Секирово (кв.Секирово, Раковски)

BGSupporters форум

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Д Левски (Карлово) 1:1
12.08.2023 18:00 2 кръг Д Гигант (Съединение) 1:5
19.08.2023 18:00 3 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
26.08.2023 18:00 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
02.09.2023 17:00 5 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:2
09.09.2023 17:00 6 кръг Д Созопол (Созопол) 1:1
16.09.2023 17:00 7 кръг Г Берое II (Стара Загора) 0:3
23.09.2023 17:00 8 кръг Д Саяна (Хасково) 0:2
27.09.2023 17:00 9 кръг Г Несебър (Несебър) 0:3
30.09.2023 17:00 10 кръг Д Сокол (Марково) 3:1
07.10.2023 16:00 11 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 2:3
11.10.2023 16:00 12 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:0
14.10.2023 16:00 13 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:2
21.10.2023 16:00 14 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:2
26.10.2023 16:00 15 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:4
03.11.2023 14:30 16 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:5
11.11.2023 14:30 17 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:2
18.11.2023 14:30 18 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:3
25.11.2023 14:30 19 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 3:2
17.02.2024 14:00 20 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
24.02.2024 14:00 21 кръг Г Гигант (Съединение) 1:4
02.03.2024 15:00 22 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:2
10.03.2024 15:00 23 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
16.03.2024 15:00 24 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:0
23.03.2024 15:00 25 кръг Г Созопол (Созопол) 1:3
30.03.2024 15:00 26 кръг Д Берое II (Стара Загора) 5:0
03.04.2024 17:00 27 кръг Г Саяна (Хасково) 0:4
06.04.2024 17:00 28 кръг Д Несебър (Несебър) 3:3
13.04.2024 17:00 29 кръг Г Сокол (Марково) 3:0
17.04.2024 17:00 30 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
20.04.2024 17:00 31 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
27.04.2024 17:00 32 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
02.05.2024 18:00 33 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
11.05.2024 18:00 34 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
15.05.2024 18:00 35 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
18.05.2024 18:00 36 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
25.05.2024 18:00 37 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
01.06.2024 18:00 38 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Левски (Карлово) 29 8 5 16 46:67 29
16 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 29 6 8 15 35:65 26
17 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 29 7 4 18 38:67 25
18 Сокол (Марково) 29 7 1 21 29:69 22
19 ФК Сливен (Сливен) 29 4 5 20 27:113 17
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
16.08.2023 18:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
15.11.2023 14:30 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2023 18:30 - Д Родопа Смолян (Смолян) 1:2
15.07.2023 18:00 - Г Гигант (Съединение) 1:7
20.07.2023 19:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0
22.07.2023 18:30 - Д Атлетик (Куклен) 4:3
29.07.2023 10:00 - Д Сокол (Марково) 3:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2024 14:00 - Д Хебър 1918 II (Пазарджик) анл.
27.01.2024 11:00 - Д Гигант (Съединение) 0:0
27.01.2024 12:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
03.02.2024 14:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
10.02.2024 14:00 - Д Сокол (Марково) 2:0

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:00 1 кръг Д Марица (Милево) 2:0
25.11.2023 10:30 2 кръг Г Левски (Карлово) 1:5
23.09.2023 12:00 3 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:4
30.09.2023 10:00 4 кръг Д Реал (Пловдив) 4:1
07.10.2023 09:30 5 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3
15.10.2023 12:30 6 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 4:2
21.10.2023 10:30 7 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 1:0
28.10.2023 10:30 8 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 9:3
- 9 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
11.11.2023 10:30 10 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 1:0
18.11.2023 10:00 11 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:5
10.03.2024 13:00 12 кръг Г Марица (Милево) 1:1
16.03.2024 11:00 13 кръг Д Левски (Карлово) 0:2
24.03.2024 13:30 14 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:5
30.03.2024 10:00 15 кръг Г Реал (Пловдив) 1:2
06.04.2024 10:00 16 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
14.04.2024 10:00 17 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
20.04.2024 10:00 18 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
28.04.2024 13:30 19 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
03.05.2024 10:00 20 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
12.05.2024 10:00 21 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
18.05.2024 10:00 22 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Шипка старс 2015 (Асеновград) 15 9 2 4 48:30 29
5 Юнайтед (Пловдив) 16 7 2 7 36:40 23
6 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 15 7 1 7 30:34 22
7 Пловдив сити (Пловдив) 16 6 3 7 34:27 21
8 Марица (Милево) 14 6 2 6 23:32 20

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 14:45 1 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:2
01.11.2023 18:45 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1
01.10.2023 13:15 3 кръг Д Житница (Житница) 3:0
- 4 кръг
почива
14.10.2023 10:15 5 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:0
22.10.2023 13:30 6 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
04.11.2023 12:00 7 кръг Д Хисаря (Хисаря) 11:2
28.10.2023 15:15 8 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:4
11.11.2023 10:00 9 кръг Д Реал (Пловдив) 4:3
02.12.2023 11:45 10 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 5:2
отложен 11 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 12 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 14 кръг Г Житница (Житница) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Хисаря (Хисаря) -:-
- 19 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 10 10 0 0 76:4 30
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 10 8 0 2 55:11 24
3 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 9 6 1 2 31:18 19
4 Юнайтед (Пловдив) 10 5 1 4 31:25 16
5 Житница (Житница) 10 5 0 5 33:32 15

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 10:00 1 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:4
23.09.2023 10:00 2 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 1:1
30.09.2023 12:00 3 кръг Г Гигант (Съединение) 1:6
07.10.2023 12:00 4 кръг Г Левски (Карлово) 1:2
14.10.2023 12:00 5 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:2
21.10.2023 10:00 6 кръг Г Велд (Пловдив) 0:2
28.10.2023 12:00 7 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 4:2
отложен 8 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
11.11.2023 10:00 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
18.11.2023 10:00 10 кръг Г Марица (Ясно поле) 1:4
отложен 11 кръг Д ФКФА Сопот (Сопот) -:-
- 12 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 13 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 15 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 16 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 17 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 19 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 20 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 21 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 22 кръг Г ФКФА Сопот (Сопот) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 3 2 5 18:17 11
9 ФКФА Сопот (Сопот) 6 3 1 2 13:15 10
10 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 9 1 2 6 11:24 5
11 ФА Карлово (Карлово) 8 1 2 5 9:31 5
12 Лион 2017 (Пловдив) 10 0 2 8 8:52 2

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 13:00 1 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:5
22.09.2023 11:00 2 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 6:2
24.09.2023 11:00 3 кръг Г ФК Хасково 2022 II (Хасково) 8:3
01.10.2023 15:00 4 кръг Д Чавдар (Пловдив) 7:0
08.10.2023 14:00 5 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 6:4
15.10.2023 12:00 6 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 4:3
22.10.2023 12:00 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 7:4
29.10.2023 10:00 8 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) 2:6
отложен 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
12.11.2023 13:00 10 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2
19.11.2023 15:00 11 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 5:3
отложен 12 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
03.12.2023 14:00 13 кръг Д Труд (Труд) 4:3
- 14 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 16 кръг Д ФК Хасково 2022 II (Хасково) -:-
- 17 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 20 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 23 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 25 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Труд (Труд) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 11 8 0 3 52:35 24
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 10 8 0 2 35:22 24
3 ФК Хасково 2022 II (Хасково) 10 7 2 1 43:36 23
4 Академия Спартак (Пловдив) 11 6 3 2 44:39 21
5 Труд (Труд) 12 6 1 5 51:27 19

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 12:00 1 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 4:11
01.10.2023 10:00 2 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) 2:5
08.10.2023 11:00 3 кръг Г Велд (Пловдив) 4:3
15.10.2023 11:00 4 кръг Д Спартак (Първенец) 0:7
отложен 5 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
29.10.2023 13:00 6 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 2:3
05.11.2023 11:00 7 кръг Д Марица II (Марково) 2:1
12.11.2023 12:00 8 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 7:2
19.11.2023 13:00 9 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:3
10.12.2023 11:00 10 кръг Г Марица (Марково) 1:5
03.12.2023 11:00 11 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 2:2
- 12 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) -:-
- 14 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Спартак (Първенец) -:-
- 16 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 18 кръг Г Марица II (Марково) -:-
- 19 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Марица (Марково) -:-
- 22 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Траките 2007 (Скутаре) 10 4 2 4 27:29 14
7 Велд (Пловдив) 11 4 2 5 36:45 14
8 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 10 3 2 5 27:42 11
9 Марица II (Марково) 11 2 2 7 21:40 8
10 СФК Спартак 1947 (Пловдив) 8 2 0 6 26:35 6

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Д"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 11:00 1 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) 4:1
01.10.2023 13:00 2 кръг Д Марица (Марково) 0:6
08.10.2023 11:00 3 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 4:3
15.10.2023 12:00 4 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
отложен 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
29.10.2023 10:00 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 6:5
05.11.2023 12:00 7 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 4:5
12.11.2023 10:00 8 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 7:2
19.11.2023 10:00 9 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 4:1
- 10 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 11 кръг Г Марица (Марково) -:-
- 12 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Асеновец 2005 (Асеновград) 8 8 0 0 49:4 24
2 Локомотив 1926 (Пловдив) 8 6 0 2 55:24 18
3 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 8 5 0 3 29:28 15
4 Шипка 2018 (Асеновград) 9 5 0 4 33:31 15
5 Тракия 2004 (Пловдив) 8 5 0 3 26:30 15

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ПД 1 място
2021/2022 А ОФГ ПД 2 място
2020/2021 А ОФГ ПД 6 място
2019/2020 А ОФГ ПД 3 място
2018/2019 А ОФГ ПД 8 място
2017/2018 А ОФГ ПД 7 място
2016/2017 А ОФГ ПД 10 място
2015/2016 А ОФГ ПД 7 място
2014/2015 А ОФГ ПД 5 място
2012/2013 А ОФГ ПД 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници