Траките 2007 (Скутаре)

BGSupporters форум

Траките 2007 (Скутаре)

"Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 17:00 1 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) 4:1
17.09.2023 17:00 2 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) 2:1
24.09.2023 17:00 3 кръг Г Брестовица (Брестовица) 5:1
01.10.2023 16:00 4 кръг Д Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 3:3
07.10.2023 16:00 5 кръг Г Вихър (Строево) 2:2
15.10.2023 16:00 6 кръг Д Ботев (Рогош) 0:2
22.10.2023 16:00 7 кръг Г Спартак 1971 (Ново село) 2:1
10.12.2023 14:00 8 кръг Д Белащица (Белащица) 4:1
24.02.2024 14:00 9 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) -:-
12.11.2023 14:30 10 кръг Г Костиево (Костиево) 2:0
19.11.2023 14:30 11 кръг Д Вихър (Войводиново) 1:0
18.02.2024 14:00 12 кръг Г Вихър (Войсил) 1:3
03.12.2023 14:30 13 кръг Д Сокол (Крислово) 10:0
03.03.2024 15:00 14 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) -:-
10.03.2024 15:00 15 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) -:-
17.03.2024 15:00 16 кръг Д Брестовица (Брестовица) -:-
24.03.2024 15:00 17 кръг Г Бенковски 1959 (Куртово Конаре) -:-
31.03.2024 17:00 18 кръг Д Вихър (Строево) -:-
06.04.2024 17:00 19 кръг Г Ботев (Рогош) -:-
14.04.2024 17:00 20 кръг Д Спартак 1971 (Ново село) -:-
21.04.2024 17:00 21 кръг Г Белащица (Белащица) -:-
28.04.2024 17:00 22 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) -:-
04.05.2024 18:00 23 кръг Д Костиево (Костиево) -:-
12.05.2024 18:00 24 кръг Г Вихър (Войводиново) -:-
19.05.2024 18:00 25 кръг Д Вихър (Войсил) -:-
26.05.2024 18:00 26 кръг Г Сокол (Крислово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Траките 2007 (Скутаре) 12 8 2 2 36:15 26
2 Белащица (Белащица) 12 8 2 2 47:18 26
3 Вихър (Войводиново) 12 8 1 3 32:13 25
4 Костиево (Костиево) 12 7 3 2 29:18 24
5 Вихър (Войсил) 12 7 1 4 32:20 22

Траките 2007 II (Скутаре)

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 17:00 1 кръг Г Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 0:3
- 2 кръг
почива
30.09.2023 17:00 3 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:2
08.10.2023 16:00 4 кръг Г Спартак 2012 (Избеглии) 0:3
отложен 5 кръг Д Тополово (Тополово) -:-
22.10.2023 16:00 6 кръг Г Сокол (Буково) 0:3
03.12.2023 12:00 7 кръг Д ФК 2023 Бяла река (Градина) 7:0
09.12.2023 14:00 8 кръг Г Асеновец 2005 II (Асеновград) 0:2
12.11.2023 14:30 9 кръг Д Младост (Златовръх) 3:0
19.11.2023 14:30 10 кръг Г Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 2:8
03.03.2024 15:00 11 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
10.03.2024 15:00 12 кръг Д Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) -:-
- 13 кръг
почива
24.03.2024 15:00 14 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
31.03.2024 14:00 15 кръг Д Спартак 2012 (Избеглии) -:-
07.04.2024 17:00 16 кръг Г Тополово (Тополово) -:-
14.04.2024 14:00 17 кръг Д Сокол (Буково) -:-
20.04.2024 17:00 18 кръг Г ФК 2023 Бяла река (Градина) -:-
28.04.2024 14:00 19 кръг Д Асеновец 2005 II (Асеновград) -:-
12.05.2024 18:00 20 кръг Г Младост (Златовръх) -:-
19.05.2024 18:00 21 кръг Д Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) -:-
25.05.2024 18:00 22 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Сокол (Буково) 8 4 0 4 20:19 12
8 Юнайтед (Пловдив) 8 3 0 5 25:39 9
9 Траките 2007 II (Скутаре) 8 2 0 6 12:21 6
10 ФК 2023 Бяла река (Градина) 6 1 0 5 8:34 3
11 Младост (Златовръх) 9 0 0 9 0:28 0

Траките 2007 (Скутаре)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 12:00 1 кръг Д Крумовград (Крумовград) 4:4
25.11.2023 10:00 2 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
20.09.2023 14:00 3 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:0
02.10.2023 16:00 4 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:2
отложен 5 кръг Г Сокол (Марково) -:-
14.10.2023 16:00 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:4
22.10.2023 10:00 7 кръг Г Левски (Карлово) 1:5
28.10.2023 12:00 8 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 2:3
06.11.2023 10:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
11.11.2023 12:00 10 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) 4:1
18.11.2023 12:00 11 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) 0:3
09.03.2024 12 кръг Г Крумовград (Крумовград) -:-
- 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 16 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) -:-
- 22 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ФК Вихър 1965 (Златоград) 10 3 1 6 21:34 10
9 Спартак 1947 II (Пловдив) 11 3 1 7 25:23 10
10 Крумовград (Крумовград) 11 1 4 6 23:49 7
11 Траките 2007 (Скутаре) 10 2 1 7 14:29 7
12 Атлетик (Куклен) 11 1 0 10 11:61 3

Траките 2007 (Скутаре)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
01.12.2023 14:00 1 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:5
16.09.2023 12:00 2 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:3
22.09.2023 14:30 3 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 3:0
30.09.2023 12:00 4 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:6
07.10.2023 10:00 5 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 2:1
18.10.2023 16:30 6 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:4
21.10.2023 10:30 7 кръг Д Марица (Милево) 0:2
30.10.2023 10:30 8 кръг Г Левски (Карлово) 0:5
- 9 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
12.11.2023 10:00 10 кръг Г Реал (Пловдив) 1:1
18.11.2023 10:30 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
09.03.2024 12 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 16 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 17 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Г Марица (Милево) -:-
- 19 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 20 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 21 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Марица (Милево) 9 4 1 4 13:21 13
8 Юнайтед (Пловдив) 11 3 2 6 19:27 11
9 Траките 2007 (Скутаре) 10 2 3 5 13:28 9
10 Металик 1938 (Сопот) 11 2 1 8 8:22 7
11 Реал (Пловдив) 11 2 1 8 16:31 7

Траките 2007 (Скутаре)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 14:00 1 кръг Г Чепинец II (Велинград) 3:0
24.09.2023 15:15 2 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 3:3
01.10.2023 12:45 3 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
08.10.2023 09:00 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 9:0
15.10.2023 09:00 5 кръг Г Реал (Пловдив) 5:1
22.10.2023 09:00 6 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:4
29.10.2023 11:30 7 кръг Г Марица (Ясно поле) 3:0
05.11.2023 10:15 8 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 5:1
12.11.2023 09:00 9 кръг Г Беломорец (Асеновград) 2:3
19.11.2023 09:00 10 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 7:0
отложен 11 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
отложен 12 кръг Г Сокол (Марково) -:-
10.12.2023 12:45 13 кръг Д Чепинец (Велинград) 1:1
- 14 кръг Д Чепинец II (Велинград) -:-
- 15 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 16 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 21 кръг Г СФК Раковски (Раковски) -:-
- 22 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 23 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 26 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Беломорец (Асеновград) 12 10 0 2 60:14 30
3 Тракия 2004 (Пловдив) 11 8 1 2 41:19 25
4 Траките 2007 (Скутаре) 11 7 2 2 43:13 23
5 Сокол (Марково) 11 7 0 4 35:16 21
6 ФА Карлово (Карлово) 9 6 1 2 41:13 19

Траките 2007 (Скутаре)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 10:00 1 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:1
23.09.2023 09:00 2 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:3
30.09.2023 09:00 3 кръг Д Велд (Пловдив) 2:6
07.10.2023 10:00 4 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 8:1
14.10.2023 14:00 5 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 9:1
21.10.2023 11:00 6 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
28.10.2023 09:00 7 кръг Д Марица (Ясно поле) 8:0
отложен 8 кръг Г ФКФА Сопот (Сопот) -:-
11.11.2023 14:00 9 кръг Д Левски (Карлово) 2:2
18.11.2023 09:00 10 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 3:0
25.11.2023 13:00 11 кръг Г Гигант (Съединение) 7:0
- 12 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 13 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 14 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 16 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
- 19 кръг Д ФКФА Сопот (Сопот) -:-
- 20 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 21 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Велд (Пловдив) 10 8 1 1 52:12 25
2 Траките 2007 (Скутаре) 10 7 1 2 47:15 22
3 Левски (Карлово) 8 6 2 0 40:11 20
4 Марица (Ясно поле) 9 5 0 4 29:34 15
5 Борислав 2009 (Първомай) 10 4 3 3 26:27 15

Траките 2007 (Скутаре)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 11:00 1 кръг Г Реал (Пловдив) 3:2
30.09.2023 09:00 2 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 4:0
07.10.2023 09:00 3 кръг Г Академия Лион (Пловдив) 6:1
14.10.2023 12:00 4 кръг Г Атлетик (Куклен) 2:3
отложен 5 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) -:-
28.10.2023 10:00 6 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 6:1
09.12.2023 13:00 7 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:3
11.11.2023 12:00 8 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) 2:5
18.11.2023 13:00 9 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
25.11.2023 10:00 10 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) 4:4
02.12.2023 12:00 11 кръг Д Спартак (Първенец) 4:1
- 12 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 14 кръг Д Академия Лион (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 16 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) -:-
- 17 кръг Д СФК Раковски (Раковски) -:-
- 18 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) -:-
- 20 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) -:-
- 22 кръг Г Спартак (Първенец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Академия Канарче (Браниполе) 11 9 1 1 65:16 28
3 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 10 7 0 3 39:25 21
4 Траките 2007 (Скутаре) 10 5 2 3 34:23 17
5 Тракия 2004 (Пловдив) 9 5 1 3 40:29 16
6 Атлетик (Куклен) 8 5 0 3 45:29 15

Траките 2007 (Скутаре)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 11:00 1 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 10:3
01.10.2023 09:00 2 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 11:5
08.10.2023 14:00 3 кръг Д Чавдар (Пловдив) 9:1
15.10.2023 12:00 4 кръг Г Орлета (Пазарджик) 6:3
22.10.2023 13:00 5 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 5:1
29.10.2023 12:00 6 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:0
05.11.2023 12:00 7 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 6:3
12.11.2023 14:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
19.11.2023 14:00 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 5:7
отложен 10 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
03.12.2023 11:00 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 8:2
- 12 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 17 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 10 9 1 0 56:17 28
2 Траките 2007 (Скутаре) 10 8 1 1 65:26 25
3 Бригада 2010 (Димитровград) 10 8 0 2 63:21 24
4 Орлета (Пазарджик) 10 7 0 3 58:28 21
5 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 7 0 3 59:21 21

Траките 2007 (Скутаре)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 11:00 1 кръг Д Марица II (Марково) 5:1
01.10.2023 09:00 2 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 5:0
08.10.2023 12:00 3 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 4:0
15.10.2023 12:00 4 кръг Г Марица (Марково) 3:2
22.10.2023 13:00 5 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 1:6
29.10.2023 11:00 6 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:4
05.11.2023 14:00 7 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) 2:3
12.11.2023 09:00 8 кръг Д Велд (Пловдив) 1:1
19.11.2023 11:00 9 кръг Г Спартак (Първенец) 1:10
отложен 10 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
03.12.2023 11:00 11 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:2
- 12 кръг Г Марица II (Марково) -:-
- 13 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Марица (Марково) -:-
- 16 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 17 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) -:-
- 19 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Спартак (Първенец) -:-
- 21 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ФК Кърджали (Кърджали) 10 7 1 2 38:22 22
5 Марица (Марково) 11 6 2 3 41:26 20
6 Траките 2007 (Скутаре) 10 4 2 4 27:29 14
7 Велд (Пловдив) 11 4 2 5 36:45 14
8 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 10 3 2 5 27:42 11

Траките 2007 (Скутаре)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Д"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 12:00 1 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 4:1
01.10.2023 10:00 2 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 4:5
08.10.2023 13:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7
15.10.2023 13:00 4 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) 6:5
22.10.2023 12:00 5 кръг Г Марица (Марково) 6:3
29.10.2023 12:00 6 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 4:5
05.11.2023 13:00 7 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
12.11.2023 12:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 4:3
19.11.2023 10:00 9 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:4
- 10 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) -:-
- 11 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Марица (Марково) -:-
- 15 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Тракия 2004 (Пловдив) 8 5 0 3 26:30 15
6 Кронос 2016 (Пловдив) 9 4 0 5 31:39 12
7 Траките 2007 (Скутаре) 9 4 0 5 29:38 12
8 Академия Спартак (Пловдив) 7 2 0 5 26:34 6
9 Марица (Марково) 9 2 0 7 21:39 6

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ПД 20 място
2021/2022 Б ОФГ ПД 3 място
2020/2021 Б ОФГ ПД 2 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 3 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 4 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 5 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 4 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 6 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 9 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници