Ботев 1937 (Ихтиман)

BGSupporters форум

Ботев 1937 (Ихтиман)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
18.08.2018 18:00 2 кръг Г Германея (Сапарева баня) 0:1
22.08.2018 18:00 3 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:1
25.08.2018 18:00 4 кръг Г Септември (Симитли) 0:1
01.09.2018 17:00 5 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
08.09.2018 17:00 6 кръг Г Банско (Банско) 1:4
15.09.2018 17:00 7 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
22.09.2018 17:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:3
29.09.2018 17:00 9 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:3
14.10.2018 16:00 10 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 4:2
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:2
24.10.2018 16:00 12 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:1
27.10.2018 16:00 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
03.11.2018 14:00 14 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
10.11.2018 14:00 15 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:1
17.11.2018 14:00 16 кръг Д Беласица (Петрич) 1:2
24.11.2018 14:00 17 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:2
06.03.2019 15:00 18 кръг Г Миньор (Перник) 0:4
02.03.2019 15:00 19 кръг Д Германея (Сапарева баня) 3:2
09.03.2019 15:00 20 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:7
16.03.2019 15:00 21 кръг Д Септември (Симитли) 2:1
20.03.2019 15:00 22 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:4
23.03.2019 15:00 23 кръг Д Банско (Банско) 1:5
30.03.2019 15:00 24 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
06.04.2019 16:00 25 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:3
10.04.2019 16:00 26 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:3
13.04.2019 16:00 27 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:1
20.04.2019 16:00 28 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:4
24.04.2019 16:00 29 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 1:3
04.05.2019 18:00 30 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:0
11.05.2019 18:00 31 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:2
18.05.2019 18:00 32 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:0
23.05.2019 18:00 33 кръг Г Беласица (Петрич) 0:4
01.06.2019 17:00 34 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Надежда (Доброславци) 34 9 10 15 40:61 37
15 Спортист 2009 (Своге) 34 10 7 17 45:61 37
16 Ботев 1937 (Ихтиман) 34 10 2 22 35:75 32
17 Германея (Сапарева баня) 34 8 6 20 36:70 30
18 Велбъжд (Кюстендил) 34 1 5 28 22:89 8
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Предварителен кръг
- -
почива
Област София / Първи кръг
26.09.2018 16:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 3:3
Област София / 1/2 финали
03.10.2018 16:00 - Д Чавдар (Етрополе) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
07.07.2018 11:00 - Г Локомотив 1929 (София) 0:7
11.07.2018 10:30 - Д Левски /юн.ст./ (София) 7:3
14.07.2018 10:30 - Г Септември (Симитли) 0:4
18.07.2018 18:00 - Г Левски (Карлово) 4:1
21.07.2018 10:30 - Д Оборище (Панагюрище) 2:1
25.07.2018 18:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
01.08.2018 18:00 - Д Чавдар (Етрополе) 1:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
26.01.2019 11:00 - Д Септември (Симитли) анл.
30.01.2019 13:30 - Г Чавдар (Етрополе) 3:2
02.02.2019 11:00 - Г Оборище (Панагюрище) 2:2
06.02.2019 14:00 - Г Левски /юн.ст./ (София) 1:2
13.02.2019 13:30 - Г Пирин 1941 (Разлог) 1:2
16.02.2019 11:00 - Г Чико Бунара (Бяга) 4:2

Ботев 1937 (Ихтиман)

ЮСВ: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 17:00 1 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
23.09.2018 17:00 2 кръг Д Ком 98 (Годеч) 2:6
30.09.2018 17:00 3 кръг Г Конкордия (София) 0:11
07.10.2018 16:00 4 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:3
13.10.2018 16:00 5 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:6
21.10.2018 16:00 6 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:5
28.10.2018 11:00 7 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:7
04.11.2018 10:30 8 кръг Д Конкордия (София) 2:5
10.11.2018 15:00 9 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:7
18.11.2018 15:00 10 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 6:2
17.03.2019 15:00 11 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:4
24.03.2019 15:00 12 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:7
30.03.2019 16:00 13 кръг Г Конкордия (София) 3:5
06.04.2019 16:00 14 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:9
14.04.2019 16:00 15 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:9
21.04.2019 16:00 16 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:6
05.05.2019 14:00 17 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:3
12.05.2019 09:30 18 кръг Д Конкордия (София) 2:9
19.05.2019 17:00 19 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:8
22.05.2019 17:00 20 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 20 14 1 5 66:27 43
3 Ком 98 (Годеч) 20 11 1 8 61:49 34
4 Спортист 2009 (Своге) 20 8 0 12 50:60 24
5 Конкордия (София) 20 7 2 11 62:61 23
6 Ботев 1937 (Ихтиман) 20 1 0 19 22:118 3

Ботев 1937 (Ихтиман)

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 11:30 1 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:7
24.09.2018 11:00 2 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:3
29.09.2018 11:30 3 кръг Д Миньор (Перник) 1:10
06.10.2018 11:30 4 кръг Г Ком 98 (Годеч) 5:4
21.10.2018 11:30 5 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:7
28.10.2018 11:30 6 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:6
03.11.2018 10:30 7 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:4
30.03.2019 10:30 8 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:7
06.04.2019 11:30 9 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:2
13.04.2019 13:30 10 кръг Г Миньор (Перник) 1:6
21.04.2019 11:30 11 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:0
05.05.2019 11:30 12 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:6
11.05.2019 11:30 13 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 5:0
19.05.2019 10:00 14 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 14 7 1 6 35:34 22
5 Балкан 1929 (Ботевград) 14 5 0 9 36:48 15
6 Ботев 1937 (Ихтиман) 14 4 1 9 31:62 13
7 Рилски спортист 2011 (Самоков) 14 3 0 11 24:58 9
8 Ком 98 (Годеч) 14 1 0 13 16:99 3

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 16 място
2017/2018 Трета лига 11 място
2016/2017 Трета лига 13 място
2015/2016 "В" група 10 място
2014/2015 А ОФГ СФ 1 място
2013/2014 "В" група 15 място
2012/2013 "В" група 12 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 "В" група 19 място
2009/2010 "В" група 13 място

Месечна ранглиста

Интернет страници