Тракия 06 (Стамболийски)

BGSupporters форум

Тракия 06 (Стамболийски)

"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2021 15:00 1 кръг Г Брестовица (Брестовица) 1:0
11.09.2021 17:00 2 кръг Д Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 5:0
18.09.2021 17:00 3 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) 2:2
25.09.2021 17:00 4 кръг Д Вето (Цалапица) 10:0
03.10.2021 16:00 5 кръг Г Костиево (Костиево) 7:0
09.10.2021 16:00 6 кръг Д Лидер (Ягодово) 4:1
16.10.2021 16:00 7 кръг Г Чавдар (Пловдив) 0:0
23.10.2021 16:00 8 кръг Д Марица (Цалапица) 6:0
27.02.2022 14:00 9 кръг Г Спартак 1971 (Ново село) 1:1
06.11.2021 14:30 10 кръг Д Царацово 2020 (Царацово) 3:0
25.05.2022 18:30 11 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 1:3
20.11.2021 14:30 12 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 7:3
27.11.2021 14:30 13 кръг Д Белащица (Белащица) 3:2
06.03.2022 15:00 14 кръг Д Брестовица (Брестовица) 1:4
13.03.2022 15:00 15 кръг Г Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 8:0
19.03.2022 15:00 16 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) 4:0
27.03.2022 17:00 17 кръг Г Вето (Цалапица) 4:1
02.04.2022 17:00 18 кръг Д Костиево (Костиево) 7:0
10.04.2022 17:00 19 кръг Г Лидер (Ягодово) 6:1
16.04.2022 17:00 20 кръг Д Чавдар (Пловдив) 6:0
23.04.2022 17:00 21 кръг Г Марица (Цалапица) 3:0
30.04.2022 17:00 22 кръг Д Спартак 1971 (Ново село) 1:0
08.05.2022 18:00 23 кръг Г Царацово 2020 (Царацово) 5:0
14.05.2022 18:00 24 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 1:1
22.05.2022 18:00 25 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 3:0
29.05.2022 18:00 26 кръг Г Белащица (Белащица) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 II (Пловдив) 26 22 3 1 81:16 69
2 Тракия 06 (Стамболийски) 26 20 4 2 102:21 64
3 Чавдар (Пловдив) 26 16 3 7 88:43 51
4 Спартак 1971 (Ново село) 26 15 3 8 59:39 48
5 Брестовица (Брестовица) 26 14 5 7 56:40 47

Тракия 06 (Стамболийски)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2021 10:30 1 кръг Д Левски (Карлово) 1:1
03.10.2021 10:30 2 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 2:1
09.10.2021 10:30 3 кръг Д Осанна (Пловдив) анл.
27.11.2021 10:30 4 кръг Д Реал (Пловдив) 8:2
23.10.2021 12:00 5 кръг Г Девин (Девин) 0:0
30.10.2021 10:30 6 кръг Д Беломорец (Асеновград) 7:0
07.11.2021 10:30 7 кръг Г Сокол (Марково) 0:0
27.03.2022 10:30 8 кръг Г Левски (Карлово) 2:2
02.04.2022 10:30 9 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 3:2
09.04.2022 10:30 10 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 9:3
15.04.2022 10:00 11 кръг Г Реал (Пловдив) 2:0
25.04.2022 12:00 12 кръг Д Девин (Девин) 4:0
30.04.2022 10:00 13 кръг Г Беломорец (Асеновград) 5:0
07.05.2022 10:00 14 кръг Д Сокол (Марково) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Карлово) 13 11 2 0 54:10 35
2 Тракия 06 (Стамболийски) 13 9 4 0 49:11 31
3 Сокол (Марково) 13 7 3 3 38:22 24
4 Реал (Пловдив) 13 4 3 6 25:30 15
5 Траките 2007 (Скутаре) 13 2 6 5 22:24 12

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Б ОФГ ПД 2 място
2020/2021 Б ОФГ ПД 2 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 2 място
2018/2019 А ОФГ ПД 14 място
2017/2018 А ОФГ ПД 3 място
2016/2017 А ОФГ ПД 4 място
2015/2016 А ОФГ ПД 14 място
2014/2015 А ОФГ ПД 12 място
2012/2013 А ОФГ ПД 15 място
2011/2012 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници