Ботев (Нови пазар)

BGSupporters форум

Ботев (Нови пазар)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Калиакра (Каварна) 2:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:2
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 4:1
03.09.2017 17:00 4 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 6:1
09.09.2017 17:00 5 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
17.09.2017 17:00 6 кръг Г Локомотив (Русе) 1:2
23.09.2017 17:00 7 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
30.09.2017 16:00 8 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
07.10.2017 16:00 9 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) анл.
14.10.2017 16:00 10 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
21.10.2017 16:00 11 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
28.10.2017 14:00 12 кръг Г Калиакра (Каварна) -:-
04.11.2017 14:00 13 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
12.11.2017 14:00 14 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
18.11.2017 14:00 15 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
25.11.2017 14:00 16 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
02.12.2017 14:00 17 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
24.02.2018 18 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 20 кръг
почива
17.03.2018 21 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
24.03.2018 22 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Добруджа 1919 (Добрич) 5 4 1 0 11:3 13
3 Локомотив (Русе) 5 3 1 1 9:8 10
4 Ботев (Нови пазар) 6 3 0 3 15:9 9
5 Светкавица Търговище (Търговище) 6 2 2 2 6:3 8
6 Хитрино (Хитрино) 5 2 2 1 7:7 8
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2017 18:00 - Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:3
25.07.2017 18:30 - Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:1

Ботев (Нови пазар)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 10:00 1 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:4
17.09.2017 10:00 2 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:5
24.09.2017 10:00 3 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 4 кръг Д Олимпик II (Варна) -:-
- 5 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 6 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 7 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 8 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 9 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
- 10 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 11 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 12 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 14 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
- 15 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 16 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 17 кръг Г Олимпик II (Варна) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 19 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 20 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 21 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 22 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
- 23 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 24 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 25 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 26 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Волов (Шумен) - - - - -:- 0
9 Олимпик II (Варна) 1 0 0 1 1:2 0
10 Ботев (Нови пазар) 2 0 0 2 1:9 0
11 Спартак 1918 (Варна) 2 0 0 2 1:10 0
12 Шумен 2007 (Шумен) 2 0 0 2 1:11 0

Ботев (Нови пазар)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 11:30 1 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 5:2
17.09.2017 11:30 2 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:2
24.09.2017 11:30 3 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 4 кръг Д Олимпик II (Варна) -:-
- 5 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 6 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 7 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 8 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 9 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
- 10 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 11 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 12 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 14 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
- 15 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 16 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 17 кръг Г Олимпик II (Варна) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 19 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 20 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 21 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 22 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
- 23 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 24 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 25 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 26 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спартак 1918 (Варна) 2 1 0 1 3:5 3
5 Лудогорец 1945 (Разград) 1 1 0 0 5:0 3
6 Ботев (Нови пазар) 2 1 0 1 5:4 3
7 Доростол Силистра (Силистра) 2 1 0 1 4:2 3
8 Атлетик (Провадия) 2 1 0 1 4:4 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 "В" група 5 място
2014/2015 "В" група 10 място
2013/2014 "В" група 11 място
2012/2013 А ОФГ ШН 7 място
2011/2012 "В" група 15 място
2010/2011 "В" група 14 място
2009/2010 "В" група 14 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници