Родопа Смолян (Смолян)

BGSupporters форум

Родопа Смолян (Смолян)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Г Сокол (Марково) 2:1
12.08.2023 18:00 2 кръг Г Левски (Карлово) 1:1
19.08.2023 18:00 3 кръг Д Ботев II (Пловдив) 2:2
26.08.2023 18:00 4 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:2
02.09.2023 17:00 5 кръг Д Карнобат (Карнобат) 4:2
09.09.2023 17:00 6 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:1
16.09.2023 17:00 7 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:0
24.09.2023 17:00 8 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:1
27.09.2023 17:00 9 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
30.09.2023 17:00 10 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 9:1
07.10.2023 16:00 11 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:2
11.10.2023 16:00 12 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
14.10.2023 16:00 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
22.10.2023 16:00 14 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
26.10.2023 16:00 15 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0
03.11.2023 15:30 16 кръг Г Созопол (Созопол) 0:1
11.11.2023 14:30 17 кръг Д Берое II (Стара Загора) 7:0
18.11.2023 14:30 18 кръг Г Саяна (Хасково) 1:3
25.11.2023 14:30 19 кръг Д Несебър (Несебър) 2:4
17.02.2024 14:00 20 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
24.02.2024 14:00 21 кръг Д Левски (Карлово) 4:2
03.03.2024 15:00 22 кръг Г Ботев II (Пловдив) 0:5
27.03.2024 15:00 23 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0
16.03.2024 15:00 24 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:2
23.03.2024 15:30 25 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:0
30.03.2024 15:00 26 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:2
03.04.2024 17:00 27 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:0
06.04.2024 17:00 28 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:4
13.04.2024 17:00 29 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 1:1
17.04.2024 17:00 30 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1
20.04.2024 17:00 31 кръг Д Гигант (Съединение) 1:0
27.04.2024 17:00 32 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:5
02.05.2024 18:00 33 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
11.05.2024 18:00 34 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:2
15.05.2024 18:00 35 кръг Д Созопол (Созопол) 2:2
18.05.2024 18:00 36 кръг Г Берое II (Стара Загора) 1:0
25.05.2024 18:00 37 кръг Д Саяна (Хасково) 0:1
01.06.2024 18:00 38 кръг Г Несебър (Несебър) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Атлетик (Куклен) 38 18 4 16 60:71 58
9 Розова долина (Казанлък) 38 17 5 16 60:50 56
10 Родопа Смолян (Смолян) 38 15 6 17 64:63 51
11 Асеновец 2005 (Асеновград) 38 14 6 18 59:73 48
12 Локомотив 1926 II (Пловдив) 38 14 5 19 65:59 47
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югоизточна България / Финали
06.09.2023 16:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / 1/2 финали
21.02.2024 13:30 - Д Атлетик (Куклен) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2023 18:30 - Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1
12.07.2023 18:30 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0
15.07.2023 18:00 - Г Левски (Карлово) 0:2
19.07.2023 18:00 - Д Гигант (Съединение) 1:4
29.07.2023 18:00 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 4:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2024 13:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 5:0
27.01.2024 12:00 - Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:3
03.02.2024 12:00 - Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 2:2
10.02.2024 13:00 - Г Гигант (Съединение) 1:3

Родопа Смолян (Смолян)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 12:00 1 кръг Г Левски (Карлово) 4:0
16.09.2023 12:00 2 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 11:0
23.09.2023 12:00 3 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:1
30.09.2023 12:00 4 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 6:1
07.10.2023 14:00 5 кръг Г Реал (Пловдив) 7:0
14.10.2023 12:00 6 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 8:1
22.10.2023 12:30 7 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
28.10.2023 11:00 8 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:0
06.11.2023 12:00 9 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 6:1
12.11.2023 14:00 10 кръг Д Марица (Милево) 11:1
18.11.2023 12:00 11 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 5:0
03.04.2024 13:00 12 кръг Д Левски (Карлово) 3:0
17.03.2024 13:00 13 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 12:0
24.03.2024 13:30 14 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:0
31.03.2024 13:00 15 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:0
06.04.2024 14:30 16 кръг Д Реал (Пловдив) 6:0
14.04.2024 12:00 17 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 3:0
20.04.2024 11:00 18 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:0
27.04.2024 11:00 19 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:3
01.05.2024 13:00 20 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 2:3
12.05.2024 12:00 21 кръг Г Марица (Милево) 5:0
18.05.2024 12:00 22 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 22 19 1 2 111:12 58
2 Асеновец 2005 (Асеновград) 22 16 4 2 63:18 52
3 Левски (Карлово) 22 16 2 4 89:19 50
4 Шипка старс 2015 (Асеновград) 22 15 2 5 67:36 47
5 Юнайтед (Пловдив) 22 11 3 8 53:52 36

Родопа Смолян (Смолян)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 12:00 1 кръг Д Пълдин (Пловдив) 3:0
17.09.2023 12:00 2 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 9:1
02.06.2024 12:00 3 кръг Д Беломорец (Асеновград) 3:0
01.10.2023 12:00 4 кръг Г Вихър (Белозем) 3:2
08.10.2023 12:00 5 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 6:0
15.10.2023 12:00 6 кръг Г Тракия 94 (Царимир) 2:2
22.10.2023 12:00 7 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:10
30.10.2023 10:00 8 кръг Д Девин (Девин) 6:1
06.11.2023 12:00 9 кръг Г Сокол (Марково) 4:3
12.11.2023 12:00 10 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 3:0
18.11.2023 12:00 11 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:7
10.03.2024 12:00 12 кръг Г Пълдин (Пловдив) 8:2
17.03.2024 13:00 13 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0
23.03.2024 11:00 14 кръг Г Беломорец (Асеновград) 0:2
31.03.2024 12:00 15 кръг Д Вихър (Белозем) 3:0
06.04.2024 12:00 16 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) 0:5
13.04.2024 15:00 17 кръг Д Тракия 94 (Царимир) 3:0
20.04.2024 12:00 18 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
27.04.2024 11:00 19 кръг Г Девин (Девин) 4:0
03.05.2024 11:00 20 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
11.05.2024 12:00 21 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 6:6
19.05.2024 12:00 22 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 7:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 22 22 0 0 151:9 66
2 Родопа Смолян (Смолян) 22 15 2 5 80:45 47
3 Пловдив 2015 (Пловдив) 22 13 4 5 76:41 43
4 Ботев (кв.Дебър, Първомай) 22 13 2 7 67:56 41
5 Вихър (Белозем) 22 12 3 7 68:35 39

Родопа Смолян (Смолян)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 14:00 1 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 1:6
отложен 2 кръг Г Феникс (Пловдив) -:-
30.09.2023 12:45 3 кръг Д Велд II (Пловдив) 10:0
07.10.2023 14:00 4 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) 2:0
14.10.2023 12:45 5 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
21.10.2023 11:30 6 кръг Г Барс (Пловдив) 6:1
- 7 кръг
почива
отложен 8 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
11.11.2023 12:45 9 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 2:5
18.11.2023 12:45 10 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:4
25.11.2023 12:45 11 кръг Г Марица (Марково) 2:1
02.12.2023 14:00 12 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 2:6
03.12.2023 12:45 13 кръг Г Велд (Пловдив) 1:2
09.03.2024 14:00 14 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 1:1
16.03.2024 14:00 15 кръг Д Феникс (Пловдив) 1:0
23.03.2024 12:45 16 кръг Г Велд (Пловдив) 9:0
30.03.2024 14:00 17 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 6:1
06.04.2024 12:45 18 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 5:0
13.04.2024 11:30 19 кръг Д Барс (Пловдив) 4:0
- 20 кръг
почива
27.04.2024 14:00 21 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 15:0
01.05.2024 12:45 22 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 3:0
11.05.2024 12:45 23 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:6
18.05.2024 12:45 24 кръг Д Марица (Марково) 2:1
25.05.2024 14:00 25 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 3:2
01.06.2024 12:45 26 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Марица (Марково) 23 15 3 5 90:26 48
3 Лидер Пловдив (Ягодово) 23 15 3 5 95:47 48
4 Родопа Смолян (Смолян) 22 15 1 6 85:37 46
5 Велд (Пловдив) 24 12 0 12 64:69 36
6 Свобода 2011 (Пещера) 24 9 2 13 64:85 29

Родопа Смолян (Смолян)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2023 13:00 1 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 6:6
24.09.2023 13:00 2 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 2:1
01.10.2023 13:00 3 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 6:4
08.10.2023 12:00 4 кръг Г Пълдин (Пловдив) 2:4
15.10.2023 11:00 5 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) 6:1
- 6 кръг
почива
29.10.2023 12:00 7 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:4
05.11.2023 14:00 8 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 3:2
12.11.2023 12:00 9 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 13:1
19.11.2023 14:00 10 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 9:1
отложен 11 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
03.12.2023 13:00 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 8:2
отложен 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
17.03.2024 13:00 14 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 2:5
24.03.2024 14:00 15 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 2:3
31.03.2024 14:00 16 кръг Д Кючук Париж II (Пловдив) 11:0
07.04.2024 12:00 17 кръг Г Пълдин (Пловдив) 3:0
14.04.2024 13:00 18 кръг Д Пазарджик сити (Пазарджик) 1:0
21.04.2024 12:00 19 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) 2:2
28.04.2024 12:00 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:5
24.05.2024 15:00 21 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 1:0
12.05.2024 14:00 22 кръг Г Левски (Карлово) 3:7
17.05.2024 12:00 23 кръг Д Кючук Париж (Пловдив) 15:2
отложен 24 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
26.05.2024 14:00 25 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 5:2
02.06.2024 15:00 26 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Велд (Пловдив) 23 21 2 0 112:17 65
2 ФА Карлово (Карлово) 21 17 2 2 103:34 53
3 Родопа Смолян (Смолян) 22 13 2 7 105:55 41
4 Марица 1921 (Пловдив) 22 13 1 8 107:89 40
5 Спартак 1947 (Пловдив) 23 12 1 10 146:85 37

Родопа Смолян II (Смолян)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2023 12:00 1 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 6:3
24.09.2023 14:00 2 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 2:5
01.10.2023 14:00 3 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 0:6
08.10.2023 13:00 4 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 4:8
15.10.2023 12:00 5 кръг Д Пълдин (Пловдив) 3:3
22.10.2023 11:00 6 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) 5:1
- 7 кръг
почива
05.11.2023 14:00 8 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:3
12.11.2023 14:00 9 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 6:2
19.11.2023 13:00 10 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 10:3
отложен 11 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
03.12.2023 12:00 12 кръг Д Велд (Пловдив) 0:1
10.12.2023 11:00 13 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 5:2
17.03.2024 14:00 14 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 6:0
24.03.2024 13:00 15 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 1:8
31.03.2024 15:00 16 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 1:4
07.04.2024 14:00 17 кръг Г Кючук Париж II (Пловдив) 7:2
14.04.2024 12:00 18 кръг Д Пълдин (Пловдив) 6:2
21.04.2024 14:00 19 кръг Г Пазарджик сити (Пазарджик) 4:0
28.04.2024 11:00 20 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) 2:3
24.05.2024 15:00 21 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:1
12.05.2024 12:00 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 11:1
17.05.2024 13:00 23 кръг Д Левски (Карлово) 3:1
отложен 24 кръг Г Кючук Париж (Пловдив) -:-
26.05.2024 13:00 25 кръг Д Велд (Пловдив) 0:1
02.06.2024 14:00 26 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:12
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спартак 1947 (Пловдив) 23 12 1 10 146:85 37
6 ФК Кърджали (Кърджали) 20 11 3 6 87:61 36
7 Родопа Смолян II (Смолян) 23 11 1 11 87:72 34
8 Пълдин (Пловдив) 22 10 3 9 63:68 33
9 ФК Хасково 1924 (Хасково) 12 7 2 3 52:31 23

Родопа Смолян (Смолян)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 13:00 1 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
22.09.2023 13:00 2 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 7:3
24.09.2023 12:00 3 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 6:7
01.10.2023 15:00 4 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 1:4
08.10.2023 13:00 5 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:2
15.10.2023 13:00 6 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:3
22.10.2023 13:00 7 кръг Д Орлета (Пазарджик) 1:0
29.10.2023 13:00 8 кръг Г Академик (Пловдив) 7:2
05.11.2023 12:00 9 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 3:3
12.11.2023 14:00 10 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 8:6
19.11.2023 14:00 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 7:5
отложен 12 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
отложен 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
10.03.2024 13:00 14 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
17.03.2024 13:00 15 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 5:3
24.03.2024 12:00 16 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 0:4
31.03.2024 15:00 17 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:5
07.04.2024 13:00 18 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 0:3
14.04.2024 13:00 19 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:0
21.04.2024 13:00 20 кръг Г Орлета (Пазарджик) 9:3
28.04.2024 13:00 21 кръг Д Академик (Пловдив) 3:5
01.06.2024 12:00 22 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) 3:3
12.05.2024 14:00 23 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:5
24.05.2024 14:00 24 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:0
26.05.2024 11:00 25 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 5:9
02.06.2024 11:00 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Академик (Пловдив) 24 10 2 12 94:110 32
9 ФК Арда 1924 (Кърджали) 22 10 0 12 83:78 30
10 Родопа Смолян (Смолян) 23 9 2 12 82:80 29
11 Орлета (Пазарджик) 25 9 2 14 82:85 29
12 Марица 1921 (Пловдив) 23 2 1 20 50:153 7

Родопа Смолян II (Смолян)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 12:00 1 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 1:9
22.09.2023 14:00 2 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 0:3
24.09.2023 13:00 3 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:12
01.10.2023 14:00 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:11
08.10.2023 14:00 5 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:10
15.10.2023 14:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:5
22.10.2023 14:00 7 кръг Г Академик (Пловдив) 1:8
29.10.2023 14:00 8 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 4:2
05.11.2023 12:00 9 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 3:3
12.11.2023 13:00 10 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 2:6
19.11.2023 15:00 11 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:7
отложен 12 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
отложен 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
10.03.2024 12:00 14 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:11
17.03.2024 14:00 15 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 0:9
24.03.2024 13:00 16 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:10
31.03.2024 14:00 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:14
07.04.2024 14:00 18 кръг Д Орлета (Пазарджик) 0:3
14.04.2024 14:00 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
21.04.2024 14:00 20 кръг Д Академик (Пловдив) 3:9
28.04.2024 14:00 21 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 0:4
01.06.2024 12:00 22 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:3
02.06.2024 11:00 23 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 1:3
24.05.2024 15:00 24 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:3
26.05.2024 12:00 25 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 2:7
02.06.2024 12:00 26 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Родопа Смолян (Смолян) 23 9 2 12 82:80 29
11 Орлета (Пазарджик) 25 9 2 14 82:85 29
12 Марица 1921 (Пловдив) 23 2 1 20 50:153 7
13 Ботев 2002 (Пловдив) 23 2 0 21 61:142 6
14 Родопа Смолян II (Смолян) 23 1 2 20 23:155 5

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Стадион "Септември"

Стадион "Септември"
(в кв. “Райково”)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 16.687 30
октомври 2019 12.661 49
септември 2019 3.971 85
август 2019 5.372 83
всички

Интернет страници