Асеновец 2005 (Асеновград)

BGSupporters форум

Асеновец 2005 (Асеновград)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
12.08.2023 18:00 2 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 3:0
19.08.2023 18:00 3 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1
26.08.2023 18:00 4 кръг Г Гигант (Съединение) 1:3
02.09.2023 17:00 5 кръг Г Левски (Карлово) 4:2
20.09.2023 17:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
16.09.2023 17:00 7 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:1
23.09.2023 17:00 8 кръг Д Созопол (Созопол) 2:2
27.09.2023 17:00 9 кръг Г Берое II (Стара Загора) 3:0
30.09.2023 17:00 10 кръг Д Саяна (Хасково) 0:1
07.10.2023 16:00 11 кръг Г Несебър (Несебър) 0:6
11.10.2023 16:00 12 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
14.10.2023 16:00 13 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:0
21.10.2023 16:00 14 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:0
08.11.2023 14:30 15 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:2
02.12.2023 14:00 16 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:0
11.11.2023 14:30 17 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
18.11.2023 14:30 18 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:2
25.11.2023 14:30 19 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:0
17.02.2024 14:00 20 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
24.02.2024 14:00 21 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 0:0
02.03.2024 15:00 22 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:3
09.03.2024 15:00 23 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
16.03.2024 15:00 24 кръг Д Левски (Карлово) -:-
24.03.2024 15:00 25 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
30.03.2024 17:00 26 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
03.04.2024 18:00 27 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
06.04.2024 17:00 28 кръг Д Берое II (Стара Загора) -:-
13.04.2024 17:00 29 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
17.04.2024 17:00 30 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
20.04.2024 17:00 31 кръг Г Сокол (Марково) -:-
27.04.2024 17:00 32 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
02.05.2024 18:00 33 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
11.05.2024 18:00 34 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
15.05.2024 18:00 35 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
18.05.2024 18:00 36 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
25.05.2024 18:00 37 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
01.06.2024 18:00 38 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Атлетик (Куклен) 21 11 3 7 40:36 36
8 Розова долина (Казанлък) 22 11 2 9 38:27 35
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 22 10 3 9 29:32 33
10 Созопол (Созопол) 21 8 6 7 35:25 30
11 Родопа Смолян (Смолян) 21 9 3 9 43:30 30
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
15.08.2023 18:00 - Г СФК Раковски (Раковски) 4:0
Област Пловдив / 1/2 финали
23.08.2023 18:00 - Г Атлетик (Куклен) 1:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
15.11.2023 14:30 - Д Гигант (Съединение) 3:2
Област Пловдив / 1/2 финали
29.11.2023 14:30 - Г Атлетик (Куклен) 1:6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
07.07.2023 18:00 - Г Атлетик (Куклен) 1:2
12.07.2023 18:30 - Г Родопа Смолян (Смолян) 0:0
20.07.2023 19:00 - Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:1
22.07.2023 10:00 - Д Сокол (Марково) 3:0
26.07.2023 19:00 - Д Хебър 1918 II (Пазарджик) 1:2
28.07.2023 18:30 - Д Атлетик (Куклен) 1:0
28.07.2023 20:30 - Д Борислав 2009 (Първомай) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2024 14:00 - Г Спартак 2012 (Избеглии) 5:1
28.01.2024 14:00 - Д ФК Свиленград (Свиленград) 1:1
31.01.2024 14:30 - Г Атлетик (Куклен) 0:1
03.02.2024 14:00 - Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:0
10.02.2024 14:00 - Г Оборище (Панагюрище) 0:2

Асеновец 2005 II (Асеновград)

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 17:00 1 кръг Д Спартак 2012 (Избеглии) 1:1
24.09.2023 17:30 2 кръг Д Младост (Златовръх) 4:0
01.10.2023 16:00 3 кръг Г Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 2:1
08.10.2023 13:00 4 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 8:2
15.10.2023 16:00 5 кръг Г Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 0:2
- 6 кръг
почива
03.12.2023 14:00 7 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:4
09.12.2023 14:00 8 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) 2:0
12.11.2023 14:30 9 кръг Г Тополово (Тополово) 2:0
19.11.2023 13:30 10 кръг Д Сокол (Буково) 4:1
03.03.2024 15:00 11 кръг Г ФК 2023 Бяла река (Градина) -:-
10.03.2024 15:00 12 кръг Г Спартак 2012 (Избеглии) -:-
17.03.2024 15:00 13 кръг Г Младост (Златовръх) -:-
24.03.2024 15:00 14 кръг Д Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) -:-
30.03.2024 17:00 15 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
07.04.2024 17:00 16 кръг Д Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) -:-
- 17 кръг
почива
21.04.2024 17:00 18 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
28.04.2024 14:00 19 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) -:-
12.05.2024 18:00 20 кръг Д Тополово (Тополово) -:-
19.05.2024 18:00 21 кръг Г Сокол (Буково) -:-
26.05.2024 18:00 22 кръг Д ФК 2023 Бяла река (Градина) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 2012 (Избеглии) 10 9 1 0 44:2 28
2 Асеновец 2005 II (Асеновград) 9 6 1 2 26:11 19
3 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 9 6 0 3 23:16 18
4 Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) 8 5 0 3 28:20 15
5 Тополово (Тополово) 7 5 0 2 32:7 15

Асеновец 2005 (Асеновград)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 12:00 1 кръг Д Верея (Стара Загора) 7:1
- 2 кръг
почива
08.09.2023 13:00 3 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
16.09.2023 12:00 4 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:2
19.09.2023 12:00 5 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 1:4
29.09.2023 15:30 6 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:1
08.10.2023 10:00 7 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
13.10.2023 16:00 8 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:6
19.10.2023 13:00 9 кръг Д Вихър (Войсил) 1:3
27.10.2023 14:30 10 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 3:2
06.11.2023 14:00 11 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 6:0
12.11.2023 10:00 12 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:1
17.11.2023 11:00 13 кръг Г Марица 2009 (Градина) 2:4
отложен 14 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
03.12.2023 14:00 15 кръг Д Чавдар (Пловдив) 0:0
17.02.2024 11:30 16 кръг Г Верея (Стара Загора) 9:1
- 17 кръг
почива
03.03.2024 12:00 18 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
09.03.2024 11:00 19 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
14.03.2024 15:00 20 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
23.03.2024 11:00 21 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
30.03.2024 12:00 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
06.04.2024 10:00 23 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
11.04.2024 15:00 24 кръг Г Вихър (Войсил) -:-
20.04.2024 10:00 25 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
27.04.2024 11:00 26 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
07.05.2024 17:00 27 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
11.05.2024 10:00 28 кръг Д Марица 2009 (Градина) -:-
18.05.2024 10:00 29 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
25.05.2024 10:00 30 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Марица 1921 (Пловдив) 17 7 4 6 48:29 25
9 Сините камъни 2022 (Сливен) 16 7 3 6 37:33 24
10 Асеновец 2005 (Асеновград) 14 4 5 5 34:27 17
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 15 5 1 9 31:35 16
12 Локомотив (Стара Загора) 15 3 5 7 15:28 14

Асеновец 2005 (Асеновград)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 13:00 1 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 3:3
25.11.2023 10:00 2 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 4:0
22.09.2023 12:00 3 кръг Д Крумовград (Крумовград) 9:1
27.09.2023 15:00 4 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 5:1
07.10.2023 10:00 5 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
14.10.2023 10:00 6 кръг Д Сокол (Марково) 1:5
22.10.2023 10:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
25.10.2023 14:00 8 кръг Д Левски (Карлово) 4:1
02.12.2023 11:30 9 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:4
11.11.2023 10:00 10 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:5
19.11.2023 12:00 11 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) 2:2
09.03.2024 12 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 13 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 14 кръг Г Крумовград (Крумовград) -:-
- 15 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 17 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 20 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Сокол (Марково) 10 7 1 2 37:19 22
4 Левски (Карлово) 11 6 3 2 29:18 21
5 Асеновец 2005 (Асеновград) 11 5 2 4 31:25 17
6 ФК Рудозем (Рудозем) 10 4 3 3 34:26 15
7 Юнайтед (Пловдив) 11 4 0 7 19:35 12

Асеновец 2005 (Асеновград)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 10:30 1 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
16.09.2023 09:00 2 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:0
24.09.2023 11:00 3 кръг Д Марица (Милево) 2:0
30.09.2023 10:30 4 кръг Г Левски (Карлово) 1:1
07.10.2023 09:30 5 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:2
15.10.2023 10:00 6 кръг Г Реал (Пловдив) 2:1
22.10.2023 12:30 7 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:1
01.11.2023 10:00 8 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 5:0
25.11.2023 09:30 9 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 2:0
12.11.2023 12:30 10 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 6:1
18.11.2023 10:30 11 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:1
09.03.2024 12 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 13 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Г Марица (Милево) -:-
- 15 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 16 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 17 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 19 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 11 10 1 0 66:6 31
2 Асеновец 2005 (Асеновград) 11 8 3 0 28:7 27
3 Левски (Карлово) 10 7 2 1 41:9 23
4 Шипка старс 2015 (Асеновград) 10 7 0 3 27:18 21
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 10 6 0 4 26:23 18

Асеновец 2005 (Асеновград)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 12:45 1 кръг Д Велд II (Пловдив) 4:0
23.09.2023 15:15 2 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) 3:0
- 3 кръг
почива
07.10.2023 12:45 4 кръг Д Барс (Пловдив) 4:0
14.10.2023 12:45 5 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:2
21.10.2023 12:45 6 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 7:0
28.10.2023 12:45 7 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:1
отложен 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
11.11.2023 11:30 9 кръг Г Марица (Марково) 0:4
18.11.2023 10:15 10 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 1:3
25.11.2023 10:15 11 кръг Г Велд (Пловдив) 1:2
02.12.2023 15:15 12 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 2:5
03.12.2023 09:00 13 кръг Г Феникс (Пловдив) 5:0
- 14 кръг Г Велд II (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Барс (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 19 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 20 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Марица (Марково) -:-
- 23 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 26 кръг Д Феникс (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Тракия 2004 (Пловдив) 10 7 1 2 39:20 22
5 Марица (Марково) 11 6 2 3 36:14 20
6 Асеновец 2005 (Асеновград) 11 5 1 5 28:17 16
7 Свобода 2011 (Пещера) 12 5 1 6 37:47 16
8 Родопа Смолян (Смолян) 10 5 0 5 29:25 15

Асеновец 2005 (Асеновград)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 11:00 1 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
23.09.2023 14:00 2 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 5:1
30.09.2023 11:00 3 кръг Д Левски (Карлово) 1:2
07.10.2023 11:00 4 кръг Д Марица (Ясно поле) 2:3
14.10.2023 10:00 5 кръг Г ФКФА Сопот (Сопот) 0:2
21.10.2023 11:00 6 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 1:3
28.10.2023 11:00 7 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 4:1
отложен 8 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
11.11.2023 10:00 9 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1
18.11.2023 12:00 10 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:0
25.11.2023 09:00 11 кръг Г Велд (Пловдив) 1:3
- 12 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 13 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 14 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 15 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
- 16 кръг Д ФКФА Сопот (Сопот) -:-
- 17 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 18 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 20 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 21 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 22 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Тракия 06 (Стамболийски) 9 4 0 5 19:25 12
7 Гигант (Съединение) 9 4 0 5 25:34 12
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 3 2 5 18:17 11
9 ФКФА Сопот (Сопот) 6 3 1 2 13:15 10
10 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 9 1 2 6 11:24 5

Асеновец 2005 (Асеновград)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 11:00 1 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:3
22.09.2023 10:00 2 кръг Д ФК Хасково 2022 II (Хасково) 1:3
24.09.2023 13:00 3 кръг Г Чавдар (Пловдив) 2:5
отложен 4 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
08.10.2023 13:00 5 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 1:4
15.10.2023 15:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:6
22.10.2023 09:00 7 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) 5:5
29.10.2023 14:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:7
05.11.2023 14:00 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 7:1
12.11.2023 15:00 10 кръг Г Академик (Пловдив) 6:5
19.11.2023 15:00 11 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:5
отложен 12 кръг Г Труд (Труд) -:-
отложен 13 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 15 кръг Г ФК Хасково 2022 II (Хасково) -:-
- 16 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 25 кръг Д Труд (Труд) -:-
- 26 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Спартак 1947 (Пловдив) 12 4 4 4 53:41 16
10 Юнайтед (Пловдив) 12 3 2 7 45:54 11
11 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 2 2 6 35:44 8
12 ФК Хасково 2022 (Хасково) 11 2 2 7 27:49 8
13 Академик (Пловдив) 12 2 2 8 43:45 8

Асеновец 2005 (Асеновград)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 11:00 1 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 4:2
01.10.2023 11:00 2 кръг Г Академия Лион (Пловдив) 5:0
- 3 кръг
почива
15.10.2023 09:00 4 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:8
22.10.2023 11:00 5 кръг Д Сокол (Марково) 1:4
29.10.2023 13:00 6 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 4:1
05.11.2023 10:00 7 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) 9:1
12.11.2023 11:00 8 кръг Д Орлета (Пазарджик) 7:2
19.11.2023 12:00 9 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 5:2
отложен 10 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
03.12.2023 10:00 11 кръг Г Велд (Пловдив) 1:4
- 12 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Академия Лион (Пловдив) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 17 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) -:-
- 19 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 21 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Шипка старс 2015 (Асеновград) 9 7 0 2 39:25 21
3 Сокол (Марково) 9 6 1 2 35:23 19
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 6 0 3 36:24 18
5 ФК Кърджали (Кърджали) 9 5 0 4 31:25 15
6 Орлета (Пазарджик) 9 4 1 4 39:50 13

Асеновец 2005 (Асеновград)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Д"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:00 1 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 13:2
01.10.2023 12:00 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 6:0
08.10.2023 09:00 3 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 10:0
15.10.2023 12:00 4 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:0
22.10.2023 13:00 5 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 3:0
отложен 6 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
05.11.2023 13:00 7 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 5:0
12.11.2023 11:00 8 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) 4:1
19.11.2023 11:00 9 кръг Д Марица (Марково) 3:1
- 10 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 14 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 17 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Марица (Марково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Асеновец 2005 (Асеновград) 8 8 0 0 49:4 24
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 8 6 0 2 55:24 18
3 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 8 5 0 3 29:28 15
4 Шипка 2018 (Асеновград) 9 5 0 4 33:31 15
5 Тракия 2004 (Пловдив) 8 5 0 3 26:30 15

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Асеновец 2005 (Асеновград)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 4.320 92
април 2019 3.671 89
март 2019 2.114 94
ноември 2018 5.752 84
октомври 2018 2.154 93
септември 2018 7.591 80
май 2018 10.806 47
април 2018 8.547 69
март 2018 10.908 53
ноември 2017 9.615 62
октомври 2017 13.298 45
септември 2017 13.364 41
август 2017 1.529 93
май 2017 11.524 56
април 2017 3.613 84
март 2017 10.721 56
ноември 2016 6.536 77
октомври 2016 5.529 81
септември 2016 10.169 57
август 2016 5.345 84
май 2016 11.921 40
април 2016 4.911 78
март 2016 6.705 73
ноември 2015 11.252 45
октомври 2015 8.877 58
август 2015 8.032 61
май 2015 7.715 56
април 2015 7.295 61
март 2015 10.075 50
декември 2014 12.490 43
октомври 2014 11.561 43
септември 2014 5.977 74
май 2014 15.198 37
април 2014 11.830 52
март 2014 11.559 44
ноември 2013 16.309 40
септември 2013 15.305 40
август 2013 19.822 33
май 2013 1.791 83
април 2013 11.440 55
март 2013 17.647 27
ноември 2012 16.329 36
октомври 2012 11.147 52
септември 2012 11.456 54
май 2012 15.882 34
април 2012 13.761 42
март 2012 15.736 42
ноември 2011 11.144 69
октомври 2011 13.971 44
септември 2011 8.622 78
август 2011 9.513 69
май 2011 2.902 97
април 2011 13.245 49
март 2011 8.980 74
ноември 2010 8.554 79
октомври 2010 8.505 88
септември 2010 7.446 88
август 2010 10.081 74
всички

Интернет страници