Берое (Стара Загора)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Берое, чието име и база наследява настоящият клуб, създаден в 1999 г., е основан като Бероя на 4 май 1924 г. - след обединение на Борислав (1918 г.) и Рекорд (1920 г.).

Имена: Бероя (от 1924 г.), България (от 1926 г. - след обединение с Победа и Ураган), Ботев (от 1927 г. - след обединение със Светослав), Борислав (от 1929 до 1940 и през 1944 г.), Септември (от 1945 г.), Левски (от 1947 г.), Шипка (от 1949 г. - след обединение с Локомотив), Строител (от 1949 г.), Ударник (от 1951 г.), Ботев (от 1957 г. - след обединение със СКНА и Спартак), Берое (от 1959 г. - след обединение с Локомотив). През 1985 г. на основата на едноименното дружество за физическа култура и спорт се образува футболен клуб Берое, който започва да се развива самостоятелно. През 1999 г. Олимпик (Тетевен) премества седалището си в Стара Загора, за да се обедини с Берое. Двата отбора прекратяват съществуването си, а новият футболен клуб приема името Олимпик-Берое. В 2000 г. се преименува на Берое.

Клубни цветове: зелен и бял.

Прозвище: -

Адрес: Стара Загора 6000, ул."Георги Кюмюрев" 10.
Телефон: (+359 42) 603492.
E-mail: team@beroe.bg.

Клубни върхове:
осмо място във вечната ранглиста на “А” група (от 2000 до 2003 г. - Висша професионална футболна лига).
шампион на България: 1985/86 г.
два пъти носител на Националната купа: по това време официалното й наименование е Купа на България - 2009/10 и 2012/13 г.
носител на Суперкупата на България: 2013/14 г.
четвъртфиналист в турнира за Купата на носителите на националните купи: 1973/74 г.
4 пъти носител на Балканската клубна купа: 1968, 1969, 1982 и 1984.

В
07.07.2006 (17 г.)
В
08.08.2001 (22 г.)
З
21.11.2007 (16 г.)
Зд
20.09.2005 (18 г.)
Зд
24.11.2002 (21 г.)
Зд
27.01.1997 (27 г.)
Зц
26.05.2006 (17 г.)
Зц
18.11.1999 (24 г.)
Зц
18.09.1997 (26 г.)
Зц
07.10.1997 (26 г.)
Зл
09.03.1999 (25 г.)
Зл
23.03.2001 (23 г.)
Х
28.09.2005 (18 г.)
Х
24.05.2006 (17 г.)
Х
02.07.2005 (18 г.)
Хо
29.02.2000 (24 г.)
Хц
09.07.2000 (23 г.)
Хц
02.06.2005 (18 г.)
Хц
21.02.2005 (19 г.)
Хц
10.05.2000 (23 г.)
Хц
03.06.2001 (22 г.)
Ха
15.03.2002 (22 г.)
Ха
25.04.1999 (24 г.)
Ха
05.01.2003 (21 г.)
Кд
11.05.1999 (24 г.)
Кд
27.10.1998 (25 г.)
Кл
18.06.1999 (24 г.)
Кл
20.07.2005 (18 г.)
Кл
19.05.1996 (27 г.)
Н
04.02.2001 (23 г.)
Н
21.05.2002 (21 г.)
треньори:
Т
29.11.1978 (45 г.)
ПТ
30.03.1960 (64 г.)
ПТ
02.12.1970 (53 г.)
напуснали:
Хц
02.03.1999 (25 г.)
Хо
08.04.2001 (23 г.)
Н
22.06.2001 (22 г.)
Н
20.09.2005 (18 г.)
Зд
24.03.1997 (27 г.)
В
10.10.1997 (26 г.)
Хд
20.09.2002 (21 г.)
Хц
03.05.1994 (29 г.)
Кл
17.03.2002 (22 г.)
Т
30.03.1960 (64 г.)
ПТ
01.09.1970 (53 г.)
Хл
26.07.1997 (26 г.)
Хц
16.03.1990 (34 г.)
Н
27.11.1998 (25 г.)

Берое (Стара Загора)

"А" Футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.07.2015 21:00 1 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:0 Диема спорт
26.07.2015 21:00 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1 Диема спорт
02.08.2015 21:00 3 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:0 Диема спорт
09.08.2015 17:30 4 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0 Диема спорт 2
17.08.2015 20:00 5 кръг Д Черно море (Варна) 1:1 Диема спорт
22.08.2015 20:00 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:0 Диема спорт
29.08.2015 20:00 7 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:0 Диема спорт
12.09.2015 20:00 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:0 Диема спорт
20.09.2015 20:00 9 кръг Г Левски (София) 0:2 Диема спорт 2
27.09.2015 16:15 10 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:1 Диема спорт 2
02.10.2015 20:00 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 Диема спорт 2
19.10.2015 20:00 12 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0 Диема спорт
26.10.2015 20:00 13 кръг Д Славия 1913 (София) 1:2 Диема спорт
03.11.2015 14:30 14 кръг Г Черно море (Варна) 3:0 Диема спорт 2
08.11.2015 14:00 15 кръг Г Ботев (Пловдив) 3:1 Диема спорт 2
21.11.2015 16:30 16 кръг Д Литекс (Ловеч) 3:3 Диема спорт
27.11.2015 17:30 17 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5 Диема спорт 2
02.12.2015 17:30 18 кръг Д Левски (София) 1:0 Диема спорт
06.12.2015 16:30 19 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:1 Диема спорт 2
13.12.2015 16:15 20 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 Диема спорт 2
20.02.2016 15:30 21 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:1 Диема спорт
28.02.2016 13:15 22 кръг Г Славия 1913 (София) 0:0 Диема спорт 2
03.03.2016 16:30 23 кръг Д Черно море (Варна) 0:0 Диема спорт
06.03.2016 16:15 24 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1 Диема спорт 2
- 25 кръг
почива
19.03.2016 16:30 26 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 Диема спорт
02.04.2016 20:00 27 кръг Г Левски (София) 0:1 Диема спорт
10.04.2016 17:15 28 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 3:1 Диема спорт 2
16.04.2016 20:00 29 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 5:2 Диема спорт
24.04.2016 20:00 30 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:1 Диема спорт 2
30.04.2016 17:45 31 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1 Диема спорт
06.05.2016 15:30 32 кръг Г Черно море (Варна) 0:1 Диема спорт 2
11.05.2016 18:00 33 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:0 Диема спорт 2
- 34 кръг
почива
22.05.2016 18:00 35 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 2:0 Диема спорт 2
28.05.2016 17:00 36 кръг Д Левски (София) 2:1 Диема спорт
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 32 21 7 4 55:21 70
2 Левски (София) 32 16 8 8 36:18 56
3 Берое (Стара Загора) 32 14 11 7 37:27 53
4 Славия 1913 (София) 32 14 7 11 36:29 49
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 32 15 4 13 40:45 49
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
23.09.2015 16:00 - Г Светкавица Търговище (Търговище) 4:0
Втори кръг (1/8 финали)
29.10.2015 16:30 - Д Банско (Банско) 3:1
Трети кръг (1/4 финали)
09.12.2015 17:30 - Д Черно море (Варна) 0:0 Диема спорт 2
Четвърти кръг (1/2 финали)
06.04.2016 19:15 1-ви мач Д ЦСКА (София) 0:2 Диема спорт
20.04.2016 20:00 реванш Г ЦСКА (София) 0:2 Диема спорт
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Първи квалификационен кръг
02.07.2015 19:00 1-ви мач Г Атлантас (Клайпеда, Литва, 1) 2:0
09.07.2015 20:00 реванш Д Атлантас (Клайпеда, Литва, 1) 3:1
Втори квалификационен кръг
16.07.2015 20:00 1-ви мач Д Брьондби (Брьондби, Дания, 1) 0:1
23.07.2015 20:00 реванш Г Брьондби (Брьондби, Дания, 1) 0:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
17.05.2016 19:16 - Д Партизан (Белград, Сърбия, 1) 2:0

Берое (Стара Загора)

Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2015 18:00 1 кръг Г Литекс (Ловеч) 2:2
29.08.2015 18:00 2 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:1
07.09.2015 17:00 3 кръг Г Локомотив (София) анл.
13.09.2015 17:00 4 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 3:0
20.09.2015 17:00 5 кръг Г Септември (София) 0:5
27.09.2015 16:00 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
04.10.2015 16:00 7 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
14.10.2015 16:00 8 кръг Г ЦСКА (София) 1:2
17.10.2015 16:00 9 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 4:2
22.10.2015 14:30 10 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0
30.10.2015 14:30 11 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0
07.11.2015 15:00 12 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:0
15.11.2015 14:00 13 кръг Д Черно море (Варна) 2:1
22.11.2015 14:00 14 кръг Г Левски (София) 0:0
29.11.2015 14:00 15 кръг Д София 2010 (София) 4:1
06.12.2015 13:30 16 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
13.12.2015 13:30 17 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
27.02.2016 13:00 18 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
06.03.2016 14:00 19 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:1
- 20 кръг
почива
30.03.2016 15:00 21 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:0
18.05.2016 18:00 22 кръг Д Септември (София) 2:0
27.03.2016 15:00 23 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
02.04.2016 16:00 24 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
07.04.2016 16:00 25 кръг Д ЦСКА (София) 3:2
10.04.2016 16:00 26 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 0:2
13.04.2016 16:00 27 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:2
16.04.2016 16:00 28 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 5:1
23.04.2016 16:00 29 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0
30.04.2016 16:00 30 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
07.05.2016 16:30 31 кръг Д Левски (София) 1:2
15.05.2016 16:30 32 кръг Г София 2010 (София) 3:0
25.05.2016 18:00 33 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2
30.05.2016 18:00 34 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ЦСКА (София) 32 16 9 7 55:32 57
6 Септември (София) 32 17 5 10 80:54 56
7 Берое (Стара Загора) 32 17 5 10 47:38 56
8 Левски (София) 32 17 3 12 77:52 54
9 Черно море (Варна) 32 15 2 15 52:59 47

Берое (Стара Загора)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
20.10.2015 14:00 1-ви мач Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
27.10.2015 14:00 реванш Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
1/4 финали
12.11.2015 14:00 1-ви мач Г Черно море (Варна) 0:1
25.11.2015 14:00 реванш Д Черно море (Варна) 0:2

Берое (Стара Загора)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2015 18:00 1 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
01.09.2015 17:00 2 кръг Д Септември (София) 0:1
05.09.2015 17:00 3 кръг Г Черно море (Варна) 0:5
12.09.2015 17:00 4 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:0
19.09.2015 17:00 5 кръг Г Левски (София) 2:1
26.09.2015 16:00 6 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
03.10.2015 16:00 7 кръг Г Локомотив (София) анл.
10.10.2015 16:00 8 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 1:1
17.10.2015 16:00 9 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:2
22.10.2015 14:30 10 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 4:0
30.10.2015 12:00 11 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:1
07.11.2015 14:00 12 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:4
14.11.2015 14:00 13 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:5
21.11.2015 14:00 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
28.11.2015 14:00 15 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:2
06.12.2015 10:30 16 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:2
12.12.2015 13:30 17 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 2:1
01.03.2016 14:00 18 кръг Д ЦСКА (София) 1:0
05.03.2016 14:00 19 кръг Г Септември (София) 1:4
12.03.2016 14:00 20 кръг Д Черно море (Варна) 0:1
16.03.2016 14:00 21 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:2
18.05.2016 14:00 22 кръг Д Левски (София) 1:3
26.03.2016 15:00 23 кръг Г Славия 1913 (София) 0:1
- 24 кръг
почива
06.04.2016 16:00 25 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 3:3
09.04.2016 16:00 26 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:1
13.04.2016 11:00 27 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 2:0
23.05.2016 16:30 28 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0
23.04.2016 11:00 29 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:4
29.04.2016 16:00 30 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:7
07.05.2016 11:00 31 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
14.05.2016 16:30 32 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:0
26.05.2016 15:00 33 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:3
30.05.2016 15:00 34 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Черно море (Варна) 32 13 5 14 48:42 44
8 Спартак Плевен (Плевен) 32 11 8 13 43:62 41
9 Берое (Стара Загора) 32 12 4 16 37:61 40
10 Локомотив 1926 (Пловдив) 32 10 8 14 34:52 38
11 Пирин (Благоевград) 32 11 5 16 37:56 38

Берое (Стара Загора)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
16.10.2015 14:00 1-ви мач Г София 2010 (София) 1:0
29.10.2015 14:00 реванш Д София 2010 (София) 4:2
1/4 финали
11.11.2015 14:00 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 3:1
25.11.2015 14:00 реванш Г Ботев (Пловдив) 1:4
ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.11.2015 10:30 1 кръг Д Стара Загора (Стара Загора) 3:0
04.10.2015 10:30 2 кръг Г Ботев (Гълъбово) 10:1
11.10.2015 10:30 3 кръг Д Арсенал (Казанлък) 2:1
18.10.2015 10:30 4 кръг Г ПССГ Чирпан (Чирпан) 12:0
25.10.2015 10:30 5 кръг Д Чирпан (Чирпан) 6:1
01.11.2015 10:30 6 кръг Д Верея (Стара Загора) 5:1
08.11.2015 10:30 7 кръг Г Левски (Оризово) 4:0
15.11.2015 10:30 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 5:0
22.11.2015 10:30 9 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 1:2
08.05.2016 10:30 10 кръг Г Стара Загора (Стара Загора) 3:0
13.03.2016 10:30 11 кръг Д Ботев (Гълъбово) 24:0
20.03.2016 10:30 12 кръг Г Арсенал (Казанлък) 2:0
27.03.2016 10:30 13 кръг Д ПССГ Чирпан (Чирпан) 13:0
03.04.2016 10:30 14 кръг Г Чирпан (Чирпан) 13:0
10.04.2016 10:30 15 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:1
17.04.2016 10:30 16 кръг Д Левски (Оризово) 3:0
24.04.2016 10:30 17 кръг Г Розова долина (Казанлък) 4:0
15.05.2016 10:30 18 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 18 16 1 1 116:10 49
2 Сливен 2000 (Сливен) 18 13 2 3 63:15 41
3 Верея (Стара Загора) 18 12 3 3 67:19 39
4 Чирпан (Чирпан) 17 11 1 5 49:31 34
5 Арсенал (Казанлък) 17 10 3 4 71:15 33

Берое (Стара Загора)

Деца: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
05.06.2016 18:00 1-ви мач Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:1
08.06.2016 18:00 реванш Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
1/4 финали
14.06.2016 18:00 1-ви мач Г Литекс (Ловеч) 1:1
17.06.2016 18:00 реванш Д Литекс (Ловеч) 2:1
1/2 финали
23.06.2016 10:30 1-ви мач Д Черно море (Варна) 1:1
26.06.2016 10:30 реванш Г Черно море (Варна) 0:0
Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 11:00 1 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:5
12.09.2015 11:00 2 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) 9:0
19.09.2015 10:30 3 кръг Д Хасково (Хасково) 5:0
27.09.2015 11:00 4 кръг Г Сокол 1996 (Марково) 2:2
02.10.2015 12:00 5 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2
11.10.2015 11:00 6 кръг Г Несебър (Несебър) 4:4
17.10.2015 11:00 7 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 8:0
- 8 кръг
почива
31.10.2015 12:00 9 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0
07.11.2015 11:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
14.11.2015 11:00 11 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 4:0
19.03.2016 11:00 12 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
26.03.2016 11:00 13 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 2:0
02.04.2016 10:30 14 кръг Г Хасково (Хасково) 1:0
09.04.2016 11:00 15 кръг Д Сокол 1996 (Марково) 1:1
16.04.2016 11:00 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
23.04.2016 11:00 17 кръг Д Несебър (Несебър) 9:0
28.04.2016 17:00 18 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 3:1
- 19 кръг
почива
18.05.2016 11:00 20 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
21.05.2016 11:00 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
28.05.2016 11:00 22 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 5:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1926 (Пловдив) 20 17 1 2 63:14 52
2 Ботев (Пловдив) 20 17 1 2 94:14 52
3 Берое (Стара Загора) 20 13 3 4 67:22 42
4 Сокол 1996 (Марково) 20 13 2 5 49:16 41
5 Нефтохимик 1962 (Бургас) 20 10 1 9 31:25 31

Берое (Стара Загора)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
15.10.2015 11:00 1-ви мач Г Добруджа 1919 (Добрич) 6:0
28.10.2015 14:00 реванш Д Добруджа 1919 (Добрич) 5:1
1/4 финали
05.11.2015 14:00 1-ви мач Г Янтра Габрово (Габрово) 6:1
24.11.2015 14:00 реванш Д Янтра Габрово (Габрово) 12:0
1/2 финали
21.04.2016 14:30 1-ви мач Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
28.04.2016 16:30 реванш Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:0
Финал
05.05.2016 17:00 - Д Левски (София) 1:3


16.01.2018 : Берое привлече Иван Бандаловски, освободи футболист на проби
10.01.2018 : Верея започна подготовка, четирима нови тренират с клуба
08.01.2018 : Берое започна подготовка с футболист на проби
08.01.2018 : Георги Аргилашки подписа с Берое
04.01.2018 : Берое се раздели с Пламен Тенев и преотстъпи Михаил Михайлов в Ботев (Гълъбово)
11.09.2017 : Берое привлече сърбина Марко Адамович
23.08.2017 : Берое (Стара Загора) привлече Иван Иванов
09.06.2017 : Берое се разделя и с Виле Салмикиви, връща Емин Ахмед от Несебър
08.06.2017 : Берое започна подготовка и представи Александър Томаш
01.06.2017 : Камен Хаджиев първо ново попълнение в Берое
31.05.2017 : Берое разтрогва с Матеас Делич
23.05.2017 : Берое се разделя с Иво Иванов, Венцислав Василев, Атанас Зехиров и Тон
23.05.2017 : Александър Томаш и екипът му сменят Верея с Берое
21.05.2017 : Левски подписва с Жуниор Мапуку
19.05.2017 : Ферарио Спасов вече не е треньор на Берое

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Берое (Стара Загора)

Химн

Стадион

Стадион "Берое"

Стадион "Берое",
с електрическо осветление

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:56 сезона
"Б" група:12 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 51.275 7
октомври 2019 28.960 15
септември 2019 34.047 12
август 2019 54.161 5
май 2019 57.802 6
април 2019 78.520 1
март 2019 29.027 18
ноември 2018 51.846 5
октомври 2018 55.378 6
септември 2018 58.015 3
май 2018 46.451 8
април 2018 54.623 4
март 2018 66.666 3
ноември 2017 70.116 2
октомври 2017 45.974 9
септември 2017 67.131 3
август 2017 53.369 5
май 2017 54.284 8
април 2017 42.118 9
март 2017 58.939 2
ноември 2016 39.079 13
октомври 2016 37.030 13
септември 2016 28.243 18
август 2016 55.243 4
май 2016 75.720 2
април 2016 37.787 9
март 2016 43.051 5
ноември 2015 64.448 2
октомври 2015 42.052 6
август 2015 56.739 4
май 2015 89.374 1
април 2015 69.065 2
март 2015 64.726 2
декември 2014 43.746 7
октомври 2014 54.498 5
септември 2014 51.635 6
май 2014 59.452 4
април 2014 49.560 5
март 2014 55.418 3
декември 2013 45.655 6
ноември 2013 45.731 9
септември 2013 39.996 10
август 2013 43.262 8
май 2013 47.280 7
април 2013 59.158 4
март 2013 55.926 3
ноември 2012 43.928 8
октомври 2012 17.286 30
септември 2012 38.406 11
май 2012 28.254 22
април 2012 52.148 5
март 2012 41.574 10
ноември 2011 17.640 38
октомври 2011 71.771 2
септември 2011 15.920 38
август 2011 7.516 83
май 2011 29.635 16
април 2011 48.349 4
март 2011 44.918 6
ноември 2010 36.703 11
октомври 2010 43.808 6
септември 2010 29.169 18
август 2010 54.173 4
всички

Интернет страници