Марица (Марково)

BGSupporters форум

Марица (Марково)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 09:00 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:5
- 2 кръг
почива
30.09.2023 11:30 3 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 0:3
07.10.2023 10:15 4 кръг Г Велд (Пловдив) 3:0
14.10.2023 10:15 5 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 3:3
21.10.2023 10:15 6 кръг Г Феникс (Пловдив) 5:0
28.10.2023 11:30 7 кръг Д Велд II (Пловдив) 1:1
отложен 8 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) -:-
11.11.2023 11:30 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:0
18.11.2023 09:00 10 кръг Г Барс (Пловдив) 2:0
25.11.2023 12:45 11 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:2
02.12.2023 10:15 12 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 15:0
03.12.2023 10:15 13 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 2:0
- 14 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 19 кръг Д Феникс (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Велд II (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 23 кръг Д Барс (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 25 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 26 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спартак 1947 (Пловдив) 8 8 0 0 39:6 24
4 Тракия 2004 (Пловдив) 10 7 1 2 39:20 22
5 Марица (Марково) 11 6 2 3 36:14 20
6 Асеновец 2005 (Асеновград) 11 5 1 5 28:17 16
7 Свобода 2011 (Пещера) 12 5 1 6 37:47 16

Марица (Марково)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:00 1 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:0
01.10.2023 12:00 2 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 6:0
08.10.2023 13:00 3 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 2:2
15.10.2023 12:00 4 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 2:3
22.10.2023 09:00 5 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:7
29.10.2023 09:00 6 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) 5:4
05.11.2023 09:00 7 кръг Г Велд (Пловдив) 8:0
12.11.2023 10:00 8 кръг Д Спартак (Първенец) 2:7
19.11.2023 10:00 9 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) 6:2
10.12.2023 11:00 10 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:1
03.12.2023 14:00 11 кръг Г Марица II (Марково) 0:0
- 12 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 15 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 16 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) -:-
- 18 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Спартак (Първенец) -:-
- 20 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 22 кръг Д Марица II (Марково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спартак (Първенец) 11 8 0 3 76:21 24
4 ФК Кърджали (Кърджали) 10 7 1 2 38:22 22
5 Марица (Марково) 11 6 2 3 41:26 20
6 Траките 2007 (Скутаре) 10 4 2 4 27:29 14
7 Велд (Пловдив) 11 4 2 5 36:45 14

Марица II (Марково)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 11:00 1 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:5
01.10.2023 11:00 2 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:5
08.10.2023 14:00 3 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) 3:5
15.10.2023 13:00 4 кръг Д Велд (Пловдив) 4:5
22.10.2023 10:00 5 кръг Г Спартак (Първенец) 0:10
29.10.2023 10:00 6 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
05.11.2023 11:00 7 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:2
12.11.2023 11:00 8 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 1:5
19.11.2023 09:00 9 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:2
10.12.2023 12:00 10 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 4:0
03.12.2023 14:00 11 кръг Д Марица (Марково) 0:0
- 12 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 13 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) -:-
- 15 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Спартак (Първенец) -:-
- 17 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 19 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 20 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Марица (Марково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Велд (Пловдив) 11 4 2 5 36:45 14
8 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 10 3 2 5 27:42 11
9 Марица II (Марково) 11 2 2 7 21:40 8
10 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 8 2 0 6 26:35 6
11 Пловдив сити (Пловдив) 11 1 3 7 17:55 6

Марица (Марково)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Д"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 09:00 1 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
01.10.2023 13:00 2 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 6:0
08.10.2023 10:00 3 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 3:5
15.10.2023 11:00 4 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:2
22.10.2023 12:00 5 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 3:6
29.10.2023 11:00 6 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) 4:6
05.11.2023 10:00 7 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:9
12.11.2023 09:00 8 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 0:7
19.11.2023 11:00 9 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
- 10 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 12 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) -:-
- 13 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 15 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Кронос 2016 (Пловдив) 9 4 0 5 31:39 12
7 Траките 2007 (Скутаре) 9 4 0 5 29:38 12
8 Академия Спартак (Пловдив) 7 2 0 5 26:34 6
9 Марица (Марково) 9 2 0 7 21:39 6
10 Спартак 1947 (Пловдив) 7 0 0 7 9:41 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници