Металург 1957 (Перник)

BGSupporters форум

Металург 1957 (Перник)

"А" ОГ Перник - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 17:30 1 кръг Д Витоша (Долна Диканя) 4:1
30.10.2021 15:30 2 кръг Д Пирин (Земен) 3:0
26.09.2021 17:30 3 кръг Г Спортист (Драгичево) 1:2
02.10.2021 16:00 4 кръг Д Дивотино 2020 (Дивотино) 2:1
10.10.2021 16:00 5 кръг Г Верила (Дрен) 3:0
17.10.2021 16:00 6 кръг Д Енергетик (Перник) 4:2
24.10.2021 16:00 7 кръг Г Ботев (Друган) 7:1
- 8 кръг Г Витоша (Долна Диканя) -:-
- 9 кръг Г Пирин (Земен) -:-
- 10 кръг Д Спортист (Драгичево) -:-
- 11 кръг Г Дивотино 2020 (Дивотино) -:-
- 12 кръг Д Верила (Дрен) -:-
- 13 кръг Г Енергетик (Перник) -:-
- 14 кръг Д Ботев (Друган) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист (Драгичево) 7 7 0 0 21:4 21
2 Металург 1957 (Перник) 7 6 0 1 24:7 18
3 Витоша (Долна Диканя) 7 5 0 2 23:14 15
4 Дивотино 2020 (Дивотино) 7 3 1 3 17:16 10
5 Пирин (Земен) 7 3 0 4 14:17 9

Металург 1957 (Перник)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
22.09.2021 16:00 - Д Левски (София) 1:9

Металург 1957 (Перник)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
25.09.2021 10:30 1 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 3:0
02.10.2021 10:30 2 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 3:1
09.10.2021 10:30 3 кръг Г Спортист 13 (София) 0:0
16.10.2021 10:30 4 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 15:0
23.10.2021 10:30 5 кръг Г РД Спорт (София) 2:0
30.10.2021 10:30 6 кръг Д Възраждане 2020 (София) 2:2
06.11.2021 10:30 7 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 2:1
15.11.2021 09:00 8 кръг Г Септември II (София) 1:1
- 9 кръг
почива
27.11.2021 09:00 10 кръг Г Арес (София) 2:0
04.12.2021 10:30 11 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 2:0
04.06.2022 10:30 12 кръг Д Ферион (София) 5:0
19.03.2022 10:30 13 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 2:1
26.03.2022 10:30 14 кръг Д Спортист 13 (София) 6:1
02.04.2022 10:30 15 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7:0
09.04.2022 10:30 16 кръг Д РД Спорт (София) 5:1
16.04.2022 10:30 17 кръг Г Възраждане 2020 (София) 5:0
30.04.2022 09:00 18 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 7:0
07.05.2022 09:00 19 кръг Д Септември II (София) 3:2
- 20 кръг
почива
21.05.2022 09:00 21 кръг Д Арес (София) 2:1
28.05.2022 10:30 22 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Металург 1957 (Перник) 20 17 3 0 79:12 54
2 Възраждане 2020 (София) 20 14 2 4 66:20 44
3 Спортист 13 (София) 19 12 5 2 44:15 41
4 Арес (София) 18 12 1 5 40:19 37
5 ФК Рилски спортист (Самоков) 18 8 3 7 37:27 27

Металург 1957 (Перник)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
25.09.2021 10:40 1 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:2
02.10.2021 10:40 2 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
09.10.2021 10:40 3 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 4:2
16.10.2021 10:40 4 кръг Д Н спорт (София) 2:2
23.10.2021 09:30 5 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 14:0
30.10.2021 09:30 6 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:1
- 7 кръг
почива
27.11.2021 09:30 8 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3
04.12.2021 10:40 9 кръг Д ОФК София (София) 9:2
14.05.2022 10:40 10 кръг Г Левски Раковски (София) 1:5
- 11 кръг
почива
26.03.2022 10:40 12 кръг Г Н спорт (София) 2:1
02.04.2022 10:40 13 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 2:0
09.04.2022 11:50 14 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:1
16.04.2022 09:30 15 кръг Г ОФК София (София) 1:8
30.04.2022 11:50 16 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Н спорт (София) 14 7 5 2 80:15 26
4 Атлетико Артен (София) 8 7 1 0 37:10 22
5 Металург 1957 (Перник) 14 6 2 6 39:31 20
6 Софияспорт 2020 (София) 14 5 1 8 46:54 16
7 Царско село 2015 (София) 8 4 0 4 53:25 12

Металург 1957 (Перник)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
26.09.2021 10:20 1 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 11:2
03.10.2021 12:40 2 кръг Д Шампион (София) 4:0
10.10.2021 10:20 3 кръг Г Развитие МФ (София) 7:0
17.10.2021 10:20 4 кръг Д Сердика (София) 0:0
24.10.2021 10:20 5 кръг Г Ай ма3кс (София) анл.
31.10.2021 10:20 6 кръг Г ЦСКА III (София) 0:4
07.11.2021 10:20 7 кръг Д Ботев 57 СУ II (София) 6:3
22.05.2022 13:00 8 кръг Г Сердика (София) 0:0
- 9 кръг
почива
27.03.2022 09:30 10 кръг Д ЦСКА III (София) 3:3
03.04.2022 09:30 11 кръг Г Септември (София) 16:0
10.04.2022 11:50 12 кръг Д Барокко (София) 0:1
17.04.2022 10:40 13 кръг Г Ботев 57 СУ II (София) 6:0
01.05.2022 10:40 14 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1
08.05.2022 09:30 15 кръг Г Шампион (София) 2:2
15.05.2022 11:50 16 кръг Д Развитие МФ (София) 10:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ЦСКА III (София) 12 10 2 0 63:9 32
2 Металург 1957 (Перник) 14 8 4 2 68:16 28
3 Шампион (София) 13 8 1 4 49:28 25
4 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 14 7 1 6 38:34 22
5 Сердика (София) 14 5 5 4 51:26 20

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ПК 1 място
2019/2020 А ОФГ ПК 3 място
2018/2019 А ОФГ ПК 3 място
2017/2018 А ОФГ ПК 2 място
2016/2017 А ОФГ ПК 1 място
2015/2016 А ОФГ ПК 3 място
2014/2015 А ОФГ ПК 1 място
1963/1964 "Б" група 8 място
1962/1963 ЗФГ 1 място
1961/1962 ЗФГ 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници