Югоизточна Трета лига | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.08.2023 18:00 | 1 кръг | Д | Димитровград 1947 (Димитровград) | 1:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.08.2023 18:00 | 2 кръг | Г | ФК Сливен (Сливен) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.08.2023 18:00 | 3 кръг | Д | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 2:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.08.2023 18:00 | 4 кръг | Г | Гигант (Съединение) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.09.2023 17:00 | 5 кръг | Г | Левски (Карлово) | 4:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.09.2023 17:00 | 6 кръг | Д | Спартак 1947 (Пловдив) | 0:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 17:00 | 7 кръг | Г | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 3:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 17:00 | 8 кръг | Д | Созопол (Созопол) | 2:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.09.2023 17:00 | 9 кръг | Г | Берое II (Стара Загора) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 17:00 | 10 кръг | Д | Саяна (Хасково) | 0:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.10.2023 16:00 | 11 кръг | Г | Несебър (Несебър) | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.10.2023 16:00 | 12 кръг | Д | Сокол (Марково) | 2:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 16:00 | 13 кръг | Г | Родопа Смолян (Смолян) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 16:00 | 14 кръг | Д | Ботев II (Пловдив) | 0:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.11.2023 14:30 | 15 кръг | Г | Атлетик (Куклен) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.12.2023 14:00 | 16 кръг | Д | Карнобат (Карнобат) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 14:30 | 17 кръг | Г | Розова долина (Казанлък) | 0:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 14:30 | 18 кръг | Д | Загорец (Нова Загора) | 0:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.11.2023 14:30 | 19 кръг | Г | Локомотив 1926 II (Пловдив) | 1:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 14:00 | 20 кръг | Г | Димитровград 1947 (Димитровград) | 0:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.02.2024 14:00 | 21 кръг | Д | ФК Сливен (Сливен) | 0:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.03.2024 15:00 | 22 кръг | Г | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 2:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.03.2024 15:00 | 23 кръг | Д | Гигант (Съединение) | 2:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 15:00 | 24 кръг | Д | Левски (Карлово) | 3:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.03.2024 15:00 | 25 кръг | Г | Спартак 1947 (Пловдив) | 0:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.03.2024 15:00 | 26 кръг | Д | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) | 2:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.04.2024 18:00 | 27 кръг | Г | Созопол (Созопол) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.04.2024 17:00 | 28 кръг | Д | Берое II (Стара Загора) | 4:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.04.2024 17:00 | 29 кръг | Г | Саяна (Хасково) | 0:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.04.2024 17:00 | 30 кръг | Д | Несебър (Несебър) | 2:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 17:00 | 31 кръг | Г | Сокол (Марково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.04.2024 17:00 | 32 кръг | Д | Родопа Смолян (Смолян) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.05.2024 18:00 | 33 кръг | Г | Ботев II (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 18:00 | 34 кръг | Д | Атлетик (Куклен) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.05.2024 18:00 | 35 кръг | Г | Карнобат (Карнобат) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 18:00 | 36 кръг | Д | Розова долина (Казанлък) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 18:00 | 37 кръг | Г | Загорец (Нова Загора) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.06.2024 18:00 | 38 кръг | Д | Локомотив 1926 II (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Купа на България (квалификации) | |||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||
Област Пловдив / 1/4 финали | |||||
15.08.2023 18:00 | - | Г | СФК Раковски (Раковски) | 4:0 | |
Област Пловдив / 1/2 финали | |||||
23.08.2023 18:00 | - | Г | Атлетик (Куклен) | 1:3 |
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) | |||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||
Област Пловдив / 1/4 финали | |||||
15.11.2023 14:30 | - | Д | Гигант (Съединение) | 3:2 | |
Област Пловдив / 1/2 финали | |||||
29.11.2023 14:30 | - | Г | Атлетик (Куклен) | 1:6 |
Приятелски срещи: Лято-есен | |||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||
07.07.2023 18:00 | - | Г | Атлетик (Куклен) | 1:2 | |
12.07.2023 18:30 | - | Г | Родопа Смолян (Смолян) | 0:0 | |
20.07.2023 19:00 | - | Г | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 0:1 | |
22.07.2023 10:00 | - | Д | Сокол (Марково) | 3:0 | |
26.07.2023 19:00 | - | Д | Хебър 1918 II (Пазарджик) | 1:2 | |
28.07.2023 18:30 | - | Д | Атлетик (Куклен) | 1:0 | |
28.07.2023 20:30 | - | Д | Борислав 2009 (Първомай) | 0:1 |
Приятелски срещи: Зима-пролет | |||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||
20.01.2024 14:00 | - | Г | Спартак 2012 (Избеглии) | 5:1 | |
28.01.2024 14:00 | - | Д | ФК Свиленград (Свиленград) | 1:1 | |
31.01.2024 14:30 | - | Г | Атлетик (Куклен) | 0:1 | |
03.02.2024 14:00 | - | Г | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 1:0 | |
10.02.2024 14:00 | - | Г | Оборище (Панагюрище) | 0:2 |
"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.09.2023 17:00 | 1 кръг | Д | Спартак 2012 (Избеглии) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 17:30 | 2 кръг | Д | Младост (Златовръх) | 4:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.10.2023 16:00 | 3 кръг | Г | Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) | 2:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.10.2023 13:00 | 4 кръг | Д | Юнайтед (Пловдив) | 8:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 16:00 | 5 кръг | Г | Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) | 0:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 6 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.12.2023 14:00 | 7 кръг | Г | Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) | 3:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.12.2023 14:00 | 8 кръг | Д | Траките 2007 II (Скутаре) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 14:30 | 9 кръг | Г | Тополово (Тополово) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 13:30 | 10 кръг | Д | Сокол (Буково) | 4:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.03.2024 15:00 | 11 кръг | Г | ФК 2023 Бяла река (Градина) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 15:00 | 12 кръг | Г | Спартак 2012 (Избеглии) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 15:00 | 13 кръг | Г | Младост (Златовръх) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 15:00 | 14 кръг | Д | Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.03.2024 12:00 | 15 кръг | Г | Юнайтед (Пловдив) | 4:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 16 кръг | Д | Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.04.2024 17:00 | 18 кръг | Д | Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.04.2024 14:00 | 19 кръг | Г | Траките 2007 II (Скутаре) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.05.2024 18:00 | 20 кръг | Д | Тополово (Тополово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.05.2024 18:00 | 21 кръг | Г | Сокол (Буково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.05.2024 18:00 | 22 кръг | Д | ФК 2023 Бяла река (Градина) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ЮМВ: Пловдив - Зонална група | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.08.2023 12:00 | 1 кръг | Д | Верея (Стара Загора) | 7:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 2 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.09.2023 13:00 | 3 кръг | Д | Черноморец 1919 (Бургас) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 12:00 | 4 кръг | Г | Локомотив (Стара Загора) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.09.2023 12:00 | 5 кръг | Д | Сините камъни 2022 (Сливен) | 1:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.09.2023 15:30 | 6 кръг | Г | Розова долина (Казанлък) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.10.2023 10:00 | 7 кръг | Д | Марица 1921 (Пловдив) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13.10.2023 16:00 | 8 кръг | Г | Пловдив 2015 (Пловдив) | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.10.2023 13:00 | 9 кръг | Д | Вихър (Войсил) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.10.2023 14:30 | 10 кръг | Г | Лидер Пловдив (Ягодово) | 3:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.11.2023 14:00 | 11 кръг | Д | Сините камъни 2022 II (Сливен) | 6:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 10:00 | 12 кръг | Д | Арда 1924 (Кърджали) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.11.2023 11:00 | 13 кръг | Г | Марица 2009 (Градина) | 2:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 14 кръг | Д | Спартак 1947 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.12.2023 14:00 | 15 кръг | Д | Чавдар (Пловдив) | 0:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.02.2024 11:30 | 16 кръг | Г | Верея (Стара Загора) | 9:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 12:00 | 18 кръг | Г | Черноморец 1919 (Бургас) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 11:00 | 19 кръг | Д | Локомотив (Стара Загора) | 1:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 20 кръг | Г | Сините камъни 2022 (Сливен) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.03.2024 14:00 | 21 кръг | Д | Розова долина (Казанлък) | 1:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.03.2024 12:00 | 22 кръг | Г | Марица 1921 (Пловдив) | 3:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.04.2024 09:30 | 23 кръг | Д | Пловдив 2015 (Пловдив) | 4:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.04.2024 15:00 | 24 кръг | Г | Вихър (Войсил) | 0:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 10:00 | 25 кръг | Д | Лидер Пловдив (Ягодово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.04.2024 11:00 | 26 кръг | Г | Сините камъни 2022 II (Сливен) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.05.2024 17:00 | 27 кръг | Г | Арда 1924 (Кърджали) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.05.2024 10:00 | 28 кръг | Д | Марица 2009 (Градина) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.05.2024 10:00 | 29 кръг | Г | Спартак 1947 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.05.2024 10:00 | 30 кръг | Г | Чавдар (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.09.2023 13:00 | 1 кръг | Д | ФК Рудозем (Рудозем) | 3:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.11.2023 10:00 | 2 кръг | Г | Траките 2007 (Скутаре) | 4:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.09.2023 12:00 | 3 кръг | Д | Крумовград (Крумовград) | 9:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.09.2023 15:00 | 4 кръг | Д | Юнайтед (Пловдив) | 5:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.10.2023 10:00 | 5 кръг | Г | Атлетик (Куклен) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 10:00 | 6 кръг | Д | Сокол (Марково) | 1:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 10:00 | 7 кръг | Г | Марица 1921 (Пловдив) | 0:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.10.2023 14:00 | 8 кръг | Д | Левски (Карлово) | 4:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.12.2023 11:30 | 9 кръг | Г | Спартак 1947 II (Пловдив) | 0:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 10:00 | 10 кръг | Д | Спартак 1947 (Пловдив) | 0:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 12:00 | 11 кръг | Г | ФК Вихър 1965 (Златоград) | 2:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 12 кръг | Г | ФК Рудозем (Рудозем) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 11:00 | 13 кръг | Д | Траките 2007 (Скутаре) | 5:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 14 кръг | Г | Крумовград (Крумовград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.03.2024 13:00 | 15 кръг | Г | Юнайтед (Пловдив) | 6:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.04.2024 09:00 | 16 кръг | Д | Атлетик (Куклен) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.04.2024 10:00 | 17 кръг | Г | Сокол (Марково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.04.2024 10:00 | 18 кръг | Д | Марица 1921 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.04.2024 10:30 | 19 кръг | Г | Левски (Карлово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.05.2024 10:00 | 20 кръг | Д | Спартак 1947 II (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09.05.2024 15:00 | 21 кръг | Г | Спартак 1947 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.05.2024 12:00 | 22 кръг | Д | ФК Вихър 1965 (Златоград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Деца: Пловдив - Междуобластна група "А" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.09.2023 10:30 | 1 кръг | Д | Металик 1938 (Сопот) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 09:00 | 2 кръг | Г | Шипка старс 2015 (Асеновград) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 11:00 | 3 кръг | Д | Марица (Милево) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 10:30 | 4 кръг | Г | Левски (Карлово) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.10.2023 09:30 | 5 кръг | Д | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 3:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 10:00 | 6 кръг | Г | Реал (Пловдив) | 2:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 12:30 | 7 кръг | Д | Родопа Смолян (Смолян) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.11.2023 10:00 | 8 кръг | Д | Юнайтед (Пловдив) | 5:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.11.2023 09:30 | 9 кръг | Г | Пловдив сити (Пловдив) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 12:30 | 10 кръг | Д | Лион 2017 (Пловдив) | 6:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 10:30 | 11 кръг | Г | Траките 2007 (Скутаре) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.03.2024 10:00 | 12 кръг | Г | Металик 1938 (Сопот) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 13 кръг | Д | Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.03.2024 10:00 | 14 кръг | Г | Марица (Милево) | 3:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.03.2024 11:00 | 15 кръг | Д | Левски (Карлово) | 1:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.04.2024 10:00 | 16 кръг | Г | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.04.2024 10:00 | 17 кръг | Д | Реал (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 11:00 | 18 кръг | Г | Родопа Смолян (Смолян) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.04.2024 09:30 | 19 кръг | Г | Юнайтед (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.05.2024 10:00 | 20 кръг | Д | Пловдив сити (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.05.2024 13:00 | 21 кръг | Г | Лион 2017 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.05.2024 12:00 | 22 кръг | Д | Траките 2007 (Скутаре) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 12:45 | 1 кръг | Д | Велд II (Пловдив) | 4:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 15:15 | 2 кръг | Г | Шипка 2018 (Асеновград) | 3:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 3 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.10.2023 12:45 | 4 кръг | Д | Барс (Пловдив) | 4:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 12:45 | 5 кръг | Г | Родопа Смолян (Смолян) | 0:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 12:45 | 6 кръг | Д | Тракия 06 (Стамболийски) | 7:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 12:45 | 7 кръг | Г | Свобода 2011 (Пещера) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 8 кръг | Д | Спартак 1947 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 11:30 | 9 кръг | Г | Марица (Марково) | 0:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 10:15 | 10 кръг | Д | Тракия 2004 (Пловдив) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.11.2023 10:15 | 11 кръг | Г | Велд (Пловдив) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
02.12.2023 15:15 | 12 кръг | Д | Лидер Пловдив (Ягодово) | 2:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.12.2023 09:00 | 13 кръг | Г | Феникс (Пловдив) | 5:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 14 кръг | Г | Велд II (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 15 кръг | Д | Шипка 2018 (Асеновград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 16 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | Г | Барс (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 18 кръг | Д | Родопа Смолян (Смолян) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 19 кръг | Г | Тракия 06 (Стамболийски) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 20 кръг | Д | Свобода 2011 (Пещера) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 21 кръг | Г | Спартак 1947 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 22 кръг | Д | Марица (Марково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 23 кръг | Г | Тракия 2004 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 24 кръг | Д | Велд (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 25 кръг | Г | Лидер Пловдив (Ягодово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 26 кръг | Д | Феникс (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.09.2023 11:00 | 1 кръг | Д | Борислав 2009 (Първомай) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.09.2023 14:00 | 2 кръг | Г | ФА Карлово (Карлово) | 5:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.09.2023 11:00 | 3 кръг | Д | Левски (Карлово) | 1:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07.10.2023 11:00 | 4 кръг | Д | Марица (Ясно поле) | 2:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.10.2023 10:00 | 5 кръг | Г | ФКФА Сопот (Сопот) | 0:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21.10.2023 11:00 | 6 кръг | Д | Траките 2007 (Скутаре) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.10.2023 11:00 | 7 кръг | Г | Лион 2017 (Пловдив) | 4:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 8 кръг | Д | Гигант (Съединение) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.11.2023 10:00 | 9 кръг | Г | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 1:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.11.2023 12:00 | 10 кръг | Д | Тракия 06 (Стамболийски) | 2:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.11.2023 09:00 | 11 кръг | Г | Велд (Пловдив) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 12 кръг | Г | Борислав 2009 (Първомай) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 13 кръг | Д | ФА Карлово (Карлово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 14 кръг | Г | Левски (Карлово) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 15 кръг | Г | Марица (Ясно поле) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 16 кръг | Д | ФКФА Сопот (Сопот) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | Г | Траките 2007 (Скутаре) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 18 кръг | Д | Лион 2017 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 19 кръг | Г | Гигант (Съединение) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 20 кръг | Д | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 21 кръг | Г | Тракия 06 (Стамболийски) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 22 кръг | Д | Велд (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.09.2023 11:00 | 1 кръг | Г | ФК Хасково 2022 (Хасково) | 3:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.09.2023 10:00 | 2 кръг | Д | ФК Хасково 2022 II (Хасково) | 1:3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 13:00 | 3 кръг | Г | Чавдар (Пловдив) | 2:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 4 кръг | Д | Юнайтед (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08.10.2023 13:00 | 5 кръг | Г | Бригада 2010 (Димитровград) | 1:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 15:00 | 6 кръг | Д | Спартак 1947 (Пловдив) | 3:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 09:00 | 7 кръг | Г | Академия Спартак (Пловдив) | 5:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.10.2023 14:00 | 8 кръг | Д | Хебър 1918 (Пазарджик) | 4:7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.11.2023 14:00 | 9 кръг | Г | Ботев (Пловдив) | 7:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 15:00 | 10 кръг | Г | Академик (Пловдив) | 6:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 15:00 | 11 кръг | Д | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 3:5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 12 кръг | Г | Труд (Труд) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 13 кръг | Д | Пловдив сити (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 14 кръг | Д | ФК Хасково 2022 (Хасково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 15 кръг | Г | ФК Хасково 2022 II (Хасково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 16 кръг | Д | Чавдар (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | Г | Юнайтед (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 18 кръг | Д | Бригада 2010 (Димитровград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 19 кръг | Г | Спартак 1947 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 20 кръг | Д | Академия Спартак (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 21 кръг | Г | Хебър 1918 (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 22 кръг | Д | Ботев (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 23 кръг | Д | Академик (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 24 кръг | Г | Секирово (кв.Секирово, Раковски) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 25 кръг | Д | Труд (Труд) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 26 кръг | Г | Пловдив сити (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дата | Фаза | Противник | Рез. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24.09.2023 11:00 | 1 кръг | Д | СФК Спартак 1947 (Пловдив) | 4:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.10.2023 11:00 | 2 кръг | Г | Академия Лион (Пловдив) | 5:0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 3 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.10.2023 09:00 | 4 кръг | Г | Пълдин (Пловдив) | 0:8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.10.2023 11:00 | 5 кръг | Д | Сокол (Марково) | 1:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.10.2023 13:00 | 6 кръг | Г | Пловдив сити (Пловдив) | 4:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.11.2023 10:00 | 7 кръг | Д | Пазарджик сити (Пазарджик) | 9:1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.11.2023 11:00 | 8 кръг | Д | Орлета (Пазарджик) | 7:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.11.2023 12:00 | 9 кръг | Г | ФК Кърджали (Кърджали) | 5:2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
отложен | 10 кръг | Д | Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.12.2023 10:00 | 11 кръг | Г | Велд (Пловдив) | 1:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 12 кръг | Г | СФК Спартак 1947 (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 13 кръг | Д | Академия Лион (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 14 кръг | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 15 кръг | Д | Пълдин (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 16 кръг | Г | Сокол (Марково) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 17 кръг | Д | Пловдив сити (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 18 кръг | Г | Пазарджик сити (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 19 кръг | Г | Орлета (Пазарджик) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 20 кръг | Д | ФК Кърджали (Кърджали) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 21 кръг | Г | Шипка старс 2015 (Асеновград) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
- | 22 кръг | Д | Велд (Пловдив) | -:- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Нац. дивизия: | - |
"А" група: | - |
"Б" група: | - |
2022/2023 | Трета лига | 8 място |
2021/2022 | Трета лига | 5 място |
2020/2021 | А ОФГ ПД | 1 място |
2019/2020 | А ОФГ ПД | 2 място |
2018/2019 | Трета лига | 18 място |
2017/2018 | Трета лига | 10 място |
2016/2017 | Трета лига | 9 място |
2015/2016 | "В" група | 8 място |
2014/2015 | "В" група | 8 място |
2013/2014 | "В" група | 6 място |
месец | точки | място |
май 2019 | 4.320 | 92 |
април 2019 | 3.671 | 89 |
март 2019 | 2.114 | 94 |
ноември 2018 | 5.752 | 84 |
октомври 2018 | 2.154 | 93 |
септември 2018 | 7.591 | 80 |
май 2018 | 10.806 | 47 |
април 2018 | 8.547 | 69 |
март 2018 | 10.908 | 53 |
ноември 2017 | 9.615 | 62 |
октомври 2017 | 13.298 | 45 |
септември 2017 | 13.364 | 41 |
август 2017 | 1.529 | 93 |
май 2017 | 11.524 | 56 |
април 2017 | 3.613 | 84 |
март 2017 | 10.721 | 56 |
ноември 2016 | 6.536 | 77 |
октомври 2016 | 5.529 | 81 |
септември 2016 | 10.169 | 57 |
август 2016 | 5.345 | 84 |
май 2016 | 11.921 | 40 |
април 2016 | 4.911 | 78 |
март 2016 | 6.705 | 73 |
ноември 2015 | 11.252 | 45 |
октомври 2015 | 8.877 | 58 |
август 2015 | 8.032 | 61 |
май 2015 | 7.715 | 56 |
април 2015 | 7.295 | 61 |
март 2015 | 10.075 | 50 |
декември 2014 | 12.490 | 43 |
октомври 2014 | 11.561 | 43 |
септември 2014 | 5.977 | 74 |
май 2014 | 15.198 | 37 |
април 2014 | 11.830 | 52 |
март 2014 | 11.559 | 44 |
ноември 2013 | 16.309 | 40 |
септември 2013 | 15.305 | 40 |
август 2013 | 19.822 | 33 |
май 2013 | 1.791 | 83 |
април 2013 | 11.440 | 55 |
март 2013 | 17.647 | 27 |
ноември 2012 | 16.329 | 36 |
октомври 2012 | 11.147 | 52 |
септември 2012 | 11.456 | 54 |
май 2012 | 15.882 | 34 |
април 2012 | 13.761 | 42 |
март 2012 | 15.736 | 42 |
ноември 2011 | 11.144 | 69 |
октомври 2011 | 13.971 | 44 |
септември 2011 | 8.622 | 78 |
август 2011 | 9.513 | 69 |
май 2011 | 2.902 | 97 |
април 2011 | 13.245 | 49 |
март 2011 | 8.980 | 74 |
ноември 2010 | 8.554 | 79 |
октомври 2010 | 8.505 | 88 |
септември 2010 | 7.446 | 88 |
август 2010 | 10.081 | 74 |
всички |