Лудогорец 1945 (Разград)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Учреден е на 27 юли 2000 г. като Разград 2000. Преди началото на сезон 2010/11 е преименуван на Лудогорец 1945 - наследявайки името и символите на бившия едноименен клуб, създаден през 1945 г.
 
Хроника: През лятото на 2002 г. към футболен клуб Разград 2000, който до този момент развива само детско-юношески футбол, се присъединява създаденият на 18 юни 2001 г. нов футболен клуб в града - Лудогорие, като вследствие на това в Разград 2000 е сформиран и мъжки футболен отбор. До състезателната 2009/10 г. клубът провежда домакинските си мачовете на стадион „Балканфарма”, след което се премества да играе на представителния градски стадион. На 25 юли 2010 г. Разград 2000 се преименува на Лудогорец 1945.

Клубни цветове: зелен и бял.

Прозвище: -

Адрес: гр. Разград 7200, ст. „Балканфарма”.
Телефон/факс: (+359) 899 141129 и 888 969619.
E-mail: fc_razgrad2000@mail.bg

Клубни върхове:
6 пъти шампион на България:
2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16 и 2016/17 г.
два пъти носител на Националната купа:
по това време официалното й наименование е Купа на България - 2011/12 и 2013/14 г.
два пъти
носител на Суперкупата на България:
2012/13 и 2014/15 г.
осминафиналист в турнира за Лига Европа: 2013/14 г.

Лудогорец 1945 (Разград)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
06.09.2017 20:30 1 кръг Г Левски (София) 0:0 Диема спорт
22.07.2017 21:00 2 кръг Г ЦСКА (София) 1:0 Диема спорт
29.07.2017 21:00 3 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 Диема спорт
05.08.2017 21:00 4 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2 Диема спорт
12.08.2017 21:00 5 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:1 Диема спорт
20.08.2017 21:00 6 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 5:0 Диема спорт
27.08.2017 21:00 7 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:1 Диема спорт
09.09.2017 20:00 8 кръг Г Славия 1913 (София) 4:0 Диема спорт
18.09.2017 20:00 9 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1 Диема спорт
24.09.2017 20:00 10 кръг Г Септември (София) 4:1 Диема спорт
01.10.2017 20:00 11 кръг Д Берое (Стара Загора) 2:0 Диема спорт
14.10.2017 20:00 12 кръг Г Черно море (Варна) 1:0 Диема спорт
23.10.2017 18:00 13 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 4:0 Диема спорт
29.10.2017 18:15 14 кръг Д Левски (София) 2:0 Диема спорт
05.11.2017 18:00 15 кръг Д ЦСКА (София) 1:2 Диема спорт
18.11.2017 17:30 16 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0 Диема спорт
27.11.2017 17:30 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:- Диема спорт
30.11.2017 15:00 18 кръг Г Верея (Стара Загора) -:- Диема спорт
04.12.2017 17:30 19 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:- Диема спорт
11.12.2017 17:30 20 кръг Г Пирин (Благоевград) -:- Диема спорт
17.02.2018 21 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
24.02.2018 22 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
28.02.2018 23 кръг Д Септември (София) -:-
03.03.2018 24 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
10.03.2018 25 кръг Д Черно море (Варна) -:-
17.03.2018 26 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 16 12 3 1 37:8 39
2 ЦСКА (София) 16 10 5 1 36:12 35
3 Левски (София) 16 8 5 3 19:8 29
4 Берое (Стара Загора) 16 7 6 3 17:13 27
5 Ботев (Пловдив) 16 7 5 4 28:21 26
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
21.09.2017 16:00 - Г Оборище (Панагюрище) 3:2
Втори кръг (1/8 финали)
26.10.2017 19:00 - Д Берое (Стара Загора) 1:1 Диема спорт
Трети кръг (1/4 финали)
14.12.2017 17:30 - Г ЦСКА (София) -:- Диема спорт
Суперкупа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
09.08.2017 20:00 - Д Ботев (Пловдив) 1:1 Диема спорт
Шампионска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Втори квалификационен кръг
12.07.2017 21:00 1-ви мач Г Жалгирис (Вилнюс, Литва, 1) 1:2 Диема спорт
19.07.2017 21:00 реванш Д Жалгирис (Вилнюс, Литва, 1) 4:1 Диема спорт
Трети квалификационен кръг
26.07.2017 20:00 1-ви мач Г Апоел (Беер Шева, Израел, 1) 0:2 Диема спорт
02.08.2017 21:30 реванш Д Апоел (Беер Шева, Израел, 1) 3:1 Диема спорт
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Плейофи
17.08.2017 21:30 1-ви мач Д Судува (Мариямполе, Литва, 1) 2:0 Диема спорт 2
24.08.2017 20:30 реванш Г Судува (Мариямполе, Литва, 1) 0:0 Диема спорт
Групова фаза / Група "C"
14.09.2017 20:00 - Г Истанбул Башакшехир (Ист, Тур, 1) 0:0 БНТ1
28.09.2017 22:05 - Д Хофенхайм (Хофенхайм, Германия, 1) 2:1 БНТ1
19.10.2017 22:05 - Г Спортинг (Брага, Португалия, 1) 2:0 БНТ1
02.11.2017 20:00 - Д Спортинг (Брага, Португалия, 1) 1:1 БНТ1
23.11.2017 22:05 - Д Истанбул Башакшехир (Ист, Тур, 1) -:- БНТ1
07.12.2017 20:00 - Г Хофенхайм (Хофенхайм, Германия, 1) -:- БНТ1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 4 2 2 0 5:2 8
2 Спортинг (Брага, Португалия, 1) 4 2 1 1 5:5 7
3 Хофенхайм (Хофенхайм, Германия, 1) 4 1 1 2 6:6 4
4 Истанбул Башакшехир (Истанбул, Турция, 1) 4 0 2 2 3:6 2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.06.2017 18:30 - Г Родопа Смолян (Смолян) 8:0
17.06.2017 11:00 - Г Евроколеж (Пловдив) 15:0
22.06.2017 20:00 - Д Габала (Габала, Азербайджан, 1) 2:0 Нова спорт
24.06.2017 19:00 - Д Зенит (Санкт Петербург, Русия, 1) 1:0 Диема спорт 2
26.06.2017 19:00 - Д Олимпиакос (Пирея, Гърция, 1) 1:1 Диема спорт
28.06.2017 19:00 - Д Университатя (Крайова, Румъния, 1) 1:0 Диема спорт
01.07.2017 19:00 - Д Динамо (Москва, Русия, 1) 1:3 Диема спорт
02.07.2017 19:00 - Д Ахмат (Грозни, Русия, 1) 2:0 Диема спорт
07.07.2017 18:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:1
07.07.2017 20:00 - Д Черноморец (Балчик) 4:3

Лудогорец 1945 II (Разград)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
23.07.2017 20:00 1 кръг Д Локомотив 1929 (София) 2:1
31.07.2017 18:30 2 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2
06.08.2017 20:00 3 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:2
13.08.2017 18:00 4 кръг Г Несебър (Несебър) 1:3
21.08.2017 18:00 5 кръг Д Поморие (Поморие) 2:1
25.08.2017 19:00 6 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:4
10.09.2017 17:00 7 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:2
16.09.2017 17:00 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 2:3
25.09.2017 17:00 9 кръг Д Созопол (Созопол) 1:0
30.09.2017 17:00 10 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:0
15.10.2017 16:00 11 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2
21.10.2017 16:00 12 кръг Д Ботев (Враца) 4:1
30.10.2017 15:00 13 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:0
03.11.2017 14:30 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:0
19.11.2017 14:30 15 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 3:3
25.11.2017 14:30 16 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
02.12.2017 14:00 17 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
24.02.2018 18 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Поморие (Поморие) -:-
17.03.2018 21 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
31.03.2018 22 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
07.04.2018 23 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
14.04.2018 24 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
18.04.2018 25 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
21.04.2018 26 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
28.04.2018 27 кръг Г Ботев (Враца) -:-
05.05.2018 28 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
12.05.2018 29 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
19.05.2018 30 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Оборище (Панагюрище) 15 6 4 5 15:11 22
9 Локомотив (Горна Оряховица) 15 6 4 5 27:26 22
10 Лудогорец 1945 II (Разград) 15 5 5 5 23:24 20
11 Поморие (Поморие) 15 4 7 4 19:17 19
12 Ботев (Гълъбово) 15 4 7 4 16:18 19
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
30.06.2017 19:00 - Д Черноморец (Балчик) 1:0
05.07.2017 10:00 - Г Поморие (Поморие) 2:2
15.07.2017 18:00 - Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1

Лудогорец 1945 (Разград)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.07.2017 17:00 - Д Светкавица Търговище (Търговище) 4:0
09.08.2017 18:00 - Д Мълния (Климент) 8:1
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Черно море (Варна) 2:0
27.08.2017 18:00 3 кръг Г Славия 1913 (София) 1:1
02.09.2017 17:30 4 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 6:1
10.09.2017 16:00 5 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:0
17.09.2017 16:00 6 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 3:2
23.09.2017 16:00 7 кръг Г Левски (София) 1:2
30.09.2017 16:00 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:0
07.10.2017 15:30 9 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:1
14.10.2017 15:30 10 кръг Д Ботев (Враца) 8:0
12.11.2017 14:00 11 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 14:0
22.10.2017 15:00 12 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:1
29.10.2017 14:00 13 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 7:1
19.11.2017 14:00 14 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
25.11.2017 14:00 15 кръг Д Септември (София) -:-
24.02.2018 16 кръг Д ЦСКА (София) -:-
03.03.2018 17 кръг Г Черно море (Варна) -:-
10.03.2018 18 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
17.03.2018 19 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
24.03.2018 20 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
31.03.2018 21 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
07.04.2018 22 кръг Д Левски (София) -:-
12.04.2018 23 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
14.04.2018 24 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
21.04.2018 25 кръг Г Ботев (Враца) -:-
28.04.2018 26 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
05.05.2018 27 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
12.05.2018 28 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
19.05.2018 29 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
27.05.2018 30 кръг Г Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 14 9 4 1 51:10 31
2 ЦСКА (София) 14 9 3 2 29:8 30
3 Черно море (Варна) 14 10 0 4 32:12 30
4 Левски (София) 14 8 4 2 30:10 28
5 Септември (София) 14 8 4 2 38:22 28
Юношеска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг
27.09.2017 16:00 1-ви мач Д Железничар (Сараево, Босна и Херц) 1:1
18.10.2017 19:00 реванш Г Железничар (Сараево, Босна и Херц) 2:3

Лудогорец 1945 (Разград)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
25.10.2017 11:00 1-ви мач Г ЦСКА (София) 2:1
08.11.2017 14:00 реванш Д ЦСКА (София) 0:0
1/4 финали
22.11.2017 10:30 1-ви мач Г Левски (София) -:-
30.11.2017 11:00 реванш Д Левски (София) -:-
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
04.10.2017 15:00 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:0

Лудогорец 1945 (Разград)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
29.07.2017 17:00 - Г Мълния (Климент) 0:1
Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2017 10:30 1 кръг Г ЦСКА (София) 1:3
27.08.2017 10:30 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:1
30.08.2017 10:30 3 кръг Г Сокол (Марково) 2:2
03.09.2017 10:30 4 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:0
10.09.2017 16:00 5 кръг Г Черно море (Варна) 2:3
16.09.2017 16:00 6 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 5:0
23.09.2017 16:00 7 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 3:0
01.10.2017 10:30 8 кръг Г Левски (София) 0:1
08.10.2017 10:30 9 кръг Д Левски Раковски (София) 4:0
01.11.2017 11:00 10 кръг Г Септември (София) 1:4
22.10.2017 11:00 11 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 8:0
28.10.2017 11:00 12 кръг Г Берое (Стара Загора) 3:0
05.11.2017 11:00 13 кръг Д Славия 1913 (София) 5:2
11.11.2017 14:00 14 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 1:0
18.11.2017 11:00 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0
24.02.2018 16 кръг Д ЦСКА (София) -:-
03.03.2018 17 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
10.03.2018 18 кръг Д Сокол (Марково) -:-
17.03.2018 19 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
24.03.2018 20 кръг Д Черно море (Варна) -:-
31.03.2018 21 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
07.04.2018 22 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
12.04.2018 23 кръг Д Левски (София) -:-
14.04.2018 24 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
21.04.2018 25 кръг Д Септември (София) -:-
28.04.2018 26 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
05.05.2018 27 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
12.05.2018 28 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
19.05.2018 29 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
27.05.2018 30 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Левски (София) 15 11 3 1 38:8 36
4 Черно море (Варна) 15 9 2 4 31:21 29
5 Лудогорец 1945 (Разград) 15 9 1 5 38:16 28
6 Сокол (Марково) 15 7 5 3 20:19 26
7 Септември (София) 15 8 1 6 27:24 25

Лудогорец 1945 (Разград)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
08.11.2017 11:00 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 1:4
15.11.2017 11:00 реванш Г Ботев (Пловдив) 0:3
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
- -
почива
ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 10:00 1 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 11:0
отложен 2 кръг Г Черно море (Варна) -:-
24.09.2017 10:00 3 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 10:1
30.09.2017 10:00 4 кръг Г Олимпик (Варна) 1:0
07.10.2017 10:00 5 кръг Д Атлетик (Провадия) 11:0
14.10.2017 10:00 6 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 9:0
21.10.2017 10:00 7 кръг Д Волов (Шумен) 7:0
29.10.2017 10:00 8 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 3:2
03.11.2017 10:30 9 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 3:0
12.11.2017 10:00 10 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 3:0
19.11.2017 10:00 11 кръг Г Олимпик II (Варна) -:-
26.11.2017 10:00 12 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
03.12.2017 10:00 13 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 14 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 15 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 16 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
- 17 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 18 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 19 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 20 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 21 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
- 22 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 23 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 24 кръг Д Олимпик II (Варна) -:-
- 25 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 26 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 9 9 0 0 58:3 27
2 Добруджа 1919 (Добрич) 10 9 0 1 53:13 27
3 Черно море (Варна) 9 8 0 1 43:5 24
4 Олимпик (Варна) 10 8 0 2 38:10 24
5 Добруджа 1919 II (Добрич) 10 6 2 2 28:22 20

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-15) - Североизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 14:00 1 кръг Д Аристон (Русе) 5:1
16.09.2017 10:00 2 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 4:0
23.09.2017 14:00 3 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 16:0
30.09.2017 14:00 4 кръг Д Черно море (Варна) 1:0
07.10.2017 14:00 5 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
14.10.2017 11:00 6 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 5:0
21.10.2017 14:00 7 кръг Г Черноморец (Балчик) 20:0
08.11.2017 14:00 8 кръг Г Аристон (Русе) 6:0
31.10.2017 14:00 9 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:0
11.11.2017 14:00 10 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 5:1
18.11.2017 14:00 11 кръг Г Черно море (Варна) 3:0
- 12 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 13 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 14 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 11 11 0 0 69:2 33
2 Черно море (Варна) 10 6 2 2 37:10 20
3 Спартак 1918 (Варна) 11 6 1 4 38:17 19
4 Дунав 2010 (Русе) 11 5 2 4 28:15 17
5 Аристон (Русе) 11 5 2 4 41:21 17

Лудогорец 1945 (Разград)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
18.10.2017 11:00 1-ви мач Г Миньор (Перник) 3:0
25.10.2017 11:00 реванш Д Миньор (Перник) 4:0
1/4 финали
21.11.2017 14:00 1-ви мач Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
28.11.2017 13:00 реванш Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 11:30 1 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 5:0
отложен 2 кръг Г Черно море (Варна) -:-
24.09.2017 11:30 3 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 9:1
30.09.2017 11:30 4 кръг Г Олимпик (Варна) 10:0
07.10.2017 11:30 5 кръг Д Атлетик (Провадия) 7:0
14.10.2017 11:30 6 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 7:1
21.10.2017 11:30 7 кръг Д Волов (Шумен) 11:0
29.10.2017 11:30 8 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 17:0
03.11.2017 12:00 9 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
12.11.2017 11:30 10 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 3:0
19.11.2017 11:30 11 кръг Г Олимпик II (Варна) -:-
26.11.2017 11:30 12 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
03.12.2017 11:30 13 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 14 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 15 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 16 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) -:-
- 17 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 18 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 19 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 20 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 21 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
- 22 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 23 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 24 кръг Д Олимпик II (Варна) -:-
- 25 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 26 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 9 9 0 0 71:2 27
2 Добруджа 1919 (Добрич) 10 8 0 2 30:11 24
3 Шумен 2007 (Шумен) 10 8 0 2 57:17 24
4 Черно море (Варна) 9 7 1 1 37:6 22
5 Спартак 1918 (Варна) 10 6 1 3 22:12 19

Лудогорец 1945 (Разград)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Д Светкавица 2014 (Търговище) 6:0
16.09.2017 10:30 2 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:1
23.09.2017 10:30 3 кръг Д Шампиони 2014 (Варна) 4:0
30.09.2017 10:30 4 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 4:1
07.10.2017 10:30 5 кръг Д Локомотив (Русе) 7:0
14.10.2017 10:30 6 кръг Г Черно море (Варна) 2:1
- 7 кръг
почива
28.10.2017 10:30 8 кръг Г Олимпик (Варна) 1:0
01.11.2017 10:30 9 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 10:0
08.11.2017 12:00 10 кръг Г Калиакра (Каварна) 11:0
11.11.2017 11:30 11 кръг Д Черноморец (Балчик) 8:0
15.11.2017 14:00 12 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:0
18.11.2017 10:30 13 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
25.11.2017 10:30 14 кръг Д Черно море II (Варна) -:-
02.12.2017 10:30 15 кръг Г Дунав 2010 (Русе) -:-
- 16 кръг Г Светкавица 2014 (Търговище) -:-
- 17 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 18 кръг Г Шампиони 2014 (Варна) -:-
- 19 кръг Д Одесос 2014 (Варна) -:-
- 20 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 21 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 24 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
- 25 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
- 26 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 27 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 28 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
- 29 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
- 30 кръг Д Дунав 2010 (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 11 11 0 0 56:3 33
2 Спартак 1918 (Варна) 11 10 0 1 41:5 30
3 Черно море II (Варна) 11 9 1 1 42:8 28
4 Черно море (Варна) 11 8 1 2 52:8 25
5 Добруджа 1919 (Добрич) 12 8 0 4 45:14 24


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:06 сезона
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

2016/2017 Първа лига 1 място
2015/2016 "А" група 1 място
2014/2015 "А" група 1 място
2013/2014 "А" група 1 място
2012/2013 "А" група 1 място
2011/2012 "А" група 1 място
2010/2011 "Б" група 1 място
2009/2010 "В" група 2 място
2008/2009 "В" група 4 място
2007/2008 "В" група 6 място

Месечна ранглиста

Интернет страници