Гранит (Владая)

BGSupporters форум

Гранит (Владая)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Д Банско тийм (Банско) 3:2
14.08.2021 18:00 2 кръг Г Надежда (Доброславци) 3:0
18.08.2021 18:00 3 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:2
21.08.2021 18:00 4 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:0
28.08.2021 18:00 5 кръг Д Оборище (Панагюрище) 0:0
04.09.2021 17:00 6 кръг Г Левски (Чепинци) 2:1
11.09.2021 17:00 7 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) 0:0
18.09.2021 17:00 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:2
25.09.2021 17:00 9 кръг Д Пирин II (Благоевград) 2:1
02.10.2021 16:00 10 кръг Д Беласица (Петрич) 2:1
06.10.2021 16:00 11 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
09.10.2021 16:00 12 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:3
16.10.2021 16:00 13 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:2
23.10.2021 16:00 14 кръг Д Септември II (София) -:-
30.10.2021 16:00 15 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
06.11.2021 14:00 16 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
13.11.2021 14:00 17 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
20.11.2021 14:00 18 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
27.11.2021 14:00 19 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 20 кръг Г Банско тийм (Банско) -:-
- 21 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 22 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 23 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 24 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 25 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 26 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
- 27 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 28 кръг Г Пирин II (Благоевград) -:-
- 29 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 30 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 31 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 32 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 33 кръг Г Септември II (София) -:-
- 34 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 35 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 36 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 37 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 38 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Рилски спортист 2011 (Самоков) 13 6 1 6 18:18 19
10 Ботев 1937 (Ихтиман) 13 5 4 4 18:12 19
11 Гранит (Владая) 13 5 3 5 14:15 18
12 Банско тийм (Банско) 13 5 3 5 15:15 18
13 Септември II (София) 12 5 2 5 20:19 17

Гранит (Владая)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 13:00 1 кръг Д РД Спорт (София) 3:3
04.09.2021 13:00 2 кръг Г ОФК София (София) 2:4
11.09.2021 11:00 3 кръг Д София спорт (София) 3:2
18.09.2021 15:00 4 кръг Г Развитие МФ (София) 5:1
25.09.2021 10:00 5 кръг Д Олимпиец (София) 7:0
02.10.2021 11:30 6 кръг Д Витоша 13 (София) 3:2
отложен 7 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
16.10.2021 16:00 8 кръг Г РД Спорт (София) 5:1
23.10.2021 13:00 9 кръг Д ОФК София (София) -:-
30.10.2021 13:00 10 кръг Г София спорт (София) -:-
06.11.2021 13:00 11 кръг Д Развитие МФ (София) -:-
- 12 кръг Г Олимпиец (София) -:-
- 13 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 14 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 15 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 16 кръг Г ОФК София (София) -:-
- 17 кръг Д София спорт (София) -:-
- 18 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 19 кръг Д Олимпиец (София) -:-
- 20 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 21 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Витоша 13 (София) 8 7 0 1 44:5 21
2 ОФК София (София) 8 5 1 2 23:11 16
3 Гранит (Владая) 7 5 1 1 28:13 16
4 РД Спорт (София) 8 3 3 2 24:18 12
5 Олимпиец (София) 8 3 2 3 13:21 11

Гранит (Владая)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
26.09.2021 09:00 1 кръг Г Н спорт (София) 2:4
03.10.2021 09:00 2 кръг Д Барокко (София) 1:4
10.10.2021 09:00 3 кръг Г Комета (София) 9:5
17.10.2021 09:00 4 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 6:3
- 5 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
- 6 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 7 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 8 кръг Д Тигрите (София) -:-
- 9 кръг Г ОФК София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Н спорт (София) 4 2 2 0 23:8 8
5 Левски Спартак 1962 (София) 3 2 1 0 22:7 7
6 Гранит (Владая) 4 2 0 2 18:16 6
7 Тигрите (София) 4 1 0 3 11:28 3
8 Академия Мургаш (Нови хан) 3 0 0 3 5:23 0

Клубна емблема

Отбор

Гранит (Владая)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 16 място
2019/2020 А ОФГ С 1 място
2018/2019 А ОФГ С 1 място
2017/2018 А ОФГ С 3 място
2016/2017 А ОФГ С 4 място
2015/2016 А ОФГ С 8 място
2014/2015 А ОФГ С 3 място
2012/2013 Б ОФГ С 3 място

Интернет страници