Лудогорец 1945 (Разград)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Начало: Учреден е на 27 юли 2000 г. като Разград 2000. Преди началото на сезон 2010/11 е преименуван на Лудогорец 1945 - наследявайки името и символите на бившия едноименен клуб, създаден през 1945 г.
 
Хроника: През лятото на 2002 г. към футболен клуб Разград 2000, който до този момент развива само детско-юношески футбол, се присъединява създаденият на 18 юни 2001 г. нов футболен клуб в града - Лудогорие, като вследствие на това в Разград 2000 е сформиран и мъжки футболен отбор. До състезателната 2009/10 г. клубът провежда домакинските си мачовете на стадион „Балканфарма”, след което се премества да играе на представителния градски стадион. На 25 юли 2010 г. Разград 2000 се преименува на Лудогорец 1945.

Клубни цветове: зелен и бял.

Прозвище: -

Адрес: гр. Разград 7200, ст. „Балканфарма”.
Телефон/факс: (+359) 899 141129 и 888 969619.
E-mail: fc_razgrad2000@mail.bg

Клубни върхове:
9 пъти шампион на България:
2011/12, 2012/13, 2013/14, 2014/15, 2015/16, 2016/17, 2017/18, 2018/19 и 2019/20 г.
два пъти носител на Националната купа:
по това време официалното й наименование е Купа на България - 2011/12 и 2013/14 г.
4 пъти
носител на Суперкупата на България:
2012/13, 2014/15, 2018/19 и 2019/20 г.
осминафиналист в турнира за Лига Европа: 2013/14 г.

Лудогорец 1945 (Разград)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
08.08.2020 20:00 1 кръг Г Ботев (Враца) -:- Диема спорт
14.08.2020 20:00 2 кръг Д Славия 1913 (София) -:- Диема спорт
22.08.2020 21:00 3 кръг Г Черно море (Варна) -:- Диема спорт
29.08.2020 21:15 4 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:- Диема спорт
12.09.2020 5 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
19.09.2020 6 кръг Г ЦСКА (София) -:-
26.09.2020 7 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
03.10.2020 8 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
17.10.2020 9 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
24.10.2020 10 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
31.10.2020 11 кръг Д Левски (София) -:-
07.11.2020 12 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
21.11.2020 13 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
28.11.2020 14 кръг Д Ботев (Враца) -:-
05.12.2020 15 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
12.12.2020 16 кръг Д Черно море (Варна) -:-
13.02.2021 17 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
20.02.2021 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
27.02.2021 19 кръг Д ЦСКА (София) -:-
06.03.2021 20 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
13.03.2021 21 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
20.03.2021 22 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
03.04.2021 23 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
10.04.2021 24 кръг Г Левски (София) -:-
14.04.2021 25 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
17.04.2021 26 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Локомотив 1926 (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0
1 Лудогорец 1945 (Разград) - 0 0 0 0:0 0
1 Монтана 1921 (Монтана) - 0 0 0 0:0 0
1 Славия 1913 (София) - 0 0 0 0:0 0
Суперкупа на България
Дата Фаза Противник Рез.
02.08.2020 20:30 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 Диема спорт
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.07.2020 10:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 0:0

Лудогорец 1945 II (Разград)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2020 19:00 1 кръг Д Миньор (Перник) -:-
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
19.08.2020 19:00 3 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
24.08.2020 18:00 4 кръг Г Кариана (Ерден) -:-
28.08.2020 19:00 5 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
12.09.2020 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
19.09.2020 7 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
26.09.2020 8 кръг Г Дунав (Русе) -:-
03.10.2020 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
17.10.2020 10 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
24.10.2020 11 кръг Д Септември (Симитли) -:-
31.10.2020 12 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
07.11.2020 13 кръг Д Септември (София) -:-
21.11.2020 14 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
28.11.2020 15 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
05.12.2020 16 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
12.12.2020 17 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
13.02.2021 18 кръг Г Миньор (Перник) -:-
20.02.2021 19 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
27.02.2021 20 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
06.03.2021 21 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
10.03.2021 22 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
13.03.2021 23 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
20.03.2021 24 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
03.04.2021 25 кръг Д Дунав (Русе) -:-
10.04.2021 26 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
14.04.2021 27 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
17.04.2021 28 кръг Г Септември (Симитли) -:-
24.04.2021 29 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
01.05.2021 30 кръг Г Септември (София) -:-
08.05.2021 31 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
12.05.2021 32 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
15.05.2021 33 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
22.05.2021 34 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Горна Оряховица) - 0 0 0 0:0 0
1 Локомотив София 1929 (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Лудогорец 1945 II (Разград) - 0 0 0 0:0 0
1 Миньор (Перник) - 0 0 0 0:0 0
1 Нефтохимик 1962 (Бургас) - 0 0 0 0:0 0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.06.2020 17:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 8:0
24.06.2020 17:00 - Г Янтра 2019 (Габрово) 1:1
01.07.2020 18:00 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
11.07.2020 18:00 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 2:1
17.07.2020 - Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
25.07.2020 18:00 - Д Янтра 2019 (Габрово) 3:2

Лудогорец 1945 III (Разград)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 2 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 3 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 4 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 5 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 6 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 7 кръг Г Интер (Добрич) -:-
- 8 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 10 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 11 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 12 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 13 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 16 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 17 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 18 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 19 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) -:-
- 20 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 21 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 22 кръг Д Интер (Добрич) -:-
- 23 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 24 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 25 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 26 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 27 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 28 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 29 кръг
почива
- 30 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Интер (Добрич) - 0 0 0 0:0 0
1 Кубрат 2016 (Кубрат) - 0 0 0 0:0 0
1 Лудогорец 1945 III (Разград) - 0 0 0 0:0 0
1 Светкавица Търговище (Търговище) - 0 0 0 0:0 0
1 Септември 98 (Тервел) - 0 0 0 0:0 0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
29.07.2020 18:30 - Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-

Лудогорец 1945 (Разград)

Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.06.2020 17:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 2:2
Елитна група (U-19)
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
14.08.2020 18:00 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
27.08.2020 18:00 4 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
12.09.2020 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
19.09.2020 6 кръг Г Черно море (Варна) -:-
26.09.2020 7 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
30.09.2020 8 кръг Г Национал (София) -:-
03.10.2020 9 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
10.10.2020 10 кръг Г ЦСКА (София) -:-
17.10.2020 11 кръг Д Сокол (Марково) -:-
21.10.2020 12 кръг Г Септември (София) -:-
24.10.2020 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
31.10.2020 14 кръг Г Левски (София) -:-
21.11.2020 15 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
28.11.2020 16 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
05.12.2020 17 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 18 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 20 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 22 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 23 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 24 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 25 кръг Д Национал (София) -:-
- 26 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 27 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 28 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 29 кръг Д Септември (София) -:-
- 30 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 31 кръг Д Левски (София) -:-
- 32 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 33 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 34 кръг Г Дунав (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Локомотив 1926 (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0
1 Лудогорец 1945 (Разград) - 0 0 0 0:0 0
1 Монтана 1921 (Монтана) - 0 0 0 0:0 0
1 Национал (София) - 0 0 0 0:0 0

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна група
07.08.2020 10:30 1 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
15.08.2020 11:30 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
19.08.2020 11:00 3 кръг Д Черно море (Варна) -:-
23.08.2020 11:30 4 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
27.08.2020 11:00 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
30.08.2020 10:30 6 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 7 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 8 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 9 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 10 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 12 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 15 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 17 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 18 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 19 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 20 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дунав (Русе) - 0 0 0 0:0 0
1 Локомотив 1926 (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0
1 Лудогорец 1945 (Разград) - 0 0 0 0:0 0
1 Сокол (Марково) - 0 0 0 0:0 0
1 Спартак 1918 (Варна) - 0 0 0 0:0 0

Лудогорец 1945 (Разград)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна група
07.08.2020 10:00 1 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
15.08.2020 09:30 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
19.08.2020 10:00 3 кръг Д Черно море (Варна) -:-
23.08.2020 09:30 4 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
27.08.2020 10:00 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
30.08.2020 17:00 6 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 7 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 8 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 9 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 10 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 11 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 12 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 15 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 16 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 17 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 18 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 19 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 20 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 22 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дунав (Русе) - 0 0 0 0:0 0
1 Локомотив 1926 (Пловдив) - 0 0 0 0:0 0
1 Лудогорец 1945 (Разград) - 0 0 0 0:0 0
1 Нефтохимик 1962 (Бургас) - 0 0 0 0:0 0
1 Сините камъни 2013 (Сливен) - 0 0 0 0:0 0


Клубна емблема

Екипи

Отбор

Химн

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група:09 сезона
"Б" група:23 сезона

Последните 10 сезона

2019/2020 Първа лига 1 място
2018/2019 Първа лига 1 място
2017/2018 Първа лига 1 място
2016/2017 Първа лига 1 място
2015/2016 "А" група 1 място
2014/2015 "А" група 1 място
2013/2014 "А" група 1 място
2012/2013 "А" група 1 място
2011/2012 "А" група 1 място
2010/2011 "Б" група 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 67.028 2
октомври 2019 63.585 4
септември 2019 78.589 1
август 2019 68.779 1
май 2019 76.926 2
април 2019 56.451 5
март 2019 55.031 5
ноември 2018 74.642 1
октомври 2018 74.106 1
септември 2018 59.318 2
май 2018 54.566 6
април 2018 108.409 1
март 2018 90.473 1
ноември 2017 65.545 3
октомври 2017 59.008 4
септември 2017 66.244 4
август 2017 79.310 1
май 2017 59.627 5
април 2017 56.040 7
март 2017 75.050 1
ноември 2016 71.508 2
октомври 2016 78.509 1
септември 2016 80.280 1
август 2016 53.021 6
май 2016 42.557 5
април 2016 66.150 3
март 2016 88.604 1
ноември 2015 58.278 4
октомври 2015 52.194 5
август 2015 61.068 1
май 2015 63.723 3
април 2015 63.270 5
март 2015 63.435 3
декември 2014 89.445 1
октомври 2014 50.884 6
септември 2014 59.665 2
май 2014 98.872 1
април 2014 48.525 6
март 2014 69.435 1
декември 2013 44.902 8
ноември 2013 76.988 1
септември 2013 39.716 11
август 2013 60.126 3
май 2013 51.550 3
април 2013 59.532 3
март 2013 47.786 6
ноември 2012 84.568 1
октомври 2012 33.924 15
септември 2012 73.415 1
май 2012 77.858 1
април 2012 71.730 1
март 2012 38.859 11
ноември 2011 63.061 3
октомври 2011 45.439 8
септември 2011 81.214 1
август 2011 68.711 2
май 2011 23.387 22
април 2011 42.447 8
март 2011 40.061 9
ноември 2010 18.249 32
октомври 2010 34.361 12
септември 2010 13.864 48
август 2010 25.204 20
всички

Интернет страници