ДИТ (кв.Драгалевци, София)

BGSupporters форум

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 11:00 1 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
04.09.2021 11:00 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:1
11.09.2021 11:00 3 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0
18.09.2021 13:00 4 кръг Г Беласица (Петрич) 3:1
25.09.2021 16:00 5 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:0
02.10.2021 16:00 6 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 2:1
отложен 7 кръг Г Левски (София) -:-
16.10.2021 18:00 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:1
23.10.2021 11:00 9 кръг Г Национал (София) -:-
30.10.2021 16:00 10 кръг Д Септември (Симитли) -:-
06.11.2021 11:00 11 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
13.11.2021 16:00 12 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
20.11.2021 12:00 13 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 14 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 16 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 17 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 18 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 19 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 20 кръг Д Левски (София) -:-
- 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 22 кръг Д Национал (София) -:-
- 23 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 24 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 25 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 26 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8 6 1 1 31:4 19
2 ФК ЦСКА 1948 (София) 7 6 0 1 16:3 18
3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 7 6 0 1 14:5 18
4 Славия 1913 (София) 7 5 2 0 21:4 17
5 Левски (София) 7 4 1 2 19:8 13

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 13:00 - Г ЦСКА (София) 0:7
ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 11:00 1 кръг Д Левски Раковски (София) 0:4
05.09.2021 11:00 2 кръг Г Ферион (София) 3:0
12.09.2021 11:00 3 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:0
19.09.2021 11:00 4 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:1
26.09.2021 16:00 5 кръг Д Спортист 13 (София) 3:1
03.10.2021 12:00 6 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:1
10.10.2021 16:00 7 кръг Д Левски (Чепинци) 7:0
18.10.2021 15:30 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
24.10.2021 11:00 9 кръг Г Септември (София) -:-
31.10.2021 11:00 10 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
07.11.2021 11:00 11 кръг Д Ферион (София) -:-
14.11.2021 11:00 12 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
21.11.2021 11:00 13 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
28.11.2021 11:00 14 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 15 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 16 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 17 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 18 кръг Д Септември (София) -:-
- 19 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 20 кръг Г Ферион (София) -:-
- 21 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 22 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 23 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 24 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 25 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 26 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 27 кръг Г Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив София 1929 (София) 7 5 1 1 22:12 16
3 Левски Раковски (София) 8 4 1 3 19:16 13
4 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 7 4 1 2 15:7 13
5 Чавдар (Етрополе) 8 3 1 4 13:11 10
6 Левски (Чепинци) 8 3 0 5 12:23 9

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 09:00 1 кръг Д Академия Септември (София) 0:8
05.09.2021 09:00 2 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:5
12.09.2021 09:00 3 кръг Д Витоша (Бистрица) 2:2
19.09.2021 09:00 4 кръг Г Левски (София) 0:11
26.09.2021 09:00 5 кръг Д София спорт (София) 2:0
03.10.2021 09:00 6 кръг Г Витоша 13 (София) 0:2
10.10.2021 18:00 7 кръг Д Септември (София) 0:2
17.10.2021 15:00 8 кръг Г Национал (София) 0:7
- 9 кръг
почива
31.10.2021 09:00 10 кръг Д Арес (София) -:-
07.11.2021 09:00 11 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
14.11.2021 09:00 12 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
21.11.2021 09:00 13 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 14 кръг Г Академия Септември (София) -:-
- 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 16 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 17 кръг Д Левски (София) -:-
- 18 кръг Г София спорт (София) -:-
- 19 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 20 кръг Г Септември (София) -:-
- 21 кръг Д Национал (София) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Арес (София) -:-
- 24 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 25 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 26 кръг Д ЦСКА (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Витоша 13 (София) 6 2 0 4 9:23 6
10 Локомотив София 1929 (София) 6 2 0 4 11:10 6
11 Витоша (Бистрица) 7 1 1 5 8:39 4
12 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8 1 1 6 4:37 4
13 София спорт (София) 7 0 0 7 8:25 0

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
25.09.2021 13:15 1 кръг Д Ферион (София) 6:0
02.10.2021 13:15 2 кръг Г София спорт (София) 14:0
09.10.2021 13:15 3 кръг Д Левски (София) 0:0
отложен 4 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
23.10.2021 09:00 5 кръг Д Елит София (София) -:-
30.10.2021 14:40 6 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
06.11.2021 14:40 7 кръг Г ЦСКА (София) -:-
27.11.2021 13:15 8 кръг Д Академия Септември (София) -:-
04.12.2021 14:40 9 кръг Г Национал (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Академия Септември (София) 4 3 0 1 14:8 9
3 ЦСКА (София) 3 2 0 1 13:4 6
4 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2 1 1 0 6:0 4
5 Национал (София) 4 1 1 2 5:7 4
6 Славия 1913 (София) 2 1 0 1 8:5 3

ДИТ II (кв.Драгалевци, София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
25.09.2021 10:30 1 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:3
- 2 кръг
почива
09.10.2021 12:00 3 кръг Д Арес (София) 0:1
16.10.2021 15:00 4 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 8:0
23.10.2021 09:00 5 кръг Д Септември II (София) -:-
30.10.2021 15:00 6 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
06.11.2021 12:00 7 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
15.11.2021 13:30 8 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
22.11.2021 10:30 9 кръг Г РД Спорт (София) -:-
27.11.2021 12:00 10 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
04.12.2021 15:00 11 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 РД Спорт (София) 4 3 0 1 11:5 9
5 Спортист 13 (София) 3 2 1 0 6:2 7
6 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 3 1 0 2 8:4 3
7 ФК Рилски спортист (Самоков) 3 1 0 2 6:6 3
8 Септември II (София) 4 1 0 3 5:11 3

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
25.09.2021 09:00 1 кръг Г Национал (София) 4:1
02.10.2021 10:30 2 кръг Д Лъвчетата (София) 6:0
09.10.2021 09:00 3 кръг Г ЦСКА (София) 0:0
16.10.2021 09:00 4 кръг Д Елит София (София) 9:0
- 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 6 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
- 7 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 8 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 9 кръг Г Спартак София (София) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4 3 1 0 19:1 10
2 ФК ЦСКА 1948 (София) 4 3 1 0 10:2 10
3 Олимпия ФК (София) 4 3 1 0 9:1 10
4 ЦСКА (София) 3 2 1 0 7:2 7
5 Национал (София) 4 2 0 2 6:7 6

ДИТ II (кв.Драгалевци, София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
отложен 1 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
03.10.2021 09:30 2 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:3
10.10.2021 12:30 3 кръг Г Арес (София) 0:9
17.10.2021 09:30 4 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:10
- 5 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
- 6 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
- 7 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 8 кръг Д БАМФ (София) -:-
- 9 кръг Г РД Спорт (София) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Балкан 1929 (Ботевград) 4 1 0 3 6:18 3
8 Развитие на млади футболисти (София) 3 1 0 2 13:12 3
9 РД Спорт (София) 3 0 0 3 5:11 0
10 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 3 0 0 3 1:22 0
11 Орловец 2015 (Кокаляне) 3 0 0 3 1:41 0

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2021 09:00 1 кръг Г Левски (София) 2:1
03.10.2021 09:00 2 кръг Д Шампион (София) 3:1
10.10.2021 09:00 3 кръг Г Национал II (София) 3:0
17.10.2021 10:10 4 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 9:0
- 5 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 6 кръг Д Вива (София) -:-
- 7 кръг Г Септември II (София) -:-
- 8 кръг Д София спорт (София) -:-
- 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вива (София) 4 4 0 0 23:3 12
2 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4 4 0 0 17:2 12
3 София спорт (София) 4 3 0 1 9:4 9
4 Кюстендил (Кюстендил) 4 3 0 1 7:12 9
5 Левски (София) 4 2 1 1 15:5 7

ДИТ (кв.Драгалевци, София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2021 13:40 1 кръг Г ЦСКА II (София) 0:7
03.10.2021 13:40 2 кръг Г Талант (София) 5:1
10.10.2021 13:40 3 кръг Д Левски Раковски (София) 2:1
17.10.2021 13:40 4 кръг Г Железница (Железница) 5:0
- 5 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
- 6 кръг Г Софияспорт 2020 (София) -:-
- 7 кръг Д Левски II (София) -:-
- 8 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
- 9 кръг Д Септември II (София) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Д Национал II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левски II (София) 3 3 0 0 14:1 9
3 Национал II (София) 4 3 0 1 17:7 9
4 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4 3 0 1 12:9 9
5 Атлетико Артен (София) 4 3 0 1 15:5 9
6 Левски Раковски (София) 4 2 0 2 10:6 6

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници