Барокко (София)

BGSupporters форум

Барокко (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:00 1 кръг Д Септември (София) 1:10
16.09.2023 11:00 2 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 0:7
23.09.2023 11:00 3 кръг Д София спорт (София) 0:3
30.09.2023 11:00 4 кръг Д УФК Ботев (София) 0:4
07.10.2023 18:00 5 кръг Г Витоша 13 (София) 1:10
14.10.2023 11:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 7:1
21.10.2023 11:00 7 кръг Г РД Спорт (София) 0:5
04.11.2023 12:00 8 кръг Д Национал (София) 3:4
11.11.2023 11:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:15
09.03.2024 11:00 10 кръг Г Септември (София) -:-
16.03.2024 11:00 11 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) -:-
23.03.2024 11:00 12 кръг Г София спорт (София) -:-
30.03.2024 11:00 13 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
06.04.2024 11:00 14 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
13.04.2024 11:00 15 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
20.04.2024 11:00 16 кръг Д РД Спорт (София) -:-
27.04.2024 11:00 17 кръг Г Национал (София) -:-
11.05.2024 11:00 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември (София) 9 3 1 5 20:20 10
7 Левски Раковски (София) 9 3 0 6 14:43 9
8 Национал (София) 9 2 1 6 12:35 7
9 Академия за футболно развитие (София) 9 2 1 6 19:30 7
10 Барокко (София) 9 1 0 8 14:59 3

Барокко (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2023 15:00 1 кръг Д Спартак 2015 (София) 2:2
10.09.2023 13:00 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:12
17.09.2023 16:00 3 кръг Д Елит София (София) анл.
24.09.2023 19:00 4 кръг Г Сердика (София) 1:9
30.09.2023 13:30 5 кръг Д Победа 1945 (София) 0:13
08.10.2023 16:00 6 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:4
14.10.2023 13:30 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:6
22.10.2023 11:00 8 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:3
25.11.2023 11:00 9 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:3
12.11.2023 10:00 10 кръг Г Елит София (София) анл.
18.11.2023 14:00 11 кръг Д Сердика (София) 1:0
10.03.2024 13:00 12 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
17.03.2024 16:00 13 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
24.03.2024 11:00 14 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 15 кръг
почива
06.04.2024 13:00 16 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
14.04.2024 16:00 17 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
21.04.2024 11:00 18 кръг Г Сердика (София) -:-
27.04.2024 13:00 19 кръг Д Победа 1945 (София) -:-
12.05.2024 11:00 20 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
19.05.2024 16:00 21 кръг Д Спартак 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спартак 2015 (София) 9 3 2 4 18:24 11
5 Сердика (София) 10 3 1 6 24:24 10
6 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 2 1 6 16:20 7
7 Барокко (София) 9 1 2 6 11:52 5
- Елит София (София) - 0 0 0 0:0 -

Барокко (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2023 13:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:3
10.09.2023 16:00 2 кръг Д Национал (София) 0:8
17.09.2023 13:00 3 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 2:3
- 4 кръг
почива
30.09.2023 09:00 5 кръг Д Победа 1945 (София) 1:5
08.10.2023 13:00 6 кръг Г РД Спорт (София) 1:6
12.10.2023 16:00 7 кръг Д УФК Ботев (София) 0:8
15.10.2023 13:00 8 кръг Г Левски Раковски (София) 0:1
23.10.2023 15:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:5
30.10.2023 12:00 10 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:2
06.11.2023 10:30 11 кръг Д Академика (София) 4:3
12.11.2023 13:00 12 кръг Г ОФК София 1992 (София) 0:3
19.11.2023 16:00 13 кръг Д Арес (София) 0:7
25.11.2023 11:00 14 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 2:7
03.12.2023 11:00 15 кръг Д Септември (София) 0:5
25.02.2024 13:00 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:2
03.03.2024 13:00 17 кръг Г Национал (София) -:-
10.03.2024 11:00 18 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
- 19 кръг
почива
24.03.2024 11:00 20 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
31.03.2024 16:00 21 кръг Д РД Спорт (София) -:-
07.04.2024 11:00 22 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
13.04.2024 13:00 23 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
21.04.2024 12:00 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
28.04.2024 16:00 25 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
01.05.2024 13:00 26 кръг Г Академика (София) -:-
11.05.2024 13:00 27 кръг Д ОФК София 1992 (София) -:-
19.05.2024 13:00 28 кръг Г Арес (София) -:-
26.05.2024 16:00 29 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
02.06.2024 16:00 30 кръг Г Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Чавдар (Етрополе) 16 5 0 11 24:52 15
12 Победа 1945 (София) 15 2 1 12 24:108 7
13 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 14 1 1 12 14:125 4
14 Академика (София) 15 1 1 13 16:86 4
15 Барокко (София) 15 1 0 14 12:68 3

Барокко (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2023 15:00 1 кръг Д Елит София (София) 1:6
09.09.2023 09:00 2 кръг Д Сердика (София) 0:7
17.09.2023 09:00 3 кръг Г Развитие МФ (София) 1:3
23.09.2023 09:00 4 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
30.09.2023 09:00 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:8
08.10.2023 16:00 6 кръг Д Витоша 13 (София) 0:5
14.10.2023 11:00 7 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
21.10.2023 09:00 8 кръг Д Арес (София) 3:5
04.11.2023 09:00 9 кръг Г Лъвчетата (София) 1:6
11.11.2023 09:00 10 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:5
18.11.2023 09:00 11 кръг Г ФК Ботев (София) 0:3
02.03.2024 11:00 12 кръг Г Елит София (София) 0:7
09.03.2024 09:00 13 кръг Г Сердика (София) -:-
16.03.2024 09:00 14 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
23.03.2024 16:00 15 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
30.03.2024 09:00 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
06.04.2024 16:00 17 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
13.04.2024 09:00 18 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
21.04.2024 09:00 19 кръг Г Арес (София) -:-
27.04.2024 09:00 20 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
11.05.2024 16:00 21 кръг Г Олимпия ФК (София) -:-
18.05.2024 09:00 22 кръг Д ФК Ботев (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Арес (София) 12 3 1 8 18:48 10
9 ФК Ботев (София) 12 2 3 7 17:44 9
10 Развитие на млади футболисти (София) 11 2 2 7 24:63 8
11 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 12 1 1 10 10:47 4
12 Барокко (София) 12 0 0 12 6:61 0

Барокко (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 10:25 1 кръг Г Спортист 13 (София) 1:2
24.09.2023 13:15 2 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:5
01.10.2023 11:50 3 кръг Г РД Спорт (София) 0:4
08.10.2023 09:00 4 кръг Д Звезда (София) 2:2
15.10.2023 13:15 5 кръг Г Победа 1945 (София) 0:4
22.10.2023 10:25 6 кръг Д ФК Ботев (София) 3:1
12.11.2023 10:25 7 кръг Г Локомотив София 1929 II (София) 0:4
19.11.2023 10:25 8 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 9:0
17.03.2024 14:40 9 кръг Г Правец (Правец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Звезда (София) 8 3 2 3 26:18 11
7 Локомотив София 1929 II (София) 8 3 1 4 17:26 10
8 Барокко (София) 8 2 1 5 16:22 7
9 ФК Ботев (София) 8 1 0 7 14:33 3
10 Казичене 1929 (Казичене) 8 0 0 8 4:70 0

Барокко (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 10:25 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:1
24.09.2023 11:50 2 кръг Д Академия Септември (София) 3:1
01.10.2023 13:15 3 кръг Г ФК Ботев (София) 6:2
08.10.2023 14:40 4 кръг Д ОФК София 1992 (София) 4:3
15.10.2023 10:25 5 кръг Г Развитие МФ (София) 4:2
22.10.2023 09:00 6 кръг Д Талант (София) 0:1
12.11.2023 11:50 7 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 2:1
19.11.2023 11:50 8 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 1:1
отложен 9 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Талант (София) 8 7 1 0 32:7 22
2 Барокко (София) 8 6 1 1 25:12 19
3 Софияспорт 2020 (София) 7 5 1 1 17:7 16
4 Локомотив София 1929 II (София) 8 4 2 2 20:10 14
5 ОФК София 1992 (София) 8 3 3 2 20:18 12

Барокко (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 10:10 1 кръг Д Развитие МФ (София) 9:0
24.09.2023 10:10 2 кръг Г УФК Ботев (София) 1:3
01.10.2023 09:00 3 кръг Д Академика (София) 3:1
08.10.2023 13:40 4 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 2:5
02.12.2023 12:30 5 кръг Д Козаро (Ботевград) 3:1
22.10.2023 13:40 6 кръг Д ОФК София 1992 (София) 9:0
12.11.2023 11:20 7 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 5:1
19.11.2023 12:30 8 кръг Д Възраждане 2020 (София) 1:0
17.03.2024 11:20 9 кръг Г Спорт за всички (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Възраждане 2020 (София) 8 7 0 1 33:9 21
2 Локомотив София 1929 II (София) 8 7 0 1 36:7 21
3 Барокко (София) 8 6 0 2 33:11 18
4 Козаро (Ботевград) 8 5 0 3 34:14 15
5 Спорт за всички (София) 8 5 0 3 35:6 15

Барокко (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 12:30 1 кръг Г Септември (София) 0:6
23.09.2023 09:00 2 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 5:10
30.09.2023 12:30 3 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:5
18.11.2023 13:40 4 кръг Г Сердика (София) 3:2
14.10.2023 11:20 5 кръг Д Метал 2002 (Перник) 11:1
21.10.2023 11:20 6 кръг Г Олимпия ФК II (София) 0:7
28.10.2023 10:10 7 кръг Д София спорт (София) 0:3
04.11.2023 11:20 8 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 4:7
11.11.2023 10:10 9 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 София спорт (София) 9 3 1 5 13:23 10
7 Локомотив София 1929 II (София) 9 3 1 5 18:34 10
8 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 9 2 1 6 15:30 7
9 Барокко (София) 9 2 0 7 26:45 6
10 Метал 2002 (Перник) 9 0 3 6 10:55 3

Барокко (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 13:00 1 кръг Г Супер стар (София) 13:1
24.09.2023 10:10 2 кръг Д София спорт (София) 5:11
01.10.2023 10:10 3 кръг Г Левски II (София) 4:11
18.11.2023 09:15 4 кръг Д ЦСКА II (София) 1:6
15.10.2023 12:00 5 кръг Г Олимпия ФК II (София) 7:9
22.10.2023 12:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 5:5
12.11.2023 09:15 7 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 3:6
19.11.2023 10:10 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7:2
17.03.2024 10:10 9 кръг Д Славия 1913 II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8 3 1 4 23:29 10
7 Олимпия ФК II (София) 9 3 0 6 39:56 9
8 Барокко (София) 8 2 1 5 45:51 7
9 Академия за футболно развитие (София) 8 1 0 7 14:70 3
10 Супер стар (София) 8 0 0 8 2:73 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници