Ботев (Нови пазар)

BGSupporters форум

Ботев (Нови пазар)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
13.08.2016 18:00 1 кръг Д Интер (Добрич) 0:1
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Локомотив (Русе) 1:3
27.08.2016 18:00 3 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:0
03.09.2016 17:00 4 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:2
10.09.2016 17:00 5 кръг Д Хитрино (Хитрино) 1:0
17.09.2016 17:00 6 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 2:1
24.09.2016 17:00 7 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:4
01.10.2016 16:00 8 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:1
- 9 кръг
почива
15.10.2016 16:00 10 кръг Д ФК Спартак (Варна) 2:0
22.10.2016 15:00 11 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
26.10.2016 15:00 12 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 0:5
30.10.2016 14:00 13 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:3
04.11.2016 14:00 14 кръг Г Интер (Добрич) анл.
11.11.2016 14:00 15 кръг Д Локомотив (Русе) 1:0
19.11.2016 14:00 16 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:6
26.11.2016 14:00 17 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 2:0
03.12.2016 14:00 18 кръг Г Хитрино (Хитрино) 1:0
26.02.2017 14:00 19 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) -:-
05.03.2017 15:00 20 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
11.03.2017 15:00 21 кръг Г Калиакра (Каварна) -:-
- 22 кръг
почива
24.03.2017 15:00 23 кръг Г ФК Спартак (Варна) -:-
01.04.2017 16:00 24 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
09.04.2017 16:00 25 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
12.04.2017 16:00 26 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Калиакра (Каварна) 15 9 2 4 25:16 29
4 Суворово 1 (Суворово) 15 8 2 5 32:17 26
5 Ботев (Нови пазар) 15 7 1 7 12:25 22
6 Септември 98 (Тервел) 16 5 5 6 15:19 20
7 Светкавица Търговище (Търговище) 15 5 5 5 14:20 20
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Шумен / Финал
20.09.2016 17:00 - Г Хитрино (Хитрино) 0:12
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
08.02.2017 14:00 - Г Черноморец (Балчик) 0:3
11.02.2017 15:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:7

Ботев (Нови пазар)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:00 1 кръг Г Септември 98 (Тервел) 3:1
18.09.2016 10:00 2 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:4
22.09.2016 10:00 3 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 2:2
25.09.2016 10:00 4 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:2
- 5 кръг
почива
09.10.2016 10:00 6 кръг Д Хитрино (Хитрино) 3:0
16.10.2016 10:00 7 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 2:5
23.10.2016 10:00 8 кръг Д Интер (Добрич) 0:2
30.10.2016 10:00 9 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
07.11.2016 13:00 10 кръг Д Варненчик (Варна) 1:1
14.11.2016 10:00 11 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:3
20.11.2016 10:00 12 кръг Г Волов (Шумен) 1:6
27.11.2016 10:00 13 кръг Д Атлетик (Провадия) 2:0
04.12.2016 10:00 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:6
11.12.2016 10:00 15 кръг Д Черно море (Варна) 0:7
- 16 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 17 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 18 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) -:-
- 19 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 23 кръг Г Интер (Добрич) -:-
- 24 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 25 кръг Г Варненчик (Варна) -:-
- 26 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
- 27 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 28 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 29 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 30 кръг Г Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Варненчик (Варна) 14 4 2 8 16:43 14
11 Калиакра (Каварна) 14 4 1 9 33:65 13
12 Ботев (Нови пазар) 14 3 2 9 16:42 11
13 Атлетик (Провадия) 13 1 0 12 10:74 3
14 Хитрино (Хитрино) 13 1 0 12 6:52 3

Ботев (Нови пазар)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 11:30 1 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:7
18.09.2016 11:30 2 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:5
22.09.2016 11:30 3 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 1:7
25.09.2016 11:30 4 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:2
- 5 кръг
почива
09.10.2016 11:30 6 кръг Д Хитрино (Хитрино) 7:0
16.10.2016 11:30 7 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 0:2
23.10.2016 11:30 8 кръг Д Интер (Добрич) 5:3
30.10.2016 11:30 9 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
07.11.2016 15:00 10 кръг Д Варненчик (Варна) 6:0
14.11.2016 11:30 11 кръг Г Калиакра (Каварна) 1:5
20.11.2016 11:30 12 кръг Г Волов (Шумен) 5:1
27.11.2016 11:30 13 кръг Д Атлетик (Провадия) 3:3
04.12.2016 11:30 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:2
11.12.2016 11:30 15 кръг Д Черно море (Варна) 0:2
- 16 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 17 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 18 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) -:-
- 19 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
- 22 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 23 кръг Г Интер (Добрич) -:-
- 24 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 25 кръг Г Варненчик (Варна) -:-
- 26 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
- 27 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 28 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 29 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 30 кръг Г Черно море (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Дунав 2010 (Русе) 14 6 3 5 29:24 21
8 Калиакра (Каварна) 14 5 5 4 41:34 20
9 Ботев (Нови пазар) 14 5 2 7 35:42 17
10 Атлетик (Провадия) 13 5 1 7 29:32 16
11 Спартак 1918 (Варна) 13 4 3 6 21:45 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 "В" група 5 място
2014/2015 "В" група 10 място
2013/2014 "В" група 11 място
2012/2013 А ОФГ ШН 7 място
2011/2012 "В" група 15 място
2010/2011 "В" група 14 място
2009/2010 "В" група 14 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници