Сините камъни 2022 (Сливен)

BGSupporters форум

Сините камъни 2022 (Сливен)

"А" ОГ Сливен
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 15:30 1 кръг Д Балкан 2012 (Твърдица) 6:0
24.09.2023 17:00 2 кръг Г Балкан (Селиминово) анл.
02.12.2023 14:30 3 кръг Д Аполон (кв.Речица, Сливен) 3:0
07.10.2023 16:30 4 кръг Г Самуил 2006 (Самуилово) 2:2
14.10.2023 16:00 5 кръг Д Тунджа 2009 (Мечкарево) 2:3
22.10.2023 15:00 6 кръг Г Ботев (Кермен) 1:1
11.11.2023 14:30 7 кръг Д Буря (Градско) 5:2
19.11.2023 14:30 8 кръг Г Левски 2018 (Младово) 9:0
25.11.2023 14:30 9 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) 1:3
02.03.2024 14:00 10 кръг Г Балкан 2012 (Твърдица) 4:1
- 11 кръг
почива
16.03.2024 14:30 12 кръг Г Аполон (кв.Речица, Сливен) -:-
23.03.2024 15:00 13 кръг Д Самуил 2006 (Самуилово) -:-
30.03.2024 15:00 14 кръг Г Тунджа 2009 (Мечкарево) -:-
07.04.2024 16:00 15 кръг Д Ботев (Кермен) -:-
13.04.2024 16:00 16 кръг Г Буря (Градско) -:-
21.04.2024 16:00 17 кръг Д Левски 2018 (Младово) -:-
27.04.2024 16:30 18 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кортен 2012 (Кортен) 9 7 2 0 29:7 23
2 Тунджа 2009 (Мечкарево) 9 6 0 3 21:17 18
3 Сините камъни 2022 (Сливен) 9 5 2 2 33:12 17
4 Самуил 2006 (Самуилово) 8 5 2 1 32:12 17
5 Ботев (Кермен) 8 4 1 3 14:15 13
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2024 11:30 - Г Берое II (Стара Загора) 0:5
27.01.2024 12:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3

Сините камъни 2022 (Сливен)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 10:00 1 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:2
31.08.2023 11:00 2 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 2:3
08.09.2023 15:30 3 кръг Г Вихър (Войсил) 1:0
14.09.2023 11:00 4 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 3:2
19.09.2023 12:00 5 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 4:1
04.10.2023 13:00 6 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:2
06.10.2023 16:00 7 кръг Г Марица 2009 (Градина) 3:0
12.10.2023 15:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:6
19.10.2023 11:00 9 кръг Г Чавдар (Пловдив) 4:0
26.10.2023 15:00 10 кръг Д Верея (Стара Загора) 5:0
- 11 кръг
почива
09.11.2023 11:00 12 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
09.12.2023 14:00 13 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:1
отложен 14 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
30.11.2023 14:00 15 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:2
15.02.2024 13:00 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:4
26.02.2024 14:30 17 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 3:5
29.02.2024 14:00 18 кръг Д Вихър (Войсил) 2:2
09.03.2024 11:00 19 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
14.03.2024 15:00 20 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
25.03.2024 15:00 21 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
28.03.2024 15:00 22 кръг Д Марица 2009 (Градина) -:-
05.04.2024 15:00 23 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
11.04.2024 15:00 24 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
20.04.2024 10:00 25 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 26 кръг
почива
03.05.2024 14:00 27 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
09.05.2024 17:00 28 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
18.05.2024 11:00 29 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) -:-
26.05.2024 11:00 30 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Вихър (Войсил) 16 8 2 6 37:21 26
8 Марица 1921 (Пловдив) 17 7 4 6 48:29 25
9 Сините камъни 2022 (Сливен) 16 7 3 6 37:33 24
10 Асеновец 2005 (Асеновград) 14 4 5 5 34:27 17
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 15 5 1 9 31:35 16

Сините камъни 2022 II (Сливен)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2023 09:30 1 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:2
03.09.2023 10:30 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:7
09.09.2023 11:00 3 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:7
16.09.2023 12:00 4 кръг Д Чавдар (Пловдив) 0:3
22.09.2023 11:00 5 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 1:5
30.09.2023 11:00 6 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:0
06.10.2023 15:00 7 кръг Г Вихър (Войсил) 0:4
- 8 кръг
почива
21.10.2023 14:00 9 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:6
28.10.2023 13:00 10 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:2
06.11.2023 14:00 11 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:6
11.11.2023 12:00 12 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 2:1
21.11.2023 14:00 13 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
отложен 14 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
01.12.2023 14:00 15 кръг Г Марица 2009 (Градина) 1:5
17.02.2024 13:00 16 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:3
24.02.2024 14:00 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
02.03.2024 10:00 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
09.03.2024 11:00 19 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
16.03.2024 11:00 20 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
23.03.2024 11:00 21 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
30.03.2024 11:00 22 кръг Д Вихър (Войсил) -:-
- 23 кръг
почива
12.04.2024 17:00 24 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
20.04.2024 11:00 25 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
27.04.2024 11:00 26 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
03.05.2024 11:00 27 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
11.05.2024 11:00 28 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
18.05.2024 11:00 29 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
25.05.2024 11:00 30 кръг Д Марица 2009 (Градина) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Лидер Пловдив (Ягодово) 15 5 1 9 31:35 16
12 Локомотив (Стара Загора) 15 3 5 7 15:28 14
13 Чавдар (Пловдив) 16 3 4 9 21:31 13
14 Верея (Стара Загора) 17 0 0 17 15:103 0
15 Сините камъни 2022 II (Сливен) 16 2 0 14 8:60 6

Сините камъни 2022 (Сливен)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 10:00 1 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 5:0
16.09.2023 10:00 2 кръг Г Арена (Ямбол) 2:6
30.10.2023 11:00 3 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 2:2
01.10.2023 10:30 4 кръг Г Розова долина (Казанлък) 3:0
16.10.2023 15:00 5 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 1:0
14.10.2023 10:00 6 кръг Д Шампион (Ямбол) 9:3
21.10.2023 11:00 7 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 2:2
28.10.2023 10:00 8 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) 1:1
06.12.2023 15:00 9 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 1:3
12.11.2023 10:00 10 кръг Д Саяна (Хасково) 0:3
18.11.2023 10:00 11 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 2:2
25.11.2023 10:00 12 кръг Д Верея (Стара Загора) 6:1
10.03.2024 10:00 13 кръг Г ФК Харманли (Харманли) -:-
16.03.2024 10:00 14 кръг Д Чирпан 1929 II (Чирпан) -:-
23.03.2024 10:00 15 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Розова долина II (Казанлък) 12 8 1 3 44:14 25
7 ОФК Хасково (Хасково) 12 6 2 4 39:22 20
8 Сините камъни 2022 (Сливен) 12 5 4 3 34:23 19
9 Сините камъни 2022 II (Сливен) 12 5 1 6 30:22 16
10 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 12 5 0 7 29:34 15

Сините камъни 2022 II (Сливен)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.10.2023 14:00 1 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 0:9
16.09.2023 10:00 2 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 3:4
22.09.2023 10:00 3 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
30.09.2023 10:00 4 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0
16.10.2023 15:00 5 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 0:1
14.10.2023 10:00 6 кръг Д ФК Харманли (Харманли) 6:1
15.11.2023 15:00 7 кръг Г Шампион (Ямбол) 6:1
28.10.2023 10:00 8 кръг Д Чирпан 1929 II (Чирпан) 3:0
04.11.2023 10:00 9 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 0:0
11.11.2023 10:00 10 кръг Д Миньор 2022 (Раднево) 8:1
18.11.2023 10:00 11 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 0:1
25.11.2023 10:00 12 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:2
09.03.2024 10:00 13 кръг Г Розова долина II (Казанлък) -:-
17.03.2024 10:00 14 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
23.03.2024 10:00 15 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ОФК Хасково (Хасково) 12 6 2 4 39:22 20
8 Сините камъни 2022 (Сливен) 12 5 4 3 34:23 19
9 Сините камъни 2022 II (Сливен) 12 5 1 6 30:22 16
10 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 12 5 0 7 29:34 15
11 Розова долина (Казанлък) 12 3 1 8 18:47 10

Сините камъни 2022 (Сливен)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:30 1 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:5
- 2 кръг
почива
22.09.2023 10:00 3 кръг Г Загорец (Нова Загора) 15:2
30.09.2023 11:30 4 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 1:2
08.10.2023 09:00 5 кръг Д Шампион (Ямбол) 4:2
14.10.2023 11:30 6 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 5:0
26.10.2023 11:00 7 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 7:5
28.10.2023 11:30 8 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анл.
04.11.2023 11:30 9 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 9:0
11.11.2023 10:00 10 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 6:1
24.02.2024 11:30 11 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:1
25.11.2023 10:00 12 кръг Г Саяна (Хасково) 1:5
02.12.2023 11:30 13 кръг Д Арена (Ямбол) 5:4
02.03.2024 11:30 14 кръг Д Берое (Стара Загора) 4:1
- 15 кръг
почива
16.03.2024 11:30 16 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
23.03.2024 11:30 17 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
30.03.2024 11:30 18 кръг Г Шампион (Ямбол) -:-
06.04.2024 11:30 19 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
13.04.2024 11:30 20 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 21 кръг
почива
27.04.2024 11:30 22 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) -:-
01.05.2024 11:30 23 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
12.05.2024 11:30 24 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
19.05.2024 11:30 25 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
25.05.2024 11:30 26 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 12 11 0 1 83:15 33
2 Сините камъни 2022 (Сливен) 12 9 0 3 64:28 27
3 ФК Сливен (Сливен) 11 8 2 1 33:6 26
4 Арена (Ямбол) 11 6 1 4 33:18 19
5 Свиленград 1921 (Свиленград) 11 6 1 4 33:28 19

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници