Левски Раковски (София)

BGSupporters форум

Левски Раковски (София)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 18:00 1 кръг Д Витоша II (Бистрица) 1:3
05.09.2021 18:00 2 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:2
12.09.2021 18:00 3 кръг Д Железница (Железница) 3:2
19.09.2021 17:00 4 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 9:0
26.09.2021 17:00 5 кръг Г Академик 1947 (София) 9:1
03.10.2021 16:00 6 кръг Д Спарта (София) 8:0
10.10.2021 16:00 7 кръг Г Урвич (Панчарево) 3:2
17.10.2021 16:00 8 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 8:0
24.10.2021 16:00 9 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 13:1
31.10.2021 16:00 10 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
07.11.2021 14:00 11 кръг Г София спорт (София) -:-
22.09.2021 17:00 12 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:0
21.11.2021 14:00 13 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 14 кръг Г Витоша II (Бистрица) -:-
- 15 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 16 кръг Г Железница (Железница) -:-
- 17 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
- 18 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
- 19 кръг Г Спарта (София) -:-
- 20 кръг Д Урвич (Панчарево) -:-
- 21 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 22 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) -:-
- 23 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 24 кръг Д София спорт (София) -:-
- 25 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 26 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша II (Бистрица) 10 10 0 0 47:11 30
2 Орловец 2015 (Кокаляне) 10 8 1 1 39:16 25
3 Левски Раковски (София) 10 8 0 2 56:11 24
4 Железница (Железница) 10 8 0 2 44:17 24
5 Обеля сити (кв.Обеля, София) 10 8 0 2 43:11 24

Левски Раковски (София)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 14:00 1 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:2
05.09.2021 14:00 2 кръг Г Барокко (София) 2:1
12.09.2021 14:00 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
19.09.2021 14:00 4 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 4:0
отложен 5 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
26.09.2021 14:00 6 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:5
03.10.2021 13:00 7 кръг Д Миньор (Перник) 0:3
10.10.2021 14:00 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:1
17.10.2021 14:00 9 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 6:0
24.10.2021 14:00 10 кръг Г Вихрен (Сандански) 0:2
31.10.2021 14:00 11 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
07.11.2021 14:00 12 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
14.11.2021 11:00 13 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
21.11.2021 14:00 14 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
28.11.2021 14:00 15 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 16 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Д Барокко (София) -:-
- 18 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 19 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 20 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 21 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 22 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 23 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 24 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 25 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
- 26 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 27 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 28 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 29 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 30 кръг Г Септември (Симитли) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Царско село 2015 (София) 10 6 0 4 16:13 18
7 Пирин (Благоевград) 9 5 3 1 26:8 18
8 Левски Раковски (София) 9 5 0 4 17:15 15
9 Кюстендил (Кюстендил) 9 4 1 4 22:17 13
10 Септември (Симитли) 8 4 0 4 12:16 12

Левски Раковски (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 10:00 1 кръг Д Септември (София) 1:1
03.09.2021 13:00 2 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:3
11.09.2021 11:00 3 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:1
18.09.2021 11:00 4 кръг Г РД Спорт (София) 0:1
25.09.2021 15:00 5 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:0
01.10.2021 16:00 6 кръг Д Барокко (София) 7:1
09.10.2021 15:30 7 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:1
отложен 8 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
23.10.2021 11:00 9 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
30.10.2021 11:00 10 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
06.11.2021 11:00 11 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 12 кръг Г Септември (София) -:-
- 13 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 14 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 15 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 16 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 17 кръг Г Барокко (София) -:-
- 18 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 19 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 20 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 21 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 22 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 РД Спорт (София) 9 4 2 3 11:11 14
7 Септември (София) 8 3 2 3 23:13 11
8 Левски Раковски (София) 8 3 2 3 12:9 11
9 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 8 2 2 4 9:11 8
10 Развитие на млади футболисти (София) 9 1 2 6 7:25 5

Левски Раковски (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 11:00 1 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4:0
05.09.2021 11:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:3
12.09.2021 11:00 3 кръг Г Септември (София) 1:8
19.09.2021 11:00 4 кръг Г Левски (Чепинци) 3:0
26.09.2021 11:30 5 кръг Д Ферион (София) 5:2
03.10.2021 10:00 6 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
10.10.2021 12:30 7 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 4:0
17.10.2021 11:00 8 кръг Г Спортист 13 (София) 1:1
24.10.2021 11:30 9 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:0
31.10.2021 11:00 10 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
07.11.2021 11:00 11 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
14.11.2021 11:00 12 кръг Д Септември (София) -:-
21.11.2021 11:00 13 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
28.11.2021 11:00 14 кръг Г Ферион (София) -:-
- 15 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 16 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 17 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 18 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 19 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 20 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 21 кръг Г Септември (София) -:-
- 22 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 23 кръг Д Ферион (София) -:-
- 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 25 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 26 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 27 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември (София) 9 8 1 0 44:3 25
2 Локомотив София 1929 (София) 8 6 1 1 25:14 19
3 Левски Раковски (София) 9 5 1 3 21:16 16
4 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 9 4 2 3 17:10 14
5 Чавдар (Етрополе) 8 3 1 4 13:11 10

Левски Раковски (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 13:00 1 кръг Д Витоша 13 (София) 0:5
04.09.2021 11:30 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:7
11.09.2021 13:00 3 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:5
18.09.2021 15:00 4 кръг Г Беласица (Петрич) 1:3
25.09.2021 13:00 5 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:10
02.10.2021 13:00 6 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:5
09.10.2021 13:00 7 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:1
20.10.2021 16:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:3
23.10.2021 13:00 9 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
30.10.2021 13:00 10 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
06.11.2021 13:00 11 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 12 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 14 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 15 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 16 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 17 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 18 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 20 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 21 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 22 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Марек 1915 (Дупница) 8 3 0 5 13:20 9
9 Спортист 13 (София) 9 2 0 7 10:14 6
10 Левски Раковски (София) 9 2 0 7 8:39 6
11 Миньор (Перник) 8 1 1 6 5:32 4
12 Кюстендил (Кюстендил) 9 0 0 9 2:41 0

Левски Раковски (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 09:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 1:4
- 2 кръг
почива
12.09.2021 09:00 3 кръг Д ЦСКА (София) 0:2
19.09.2021 09:00 4 кръг Г Академия Септември (София) 0:0
26.09.2021 09:00 5 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:2
03.10.2021 11:30 6 кръг Г Витоша (Бистрица) 4:2
10.10.2021 10:00 7 кръг Д Левски (София) 0:2
17.10.2021 09:00 8 кръг Г София спорт (София) 4:3
24.10.2021 09:00 9 кръг Д Витоша 13 (София) 3:0
31.10.2021 09:00 10 кръг Г Септември (София) -:-
07.11.2021 09:00 11 кръг Д Национал (София) -:-
14.11.2021 09:00 12 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
21.11.2021 09:00 13 кръг Д Арес (София) -:-
- 14 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 17 кръг Д Академия Септември (София) -:-
- 18 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 19 кръг Д Витоша (Бистрица) -:-
- 20 кръг Г Левски (София) -:-
- 21 кръг Д София спорт (София) -:-
- 22 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 23 кръг Д Септември (София) -:-
- 24 кръг Г Национал (София) -:-
- 25 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 26 кръг Г Арес (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ЦСКА (София) 6 5 0 1 27:4 15
6 Академия Септември (София) 7 3 2 2 17:15 11
7 Левски Раковски (София) 8 3 1 4 12:15 10
8 Арес (София) 9 3 0 6 13:26 9
9 Локомотив София 1929 (София) 8 3 0 5 19:15 9

Левски Раковски (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
25.09.2021 11:50 1 кръг Д Национал (София) 1:1
02.10.2021 11:50 2 кръг Г Ферион (София) 3:3
09.10.2021 11:50 3 кръг Д София спорт (София) 3:0
16.10.2021 11:50 4 кръг Г Левски (София) 0:4
23.10.2021 10:25 5 кръг Д Славия 1913 (София) 3:3
30.10.2021 14:40 6 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
06.11.2021 09:00 7 кръг Д Елит София (София) -:-
27.11.2021 10:25 8 кръг Д ЦСКА (София) -:-
04.12.2021 11:50 9 кръг Г Академия Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ЦСКА (София) 4 2 0 2 14:10 6
6 Славия 1913 (София) 3 1 1 1 11:8 4
7 Левски Раковски (София) 4 0 3 1 7:11 3
8 Елит София (София) 5 1 0 4 6:24 3
9 Ферион (София) 5 0 1 4 3:28 1

Левски Раковски II (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
- 1 кръг
почива
02.10.2021 11:40 2 кръг Г Левски (Чепинци) 0:9
09.10.2021 08:50 3 кръг Д ОФК София (София) 1:4
16.10.2021 13:05 4 кръг Д Септември (София) 0:5
23.10.2021 10:15 5 кръг Г Барокко (София) 1:3
30.10.2021 14:30 6 кръг Д Сердика II (София) -:-
06.11.2021 10:15 7 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
15.11.2021 11:40 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
22.11.2021 11:40 9 кръг Г Спорт за всички (София) -:-
27.11.2021 08:50 10 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
04.12.2021 14:30 11 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Барокко (София) 4 2 0 2 8:13 6
8 Локомотив София 1929 (София) 4 1 0 3 5:15 3
9 Сердика II (София) 3 0 0 3 0:12 0
10 Левски Раковски II (София) 4 0 0 4 2:21 0
11 ОФК Костенец (гр.Костенец) 3 0 0 3 1:20 0

Левски Раковски (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
25.09.2021 11:00 1 кръг Д Шампион (София) 1:3
02.10.2021 11:00 2 кръг Г Барокко (София) 0:3
09.10.2021 12:30 3 кръг Д Ай ма3кс (София) 2:2
16.10.2021 14:00 4 кръг Г ДАФ (София) 1:1
23.10.2021 12:30 5 кръг Д Младост 2015 (София) 1:1
- 6 кръг Г Ботев 57 СУ II (София) -:-
- 7 кръг Д Бенковски (София) -:-
- 8 кръг Г Щурче (София) -:-
- 9 кръг Д Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ай ма3кс (София) 4 1 2 1 7:17 5
7 Барокко (София) 4 1 1 2 7:8 4
8 Левски Раковски (София) 5 0 3 2 5:10 3
9 ДАФ (София) 5 0 1 4 3:15 1
10 Младост 2015 (София) 5 0 1 4 3:30 1

Левски Раковски (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
25.09.2021 11:50 1 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 15:0
02.10.2021 10:40 2 кръг Г Металург 1957 (Перник) 1:1
- 3 кръг
почива
отложен 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
23.10.2021 11:50 5 кръг Д ОФК София (София) 16:1
- 6 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 7 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
- 8 кръг Д Софияспорт 2020 (София) -:-
- 9 кръг Г Н спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Н спорт (София) 4 2 2 0 35:5 8
4 Металург 1957 (Перник) 5 2 2 1 22:7 8
5 Левски Раковски (София) 3 2 1 0 32:2 7
6 Царско село 2015 (София) 4 2 0 2 11:11 6
7 Софияспорт 2020 (София) 4 1 0 3 12:19 3

Левски Раковски (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2021 12:30 1 кръг Г Национал II (София) 4:1
03.10.2021 09:00 2 кръг Д ЦСКА II (София) 0:3
10.10.2021 13:40 3 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:2
17.10.2021 09:00 4 кръг Г Талант (София) 5:0
24.10.2021 12:30 5 кръг Д Железница (Железница) 5:1
- 6 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
- 7 кръг Д Софияспорт 2020 (София) -:-
- 8 кръг Г Левски II (София) -:-
- 9 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
- 10 кръг Г Септември II (София) -:-
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 5 4 0 1 17:9 12
4 Левски II (София) 4 3 0 1 15:4 9
5 Левски Раковски (София) 5 3 0 2 15:7 9
6 Атлетико Артен (София) 4 3 0 1 15:5 9
7 Софияспорт 2020 (София) 4 1 0 3 6:13 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници