Левски Спартак 1962 (София)

BGSupporters форум

Левски Спартак 1962 (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 11:00 - Г Септември (София) 0:7
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 09:00 1 кръг Д ОФК София (София) 7:0
04.09.2021 09:00 2 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) анл.
11.09.2021 09:00 3 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 4:1
14.09.2021 09:00 4 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 6:0
18.09.2021 09:00 5 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 7:0
25.09.2021 09:00 6 кръг Г Развитие МФ (София) 13:1
- 7 кръг
почива
09.10.2021 09:00 8 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 9:1
16.10.2021 09:00 9 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:4
23.10.2021 09:00 10 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 5:1
30.10.2021 09:00 11 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:0
06.11.2021 18:00 12 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:1
09.11.2021 13:00 13 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:1
20.11.2021 15:00 14 кръг Д Сердика (София) 1:0
27.11.2021 09:00 15 кръг Г Барокко (София) 5:1
26.02.2022 09:00 16 кръг Г ОФК София (София) 2:1
- 17 кръг
почива
09.03.2022 16:00 18 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 2:1
12.03.2022 15:00 19 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 2:0
19.03.2022 09:00 20 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 4:2
27.03.2022 18:00 21 кръг Д Развитие МФ (София) 2:0
- 22 кръг
почива
09.04.2022 09:00 23 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 5:0
16.04.2022 17:30 24 кръг Д Царско село 2015 (София) 3:2
27.04.2022 17:00 25 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 3:0
30.04.2022 17:45 26 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:0
07.05.2022 09:00 27 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 3:1
14.05.2022 18:00 28 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 4:2
21.05.2022 15:00 29 кръг Г Сердика (София) 1:0
29.05.2022 11:00 30 кръг Д Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски Спартак 1962 (София) 25 24 0 1 99:20 72
2 Царско село 2015 (София) 26 23 1 2 130:21 70
3 ОФК София (София) 26 15 4 7 70:41 49
4 Банкя 2009 (Банкя) 26 14 4 8 74:45 46
5 Обеля сити (кв.Обеля, София) 26 13 2 11 79:51 41

Левски Спартак 1962 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
31.12.5555 23:55 1 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 7:2
03.10.2021 11:20 2 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 7:1
10.10.2021 11:20 3 кръг Д Тигрите (София) 12:3
17.10.2021 12:30 4 кръг Г Н спорт (София) 3:3
24.10.2021 10:10 5 кръг Д Комета (София) 15:0
31.10.2021 13:40 6 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 7:5
07.11.2021 09:00 7 кръг Д Гранит (Владая) 7:1
отложен 8 кръг Д ОФК София (София) -:-
05.12.2021 10:10 9 кръг Г Барокко (София) 3:7
22.05.2022 12:30 10 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 2:1
20.03.2022 09:00 11 кръг Г Железница (Железница) 6:3
27.03.2022 10:10 12 кръг Д Тигрите (София) 9:2
03.04.2022 12:30 13 кръг Г Талант (София) 7:2
10.04.2022 09:00 14 кръг Д Комета (София) 3:2
17.04.2022 13:40 15 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 2:2
01.05.2022 10:10 16 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 13:2
08.05.2022 13:40 17 кръг Д ОФК София (София) 3:1
15.05.2022 09:00 18 кръг Г Гранит (Владая) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски Спартак 1962 (София) 17 13 3 1 109:40 42
2 ФК Рилски спортист (Самоков) 17 10 4 3 77:39 34
3 ОФК София (София) 17 8 3 6 50:43 27
4 Гранит (Владая) 17 7 2 8 55:68 23
5 Барокко (София) 8 7 1 0 65:16 22

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници