ФК Сливен (Сливен)

BGSupporters форум

ФК Сливен (Сливен)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Г Гигант (Съединение) 0:11
12.08.2023 18:00 2 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
20.08.2023 18:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:21
26.08.2023 18:00 4 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1
02.09.2023 18:00 5 кръг Г Созопол (Созопол) 1:7
09.09.2023 17:00 6 кръг Д Берое II (Стара Загора) 0:1
16.09.2023 17:00 7 кръг Г Саяна (Хасково) 0:9
23.09.2023 17:00 8 кръг Д Несебър (Несебър) 1:6
27.09.2023 17:00 9 кръг Г Сокол (Марково) 2:5
30.09.2023 17:00 10 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:9
07.10.2023 16:00 11 кръг Г Ботев II (Пловдив) 1:7
11.10.2023 16:00 12 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:3
15.10.2023 16:00 13 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:2
21.10.2023 16:00 14 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:3
27.10.2023 16:00 15 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:6
02.11.2023 14:30 16 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 4:2
11.11.2023 14:30 17 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
18.11.2023 14:30 18 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
25.11.2023 14:30 19 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:3
17.02.2024 14:00 20 кръг Д Гигант (Съединение) 0:0
24.02.2024 14:00 21 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0
02.03.2024 15:00 22 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
09.03.2024 15:00 23 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
16.03.2024 15:00 24 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
23.03.2024 15:00 25 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
30.03.2024 17:00 26 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
03.04.2024 17:00 27 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
06.04.2024 17:00 28 кръг Д Сокол (Марково) -:-
13.04.2024 17:00 29 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
17.04.2024 17:00 30 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
20.04.2024 17:00 31 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
27.04.2024 17:00 32 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
02.05.2024 18:00 33 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
11.05.2024 18:00 34 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
15.05.2024 18:00 35 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
18.05.2024 18:00 36 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
25.05.2024 18:00 37 кръг Д Левски (Карлово) -:-
01.06.2024 18:00 38 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
16 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 22 5 5 12 26:53 20
17 Сокол (Марково) 22 5 1 16 25:56 16
18 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 22 4 3 15 25:54 15
19 Берое II (Стара Загора) 22 4 0 18 20:70 12
20 ФК Сливен (Сливен) 22 1 3 18 16:106 6
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Сливен / Първи кръг
19.09.2023 17:00 - Г Загорец (Нова Загора) 0:10
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.07.2023 18:30 - Г Созопол (Созопол) 0:7
01.08.2023 18:30 - Г Черноломец 1919 (Попово) 1:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2024 13:30 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:4
17.01.2024 14:00 - Д Розова долина (Казанлък) 6:1
20.01.2024 14:15 - Д Созопол (Созопол) 2:3
24.01.2024 14:00 - Г Несебър (Несебър) 0:7
27.01.2024 14:30 - Д Берое II (Стара Загора) 3:0
31.01.2024 14:30 - Д Черноморец 1919 II (Бургас) 5:2
04.02.2024 13:30 - Д Кортен 2012 (Кортен) 2:0
07.02.2024 13:30 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:2
10.02.2024 14:00 - Д Тунджа 2009 (Мечкарево) 5:1

ФК Сливен (Сливен)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2023 10:30 1 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:2
02.09.2023 10:30 2 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 6:1
10.09.2023 11:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:4
- 4 кръг
почива
24.09.2023 10:00 5 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:1
- 6 кръг
почива
08.10.2023 10:30 7 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
14.10.2023 15:00 8 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 8:2
22.10.2023 10:00 9 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
08.11.2023 15:00 10 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:4
06.11.2023 13:00 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
12.11.2023 12:00 12 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 5:5
19.11.2023 12:00 13 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:0
29.11.2023 13:00 14 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:1
03.12.2023 12:00 15 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:1
отложен 16 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
25.02.2024 12:00 17 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:0
отложен 18 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 19 кръг
почива
16.03.2024 10:00 20 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 21 кръг
почива
30.03.2024 10:00 22 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
07.04.2024 11:00 23 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
14.04.2024 10:00 24 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
21.04.2024 11:00 25 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
27.04.2024 11:00 26 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
04.05.2024 11:00 27 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
11.05.2024 12:00 28 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
19.05.2024 12:00 29 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
25.05.2024 11:00 30 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Черноморец 1919 (Бургас) 13 10 2 1 57:20 32
4 Арда 1924 (Кърджали) 14 8 2 4 38:23 26
5 ФК Сливен (Сливен) 14 7 3 4 39:27 24
6 Спартак 1947 (Пловдив) 14 5 4 5 24:28 19
7 Локомотив (Стара Загора) 16 5 4 7 28:44 19

ФК Сливен (Сливен)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2023 16:00 1 кръг Д Чирпан 1929 II (Чирпан) 9:0
16.09.2023 10:00 2 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) 18:0
22.09.2023 11:00 3 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 5:0
03.10.2023 09:30 4 кръг Г Арена (Ямбол) 3:4
07.10.2023 10:00 5 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 7:0
13.10.2023 16:30 6 кръг Г Розова долина (Казанлък) 5:0
21.10.2023 11:00 7 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 2:2
25.10.2023 14:00 8 кръг Г Шампион (Ямбол) 9:1
04.11.2023 10:00 9 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 0:0
11.11.2023 10:00 10 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) 4:1
02.03.2024 10:00 11 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 3:0
02.12.2023 11:00 12 кръг Д Саяна (Хасково) 1:0
09.03.2024 10:00 13 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
16.03.2024 10:00 14 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
24.03.2024 10:00 15 кръг Г ФК Харманли (Харманли) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арена (Ямбол) 12 11 1 0 82:14 34
2 Саяна (Хасково) 12 10 0 2 67:8 30
3 ФК Сливен (Сливен) 12 9 2 1 66:8 29
4 Арсенал 2000 (Казанлък) 12 9 1 2 43:23 28
5 Чирпан 1929 (Чирпан) 12 7 4 1 43:7 25

ФК Сливен (Сливен)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 13:30 1 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 4:0
16.09.2023 10:00 2 кръг Д Загорец (Нова Загора) 11:0
22.09.2023 10:30 3 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:1
30.09.2023 11:30 4 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 2:1
08.10.2023 11:30 5 кръг Г Розова долина (Казанлък) 3:0
18.10.2023 16:00 6 кръг Д Шампион (Ямбол) 2:0
06.11.2023 11:30 7 кръг Г Саяна (Хасково) 3:1
28.10.2023 11:30 8 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 3:0
24.02.2024 11:30 9 кръг Г Арена (Ямбол) 0:0
16.11.2023 14:30 10 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
19.11.2023 12:30 11 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:3
25.11.2023 11:30 12 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анл.
- 13 кръг
почива
04.03.2024 11:00 14 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
09.03.2024 11:30 15 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
16.03.2024 11:30 16 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
23.03.2024 11:30 17 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
30.03.2024 11:30 18 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
06.04.2024 11:30 19 кръг Г Шампион (Ямбол) -:-
13.04.2024 11:30 20 кръг Д Саяна (Хасково) -:-
20.04.2024 11:30 21 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
27.04.2024 11:30 22 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
01.05.2024 11:30 23 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
11.05.2024 11:30 24 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 25 кръг
почива
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 12 11 0 1 83:15 33
2 Сините камъни 2022 (Сливен) 12 9 0 3 64:28 27
3 ФК Сливен (Сливен) 11 8 2 1 33:6 26
4 Арена (Ямбол) 11 6 1 4 33:18 19
5 Свиленград 1921 (Свиленград) 11 6 1 4 33:28 19

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници