Възраждане 2020 (София)

BGSupporters форум

Възраждане 2020 (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
10.09.2023 14:00 2 кръг Д Академика (София) 12:1
17.09.2023 13:00 3 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:5
05.10.2023 12:00 4 кръг Д Арес (София) 3:2
30.09.2023 16:30 5 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 0:3
08.10.2023 13:00 6 кръг Д Септември (София) 0:5
18.10.2023 12:00 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:1
15.10.2023 13:00 8 кръг Д Национал (София) 2:1
22.10.2023 13:00 9 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 10:0
30.10.2023 12:00 10 кръг Д Барокко (София) 2:0
06.11.2023 13:30 11 кръг Г Победа 1945 (София) 12:1
12.11.2023 13:00 12 кръг Д РД Спорт (София) 4:0
19.11.2023 11:30 13 кръг Г УФК Ботев (София) 0:2
09.12.2023 13:00 14 кръг Д Левски Раковски (София) 1:2
03.12.2023 13:00 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) 8:0
- 16 кръг
почива
03.03.2024 13:00 17 кръг Г Академика (София) -:-
10.03.2024 13:00 18 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
17.03.2024 13:00 19 кръг Г Арес (София) -:-
24.03.2024 13:00 20 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
31.03.2024 16:00 21 кръг Г Септември (София) -:-
07.04.2024 13:00 22 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
14.04.2024 11:00 23 кръг Г Национал (София) -:-
21.04.2024 13:00 24 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
28.04.2024 16:00 25 кръг Г Барокко (София) -:-
01.05.2024 11:00 26 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
12.05.2024 13:00 27 кръг Г РД Спорт (София) -:-
19.05.2024 13:00 28 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
26.05.2024 13:00 29 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
02.06.2024 13:00 30 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ОФК София 1992 (София) 14 11 0 3 57:26 33
5 Септември (София) 14 10 1 3 51:16 31
6 Възраждане 2020 (София) 14 9 0 5 58:23 27
7 Арес (София) 14 8 1 5 75:24 25
8 РД Спорт (София) 14 8 0 6 53:26 24

Възраждане 2020 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 09:00 - Г УФК Ботев (София) 1:4
Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 13:30 1 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:1
09.09.2023 09:00 2 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 13:0
16.09.2023 09:00 3 кръг Г София спорт (София) 3:0
20.09.2023 09:00 4 кръг Д Средец 2016 (София) 9:1
24.09.2023 09:00 5 кръг Г Спартак 2015 (София) 4:1
- 6 кръг
почива
07.10.2023 11:00 7 кръг Д Младост 2015 (София) 12:1
14.10.2023 09:00 8 кръг Г Фортуна (Железница) 2:2
21.10.2023 09:00 9 кръг Д Ай ма3кс (София) 8:0
04.11.2023 09:00 10 кръг Г Левски (Чепинци) анл.
11.11.2023 11:00 11 кръг Д Талант (София) 10:0
02.12.2023 09:00 12 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0
09.12.2023 11:00 13 кръг Д Витоша (Бистрица) 8:1
24.02.2024 09:00 14 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
02.03.2024 09:00 15 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) -:-
09.03.2024 09:00 16 кръг Д София спорт (София) -:-
16.03.2024 09:00 17 кръг Г Средец 2016 (София) -:-
23.03.2024 09:00 18 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
- 19 кръг
почива
06.04.2024 16:00 20 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
13.04.2024 09:00 21 кръг Д Фортуна (Железница) -:-
20.04.2024 09:00 22 кръг Г Ай ма3кс (София) -:-
- 23 кръг
почива
01.05.2024 09:00 24 кръг Г Талант (София) -:-
11.05.2024 09:00 25 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
18.05.2024 09:00 26 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Възраждане 2020 (София) 11 10 1 0 75:7 31
2 Обеля сити (кв.Обеля, София) 11 10 0 1 100:7 30
3 Сокол (кв.Бенковски, София) 11 8 1 2 44:35 25
4 София спорт (София) 11 8 0 3 65:14 24
5 Спартак 2015 (София) 11 7 1 3 35:28 22

Възраждане 2020 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 12:30 1 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 8:2
24.09.2023 11:20 2 кръг Г Козаро (Ботевград) 4:1
01.10.2023 12:30 3 кръг Д Спорт за всички (София) 1:0
08.10.2023 09:00 4 кръг Г Развитие МФ (София) 7:0
15.10.2023 09:00 5 кръг Д УФК Ботев (София) 5:0
22.10.2023 12:30 6 кръг Г Академика (София) 4:2
12.11.2023 09:00 7 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 4:3
19.11.2023 12:30 8 кръг Г Барокко (София) 0:1
17.03.2024 12:30 9 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Възраждане 2020 (София) 8 7 0 1 33:9 21
2 Локомотив София 1929 II (София) 8 7 0 1 36:7 21
3 Барокко (София) 8 6 0 2 33:11 18
4 Козаро (Ботевград) 8 5 0 3 34:14 15
5 Спорт за всички (София) 8 5 0 3 35:6 15

Възраждане 2020 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 09:00 1 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 7:1
23.09.2023 13:40 2 кръг Г Сердика (София) 3:1
30.09.2023 12:30 3 кръг Д Барокко (София) 5:1
18.11.2023 12:30 4 кръг Г Метал 2002 (Перник) 6:0
14.10.2023 13:40 5 кръг Д Олимпия ФК II (София) 3:5
21.10.2023 12:30 6 кръг Г София спорт (София) 6:1
28.10.2023 12:30 7 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 1:2
04.11.2023 12:30 8 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 3:1
11.11.2023 12:30 9 кръг Д Септември (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпия ФК II (София) 9 7 1 1 43:11 22
2 Възраждане 2020 (София) 9 6 1 2 35:13 19
3 Академия Бойко Величков (София) 9 6 0 3 45:23 18
4 Сердика (София) 9 5 2 2 32:14 17
5 Септември (София) 9 5 2 2 31:20 17

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници