Академия Спартак (Пловдив)

BGSupporters форум

Академия Спартак (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 09:00 1 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:2
отложен 2 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
24.09.2023 09:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:10
01.10.2023 09:00 4 кръг Г Академик (Пловдив) 5:3
08.10.2023 10:00 5 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 3:4
15.10.2023 09:00 6 кръг Г Ботев (Пловдив) 3:3
22.10.2023 09:00 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 5:5
29.10.2023 10:00 8 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 6:2
05.11.2023 09:00 9 кръг Д Труд (Труд) 4:3
12.11.2023 09:00 10 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:3
19.11.2023 11:00 11 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 5:1
отложен 12 кръг Г ФК Хасково 2022 II (Хасково) -:-
03.12.2023 09:00 13 кръг Д Чавдар (Пловдив) 5:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Кронос 2016 (Пловдив) 11 7 1 3 56:30 22
11 Юнайтед (Пловдив) 24 6 4 14 86:111 22
12 Академия Спартак (Пловдив) 11 6 3 2 44:39 21
13 Секирово II (кв.Секирово, Раковски) 9 3 0 6 16:53 9
14 ФК Хасково II (Хасково) 12 3 0 9 20:39 9

Академия Спартак (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Д"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 11:00 1 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:4
01.10.2023 11:00 2 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) 3:6
08.10.2023 12:00 3 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:6
15.10.2023 13:00 4 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 5:6
отложен 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
29.10.2023 11:00 6 кръг Д Марица (Марково) 6:4
05.11.2023 11:00 7 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 7:4
12.11.2023 11:00 8 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:4
26.11.2023 09:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:3
17.03.2024 09:00 10 кръг Д Велд (Пловдив) 5:0
24.03.2024 09:00 11 кръг Г Кючук Париж (Пловдив) 4:6
31.03.2024 10:00 12 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 5:2
07.04.2024 09:00 13 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 3:0
14.04.2024 11:00 14 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 7:4
21.04.2024 09:00 15 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 2:0
28.04.2024 10:00 16 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 7:2
02.06.2024 10:00 17 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 4:8
12.05.2024 11:00 18 кръг Г Марица (Марково) 9:4
19.05.2024 10:00 19 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 6:4
26.05.2024 12:00 20 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив 1926 (Пловдив) 19 14 0 5 142:63 42
2 Асеновец 2005 (Асеновград) 18 12 2 4 80:37 38
3 Академия Спартак (Пловдив) 19 11 1 7 86:69 34
4 Кючук Париж (Пловдив) 11 10 0 1 62:42 30
5 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 19 9 1 9 89:89 28

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници