Ботев 1937 (Ихтиман)

BGSupporters форум

Ботев 1937 (Ихтиман)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Д Миньор (Перник) 2:1
18.08.2018 18:00 2 кръг Г Германея (Сапарева баня) 0:1
22.08.2018 18:00 3 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:1
25.08.2018 18:00 4 кръг Г Септември (Симитли) 0:1
01.09.2018 17:00 5 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
08.09.2018 17:00 6 кръг Г Банско (Банско) 1:4
15.09.2018 17:00 7 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
22.09.2018 17:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 1:3
29.09.2018 17:00 9 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:3
14.10.2018 16:00 10 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 4:2
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:2
24.10.2018 16:00 12 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:1
27.10.2018 16:00 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
03.11.2018 14:00 14 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
10.11.2018 14:00 15 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:1
17.11.2018 14:00 16 кръг Д Беласица (Петрич) 1:2
24.11.2018 14:00 17 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:2
23.02.2019 18 кръг Г Миньор (Перник) -:-
02.03.2019 19 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
09.03.2019 20 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
16.03.2019 21 кръг Д Септември (Симитли) -:-
20.03.2019 22 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
23.03.2019 23 кръг Д Банско (Банско) -:-
30.03.2019 24 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
06.04.2019 25 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
10.04.2019 26 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
13.04.2019 27 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
20.04.2019 28 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
27.04.2019 29 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
04.05.2019 30 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
11.05.2019 31 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
18.05.2019 32 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
25.05.2019 33 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
01.06.2019 34 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Балкан 1929 (Ботевград) 17 4 5 8 15:25 17
14 Септември (Симитли) 17 4 5 8 10:15 17
15 Ботев 1937 (Ихтиман) 17 5 1 11 19:29 16
16 Надежда (Доброславци) 17 3 5 9 19:39 14
17 Спортист 2009 (Своге) 17 2 5 10 13:27 11
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Предварителен кръг
- -
почива
Област София / Първи кръг
26.09.2018 16:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 3:3
Област София / 1/2 финали
03.10.2018 16:00 - Д Чавдар (Етрополе) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
07.07.2018 11:00 - Г Локомотив 1929 (София) 0:7
11.07.2018 10:30 - Д Левски /юн.ст./ (София) 7:3
14.07.2018 10:30 - Г Септември (Симитли) 0:4
18.07.2018 18:00 - Г Левски (Карлово) 4:1
21.07.2018 10:30 - Д Оборище (Панагюрище) 2:1
25.07.2018 18:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
01.08.2018 18:00 - Д Чавдар (Етрополе) 1:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
26.01.2019 11:00 - Г Септември (Симитли) -:-
13.02.2019 - Г Пирин 1941 (Разлог) -:-

Ботев 1937 (Ихтиман)

ЮСВ: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 17:00 1 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:3
23.09.2018 17:00 2 кръг Д Ком 98 (Годеч) 2:6
30.09.2018 17:00 3 кръг Г Конкордия (София) 0:11
07.10.2018 16:00 4 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:3
13.10.2018 16:00 5 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:6
21.10.2018 16:00 6 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:5
28.10.2018 11:00 7 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:7
04.11.2018 10:30 8 кръг Д Конкордия (София) 2:5
10.11.2018 15:00 9 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:7
18.11.2018 15:00 10 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 6:2
23.03.2019 16:00 11 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
30.03.2019 16:00 12 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
06.04.2019 16:00 13 кръг Г Конкордия (София) -:-
13.04.2019 16:00 14 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
20.04.2019 16:00 15 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
27.04.2019 16:00 16 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
04.05.2019 17:00 17 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
11.05.2019 17:00 18 кръг Д Конкордия (София) -:-
18.05.2019 17:00 19 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
25.05.2019 17:00 20 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 10 6 1 3 28:13 19
3 Ком 98 (Годеч) 10 6 1 3 34:25 19
4 Конкордия (София) 10 3 1 6 29:29 10
5 Спортист 2009 (Своге) 10 3 0 7 20:33 9
6 Ботев 1937 (Ихтиман) 10 1 0 9 11:55 3

Ботев 1937 (Ихтиман)

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2018 11:30 1 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:7
24.09.2018 11:00 2 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:3
29.09.2018 11:30 3 кръг Д Миньор (Перник) 1:10
06.10.2018 11:30 4 кръг Г Ком 98 (Годеч) 5:4
21.10.2018 11:30 5 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:7
28.10.2018 11:30 6 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:6
03.11.2018 10:30 7 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:4
- 8 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 9 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
- 10 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 11 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
- 12 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 13 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 14 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Балкан 1929 (Ботевград) 7 3 0 4 24:20 9
5 Рилски спортист 2011 (Самоков) 7 3 0 4 17:25 9
6 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7 3 0 4 11:23 9
7 Ботев 1937 (Ихтиман) 7 1 0 6 11:41 3
8 Ком 98 (Годеч) 7 0 0 7 11:47 0

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 11 място
2016/2017 Трета лига 13 място
2015/2016 "В" група 10 място
2014/2015 А ОФГ СФ 1 място
2013/2014 "В" група 15 място
2012/2013 "В" група 12 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 "В" група 19 място
2009/2010 "В" група 13 място

Месечна ранглиста

Интернет страници