Траките 2007 (Скутаре)

BGSupporters форум

Траките 2007 (Скутаре)

"Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 17:00 1 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) 4:1
17.09.2023 17:00 2 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) 2:1
24.09.2023 17:00 3 кръг Г Брестовица (Брестовица) 5:1
01.10.2023 16:00 4 кръг Д Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 3:3
07.10.2023 16:00 5 кръг Г Вихър (Строево) 2:2
15.10.2023 16:00 6 кръг Д Ботев (Рогош) 0:2
22.10.2023 16:00 7 кръг Г Спартак 1971 (Ново село) 2:1
10.12.2023 14:00 8 кръг Д Белащица (Белащица) 4:1
24.02.2024 14:00 9 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 1:1
12.11.2023 14:30 10 кръг Г Костиево (Костиево) 2:0
19.11.2023 14:30 11 кръг Д Вихър (Войводиново) 1:0
18.02.2024 14:00 12 кръг Г Вихър (Войсил) 1:3
03.12.2023 14:30 13 кръг Д Сокол (Крислово) 10:0
03.03.2024 15:00 14 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) 3:0
10.03.2024 15:00 15 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) 4:0
17.03.2024 15:00 16 кръг Д Брестовица (Брестовица) 3:0
24.03.2024 15:00 17 кръг Г Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 3:0
31.03.2024 17:00 18 кръг Д Вихър (Строево) 6:0
22.05.2024 18:00 19 кръг Г Ботев (Рогош) 3:0
14.04.2024 17:00 20 кръг Д Спартак 1971 (Ново село) 1:2
21.04.2024 17:00 21 кръг Г Белащица (Белащица) 1:1
28.04.2024 17:00 22 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:0
04.05.2024 18:00 23 кръг Д Костиево (Костиево) 3:0
11.05.2024 18:00 24 кръг Г Вихър (Войводиново) 1:0
19.05.2024 18:00 25 кръг Д Вихър (Войсил) 0:1
26.05.2024 18:00 26 кръг Г Сокол (Крислово) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Белащица (Белащица) 26 18 6 2 91:29 60
2 Траките 2007 (Скутаре) 26 18 4 4 72:22 58
3 Вихър (Войсил) 26 18 3 5 78:34 57
4 Костиево (Костиево) 26 16 3 7 64:39 51
5 Вихър (Войводиново) 26 15 3 8 69:33 48

Траките 2007 II (Скутаре)

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 17:00 1 кръг Г Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 0:3
- 2 кръг
почива
30.09.2023 17:00 3 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:2
08.10.2023 16:00 4 кръг Г Спартак 2012 (Избеглии) 0:3
15.10.2023 13:00 5 кръг Д Тополово (Тополово) 0:3
22.10.2023 16:00 6 кръг Г Сокол (Буково) 0:3
03.12.2023 12:00 7 кръг Д ФК 2023 Бяла река (Градина) 7:0
09.12.2023 14:00 8 кръг Г Асеновец 2005 II (Асеновград) 0:2
12.11.2023 14:30 9 кръг Д Младост (Златовръх) 3:0
19.11.2023 14:30 10 кръг Г Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 2:8
03.03.2024 12:00 11 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:4
10.03.2024 15:00 12 кръг Д Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 0:3
- 13 кръг
почива
24.03.2024 15:00 14 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 2:10
31.03.2024 14:00 15 кръг Д Спартак 2012 (Избеглии) 0:3
07.04.2024 17:00 16 кръг Г Тополово (Тополово) 0:3
14.04.2024 14:00 17 кръг Д Сокол (Буково) 2:3
20.04.2024 17:00 18 кръг Г ФК 2023 Бяла река (Градина) 0:3
28.04.2024 14:00 19 кръг Д Асеновец 2005 II (Асеновград) 2:3
12.05.2024 18:00 20 кръг Г Младост (Златовръх) 3:0
19.05.2024 15:00 21 кръг Д Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
25.05.2024 18:00 22 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 5:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Юнайтед (Пловдив) 20 10 0 10 67:88 30
8 ФК 2023 Бяла река (Градина) 20 5 0 15 28:81 15
9 Траките 2007 II (Скутаре) 20 4 0 16 30:63 12
10 Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) 20 8 1 11 39:51 25
11 Младост (Златовръх) 20 0 0 20 0:61 0

Траките 2007 (Скутаре)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 12:00 1 кръг Д Крумовград (Крумовград) 4:4
25.11.2023 10:00 2 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
20.09.2023 14:00 3 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:0
02.10.2023 16:00 4 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:2
08.10.2023 10:00 5 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
14.10.2023 16:00 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:4
22.10.2023 10:00 7 кръг Г Левски (Карлово) 1:5
28.10.2023 12:00 8 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 2:3
06.11.2023 10:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
11.11.2023 12:00 10 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) 4:1
18.11.2023 12:00 11 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) 0:3
09.03.2024 12:00 12 кръг Г Крумовград (Крумовград) 1:5
16.03.2024 11:00 13 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:5
23.03.2024 10:00 14 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 2:10
31.03.2024 10:00 15 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:3
06.04.2024 10:00 16 кръг Д Сокол (Марково) 0:6
14.04.2024 10:00 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
20.04.2024 10:30 18 кръг Д Левски (Карлово) 0:5
27.04.2024 10:00 19 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:9
01.05.2024 10:00 20 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
12.05.2024 12:00 21 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) 0:3
18.05.2024 14:00 22 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ФК Рудозем (Рудозем) 22 7 3 12 56:64 24
9 ФК Вихър 1965 (Златоград) 22 7 2 13 43:73 23
10 Спартак 1947 II (Пловдив) 22 4 3 15 46:51 15
11 Траките 2007 (Скутаре) 22 3 2 17 25:87 11
12 Атлетик (Куклен) 22 1 2 19 23:106 5

Траките 2007 (Скутаре)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
01.12.2023 14:00 1 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:5
16.09.2023 12:00 2 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:3
22.09.2023 14:30 3 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 3:0
30.09.2023 12:00 4 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:6
07.10.2023 10:00 5 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 2:1
18.10.2023 16:30 6 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:4
21.10.2023 10:30 7 кръг Д Марица (Милево) 0:2
30.10.2023 10:30 8 кръг Г Левски (Карлово) 0:5
02.06.2024 10:30 9 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:2
12.11.2023 10:00 10 кръг Г Реал (Пловдив) 1:1
18.11.2023 10:30 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
10.03.2024 10:00 12 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 1:6
18.03.2024 16:00 13 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 1:2
24.03.2024 11:30 14 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 7:0
31.03.2024 13:00 15 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:1
07.04.2024 11:00 16 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:1
13.04.2024 16:00 17 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:6
21.04.2024 11:00 18 кръг Г Марица (Милево) 3:0
28.04.2024 11:00 19 кръг Д Левски (Карлово) 2:3
26.05.2024 10:30 20 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1
12.05.2024 10:00 21 кръг Д Реал (Пловдив) 2:5
19.05.2024 11:00 22 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Марица (Милево) 22 7 2 13 28:60 23
9 Реал (Пловдив) 22 6 2 14 35:69 20
10 Траките 2007 (Скутаре) 22 4 5 13 34:60 17
11 Металик 1938 (Сопот) 22 4 2 16 15:47 14
12 Лион 2017 (Пловдив) 22 1 0 21 23:149 3

Траките 2007 (Скутаре)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
24.03.2024 09:00 1 кръг Г Чавдар (Пловдив) 2:6
30.03.2024 09:30 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
07.04.2024 11:00 3 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
26.05.2024 13:30 4 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 5:5
21.04.2024 10:30 5 кръг Г Хисаря (Хисаря) 10:1
28.04.2024 17:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 5:1
11.05.2024 11:00 7 кръг Г Пълдин (Пловдив) 2:4
18.05.2024 13:30 8 кръг Д Житница (Житница) 4:2
24.05.2024 10:30 9 кръг Г Реал (Пловдив) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Реал (Пловдив) 9 6 0 3 24:13 18
4 Пълдин (Пловдив) 9 6 0 3 33:17 18
5 Траките 2007 (Скутаре) 9 4 1 4 35:25 13
6 ФК Арда 1924 (Кърджали) 9 4 1 4 34:25 13
7 Тракия 06 (Стамболийски) 9 4 0 5 14:27 12
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 14:00 1 кръг Г Чепинец II (Велинград) 3:0
24.09.2023 15:15 2 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 3:3
01.10.2023 12:45 3 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
08.10.2023 09:00 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 9:0
15.10.2023 09:00 5 кръг Г Реал (Пловдив) 5:1
22.10.2023 09:00 6 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:4
29.10.2023 11:30 7 кръг Г Марица (Ясно поле) 3:0
05.11.2023 10:15 8 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 5:1
12.11.2023 09:00 9 кръг Г Беломорец (Асеновград) 2:3
19.11.2023 09:00 10 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 7:0
отложен 11 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
отложен 12 кръг Г Сокол (Марково) -:-
10.12.2023 12:45 13 кръг Д Чепинец (Велинград) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Велд (Пловдив) 11 11 0 0 55:9 33
7 Сокол (Марково) 23 9 0 14 48:68 27
8 Траките 2007 (Скутаре) 11 7 2 2 43:13 23
9 Борислав 2009 (Първомай) 23 7 2 14 35:57 23
10 Чепинец II (Велинград) 22 6 3 13 30:63 21

Траките 2007 (Скутаре)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 10:00 1 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:1
23.09.2023 09:00 2 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:3
30.09.2023 09:00 3 кръг Д Велд (Пловдив) 2:6
07.10.2023 10:00 4 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 8:1
14.10.2023 14:00 5 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 9:1
21.10.2023 11:00 6 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
28.10.2023 09:00 7 кръг Д Марица (Ясно поле) 8:0
отложен 8 кръг Г ФКФА Сопот (Сопот) -:-
11.11.2023 14:00 9 кръг Д Левски (Карлово) 2:2
18.11.2023 09:00 10 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 3:0
25.11.2023 13:00 11 кръг Г Гигант (Съединение) 7:0
16.03.2024 10:00 12 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:2
23.03.2024 13:00 13 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 7:0
30.03.2024 11:00 14 кръг Д Велд (Пловдив) 4:0
06.04.2024 10:00 15 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 5:1
13.04.2024 13:00 16 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 2:1
20.04.2024 11:00 17 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:2
27.04.2024 13:00 18 кръг Д Марица (Ясно поле) 3:0
01.05.2024 14:00 19 кръг Г ФКФА Сопот (Сопот) 3:1
11.05.2024 11:00 20 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:2
18.05.2024 11:00 21 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 8:1
25.05.2024 10:00 22 кръг Г Гигант (Съединение) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Траките 2007 (Скутаре) 21 17 2 2 94:29 53
2 Велд (Пловдив) 21 15 3 3 95:34 48
3 Борислав 2009 (Първомай) 21 11 3 7 59:56 36
4 ФКФА Сопот (Сопот) 17 11 1 5 52:34 34
5 Марица (Ясно поле) 20 9 0 11 56:78 27

Траките 2007 (Скутаре)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 11:00 1 кръг Г Реал (Пловдив) 3:2
30.09.2023 09:00 2 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 4:0
07.10.2023 09:00 3 кръг Г Академия Лион (Пловдив) 6:1
14.10.2023 12:00 4 кръг Г Атлетик (Куклен) 2:3
отложен 5 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) -:-
28.10.2023 10:00 6 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 6:1
09.12.2023 13:00 7 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:3
11.11.2023 12:00 8 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) 2:5
18.11.2023 13:00 9 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
25.11.2023 10:00 10 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) 4:4
02.12.2023 12:00 11 кръг Д Спартак (Първенец) 4:1
16.03.2024 13:00 12 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 7:1
23.03.2024 12:00 13 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 9:2
30.03.2024 14:00 14 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) 3:3
06.04.2024 11:00 15 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) 11:3
13.04.2024 09:00 16 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 5:1
20.04.2024 14:00 17 кръг Г ФК Хасково (Хасково) 7:1
27.04.2024 15:00 18 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
01.05.2024 10:00 19 кръг Г Житница (Житница) 9:0
11.05.2024 11:00 20 кръг Д Спартак (Първенец) анл.
18.05.2024 10:00 21 кръг Г Реал (Пловдив) 2:6
20.05.2024 14:00 22 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 4:0
03.06.2024 18:00 23 кръг Г Академия Лион (Пловдив) 6:6
01.06.2024 09:00 24 кръг Д Черноризец Храбър (Пловдив) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ФК Хасково 1924 (Хасково) 21 16 0 5 140:59 48
3 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 22 14 1 7 82:43 43
4 Траките 2007 (Скутаре) 22 12 5 5 100:50 41
5 Тракия 2004 (Пловдив) 21 13 2 6 97:55 41
6 Реал (Пловдив) 24 13 0 11 111:97 39

Траките 2007 II (Скутаре)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
16.03.2024 15:00 12 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 3:3
23.03.2024 09:00 13 кръг Д Академия Лион (Пловдив) 5:1
30.03.2024 14:00 14 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:3
06.04.2024 13:00 15 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 2:6
13.04.2024 10:00 16 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 6:1
20.04.2024 09:00 17 кръг Г Черноризец Храбър (Пловдив) 5:0
27.04.2024 12:00 18 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) 4:3
01.05.2024 11:00 19 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 2:2
11.05.2024 14:00 20 кръг Д ФК Хасково (Хасково) 7:1
18.05.2024 09:00 21 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 3:1
20.05.2024 12:00 22 кръг Д Житница (Житница) анл.
25.05.2024 12:00 23 кръг Г Спартак (Първенец) 3:1
01.06.2024 10:00 24 кръг Д Реал (Пловдив) 5:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Спартак (Първенец) 21 11 0 10 103:71 33
8 Академия Канарче (Браниполе) 11 9 1 1 65:16 28
9 Траките 2007 II (Скутаре) 12 8 3 1 48:23 27
10 Атлетик (Куклен) 8 5 0 3 45:29 15
11 СФК Раковски (Раковски) 24 5 0 19 50:136 15

Траките 2007 (Скутаре)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 11:00 1 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 10:3
01.10.2023 09:00 2 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 11:5
08.10.2023 14:00 3 кръг Д Чавдар (Пловдив) 9:1
15.10.2023 12:00 4 кръг Г Орлета (Пазарджик) 6:3
22.10.2023 13:00 5 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 5:1
29.10.2023 12:00 6 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:0
05.11.2023 12:00 7 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 6:3
12.11.2023 14:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
19.11.2023 14:00 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 5:7
отложен 10 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
03.12.2023 11:00 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 8:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Марица 1921 (Пловдив) 21 9 2 10 74:76 29
6 Кронос 2016 (Пловдив) 19 9 0 10 88:93 27
7 Траките 2007 (Скутаре) 10 8 1 1 65:26 25
8 Шипка старс 2015 (Асеновград) 18 7 1 10 46:57 22
9 Ботев 2002 (Пловдив) 19 7 1 11 77:112 22

Траките 2007 (Скутаре)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 11:00 1 кръг Д Марица II (Марково) 5:1
01.10.2023 09:00 2 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 5:0
08.10.2023 12:00 3 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 4:0
15.10.2023 12:00 4 кръг Г Марица (Марково) 3:2
22.10.2023 13:00 5 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 1:6
29.10.2023 11:00 6 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:4
05.11.2023 14:00 7 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) 2:3
12.11.2023 09:00 8 кръг Д Велд (Пловдив) 1:1
19.11.2023 11:00 9 кръг Г Спартак (Първенец) 1:10
отложен 10 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
03.12.2023 11:00 11 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:2
17.03.2024 11:00 12 кръг Г Марица II (Марково) 2:1
24.03.2024 09:00 13 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 7:6
31.03.2024 12:00 14 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 5:3
26.04.2024 18:00 15 кръг Д Марица (Марково) 2:2
14.04.2024 13:00 16 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 4:1
21.04.2024 11:00 17 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:5
28.04.2024 14:00 18 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) 6:7
02.06.2024 09:00 19 кръг Г Велд (Пловдив) 6:2
12.05.2024 11:00 20 кръг Д Спартак (Първенец) 4:4
24.05.2024 14:00 21 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 3:1
26.05.2024 11:00 22 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Марица (Марково) 21 11 5 5 95:49 38
5 ФК Кърджали (Кърджали) 21 10 6 5 91:65 36
6 Траките 2007 (Скутаре) 21 10 4 7 72:66 34
7 Велд (Пловдив) 21 7 4 10 65:96 25
8 Марица II (Марково) 22 6 5 11 51:70 23

Траките 2007 (Скутаре)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Д"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 12:00 1 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 4:1
01.10.2023 10:00 2 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 4:5
08.10.2023 13:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7
15.10.2023 13:00 4 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) 6:5
22.10.2023 12:00 5 кръг Г Марица (Марково) 6:3
29.10.2023 12:00 6 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 4:5
05.11.2023 13:00 7 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
12.11.2023 12:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 4:3
19.11.2023 10:00 9 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:4
17.03.2024 11:00 10 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 2:4
24.03.2024 10:00 11 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 7:5
31.03.2024 10:00 12 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) 2:5
07.04.2024 13:00 13 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) анл.
14.04.2024 14:00 14 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:8
21.04.2024 13:00 15 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 6:3
28.04.2024 13:00 16 кръг Г Марица (Марково) 6:3
02.06.2024 12:00 17 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 4:11
12.05.2024 14:00 18 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:2
19.05.2024 11:00 19 кръг Д Велд (Пловдив) 8:5
26.05.2024 10:00 20 кръг Г Кючук Париж (Пловдив) 2:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Шипка 2018 (Асеновград) 19 9 0 10 77:73 27
7 Тракия 2004 (Пловдив) 18 7 4 7 60:67 25
8 Траките 2007 (Скутаре) 19 8 1 10 71:90 25
9 Кронос 2016 (Пловдив) 16 7 0 9 68:77 21
10 Марица (Марково) 19 6 2 11 59:84 20

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ПД 20 място
2021/2022 Б ОФГ ПД 3 място
2020/2021 Б ОФГ ПД 2 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 3 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 4 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 5 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 4 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 6 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 9 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници