Ботев (Нови пазар)

BGSupporters форум

Ботев (Нови пазар)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
18.08.2018 18:00 1 кръг Д Хитрино (Хитрино) 2:0
25.08.2018 18:00 2 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 3:3
01.09.2018 17:00 3 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 2:1
15.09.2018 17:00 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:6
22.09.2018 17:00 5 кръг Д Устрем Д (Дончево) 3:0
30.09.2018 16:00 6 кръг Г Волов (Шумен) 1:0
06.10.2018 16:00 7 кръг Д Локомотив (Русе) 3:0
13.10.2018 16:00 8 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:0
20.10.2018 16:00 9 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:0
27.10.2018 14:00 10 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:0
- 11 кръг
почива
10.11.2018 14:00 12 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 5:2
17.11.2018 14:00 13 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 0:1
24.11.2018 14:00 14 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:1
09.12.2018 14:00 15 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 4:2
24.02.2019 11:00 16 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:10
02.03.2019 15:00 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:6
10.03.2019 15:00 18 кръг Г Устрем Д (Дончево) 2:5
16.03.2019 15:00 19 кръг Д Волов (Шумен) 1:0
24.03.2019 15:00 20 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
30.03.2019 15:00 21 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
07.04.2019 16:00 22 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
13.04.2019 16:00 23 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 24 кръг
почива
21.04.2019 16:00 25 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
26.04.2019 16:00 26 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Светкавица Търговище (Търговище) 18 11 4 3 35:17 37
4 Хитрино (Хитрино) 18 10 4 4 34:18 34
5 Ботев (Нови пазар) 18 10 2 6 30:37 32
6 Септември 98 (Тервел) 19 8 4 7 35:31 28
7 Локомотив (Русе) 17 6 4 7 20:24 22
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Шумен / Първи кръг
06.09.2018 17:00 - Д Хитрино (Хитрино) 0:8
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
21.07.2018 18:00 - Г Черно море /юн.ст./ (Варна) 0:1

Ботев (Нови пазар)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 10:00 1 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 1:0
22.09.2018 10:00 2 кръг Г Устрем Д (Дончево) 7:0
29.09.2018 10:00 3 кръг Д Аврен (Аврен) 5:1
06.10.2018 10:00 4 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 1:2
13.10.2018 10:00 5 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 7:0
20.10.2018 10:00 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:0
- 7 кръг
почива
03.11.2018 10:00 8 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:3
10.11.2018 10:00 9 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:3
17.11.2018 10:00 10 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:5
24.11.2018 10:00 11 кръг Г Атлетик (Провадия) 1:1
09.03.2019 10:00 12 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
16.03.2019 10:00 13 кръг Д Устрем Д (Дончево) 5:0
23.03.2019 11:00 14 кръг Г Аврен (Аврен) -:-
30.03.2019 10:00 15 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
06.04.2019 10:00 16 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
13.04.2019 10:00 17 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 18 кръг
почива
04.05.2019 10:00 19 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
11.05.2019 10:00 20 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
18.05.2019 10:00 21 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
25.05.2019 10:00 22 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Септември 98 (Тервел) 12 9 0 3 47:25 27
4 Суворово 1 (Суворово) 12 8 0 4 45:17 24
5 Ботев (Нови пазар) 12 6 1 5 31:18 19
6 Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 12 5 1 6 25:30 16
7 Атлетик (Провадия) 12 4 2 6 21:30 14

Ботев (Нови пазар)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2018 11:30 1 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 7:0
22.09.2018 11:30 2 кръг Г Устрем Д (Дончево) 10:0
- 3 кръг
почива
- 4 кръг
почива
- 5 кръг
почива
20.10.2018 11:30 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:0
- 7 кръг
почива
03.11.2018 11:30 8 кръг Д Септември 98 (Тервел) 7:1
10.11.2018 11:30 9 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 10:0
17.11.2018 11:30 10 кръг Д Черноморец (Балчик) 6:1
24.11.2018 11:30 11 кръг Г Атлетик (Провадия) 0:1
09.03.2019 11:30 12 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 1:0
16.03.2019 11:30 13 кръг Д Устрем Д (Дончево) 9:1
- 14 кръг
почива
- 15 кръг
почива
- 16 кръг
почива
13.04.2019 11:30 17 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 18 кръг
почива
04.05.2019 11:30 19 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
11.05.2019 11:30 20 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
18.05.2019 11:30 21 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
25.05.2019 11:30 22 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Нови пазар) 9 8 0 1 51:4 24
2 Атлетик (Провадия) 9 6 2 1 20:6 20
3 Велики Преслав (Велики Преслав) 9 6 0 3 29:19 18
4 Суворово 1 (Суворово) 8 5 1 2 32:4 16
5 Черноморец (Балчик) 8 3 0 5 21:15 9

Ботев (Нови пазар)

ДПГ12: Варна - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
23.09.2018 09:30 1 кръг Г МФК Тича (Варна) 0:13
23.09.2018 11:50 2 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) 0:8
07.10.2018 10:40 3 кръг Г Юнак (Варна) 3:2
07.10.2018 08:30 4 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:1
21.10.2018 14:20 5 кръг Г Хан Крум (Шумен) 4:4
21.10.2018 11:50 6 кръг Д Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) 7:1
04.11.2018 14:20 7 кръг Г Олимпик (Варна) 2:9
04.11.2018 11:50 8 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:7
11.11.2018 11:50 9 кръг Д Черно море (Варна) 0:4
01.04.2019 09:30 10 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
01.04.2019 11:50 11 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) -:-
05.04.2019 10:40 12 кръг Д Юнак (Варна) -:-
05.04.2019 14:20 13 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
21.04.2019 14:20 14 кръг Д Хан Крум (Шумен) -:-
21.04.2019 11:50 15 кръг Г Калиакра 1923-Левски 2012 (Кав) -:-
01.05.2019 14:20 16 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
01.05.2019 11:50 17 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
12.05.2019 16:20 18 кръг Г Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Шампиони 2014 (Варна) 9 5 0 4 29:21 15
6 Хан Крум (Шумен) 9 3 2 4 21:23 11
7 Ботев (Нови пазар) 9 3 1 5 18:49 10
8 Черноморец (Балчик) 9 2 0 7 12:44 6
9 Юнак (Варна) 9 1 0 8 8:30 3

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 "В" група 5 място
2014/2015 "В" група 10 място
2013/2014 "В" група 11 място
2012/2013 А ОФГ ШН 7 място
2011/2012 "В" група 15 място
2010/2011 "В" група 14 място
2009/2010 "В" група 14 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници