София спорт (София)

BGSupporters форум

Информация

Начало: Основан е на 16 юли 2013 г.

София спорт (София)

"А" ОГ София (столица)
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 18:00 1 кръг Г Сокол (Негован) 1:2
03.09.2023 18:00 2 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 0:3
10.09.2023 17:00 3 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:4
17.09.2023 17:00 4 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 2:2
24.09.2023 14:00 5 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 3:2
01.10.2023 16:00 6 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:2
08.10.2023 16:00 7 кръг Г Мрамор (Мрамор) 3:0
15.10.2023 17:00 8 кръг Д Ферион (Кубратово) 5:3
22.10.2023 16:00 9 кръг Г Академик 1947 (София) 1:2
28.10.2023 14:00 10 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
04.11.2023 14:00 11 кръг Г Житен (Житен) 3:5
12.11.2023 12:00 12 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 5:0
19.11.2023 14:00 13 кръг Г Железница (Железница) 6:2
10.12.2023 14:00 14 кръг Д Гранит (Владая) 1:5
03.12.2023 14:00 15 кръг Г Левски (Чепинци) 8:3
25.02.2024 20:00 16 кръг Д Сокол (Негован) 2:4
03.03.2024 16:00 17 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 0:1
10.03.2024 13:00 18 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:4
17.03.2024 16:00 19 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 0:3
24.03.2024 19:00 20 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 5:2
31.03.2024 17:00 21 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 6:2
07.04.2024 19:00 22 кръг Д Мрамор (Мрамор) 1:2
14.04.2024 17:00 23 кръг Г Ферион (Кубратово) 1:3
21.04.2024 17:00 24 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
28.04.2024 17:00 25 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
01.05.2024 18:00 26 кръг Д Житен (Житен) -:-
12.05.2024 18:00 27 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
19.05.2024 18:00 28 кръг Д Железница (Железница) -:-
26.05.2024 18:00 29 кръг Г Гранит (Владая) -:-
02.06.2024 18:00 30 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Мрамор (Мрамор) 23 10 6 7 40:33 36
8 Ферион (Кубратово) 22 7 5 10 35:55 26
9 София спорт (София) 23 8 2 13 58:57 26
10 Академик 1947 (София) 23 8 1 14 32:56 25
11 Левски (Чепинци) 22 7 3 12 33:60 24

София спорт (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
02.09.2023 15:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:6
09.09.2023 14:00 3 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:2
16.09.2023 13:00 4 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) 5:5
26.09.2023 18:00 5 кръг Г Ферион (Кубратово) 1:1
02.10.2023 16:00 6 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:2
07.10.2023 11:30 7 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 1:1
15.10.2023 11:00 8 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:2
21.10.2023 13:00 9 кръг Г Победа 1945 (София) 0:10
07.11.2023 14:00 10 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:6
11.11.2023 15:00 11 кръг Г ОФК София 1992 (София) 2:2
06.12.2023 14:00 12 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:3
02.12.2023 14:00 13 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 1:7
- 14 кръг
почива
02.03.2024 11:00 15 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:5
09.03.2024 11:00 16 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1
16.03.2024 15:00 17 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:0
23.03.2024 16:00 18 кръг Д Ферион (Кубратово) 4:1
31.03.2024 09:00 19 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:1
06.04.2024 16:00 20 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 3:3
14.04.2024 11:00 21 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:3
17.04.2024 17:00 22 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
22.04.2024 16:00 23 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
27.04.2024 17:00 24 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
12.05.2024 11:00 25 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
18.05.2024 18:00 26 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Академия за футболно развитие (София) 20 10 1 9 61:38 31
8 ОФК София 1992 (София) 20 8 1 11 43:44 25
9 София спорт (София) 19 6 5 8 37:61 23
10 Ферион (Кубратово) 20 6 1 13 33:53 19
11 Сокол (кв.Бенковски, София) 21 2 3 16 10:101 9

София спорт (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:00 1 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 3:1
16.09.2023 11:00 2 кръг Д РД Спорт (София) 2:2
23.09.2023 11:00 3 кръг Г Барокко (София) 3:0
30.09.2023 11:00 4 кръг Д Национал (София) 2:0
07.10.2023 11:00 5 кръг Г УФК Ботев (София) 3:5
14.10.2023 11:00 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:4
21.10.2023 18:00 7 кръг Г Витоша 13 (София) 0:6
04.11.2023 12:00 8 кръг Д Септември (София) 2:3
11.11.2023 11:00 9 кръг Г Левски Раковски (София) 1:0
09.03.2024 15:00 10 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 5:2
16.03.2024 11:00 11 кръг Г РД Спорт (София) 2:4
23.03.2024 13:00 12 кръг Д Барокко (София) 1:1
отложен 13 кръг Г Национал (София) -:-
06.04.2024 18:00 14 кръг Д УФК Ботев (София) 1:2
13.04.2024 11:00 15 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:5
отложен 16 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
27.04.2024 11:00 17 кръг Г Септември (София) -:-
11.05.2024 11:00 18 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив София 1929 (София) 15 9 1 5 69:32 28
5 Септември (София) 14 6 2 6 36:29 20
6 София спорт (София) 14 5 2 7 26:35 17
7 Национал (София) 14 5 1 8 26:59 16
8 Академия за футболно развитие (София) 15 4 2 9 35:48 14

София спорт (София)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група 1
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2023 09:00 1 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 0:0
09.09.2023 11:00 2 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:4
16.09.2023 15:00 3 кръг Д Витоша 13 (София) 2:2
23.09.2023 14:00 4 кръг Г Левски Раковски (София) 5:1
30.09.2023 14:30 5 кръг Д Арес (София) 2:7
07.10.2023 09:00 6 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:6
14.10.2023 13:00 7 кръг Д УФК Ботев (София) 1:4
21.10.2023 11:00 8 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 4:4
04.11.2023 09:00 9 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:5
11.11.2023 16:00 10 кръг Г Витоша 13 (София) 0:3
18.11.2023 11:00 11 кръг Д Левски Раковски (София) 3:3
09.03.2024 13:00 12 кръг Г Арес (София) 1:3
16.03.2024 17:00 13 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:10
23.03.2024 11:00 14 кръг Г УФК Ботев (София) 0:1
31.03.2024 13:00 15 кръг Д Витоша 13 (София) 0:3
06.04.2024 15:00 16 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:12
14.04.2024 14:00 17 кръг Д Левски Раковски (София) 5:2
20.04.2024 11:00 18 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
27.04.2024 11:00 19 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
11.05.2024 13:00 20 кръг Д Арес (София) -:-
18.05.2024 11:00 21 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски Спартак 1962 (София) 17 7 4 6 47:55 25
5 УФК Ботев (София) 17 7 3 7 41:36 24
6 Надежда (Доброславци) 17 7 0 10 33:45 21
7 София спорт (София) 17 2 4 11 29:70 10
8 Левски Раковски (София) 17 0 1 16 10:104 1

София спорт (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 09:00 - Г Славия 1913 (София) 1:6
Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 09:00 1 кръг Д Средец 2016 (София) 11:0
10.09.2023 09:00 2 кръг Г Спартак 2015 (София) 11:1
16.09.2023 09:00 3 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:3
20.09.2023 18:30 4 кръг Г Младост 2015 (София) 9:0
22.09.2023 09:00 5 кръг Д Фортуна (Железница) 8:0
30.09.2023 15:00 6 кръг Г Ай ма3кс (София) 3:0
07.10.2023 09:00 7 кръг Д Левски (Чепинци) анл.
14.10.2023 09:00 8 кръг Г Талант (София) 10:1
21.10.2023 09:00 9 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 6:0
04.11.2023 09:00 10 кръг Г Витоша (Бистрица) 5:2
02.12.2023 09:00 11 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:4
18.11.2023 09:00 12 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 2:3
- 13 кръг
почива
25.02.2024 18:00 14 кръг Г Средец 2016 (София) 5:1
02.03.2024 10:30 15 кръг Д Спартак 2015 (София) 8:2
09.03.2024 09:00 16 кръг Г Възраждане 2020 (София) 4:5
16.03.2024 09:00 17 кръг Д Младост 2015 (София) 10:1
23.03.2024 09:00 18 кръг Г Фортуна (Железница) 4:0
30.03.2024 09:00 19 кръг Д Ай ма3кс (София) 3:0
- 20 кръг
почива
13.04.2024 09:00 21 кръг Д Талант (София) 8:1
20.04.2024 09:00 22 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
27.04.2024 09:00 23 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
01.05.2024 09:00 24 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
11.05.2024 09:00 25 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Възраждане 2020 (София) 18 17 1 0 131:13 52
2 Обеля сити (кв.Обеля, София) 17 16 0 1 145:11 48
3 София спорт (София) 18 14 0 4 107:24 42
4 Спартак 2015 (София) 18 12 1 5 65:46 37
5 Сокол (кв.Бенковски, София) 18 12 1 5 69:60 37

София спорт (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 09:00 1 кръг Д УФК Ботев (София) 1:6
02.12.2023 11:50 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 5:0
30.09.2023 14:40 3 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:6
07.10.2023 14:40 4 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 1:1
14.10.2023 09:00 5 кръг Г ОФК София 1992 (София) 1:1
21.10.2023 11:50 6 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 1:3
28.10.2023 11:50 7 кръг Г Левски Раковски II (София) 4:2
04.11.2023 14:40 8 кръг Д Лъвчетата (София) 2:1
11.11.2023 09:00 9 кръг Г Шампион (София) 1:4
23.03.2024 09:00 10 кръг Г УФК Ботев (София) 1:2
30.03.2024 14:40 11 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:0
06.04.2024 14:40 12 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:6
13.04.2024 11:50 13 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 4:2
20.04.2024 13:15 14 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
27.04.2024 11:50 15 кръг Г Академия Бойко Величков (София) -:-
11.05.2024 14:40 16 кръг Д Левски Раковски II (София) -:-
18.05.2024 14:40 17 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
25.05.2024 09:00 18 кръг Д Шампион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Академия Бойко Величков (София) 12 10 0 2 57:22 30
4 УФК Ботев (София) 13 9 0 4 53:25 27
5 София спорт (София) 13 5 2 6 27:34 17
6 ОФК София 1992 (София) 13 5 2 6 33:47 17
7 Левски Раковски II (София) 12 2 2 8 26:60 8

София спорт (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 14:40 1 кръг Д УФК Ботев (София) 4:1
23.09.2023 11:50 2 кръг Г Спортист 13 (София) 5:0
- 3 кръг
почива
07.10.2023 13:15 4 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2:1
14.10.2023 14:40 5 кръг Г Арес (София) 3:0
21.10.2023 09:00 6 кръг Д Елит София (София) 1:0
28.10.2023 14:40 7 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 4:5
04.11.2023 11:50 8 кръг Д Козаро (Ботевград) 1:0
11.11.2023 13:15 9 кръг Г Академия Металург (Перник) 3:2
18.11.2023 10:25 10 кръг Д Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 8:1
25.11.2023 09:00 11 кръг Г Тигрите (София) 3:0
23.03.2024 09:00 12 кръг Г Спортист 13 (София) 6:2
06.04.2024 09:00 14 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 2:5
13.04.2024 14:40 15 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 7:0
- 16 кръг Г Щурче (София) -:-
- 17 кръг Д Арес (София) -:-
- 18 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 19 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) -:-
- 20 кръг Г Академия Металург (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академия Металург (Перник) 14 13 0 1 69:14 39
2 София спорт (София) 13 11 0 2 49:17 33
3 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 14 7 1 6 34:27 22
4 УФК Ботев (София) 13 7 0 6 35:34 21
5 Козаро (Ботевград) 13 7 0 6 37:35 21

София спорт (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 09:00 1 кръг Г Левски Раковски (София) 2:3
23.09.2023 10:10 2 кръг Д Академия Металург (Перник) 3:3
30.09.2023 09:00 3 кръг Г ФК Ботев (София) 2:2
07.10.2023 12:30 4 кръг Г Миньор (Перник) 1:6
14.10.2023 13:40 5 кръг Д Шампион (София) 1:2
21.10.2023 12:30 6 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 2:1
28.10.2023 09:00 7 кръг Д Витоша 13 (София) 1:0
04.11.2023 09:00 8 кръг Г Академия Септември (София) 1:5
11.11.2023 10:10 9 кръг Д Победа 1945 (София) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Шампион (София) 9 4 2 3 37:32 14
6 Искър 2022 (Самоков) 9 4 1 4 22:23 13
7 София спорт (София) 9 3 2 4 16:24 11
8 ФК Ботев (София) 8 3 1 4 27:37 10
9 Академия Септември (София) 9 1 1 7 20:43 4

София спорт (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 10:10 1 кръг Д Сердика (София) 1:5
23.09.2023 12:30 2 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 3:1
30.09.2023 13:40 3 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2:1
18.11.2023 10:10 4 кръг Д Септември (София) 1:4
14.10.2023 10:10 5 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 2:5
21.10.2023 12:30 6 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:6
28.10.2023 10:10 7 кръг Г Барокко (София) 3:0
04.11.2023 10:10 8 кръг Д Метал 2002 (Перник) 0:0
11.11.2023 11:20 9 кръг Г Олимпия ФК II (София) 0:1
23.03.2024 11:20 10 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 2:2
30.03.2024 13:40 11 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 5:2
06.04.2024 12:30 12 кръг Г Метал 2002 (Перник) 8:0
13.04.2024 09:00 13 кръг Д Олимпия ФК II (София) 1:5
- 14 кръг Г Сердика (София) -:-
- 15 кръг Д Барокко (София) -:-
- 16 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
- 17 кръг Д Септември (София) -:-
- 18 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Сердика (София) 13 6 2 5 39:31 20
5 Възраждане 2020 (София) 12 6 1 5 41:26 19
6 София спорт (София) 13 5 2 6 29:32 17
7 Локомотив София 1929 II (София) 12 4 2 6 28:44 14
8 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 12 4 1 7 29:35 13

София спорт (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 10:10 1 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 10:1
24.09.2023 10:10 2 кръг Г Барокко (София) 11:5
01.10.2023 09:15 3 кръг Д Славия 1913 II (София) 6:6
08.10.2023 11:05 4 кръг Г Супер стар (София) 13:1
15.10.2023 10:10 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7:3
22.10.2023 10:10 6 кръг Д Левски II (София) 4:0
12.11.2023 10:10 7 кръг Г ЦСКА II (София) 1:7
19.11.2023 09:15 8 кръг Д Олимпия ФК II (София) 6:1
17.03.2024 12:00 9 кръг Г Миньор (Перник) -:-
24.03.2024 10:10 10 кръг Г Олимпия ФК II (София) 6:2
31.03.2024 10:10 11 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:3
07.04.2024 10:10 12 кръг Г ЦСКА II (София) 5:4
14.04.2024 09:15 13 кръг Д Барокко (София) 4:4
21.04.2024 13:00 14 кръг Г Левски II (София) -:-
28.04.2024 10:10 15 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) -:-
12.05.2024 12:00 16 кръг Г Славия 1913 II (София) -:-
19.05.2024 10:10 17 кръг Д Миньор (Перник) -:-
26.05.2024 10:10 18 кръг Г Академика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА II (София) 11 10 0 1 82:23 30
2 София спорт (София) 12 9 2 1 78:37 29
3 Славия 1913 II (София) 12 9 1 2 83:26 28
4 Левски II (София) 12 7 1 4 75:31 22
5 Миньор (Перник) 12 5 2 5 54:48 17

София спорт II (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 11:05 1 кръг Д Възраждане 2020 (София) 5:7
23.09.2023 12:00 2 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:2
30.09.2023 12:00 3 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 5:3
07.10.2023 10:10 4 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 3:3
14.10.2023 10:10 5 кръг Г Вива (София) 5:4
21.10.2023 09:15 6 кръг Д Том и Джери (София) 3:0
28.10.2023 13:00 7 кръг Г Спорт за всички (София) 1:9
04.11.2023 12:00 8 кръг Д УФК Ботев (София) 2:4
11.11.2023 13:00 9 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 1:6
23.03.2024 13:00 10 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:3
30.03.2024 11:05 11 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 4:1
06.04.2024 09:15 12 кръг Г УФК Ботев (София) 1:1
13.04.2024 13:00 13 кръг Д Възраждане 2020 (София) 2:5
20.04.2024 13:00 14 кръг Г Академия Бойко Величков (София) -:-
27.04.2024 11:05 15 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
11.05.2024 09:15 16 кръг Г Том и Джери (София) -:-
18.05.2024 12:00 17 кръг Д Вива (София) -:-
25.05.2024 11:05 18 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 УФК Ботев (София) 13 9 2 2 53:28 29
4 Академия Бойко Величков (София) 13 8 2 3 70:37 26
5 София спорт II (София) 13 5 2 6 37:48 17
6 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 12 5 2 5 35:48 17
7 Академия Мургаш (Нови хан) 13 3 2 8 33:53 11

Клубна емблема

Отбор

София спорт (София)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ С 6 място
2021/2022 А ОФГ С 6 място
2020/2021 - -
2019/2020 - -
2018/2019 - -
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 А ОФГ С 10 място
2014/2015 А ОФГ С 5 място

Интернет страници