Арда (Кърджали)

BGSupporters форум

Информация


Адрес: Кърджали 6600, Стадион „Дружба“
Телефон: (+359 361) 83080
E-mail: info@arda.bg

Арда (Кърджали)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 4:0
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) 6:0
27.08.2017 18:00 3 кръг Г Левски (Карлово) 2:0
30.08.2017 18:00 4 кръг Д Миньор (Раднево) 1:0
02.09.2017 17:00 5 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:0
09.09.2017 17:00 6 кръг Д Сокол (Марково) 4:1
16.09.2017 17:00 7 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:0
22.09.2017 17:00 8 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:1
30.09.2017 17:00 9 кръг Г Гигант (Съединение) 1:1
07.10.2017 16:00 10 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 7:0
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:0
21.10.2017 16:00 12 кръг Г Верея II (Стара Загора) 11:0
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Карнобат (Карнобат) 5:0
04.11.2017 14:30 14 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 4:0
11.11.2017 14:30 15 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
18.11.2017 14:30 16 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:1
26.11.2017 14:30 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 5:0
24.02.2018 14:00 18 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 11:1
14.03.2018 15:00 19 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 12:0
10.03.2018 15:00 20 кръг Д Левски (Карлово) 7:0
17.03.2018 15:00 21 кръг Г Миньор (Раднево) 0:0
24.03.2018 15:00 22 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:1
31.03.2018 16:00 23 кръг Г Сокол (Марково) 3:0
05.04.2018 17:00 24 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:0
14.04.2018 17:00 25 кръг Г Розова долина (Казанлък) 4:1
18.04.2018 17:00 26 кръг Д Гигант (Съединение) 6:0
21.04.2018 17:00 27 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0
28.04.2018 17:00 28 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 3:0
05.05.2018 18:00 29 кръг Д Верея II (Стара Загора) 8:0
09.05.2018 18:00 30 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:0
12.05.2018 18:00 31 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:0
18.05.2018 18:00 32 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0
26.05.2018 18:00 33 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
02.06.2018 18:00 34 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда (Кърджали) 32 29 3 0 133:7 90
2 Загорец (Нова Загора) 32 20 5 7 61:25 65
3 Миньор (Раднево) 32 17 7 8 62:31 58
4 Розова долина (Казанлък) 32 16 5 11 58:39 53
5 Атлетик (Куклен) 32 16 5 11 52:47 53
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
06.09.2017 17:00 - Г Сокол (Марково) 0:0
Купа на Аматьорската футболна лига
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
25.04.2018 17:00 - Д Хитрино (Хитрино) 7:0
Финал
23.05.2018 18:00 - Д Кариана (Ерден) 1:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
25.10.2017 15:30 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
22.11.2017 14:30 - Г Вихър (Строево) 6:0
Югоизточна България
28.03.2018 16:00 - Д Карнобат (Карнобат) 4:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
12.07.2017 18:30 - Г Пирин (Гоце Делчев) 3:2
16.07.2017 18:00 - Д Победа (Прилеп, Македония, 1) 1:0
19.07.2017 18:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 2:2
22.07.2017 11:00 - Г Банско (Банско) 0:0
29.07.2017 18:30 - Г Евроколеж (Пловдив) 3:1
05.08.2017 18:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
23.08.2017 18:00 - Д Хасково (Хасково) 11:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
21.01.2018 16:00 - Д Тобол (Костанай, Казахстан, 1) 0:1
26.01.2018 16:00 - Д Слобода (Тузла, Босна и Херцеговина, 1) 0:0
31.01.2018 16:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
03.02.2018 14:00 - Д Младост (Подгорица, Черна гора, 1) 3:0
08.02.2018 16:00 - Д КОВО (Белуша, Словакия, 3) 0:0
17.02.2018 14:00 - Д Атлетик (Куклен) 2:0

Арда (Кърджали)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 12:00 1 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
02.10.2017 16:00 2 кръг Г Хасково (Хасково) 1:3
05.10.2017 15:00 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:2
16.10.2017 15:00 4 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0
19.10.2017 16:00 5 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 2:2
26.10.2017 15:00 6 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:2
02.11.2017 14:00 7 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:0
29.03.2018 15:00 8 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 7:0
04.04.2018 16:00 9 кръг Д Хасково (Хасково) 2:2
13.04.2018 16:00 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:3
19.04.2018 16:00 11 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
28.04.2018 11:00 12 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 2:2
03.05.2018 16:00 13 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:1
10.05.2018 16:00 14 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица 1921 (Пловдив) 14 10 3 1 36:11 33
2 Родопа Смолян (Смолян) 13 9 1 3 28:15 28
3 Арда (Кърджали) 14 7 4 3 33:17 25
4 Хасково (Хасково) 13 7 2 4 30:20 23
5 Ботев 2002 (Пловдив) 13 5 3 5 35:22 18

Арда (Кърджали)

ЮМВ: Хасково - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 11:45 1 кръг Г Хасково (Хасково) 0:2
30.09.2017 11:45 2 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:0
07.10.2017 11:00 3 кръг Г Бенковски (Симеоновград) 4:0
14.10.2017 11:45 4 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) 2:1
21.10.2017 11:45 5 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) 2:1
28.10.2017 11:45 6 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:2
04.11.2017 11:45 7 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0
05.05.2018 10:30 8 кръг Д Хасково (Хасково) 2:2
отложен 9 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
01.04.2018 11:00 10 кръг Д Бенковски (Симеоновград) 3:0
14.04.2018 10:30 11 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) 0:3
22.04.2018 10:30 12 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 3:0
29.04.2018 10:30 13 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:0
05.05.2018 10:00 14 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 (Кърджали) 13 11 0 2 60:10 33
2 Хасково (Хасково) 14 10 2 2 57:18 32
3 Арда (Кърджали) 13 9 2 2 28:11 29
4 Свиленград 1921 (Свиленград) 14 7 1 6 44:25 22
5 Хасково 1957 (Хасково) 14 5 0 9 17:60 15

Арда (Кърджали)

Деца: Кърджали - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2017 13:00 1 кръг Г Палас (Рудозем) 5:2
07.10.2017 11:00 2 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 3:0
15.10.2017 16:00 3 кръг Г Златоград (Златоград) 12:0
21.10.2017 14:00 4 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 6:0
28.10.2017 11:00 5 кръг Г Мадан (Мадан) 2:1
01.11.2017 14:00 6 кръг Д Граничар (Кирково) 8:0
04.11.2017 11:00 7 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 3:0
- 8 кръг
почива
14.11.2017 15:00 9 кръг Г Джебел 1928 (Джебел) 10:1
09.03.2018 15:30 10 кръг Д Палас (Рудозем) 3:0
11.04.2018 15:00 11 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:0
28.03.2018 15:00 12 кръг Д Златоград (Златоград) 13:2
31.03.2018 11:00 13 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) 6:0
14.04.2018 11:00 14 кръг Д Мадан (Мадан) 3:0
21.04.2018 11:00 15 кръг Г Граничар (Кирково) 3:3
28.04.2018 11:00 16 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 5:0
- 17 кръг
почива
12.05.2018 11:00 18 кръг Д Джебел 1928 (Джебел) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда (Кърджали) 16 14 2 0 85:9 44
2 Арда 1924 (Кърджали) 16 14 1 1 64:12 43
3 Родопи 1935 (Момчилград) 16 10 0 6 76:33 30
4 Палас (Рудозем) 16 8 2 6 68:51 26
5 Мадан (Мадан) 16 7 2 7 52:32 23

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 16 място
2015/2016 А ОФГ КЖ 1 място
2012/2013 "В" група 18 място
2011/2012 "В" група 11 място
2010/2011 "В" група 11 място
2009/2010 "В" група 7 място

Месечна ранглиста

Интернет страници