ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

BGSupporters форум

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 2:2
14.08.2021 18:00 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:0
18.08.2021 18:00 3 кръг Г Гранит (Владая) 2:0
21.08.2021 18:00 4 кръг Д Беласица (Петрич) 0:2
31.08.2021 18:00 5 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:3
04.09.2021 17:00 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
11.09.2021 17:00 7 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:1
18.09.2021 17:00 8 кръг Д Септември II (София) 1:2
25.09.2021 17:00 9 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:1
02.10.2021 16:00 10 кръг Д Вихрен (Сандански) 0:1
06.10.2021 16:00 11 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:3
09.10.2021 16:00 12 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1
16.10.2021 16:00 13 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:3
23.10.2021 16:00 14 кръг Д Банско тийм (Банско) 0:3
30.10.2021 16:00 15 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:1
06.11.2021 14:00 16 кръг Г Пирин II (Благоевград) 0:0
10.11.2021 14:00 17 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:1
20.11.2021 14:00 18 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:2
27.11.2021 14:00 19 кръг Д Левски (Чепинци) 4:1
19.02.2022 14:00 20 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) 2:0
26.02.2022 14:00 21 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:1
05.03.2022 15:00 22 кръг Д Гранит (Владая) 1:0
12.03.2022 15:00 23 кръг Г Беласица (Петрич) 1:4
19.03.2022 15:00 24 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
23.03.2022 15:00 25 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:3
26.03.2022 15:00 26 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 3:3
02.04.2022 17:00 27 кръг Г Септември II (София) 1:3
09.04.2022 17:00 28 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:0
16.04.2022 17:00 29 кръг Г Вихрен (Сандански) 1:1
20.04.2022 17:15 30 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:5
30.04.2022 17:00 31 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1
04.05.2022 18:00 32 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
07.05.2022 18:00 33 кръг Г Банско тийм (Банско) 0:0
14.05.2022 18:00 34 кръг Д Надежда (Доброславци) 4:0
18.05.2022 18:00 35 кръг Д Пирин II (Благоевград) 2:1
25.05.2022 18:00 36 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:1
28.05.2022 18:00 37 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:2
04.06.2022 18:00 38 кръг Г Левски (Чепинци) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Рилски спортист 2011 (Самоков) 38 14 6 18 56:64 48
11 Пирин 1941 (Разлог) 38 11 14 13 49:50 47
12 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 38 12 10 16 44:53 46
13 Надежда (Доброславци) 38 12 10 16 50:62 46
14 Септември II (София) 38 14 3 21 64:77 45
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
12.02.2022 14:00 - Д Оборище (Панагюрище) 1:0

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
25.09.2021 15:00 1 кръг Д РД Спорт (София) 0:6
02.10.2021 12:00 2 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:8
отложен 3 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
16.10.2021 10:30 4 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:15
- 5 кръг
почива
30.10.2021 13:30 6 кръг Г Арес (София) 0:4
06.11.2021 13:30 7 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 3:5
15.11.2021 13:30 8 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 0:7
20.11.2021 12:00 9 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 0:5
27.11.2021 13:30 10 кръг Г Спортист 13 (София) 1:4
04.12.2021 09:00 11 кръг Д Септември II (София) 4:1
04.06.2022 15:00 12 кръг Г РД Спорт (София) -:-
19.03.2022 12:00 13 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:5
26.03.2022 13:30 14 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 5:1
02.04.2022 10:30 15 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:7
- 16 кръг
почива
16.04.2022 13:30 17 кръг Д Арес (София) 1:7
30.04.2022 13:30 18 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:4
07.05.2022 13:30 19 кръг Д Ферион (София) 0:4
14.05.2022 12:00 20 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 0:2
21.05.2022 13:30 21 кръг Д Спортист 13 (София) 0:7
28.05.2022 09:00 22 кръг Г Септември II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 9 5 0 4 23:7 15
9 Септември II (София) 17 4 3 10 24:35 15
10 Ботев 57 СУ (София) 17 3 1 13 17:61 10
11 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 17 2 0 15 15:92 6
12 Обеля (кв.Обеля, София) 17 2 0 15 15:68 6

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
25.09.2021 11:50 1 кръг Г Левски Раковски (София) 0:15
02.10.2021 11:50 2 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 2:10
09.10.2021 11:50 3 кръг Г Н спорт (София) 0:18
16.10.2021 09:30 4 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:9
23.10.2021 09:30 5 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:14
- 6 кръг
почива
06.11.2021 10:40 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:16
27.11.2021 10:40 8 кръг Г ОФК София (София) 1:8
04.12.2021 13:00 9 кръг Д Царско село 2015 (София) 0:28
- 10 кръг
почива
19.03.2022 11:50 11 кръг Д Н спорт (София) 0:22
26.03.2022 11:50 12 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 1:14
02.04.2022 09:30 13 кръг Д ОФК София (София) 1:5
09.04.2022 11:50 14 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:2
16.04.2022 10:40 15 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:19
30.04.2022 10:40 16 кръг Д Левски Раковски (София) 1:18
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Металург 1957 (Перник) 14 6 2 6 39:31 20
6 Софияспорт 2020 (София) 14 5 1 8 46:54 16
7 Царско село 2015 (София) 8 4 0 4 53:25 12
8 ОФК София (София) 14 3 0 11 33:87 9
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 14 0 0 14 8:198 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Трета лига 12 място
2020/2021 А ОФГ СФ 1 място
2019/2020 А ОФГ СФ 7 място
2018/2019 А ОФГ СФ 2 място
2017/2018 А ОФГ СФ 4 място
2016/2017 А ОФГ СФ 5 място
2015/2016 А ОФГ СФ 1 място
2014/2015 - -
2011/2012 "В" група 12 място
2010/2011 "В" група 6 място
2009/2010 "В" група 16 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 11.044 56
април 2012 9.957 66
март 2012 5.325 83
ноември 2011 7.810 82
октомври 2011 8.898 71
септември 2011 5.244 95
август 2011 15.639 35
май 2011 12.330 55
април 2011 10.712 61
март 2011 11.123 59
ноември 2010 11.374 60
октомври 2010 10.945 67
септември 2010 9.302 78
август 2010 10.999 67
всички

Интернет страници