ФК Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

Арда 1924 (Кърджали)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2016 15:00 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
22.09.2016 13:00 2 кръг Д Арда (Кърджали) 1:0
29.09.2016 15:00 3 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
07.10.2016 12:00 4 кръг Г Палас (Рудозем) 0:0
15.10.2016 13:00 5 кръг Д Марица 2003 (Маноле) анл.
20.10.2016 11:00 6 кръг Г Векта (Пловдив) 3:1
29.10.2016 13:00 7 кръг Д Левски (Карлово) 3:0
07.11.2016 12:00 8 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:2
12.11.2016 13:00 9 кръг Д Марица (Пловдив) 0:4
27.03.2017 13:00 10 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
03.04.2017 15:00 11 кръг Г Арда (Кърджали) 0:4
10.04.2017 14:00 12 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
15.04.2017 17:00 13 кръг Д Палас (Рудозем) 3:0
- 14 кръг
почива
29.04.2017 11:00 15 кръг Д Векта (Пловдив) 3:0
04.05.2017 17:00 16 кръг Г Левски (Карлово) 0:0
13.05.2017 11:00 17 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 0:1
21.05.2017 12:00 18 кръг Г Марица (Пловдив) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Марица (Пловдив) 16 10 1 5 30:13 31
4 Евроколеж (Пловдив) 16 7 2 7 26:26 23
5 Арда 1924 (Кърджали) 16 6 3 7 18:23 21
6 Димитровград 1947 (Димитровград) 16 4 3 9 17:29 15
7 Левски (Карлово) 15 4 2 9 13:30 14

Арда 1924 (Кърджали)

Деца: Кърджали - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2016 11:00 1 кръг Г Арда 1924 II (Кърджали) 5:1
- 2 кръг
почива
15.10.2016 11:00 3 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 9:0
22.10.2016 14:00 4 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) 4:0
29.10.2016 11:00 5 кръг Д Джебел 1928 (Джебел) 2:1
05.11.2016 11:00 6 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 4:2
12.11.2016 11:00 7 кръг Д Арда (Кърджали) 1:1
11.03.2017 11:00 8 кръг Д Арда 1924 II (Кърджали) 3:0
- 9 кръг
почива
25.03.2017 11:00 10 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 3:0
01.04.2017 14:30 11 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 0:1
07.04.2017 15:00 12 кръг Г Джебел 1928 (Джебел) 9:0
22.04.2017 14:00 13 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 3:0
29.04.2017 11:00 14 кръг Г Арда (Кърджали) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 (Кърджали) 12 10 1 1 47:7 31
2 Арда (Кърджали) 12 10 1 1 60:13 31
3 Родопи 1935 (Момчилград) 12 7 2 3 28:23 23
4 Левски 2005 (Крумовград) 12 4 3 5 22:25 15
5 Арда 1924 II (Кърджали) 12 3 2 7 17:32 11

Арда 1924 II (Кърджали)

Деца: Кърджали - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2016 11:00 1 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:5
08.10.2016 11:00 2 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) 2:3
15.10.2016 11:00 3 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 2:2
22.10.2016 10:00 4 кръг Г Джебел 1928 (Джебел) 2:1
29.10.2016 13:00 5 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 1:1
05.11.2016 11:00 6 кръг Г Арда (Кърджали) 2:4
- 7 кръг
почива
11.03.2017 11:00 8 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
18.03.2017 11:00 9 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 2:0
25.03.2017 15:00 10 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) 1:3
01.04.2017 11:00 11 кръг Д Джебел 1928 (Джебел) 3:2
07.04.2017 15:00 12 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 1:3
22.04.2017 11:00 13 кръг Д Арда (Кърджали) 0:5
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Родопи 1935 (Момчилград) 12 7 2 3 28:23 23
4 Левски 2005 (Крумовград) 12 4 3 5 22:25 15
5 Арда 1924 II (Кърджали) 12 3 2 7 17:32 11
6 Джебел 1928 (Джебел) 12 2 1 9 23:35 7
7 Върбица 2006 (Бенковски) 12 1 0 11 5:67 3

Арда 1924 (Кърджали)

ДПГ11: Републиканско първенство (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група "Б"
13.06.2017 10:30 - Д Дунав 2010 (Русе) 3:0
13.06.2017 17:30 - Г Левски (София) 0:5
14.06.2017 10:30 - Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 3 3 0 0 16:1 9
2 Етър ВТ (Велико Търново) 2 0 1 1 0:4 1
3 Арда 1924 (Кърджали) 2 1 0 1 3:5 3
4 Дунав 2010 (Русе) 3 0 1 2 1:10 1
За 5-6 място
14.06.2017 14:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:5

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници