Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

Информация

Адрес: Кърджали 6600, бул. Беломорски 71
Телефон: (+359) 893 414 032
E-mail: office@fcarda.bg; press@fcarda.bg

В
14.01.1992 (32 г.)
В
21.03.1994 (30 г.)
В
04.02.1999 (25 г.)
Зд
24.03.1997 (27 г.)
Зц
18.05.1990 (34 г.)
Зц
11.01.1989 (35 г.)
Зц
19.09.1999 (24 г.)
Зц
15.02.2005 (19 г.)
Зц
02.01.2003 (21 г.)
Зц
19.04.1997 (27 г.)
Хо
06.04.2006 (18 г.)
Ха
29.04.1995 (29 г.)
Кд
16.04.1999 (25 г.)
Кд
15.06.2006 (18 г.)
Кд
11.08.2000 (23 г.)
Кл
05.01.1999 (25 г.)
Кл
28.10.1997 (26 г.)
Н
30.01.2002 (22 г.)
Н
27.11.1998 (25 г.)
Н
08.05.2006 (18 г.)
Н
27.05.2000 (24 г.)
треньори:
Т
10.07.1981 (43 г.)
напуснали:
Н
27.05.2000 (24 г.)

Арда (Кърджали)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
24.08.2016 18:00 1 кръг Д Любимец (Любимец) 2:1
20.08.2016 18:00 2 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:3
27.08.2016 18:00 3 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:1
14.09.2016 17:00 4 кръг Г Марица (Пловдив) 1:7
03.09.2016 17:00 5 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:2
11.09.2016 17:00 6 кръг Г Верея II (Стара Загора) 1:4
17.09.2016 17:00 7 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:1
24.09.2016 17:00 8 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:3
01.10.2016 16:00 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0
08.10.2016 16:00 10 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:2
14.10.2016 16:00 11 кръг Г Гигант (Съединение) 1:2
22.10.2016 16:00 12 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:1
29.10.2016 16:00 13 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
04.11.2016 14:30 14 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:2
11.11.2016 14:30 15 кръг Г Елхово (Елхово) 2:1
19.11.2016 14:30 16 кръг Д Миньор (Раднево) 3:1
26.11.2016 14:30 17 кръг Г Ураган (Бояджик) 0:1
25.02.2017 14:30 18 кръг Г Любимец (Любимец) 0:2
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:1
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 0:4
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Марица (Пловдив) 2:3
24.03.2017 15:00 22 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:5
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Верея II (Стара Загора) 3:1
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
14.04.2017 17:00 26 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:5
26.04.2017 17:00 28 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
29.04.2017 17:00 29 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:4
06.05.2017 18:00 30 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
10.05.2017 18:00 31 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:4
15.05.2017 18:00 32 кръг Д Елхово (Елхово) 5:0
19.05.2017 18:00 33 кръг Г Миньор (Раднево) 0:2
27.05.2017 18:00 34 кръг Д Ураган (Бояджик) 7:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Раковски 2011 (Раковски) 34 11 7 16 52:81 40
15 Миньор (Раднево) 34 11 6 17 39:58 39
16 Арда (Кърджали) 34 11 6 17 49:69 39
17 Любимец (Любимец) 34 9 6 19 38:79 33
18 Елхово (Елхово) 34 4 3 27 27:90 15
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
31.08.2016 18:00 - Г Палас (Рудозем) 1:2

Арда (Кърджали)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2016 15:00 1 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 5:0
22.09.2016 13:00 2 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:1
29.09.2016 15:00 3 кръг Д Марица 2003 (Маноле) анл.
06.10.2016 15:00 4 кръг Г Векта (Пловдив) 6:1
13.10.2016 15:00 5 кръг Д Левски (Карлово) 3:0
21.10.2016 15:00 6 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 4:0
27.10.2016 15:00 7 кръг Д Марица (Пловдив) 1:0
07.11.2016 14:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
14.11.2016 14:00 9 кръг Д Палас (Рудозем) 5:1
27.03.2017 15:00 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
03.04.2017 15:00 11 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 4:0
- 12 кръг
почива
13.04.2017 15:00 13 кръг Д Векта (Пловдив) 3:0
20.04.2017 15:00 14 кръг Г Левски (Карлово) анл.
27.04.2017 16:00 15 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:1
07.05.2017 10:30 16 кръг Г Марица (Пловдив) 5:1
11.05.2017 17:00 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
20.05.2017 18:00 18 кръг Г Палас (Рудозем) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Асеновец 2005 (Асеновград) 16 14 1 1 49:8 43
2 Арда (Кърджали) 15 13 1 1 48:7 40
3 Марица (Пловдив) 16 10 1 5 30:13 31
4 Евроколеж (Пловдив) 16 7 2 7 26:26 23
5 Арда 1924 (Кърджали) 16 6 3 7 18:23 21

Арда (Кърджали)

ЮМВ: Хасково - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:00 1 кръг Д Хасково (Хасково) 5:6
22.09.2016 11:30 2 кръг Г Асти АБ (Хасково) 4:0
30.04.2017 10:30 3 кръг Д Бенковски (Симеоновград) 4:0
12.11.2016 11:00 4 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:4
15.10.2016 10:00 5 кръг Д Любимец (Любимец) 5:0
08.04.2017 10:00 6 кръг Г Хасково (Хасково) 1:2
13.05.2017 10:00 7 кръг Д Асти АБ (Хасково) 3:0
23.10.2016 10:30 8 кръг Г Бенковски (Симеоновград) 3:2
18.03.2017 10:00 9 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:2
22.04.2017 11:30 10 кръг Г Любимец (Любимец) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Хасково (Хасково) 10 9 0 1 44:12 27
2 Свиленград 1921 (Свиленград) 10 7 0 3 49:14 21
3 Арда (Кърджали) 10 6 0 4 32:17 18
4 Асти АБ (Хасково) 10 2 2 6 13:43 8
5 Бенковски (Симеоновград) 10 2 2 6 10:28 8

Арда (Кърджали)

Деца: Кърджали - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2016 11:00 1 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 15:0
08.10.2016 11:00 2 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) 3:1
15.10.2016 11:00 3 кръг Д Джебел 1928 (Джебел) 4:0
22.10.2016 11:00 4 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 5:2
- 5 кръг
почива
05.11.2016 11:00 6 кръг Д Арда 1924 II (Кърджали) 4:2
12.11.2016 11:00 7 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:1
12.03.2017 11:00 8 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 9:1
19.03.2017 11:00 9 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 6:0
24.03.2017 15:00 10 кръг Г Джебел 1928 (Джебел) 4:1
01.04.2017 11:00 11 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 3:1
- 12 кръг
почива
22.04.2017 11:00 13 кръг Г Арда 1924 II (Кърджали) 5:0
29.04.2017 11:00 14 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 (Кърджали) 12 10 1 1 47:7 31
2 Арда (Кърджали) 12 10 1 1 60:13 31
3 Родопи 1935 (Момчилград) 12 7 2 3 28:23 23
4 Левски 2005 (Крумовград) 12 4 3 5 22:25 15
5 Арда 1924 II (Кърджали) 12 3 2 7 17:32 11

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Арда 1924 (Кърджали)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:05 сезона
"Б" група:31 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници