СФК Спартак 1947 (Пловдив)

BGSupporters форум

СФК Спартак 1947 (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
30.09.2023 13:00 2 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) 1:8
07.10.2023 12:00 3 кръг Д Атлетик (Куклен) 5:2
14.10.2023 09:00 4 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) 1:5
21.10.2023 13:00 5 кръг Г Спартак (Първенец) 10:2
28.10.2023 09:00 6 кръг Д Реал (Пловдив) 0:3
09.12.2023 09:00 7 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 4:2
11.11.2023 13:00 8 кръг Д Академия Лион (Пловдив) 8:1
18.11.2023 13:00 9 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:0
25.11.2023 13:00 10 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 2:1
02.12.2023 11:00 11 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 5:1
16.03.2024 12:00 12 кръг Д Черноризец Храбър (Пловдив) 7:0
23.03.2024 11:00 13 кръг Д Житница (Житница) 6:0
30.03.2024 09:00 14 кръг Г Спартак (Първенец) 1:4
06.04.2024 12:00 15 кръг Д Реал (Пловдив) 1:2
13.04.2024 15:00 16 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 4:0
20.04.2024 15:00 17 кръг Д Академия Лион (Пловдив) 7:1
27.04.2024 15:00 18 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:0
01.05.2024 14:00 19 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 2:5
11.05.2024 13:00 20 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 8:1
18.05.2024 09:00 21 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) 1:3
20.05.2024 13:00 22 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) анл.
20.05.2024 13:00 23 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:2
01.06.2024 11:00 24 кръг Г ФК Хасково (Хасково) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 23 16 0 7 140:73 48
2 ФК Хасково 1924 (Хасково) 21 16 0 5 140:59 48
3 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 22 14 1 7 82:43 43
4 Траките 2007 (Скутаре) 22 12 5 5 100:50 41
5 Тракия 2004 (Пловдив) 21 13 2 6 97:55 41

СФК Спартак 1947 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 11:00 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:4
01.10.2023 12:00 2 кръг Д Орлета (Пазарджик) 5:5
08.10.2023 11:00 3 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 2:6
15.10.2023 12:00 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 5:1
22.10.2023 09:00 5 кръг Г Велд (Пловдив) 0:7
29.10.2023 12:00 6 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) 6:4
05.11.2023 09:00 7 кръг Д Академия Лион (Пловдив) 4:3
- 8 кръг
почива
19.11.2023 10:00 9 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:4
отложен 10 кръг Г Сокол (Марково) -:-
отложен 11 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
17.03.2024 12:00 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
24.03.2024 11:00 13 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:4
31.03.2024 13:00 14 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 2:6
07.04.2024 14:00 15 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:12
14.04.2024 09:00 16 кръг Г Велд (Пловдив) 0:12
21.04.2024 09:00 17 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) 1:10
28.04.2024 11:00 18 кръг Д Асеновец 2005 II (Асеновград) 0:7
02.06.2024 10:00 19 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 4:7
12.05.2024 09:00 20 кръг Д Пълдин (Пловдив) 1:4
01.06.2024 10:00 21 кръг Г Сокол (Марково) 0:4
26.05.2024 09:00 22 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Орлета (Пазарджик) 18 5 1 12 58:96 16
10 Пловдив сити (Пловдив) 18 4 0 14 48:91 12
11 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 3 1 6 30:44 10
12 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 19 3 1 15 34:109 10
13 Академия Лион (Пловдив) 9 0 0 9 17:50 0

СФК Спартак 1947 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 09:00 1 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) 1:7
01.10.2023 13:00 2 кръг Д Велд (Пловдив) 1:5
08.10.2023 10:00 3 кръг Г Спартак (Първенец) 2:7
15.10.2023 14:00 4 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 4:5
отложен 5 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
29.10.2023 10:00 6 кръг Г Марица II (Марково) 1:2
05.11.2023 12:00 7 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 8:3
12.11.2023 13:00 8 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 7:0
19.11.2023 10:00 9 кръг Д Марица (Марково) 2:6
отложен 10 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
отложен 11 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
17.03.2024 09:00 12 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) 0:5
24.03.2024 12:00 13 кръг Г Велд (Пловдив) 0:6
31.03.2024 10:00 14 кръг Д Спартак (Първенец) 0:5
07.04.2024 14:00 15 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 2:2
14.04.2024 11:00 16 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:6
21.04.2024 10:00 17 кръг Д Марица II (Марково) 0:1
28.04.2024 12:00 18 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 10:2
02.06.2024 13:00 19 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:2
12.05.2024 10:00 20 кръг Г Марица (Марково) 1:12
24.05.2024 14:00 21 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 1:3
26.05.2024 10:00 22 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 5:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Марица II (Марково) 22 6 5 11 51:70 23
9 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 20 7 2 11 68:97 23
10 Пловдив сити (Пловдив) 22 3 7 12 50:109 16
11 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 19 4 2 13 51:82 14
12 Кронос 2016 (Пловдив) 21 0 3 18 34:134 3

СФК Спартак 1947 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Д"
Дата Фаза Противник Рез.
17.03.2024 12:00 10 кръг Д Марица (Марково) 0:6
24.03.2024 12:00 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
31.03.2024 12:00 12 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:8
07.04.2024 14:00 13 кръг Г Велд (Пловдив) 2:10
14.04.2024 12:00 14 кръг Д Кючук Париж (Пловдив) 2:5
21.04.2024 13:00 15 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:6
28.04.2024 11:00 16 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 5:9
02.06.2024 10:00 17 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) 8:4
12.05.2024 12:00 18 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 0:6
19.05.2024 13:00 19 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:0
26.05.2024 13:00 20 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Кронос 2016 (Пловдив) 16 7 0 9 68:77 21
10 Марица (Марково) 19 6 2 11 59:84 20
11 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 11 2 0 9 26:64 6
12 Велд (Пловдив) 10 1 2 7 40:73 5
13 Спартак 1947 (Пловдив) 8 0 1 7 12:44 1

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници