:-
05.05.2019 11:00 23 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) -:-
12.05.2019 11:00 24 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
19.05.2019 11:00 25 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Димитровград 1947 (Димитровград) 20 7 1 12 43:63 22
10 Ботев (Гълъбово) 19 6 0 13 40:76 18
11 Хасково 1957 (Хасково) 16 2 0 14 19:85 6
12 Свиленград 1921 (Свиленград) 18 2 0 16 22:89 6
13 Розова долина (Казанлък) 20 5 1 14 16:43 16

Розова долина (Казанлък)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:00 1 кръг Г Респект (Хасково) 1:2
29.09.2018 10:00 2 кръг Д Миньор (Раднево) 6:0
06.10.2018 10:00 3 кръг Г Верея (Стара Загора) 6:1
13.10.2018 10:00 4 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 2:1
20.10.2018 10:00 5 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
- 6 кръг
почива
01.11.2018 10:00 7 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:0
- 8 кръг
почива
- 9 кръг
почива
17.11.2018 10:00 10 кръг Г Ботев (Гълъбово) 3:0
24.11.2018 11:00 11 кръг Д Арсенал (Казанлък) 6:0
01.12.2018 10:00 12 кръг Г Чирпан (Чирпан) 4:1
08.12.2018 10:00 13 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 2:2
02.03.2019 12:00 14 кръг Д Респект (Хасково) 2:2
09.03.2019 12:00 15 кръг Г Миньор (Раднево) 4:0
16.03.2019 12:00 16 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:0
23.03.2019 12:00 17 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 4:2
30.03.2019 12:00 18 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
- 19 кръг
почива
06.04.2019 12:00 20 кръг Г Загорец (Нова Загора) 6:0
- 21 кръг
почива
- 22 кръг
почива
04.05.2019 12:00 23 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
11.05.2019 12:00 24 кръг Г Арсенал (Казанлък) -:-
18.05.2019 12:00 25 кръг Д Чирпан (Чирпан) -:-
25.05.2019 12:00 26 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Розова долина (Казанлък) 16 13 2 1 57:12 41
2 Сините камъни 2013 (Сливен) 14 13 1 0 62:11 40
3 Респект (Хасково) 15 11 1 3 56:16 34
4 Верея (Стара Загора) 16 10 0 6 34:29 30
5 Олимпия спорт (Стара Загора) 14 8 1 5 42:23 25

Розова долина (Казанлък)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 12:00 1 кръг Г Респект (Хасково) 1:0
29.09.2018 12:00 2 кръг Д Миньор (Раднево) 5:0
06.10.2018 12:00 3 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:1
13.10.2018 12:00 4 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 1:1
20.10.2018 12:00 5 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
27.10.2018 12:00 6 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 6:1
01.11.2018 12:00 7 кръг Д Берое II (Стара Загора) 0:0
03.11.2018 12:00 8 кръг Г Яворов (Чирпан) 1:0
10.11.2018 12:00 9 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 2:0
17.11.2018 12:00 10 кръг Г Ботев (Гълъбово) 7:0
24.11.2018 12:00 11 кръг Д Единство (Гурково) 3:0
01.12.2018 12:00 12 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:0
08.12.2018 12:00 13 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 1:1
02.03.2019 10:00 14 кръг Д Респект (Хасково) 0:0
09.03.2019 10:00 15 кръг Г Миньор (Раднево) 3:0
16.03.2019 10:00 16 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0
23.03.2019 10:00 17 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 2:3
30.03.2019 10:00 18 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
отложен 19 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
отложен 20 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
13.04.2019 10:00 21 кръг Д Яворов (Чирпан) 3:0
20.04.2019 10:00 22 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
04.05.2019 10:00 23 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
11.05.2019 10:00 24 кръг Г Единство (Гурково) -:-
18.05.2019 10:00 25 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
25.05.2019 10:00 26 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Берое II (Стара Загора) 19 13 3 3 75:16 42
5 Верея (Стара Загора) 21 11 4 6 66:34 37
6 Розова долина (Казанлък) 19 10 6 3 39:11 36
7 Олимпия спорт (Стара Загора) 20 8 5 7 44:42 29
8 Свиленград 1921 (Свиленград) 19 8 2 9 47:71 26

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници