Арда (Кърджали)

BGSupporters форум

Информация


Адрес: Кърджали 6600, Стадион „Дружба“
Телефон: (+359 361) 83080
E-mail: info@arda.bg

Арда (Кърджали)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 4:0
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 6:0
27.08.2017 18:00 3 кръг Г Левски (Карлово) 2:0
30.08.2017 18:00 4 кръг Д Миньор (Раднево) 1:0
02.09.2017 17:00 5 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:0
09.09.2017 17:00 6 кръг Д Сокол (Марково) 4:1
16.09.2017 17:00 7 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
22.09.2017 17:00 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:1
30.09.2017 17:00 9 кръг Г Гигант (Съединение) 1:1
07.10.2017 16:00 10 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 7:0
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:0
21.10.2017 16:00 12 кръг Г Верея II (Стара Загора) 11:0
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Карнобат (Карнобат) 5:0
04.11.2017 14:30 14 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 4:0
11.11.2017 14:30 15 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
18.11.2017 14:30 16 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:1
26.11.2017 14:30 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 5:0
24.02.2018 18 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
03.03.2018 19 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) -:-
10.03.2018 20 кръг Д Левски (Карлово) -:-
17.03.2018 21 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
24.03.2018 22 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
31.03.2018 23 кръг Г Сокол (Марково) -:-
04.04.2018 24 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
07.04.2018 25 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
14.04.2018 26 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
21.04.2018 27 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
28.04.2018 28 кръг Д Евроколеж (Пловдив) -:-
05.05.2018 29 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
12.05.2018 30 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
16.05.2018 31 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
19.05.2018 32 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
26.05.2018 33 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
02.06.2018 34 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда (Кърджали) 17 15 2 0 63:4 47
2 Загорец (Нова Загора) 17 13 3 1 37:11 42
3 Борислав 2009 (Първомай) 17 11 1 5 37:20 34
4 Карнобат (Карнобат) 17 11 0 6 37:25 33
5 Левски (Карлово) 17 10 1 6 31:23 31
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
06.09.2017 17:00 - Г Сокол (Марково) 0:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
25.10.2017 15:30 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
22.11.2017 14:30 - Г Вихър (Строево) 6:0
Югоизточна България
- - Д Карнобат (Карнобат) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2017 18:30 - Г Пирин (Гоце Делчев) 3:2
16.07.2017 18:00 - Д Победа (Прилеп, Македония, 1) 1:0
19.07.2017 18:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 2:2
22.07.2017 11:00 - Г Банско (Банско) 0:0
29.07.2017 18:30 - Г Евроколеж (Пловдив) 3:1
05.08.2017 18:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
23.08.2017 18:00 - Д Хасково (Хасково) 11:0

Арда (Кърджали)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 12:00 1 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
02.10.2017 16:00 2 кръг Г Хасково (Хасково) 1:3
05.10.2017 15:00 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:2
16.10.2017 15:00 4 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
19.10.2017 16:00 5 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 2:2
26.10.2017 15:00 6 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:2
02.11.2017 14:00 7 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:0
- 8 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 9 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 12 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 14 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Родопа Смолян (Смолян) 7 5 1 1 16:10 16
2 Марица 1921 (Пловдив) 7 4 2 1 11:4 14
3 Арда (Кърджали) 7 3 2 2 12:9 11
4 Ботев 2002 (Пловдив) 7 3 1 3 17:10 10
5 Евроколеж (Пловдив) 7 3 1 3 13:7 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 16 място
2015/2016 А ОФГ КЖ 1 място
2012/2013 "В" група 18 място
2011/2012 "В" група 11 място
2010/2011 "В" група 11 място
2009/2010 "В" група 7 място

Месечна ранглиста

Интернет страници