ФК Сливен (Сливен)

BGSupporters форум

ФК Сливен (Сливен)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
05.08.2023 18:00 1 кръг Г Гигант (Съединение) 0:11
12.08.2023 18:00 2 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
20.08.2023 18:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:21
26.08.2023 18:00 4 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1
02.09.2023 18:00 5 кръг Г Созопол (Созопол) 1:7
09.09.2023 17:00 6 кръг Д Берое II (Стара Загора) 0:1
16.09.2023 17:00 7 кръг Г Саяна (Хасково) 0:9
23.09.2023 17:00 8 кръг Д Несебър (Несебър) 1:6
27.09.2023 17:00 9 кръг Г Сокол (Марково) 2:5
30.09.2023 17:00 10 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:9
07.10.2023 16:00 11 кръг Г Ботев II (Пловдив) 1:7
11.10.2023 16:00 12 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:3
15.10.2023 16:00 13 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:2
21.10.2023 16:00 14 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:3
27.10.2023 16:00 15 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:6
02.11.2023 14:30 16 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 4:2
11.11.2023 14:30 17 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
18.11.2023 14:30 18 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
25.11.2023 14:30 19 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:3
17.02.2024 14:00 20 кръг Д Гигант (Съединение) 0:0
24.02.2024 14:00 21 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0
02.03.2024 15:00 22 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
09.03.2024 15:00 23 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
13.03.2024 14:00 24 кръг Д Созопол (Созопол) 1:0
23.03.2024 15:00 25 кръг Г Берое II (Стара Загора) 0:0
30.03.2024 15:00 26 кръг Д Саяна (Хасково) 0:1
03.04.2024 17:00 27 кръг Г Несебър (Несебър) 1:3
06.04.2024 17:00 28 кръг Д Сокол (Марково) 5:2
13.04.2024 17:00 29 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:1
17.04.2024 17:00 30 кръг Д Ботев II (Пловдив) 1:2
20.04.2024 17:00 31 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:2
27.04.2024 17:00 32 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:1
02.05.2024 18:00 33 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:1
10.05.2024 18:00 34 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:0
15.05.2024 18:00 35 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:4
18.05.2024 18:00 36 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
25.05.2024 18:00 37 кръг Д Левски (Карлово) 5:2
01.06.2024 18:00 38 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
16 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 38 9 10 19 49:82 37
17 Карнобат (Карнобат) 38 11 1 26 46:106 34
18 ФК Сливен (Сливен) 38 8 6 24 42:127 30
19 Сокол (Марково) 38 8 3 27 36:98 27
20 Берое II (Стара Загора) 38 6 2 30 26:108 20
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Сливен / Първи кръг
19.09.2023 17:00 - Г Загорец (Нова Загора) 0:10
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
27.07.2023 18:30 - Г Созопол (Созопол) 0:7
01.08.2023 18:30 - Г Черноломец 1919 (Попово) 1:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2024 13:30 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:4
17.01.2024 14:00 - Д Розова долина (Казанлък) 6:1
20.01.2024 14:15 - Д Созопол (Созопол) 2:3
24.01.2024 14:00 - Г Несебър (Несебър) 0:7
27.01.2024 14:30 - Д Берое II (Стара Загора) 3:0
31.01.2024 14:30 - Д Черноморец 1919 II (Бургас) 5:2
04.02.2024 13:30 - Д Кортен 2012 (Кортен) 2:0
07.02.2024 13:30 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:2
10.02.2024 14:00 - Д Тунджа 2009 (Мечкарево) 5:1

ФК Сливен (Сливен)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2023 10:30 1 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:2
02.09.2023 10:30 2 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 6:1
10.09.2023 11:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:4
- 4 кръг
почива
24.09.2023 10:00 5 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:1
- 6 кръг
почива
08.10.2023 10:30 7 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
14.10.2023 15:00 8 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 8:2
22.10.2023 10:00 9 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
08.11.2023 15:00 10 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:4
06.11.2023 13:00 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:1
12.11.2023 12:00 12 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 5:5
19.11.2023 12:00 13 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:0
29.11.2023 13:00 14 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:1
03.12.2023 12:00 15 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:1
29.02.2024 13:00 16 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 3:3
25.02.2024 12:00 17 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:0
03.03.2024 12:00 18 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
- 19 кръг
почива
16.03.2024 10:00 20 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:1
- 21 кръг
почива
31.03.2024 13:00 22 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 3:5
02.04.2024 14:00 23 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 5:1
14.04.2024 11:00 24 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
21.04.2024 11:00 25 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:1
27.04.2024 11:00 26 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:4
14.05.2024 12:00 27 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0
12.05.2024 13:00 28 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:1
20.05.2024 12:00 29 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 4:2
24.05.2024 15:00 30 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Арда 1924 (Кърджали) 26 14 7 5 68:35 49
5 Марица 1921 (Пловдив) 26 14 5 7 79:33 47
6 ФК Сливен (Сливен) 26 13 6 7 68:48 45
7 Орлета (Пазарджик) 26 10 7 9 66:63 37
8 Спартак 1947 (Пловдив) 26 8 6 12 41:56 30

ФК Сливен (Сливен)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
13.09.2023 16:00 1 кръг Д Чирпан 1929 II (Чирпан) 9:0
16.09.2023 10:00 2 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) 18:0
22.09.2023 11:00 3 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 5:0
03.10.2023 09:30 4 кръг Г Арена (Ямбол) 3:4
07.10.2023 10:00 5 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 7:0
13.10.2023 16:30 6 кръг Г Розова долина (Казанлък) 5:0
21.10.2023 11:00 7 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 2:2
25.10.2023 14:00 8 кръг Г Шампион (Ямбол) 9:1
04.11.2023 10:00 9 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 0:0
11.11.2023 10:00 10 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) 4:1
02.03.2024 10:00 11 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 3:0
02.12.2023 11:00 12 кръг Д Саяна (Хасково) 1:0
09.03.2024 09:30 13 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 5:1
14.03.2024 10:00 14 кръг Д Верея (Стара Загора) 13:0
23.03.2024 10:00 15 кръг Г ФК Харманли (Харманли) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арена (Ямбол) 15 13 1 1 88:17 40
2 Саяна (Хасково) 15 13 0 2 80:12 39
3 ФК Сливен (Сливен) 15 12 2 1 86:9 38
4 Чирпан 1929 (Чирпан) 15 9 4 2 52:12 31
5 Розова долина II (Казанлък) 15 10 1 4 56:20 31
Втора фаза / Група "А"
30.03.2024 10:00 16 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 3:0
06.04.2024 13:30 17 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 5:1
13.04.2024 10:00 18 кръг Д Арена (Ямбол) 6:1
01.05.2024 11:00 19 кръг Г Саяна (Хасково) 3:1
15.05.2024 17:00 20 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 3:0
11.05.2024 10:00 21 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 3:1
17.05.2024 16:00 22 кръг Д Розова долина II (Казанлък) 8:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Сливен (Сливен) 22 19 2 1 117:13 59
2 Саяна (Хасково) 22 18 0 4 105:25 54
3 Арена (Ямбол) 22 17 2 3 115:33 53
4 Чирпан 1929 (Чирпан) 22 13 4 5 70:28 43
5 ОФК Хасково (Хасково) 22 11 4 7 61:45 37

ФК Сливен (Сливен)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 13:30 1 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 4:0
16.09.2023 10:00 2 кръг Д Загорец (Нова Загора) 11:0
22.09.2023 10:30 3 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:1
30.09.2023 11:30 4 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 2:1
08.10.2023 11:30 5 кръг Г Розова долина (Казанлък) 3:0
18.10.2023 16:00 6 кръг Д Шампион (Ямбол) 2:0
06.11.2023 11:30 7 кръг Г Саяна (Хасково) 3:1
28.10.2023 11:30 8 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 3:0
24.02.2024 11:30 9 кръг Г Арена (Ямбол) 0:0
16.11.2023 14:30 10 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
19.11.2023 12:30 11 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:3
25.11.2023 11:30 12 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анл.
- 13 кръг
почива
04.03.2024 11:00 14 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 8:2
09.03.2024 10:00 15 кръг Г Загорец (Нова Загора) 6:0
16.03.2024 12:00 16 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 4:4
24.03.2024 11:00 17 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 0:1
01.04.2024 11:00 18 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:0
29.03.2024 13:00 19 кръг Г Шампион (Ямбол) 0:1
13.04.2024 11:30 20 кръг Д Саяна (Хасково) 3:0
21.04.2024 11:00 21 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 6:0
28.04.2024 10:30 22 кръг Д Арена (Ямбол) 2:1
22.05.2024 14:00 23 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 9:0
12.05.2024 14:30 24 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:6
- 25 кръг
почива
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 22 20 0 2 147:29 60
2 Сините камъни 2022 (Сливен) 22 18 1 3 107:37 55
3 ФК Сливен (Сливен) 22 15 3 4 75:21 48
4 Шампион (Ямбол) 22 13 0 9 85:49 39
5 Локомотив (Стара Загора) 22 11 3 8 96:59 36

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници