Арда 1924 (Кърджали)

BGSupporters форум

Информация

Адрес: Кърджали 6600, бул. Беломорски 71
Телефон: (+359) 893 414 032
E-mail: office@fcarda.bg; press@fcarda.bg

Арда (Кърджали)

Южна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.08.1963 17:30 1 кръг Д Миньор (Димитровград) 2:0
25.08.1963 17:30 2 кръг Г Ботев (Пазарджик) 0:2
01.09.1963 17:00 3 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
08.09.1963 17:00 4 кръг Г Николай Лъсков (Ямбол) 0:0
15.09.1963 17:00 5 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:0
22.09.1963 16:30 6 кръг Г Хаджи Димитър (Сливен) 0:2
29.09.1963 16:30 7 кръг Д Ботев (Благоевград) 4:0
06.10.1963 16:00 8 кръг Г Димитър Канев (Хасково) 0:2
20.10.1963 16:00 9 кръг Д Химик (Димитровград) 1:0
27.10.1963 10:00 10 кръг Г Академик (София) 0:1
03.11.1963 15:00 11 кръг Д Металург (Перник) 3:2
10.11.1963 15:00 12 кръг Г Левски (Кюстендил) 1:4
17.11.1963 15:00 13 кръг Д Горубсо (Мадан) 1:1
24.11.1963 15:00 14 кръг Г Ботев (Бургас) 1:0
01.12.1963 14:30 15 кръг Д Левски (Карлово) 2:2
08.12.1963 14:30 16 кръг Д Чепинец (Велинград) 4:0
15.12.1963 14:30 17 кръг Г Орлин (Пирдоп) 0:3
08.03.1964 16:30 18 кръг Г Миньор (Димитровград) 1:2
15.03.1964 16:30 19 кръг Д Ботев (Пазарджик) 1:1
22.03.1964 16:30 20 кръг Г Миньор (Перник) 1:3
29.03.1964 17:00 21 кръг Д Николай Лъсков (Ямбол) 0:0
04.04.1964 17:00 22 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:1
12.04.1964 17:00 23 кръг Д Хаджи Димитър (Сливен) 3:0
17.04.1964 17:30 24 кръг Г Ботев (Благоевград) 0:0
26.04.1964 17:30 25 кръг Д Димитър Канев (Хасково) 1:0
03.05.1964 17:30 26 кръг Г Химик (Димитровград) 0:1
10.05.1964 18:00 27 кръг Д Академик (София) 0:0
17.05.1964 18:00 28 кръг Г Металург (Перник) 0:1
24.05.1964 18:00 29 кръг Д Левски (Кюстендил) 1:0
31.05.1964 18:00 30 кръг Г Горубсо (Мадан) 3:2
07.06.1964 18:00 31 кръг Д Ботев (Бургас) 0:0
14.06.1964 18:00 32 кръг Г Левски (Карлово) 0:1
21.06.1964 18:00 33 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:1
27.06.1964 18:15 34 кръг Д Орлин (Пирдоп) 8:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Химик (Димитровград) 34 15 9 10 47:34 39
6 Ботев (Бургас) 34 13 13 8 53:42 39
7 Арда (Кърджали) 34 13 8 13 41:32 34
8 Металург (Перник) 34 14 6 14 54:53 34
9 Миньор (Димитровград) 34 13 8 13 43:43 34
Купа на Съветската армия
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
22.12.1963 14:00 - Г Родопа (Смолян) 2:2

Арда (Кърджали)

ЮСВ: Републиканско първенство
Дата Фаза Противник Рез.
Групова фаза / Група Сливен
15.07.1964 - Г Млада гвардия (Сливен) 3:0
17.07.1964 - Г Черно море (Варна) 0:1
19.07.1964 - Д Орловец (Габрово) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черно море (Варна) 3 3 0 0 8:1 6
2 Арда (Кърджали) 3 2 0 1 5:2 4
3 Орловец (Габрово) 3 1 0 2 5:6 2
4 Млада гвардия (Сливен) 3 0 0 3 0:9 0
Старозагорска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Берое (Стара Загора) 18 14 2 2 49:13 30
2 Арда (Кърджали) 18 10 7 1 41:9 27
3 Димитър Канев (Хасково) 18 10 6 2 51:17 26
4 Партизанин (Първомай) 18 9 3 6 33:18 21
5 Яворов (Чирпан) 18 7 4 7 39:26 18

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:01 сезон
"Б" група:31 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници