Лидер Пловдив (Ягодово)

BGSupporters форум

Лидер Пловдив (Ягодово)

"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2021 17:00 1 кръг Г Белащица (Белащица) 3:0
12.09.2021 17:00 2 кръг Д Чавдар (Пловдив) 5:2
19.09.2021 15:00 3 кръг Г Брестовица (Брестовица) 2:1
26.09.2021 17:00 4 кръг Д Марица (Цалапица) 3:0
03.10.2021 16:00 5 кръг Г Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 7:0
05.12.2021 14:00 6 кръг Д Спартак 1971 (Ново село) 2:1
отложен 7 кръг Г Траките 2007 II (Скутаре) -:-
24.10.2021 16:00 8 кръг Д Царацово 2020 (Царацово) 2:3
30.10.2021 16:00 9 кръг Г Вето (Цалапица) 0:0
07.11.2021 14:30 10 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 1:1
13.11.2021 14:30 11 кръг Г Костиево (Костиево) анл.
20.11.2021 14:30 12 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:7
28.11.2021 14:30 13 кръг Г Лидер (Ягодово) 1:3
06.03.2022 14 кръг Д Белащица (Белащица) -:-
- 15 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Брестовица (Брестовица) -:-
- 17 кръг Г Марица (Цалапица) -:-
- 18 кръг Д Бенковски 1959 (Куртово Конаре) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1971 (Ново село) -:-
- 20 кръг Д Траките 2007 II (Скутаре) -:-
- 21 кръг Г Царацово 2020 (Царацово) -:-
- 22 кръг Д Вето (Цалапица) -:-
- 23 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Костиево (Костиево) -:-
- 25 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 26 кръг Д Лидер (Ягодово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Брестовица (Брестовица) 13 6 4 3 29:17 22
6 Белащица (Белащица) 13 7 1 5 36:20 22
7 Лидер Пловдив (Ягодово) 11 6 2 3 29:18 20
8 Царацово 2020 (Царацово) 13 6 1 6 24:24 19
9 Спартак 1971 (Ново село) 11 5 2 4 23:18 17

Лидер Пловдив (Ягодово)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
08.09.2021 17:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 2:0
Област Пловдив / Допълнителен бараж
22.09.2021 16:00 - Г Сокол (Марково) 1:3
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
29.09.2021 15:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:4

Лидер Пловдив (Ягодово)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2021 17:00 1 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
01.10.2021 16:00 2 кръг Д Гигант (Съединение) 0:3
07.10.2021 16:00 3 кръг Г Труд (Труд) анл.
15.10.2021 16:00 4 кръг Д Металик 1938 (Сопот) анл.
22.10.2021 16:00 5 кръг Г Юнайтед (Пловдив) анл.
31.10.2021 12:00 6 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) анл.
- 7 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Гигант (Съединение) 3 2 0 1 8:6 6
4 ФК Вихър 1965 (Златоград) 4 2 0 2 11:9 6
5 Металик 1938 (Сопот) 3 0 0 3 2:11 0
6 Юнайтед (Пловдив) 3 0 0 3 1:10 0
- Лидер Пловдив (Ягодово) 2 0 0 2 0:6 -

Лидер Пловдив (Ягодово)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 12:00 1 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 3:1
01.09.2021 10:00 2 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 7:2
03.09.2021 12:00 3 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0
11.09.2021 10:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 6:2
19.09.2021 12:00 5 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 2:2
25.09.2021 12:00 6 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:2
02.10.2021 12:00 7 кръг Г Академик (Пловдив) 2:0
27.10.2021 12:00 8 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 0:2
отложен 9 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
отложен 10 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
23.10.2021 10:00 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
31.10.2021 12:00 12 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1
06.11.2021 10:00 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
13.11.2021 12:00 14 кръг Д ФК Арда 999 (Кърджали) -:-
20.11.2021 12:00 15 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
27.11.2021 10:00 16 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
04.12.2021 10:00 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 19 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 20 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 23 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 24 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 31 кръг Г ФК Арда 999 (Кърджали) -:-
- 32 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 33 кръг Г Велд (Пловдив) -:-
- 34 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 (Пловдив) 10 9 1 0 37:5 28
2 Пловдив сити (Пловдив) 12 8 2 2 25:9 26
3 Лидер Пловдив (Ягодово) 10 8 1 1 31:12 25
4 Пловдив 2015 II (Пловдив) 10 6 3 1 23:9 21
5 Пловдив 2015 (Пловдив) 12 6 2 4 20:9 20

Лидер Пловдив (Ягодово)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
08.09.2021 11:00 - Г Марица 1921 (Пловдив) 3:4
Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 10:00 1 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:7
18.09.2021 10:30 2 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:3
22.09.2021 12:30 3 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 6:1
25.09.2021 10:00 4 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:5
отложен 5 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
отложен 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
отложен 7 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 8 кръг
почива
30.10.2021 12:00 9 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:2
06.11.2021 10:00 10 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
13.11.2021 10:00 11 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
21.11.2021 10:30 12 кръг Г Левски (Карлово) -:-
27.11.2021 12:00 13 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 16 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 23 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 26 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Борислав 2009 (Първомай) 7 3 1 3 14:13 10
9 Свобода 2011 (Пещера) 4 1 2 1 8:8 5
10 Лидер Пловдив (Ягодово) 5 1 0 4 8:18 3
11 Чавдар (Пловдив) 9 1 0 8 8:22 3
12 Лион 2017 (Пловдив) 8 1 0 7 8:37 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници