Лидер Пловдив (Ягодово)

BGSupporters форум

Лидер Пловдив (Ягодово)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
03.09.2023 11:00 2 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
07.09.2023 15:30 3 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 3:0
14.09.2023 11:00 4 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 2:3
22.09.2023 14:00 5 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:3
30.09.2023 14:00 6 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:6
07.10.2023 12:00 7 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 2:3
12.10.2023 16:00 8 кръг Г Вихър (Войсил) 0:2
21.10.2023 14:00 9 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 6:0
27.10.2023 14:30 10 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3
07.11.2023 14:00 11 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:2
11.11.2023 13:00 12 кръг Д Марица 2009 (Градина) 6:4
18.11.2023 10:00 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
25.11.2023 10:00 14 кръг Д Чавдар (Пловдив) 1:2
02.12.2023 10:00 15 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:2
- 16 кръг
почива
24.02.2024 14:00 17 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
04.03.2024 15:00 18 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
09.03.2024 11:00 19 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
17.03.2024 11:00 20 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
23.03.2024 10:00 21 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
29.03.2024 15:00 22 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
06.04.2024 10:00 23 кръг Д Вихър (Войсил) -:-
12.04.2024 17:00 24 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
20.04.2024 10:00 25 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
27.04.2024 11:00 26 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
03.05.2024 10:00 27 кръг Г Марица 2009 (Градина) -:-
11.05.2024 10:00 28 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
18.05.2024 12:00 29 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
25.05.2024 11:00 30 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Сините камъни 2022 (Сливен) 16 7 3 6 37:33 24
10 Асеновец 2005 (Асеновград) 14 4 5 5 34:27 17
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 15 5 1 9 31:35 16
12 Локомотив (Стара Загора) 15 3 5 7 15:28 14
13 Чавдар (Пловдив) 16 3 4 9 21:31 13

Лидер Пловдив (Ягодово)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 10:30 1 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 1:7
17.09.2023 10:30 2 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 15:1
24.09.2023 10:00 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:4
30.09.2023 10:00 4 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:7
06.10.2023 17:30 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:8
13.10.2023 17:30 6 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:4
22.10.2023 10:00 7 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:7
28.10.2023 10:00 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:12
10.12.2023 10:00 9 кръг Д Гигант (Съединение) 4:7
12.11.2023 11:00 10 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:14
23.11.2023 14:30 11 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:6
09.03.2024 12 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 13 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 21 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 22 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Пловдив 2015 (Пловдив) 11 4 0 7 20:46 12
9 ФК Арда 1924 (Кърджали) 10 3 0 7 21:39 9
10 Марица 1921 (Пловдив) 11 2 1 8 17:53 7
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 11 1 0 10 28:77 3
12 Металик 1938 (Сопот) 11 0 0 11 6:129 0

Лидер Пловдив (Ягодово)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 14:00 1 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 6:1
23.09.2023 10:15 2 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 15:0
30.09.2023 14:00 3 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 8:4
07.10.2023 09:00 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:3
14.10.2023 10:15 5 кръг Г Марица (Марково) 3:3
21.10.2023 09:00 6 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 5:3
28.10.2023 10:15 7 кръг Г Велд (Пловдив) 2:0
- 8 кръг
почива
11.11.2023 09:00 9 кръг Д Феникс (Пловдив) 6:1
18.11.2023 15:15 10 кръг Г Велд II (Пловдив) 2:0
25.11.2023 15:15 11 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 3:3
02.12.2023 15:15 12 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 5:2
03.12.2023 15:15 13 кръг Д Барс (Пловдив) 3:1
- 14 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 15 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 16 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Марица (Марково) -:-
- 19 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Феникс (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Велд II (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) -:-
- 25 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 26 кръг Г Барс (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лидер Пловдив (Ягодово) 12 9 2 1 59:21 29
2 Велд (Пловдив) 12 9 0 3 50:13 27
3 Спартак 1947 (Пловдив) 8 8 0 0 39:6 24
4 Тракия 2004 (Пловдив) 10 7 1 2 39:20 22
5 Марица (Марково) 11 6 2 3 36:14 20

Лидер Пловдив (Ягодово)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 12:00 1 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 9:7
30.09.2023 10:00 2 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 0:5
07.10.2023 10:00 3 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:11
14.10.2023 11:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:6
21.10.2023 09:00 5 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 3:10
- 6 кръг
почива
18.11.2023 09:00 7 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:3
11.11.2023 09:00 8 кръг Г Беломорец (Асеновград) 3:5
18.11.2023 13:00 9 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 1:13
25.11.2023 12:00 10 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:5
02.12.2023 09:00 11 кръг Д Орлета (Пазарджик) 2:3
- 12 кръг Д СФК Раковски (Раковски) -:-
- 13 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 20 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 21 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 22 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ФК Арда 1924 (Кърджали) 9 4 1 4 18:22 13
8 СФК Раковски (Раковски) 10 3 0 7 22:52 9
9 Пловдив сити (Пловдив) 9 2 2 5 18:20 8
10 Орлета (Пазарджик) 10 2 0 8 10:51 6
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 10 1 1 8 25:68 4

Лидер Пловдив (Ягодово)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 13:00 1 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 1:8
01.10.2023 11:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:10
08.10.2023 13:00 3 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:12
15.10.2023 13:00 4 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 0:3
22.10.2023 11:00 5 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:7
29.10.2023 10:00 6 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 3:11
05.11.2023 14:00 7 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 2:5
12.11.2023 09:00 8 кръг Г Чавдар (Пловдив) 1:5
19.11.2023 12:00 9 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:5
отложен 10 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
03.12.2023 12:00 11 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:12
- 12 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 16 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 22 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Ботев 2002 (Пловдив) 10 3 0 7 39:64 9
9 ФК Хасково 2022 (Хасково) 9 2 0 7 19:46 6
10 Чавдар (Пловдив) 10 2 0 8 15:60 6
11 Шипка старс 2015 (Асеновград) 9 2 0 7 22:31 6
12 Лидер Пловдив (Ягодово) 10 0 0 10 10:78 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници